Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nemocnice v Listové

+15
Satsuki Aizawa
Yoko Ayme
Akasuna no PiliKKa
Daiki Ayme
Kiwi Namikaze
Killunia
Chokuchi Akimichi
Kaori Senju
Hiroshi Senju
Yoshio Yamanaka
Shinobi
Raiken Namikaze
Daiki Yatoshi
Kami Atsushi
Shijin Hyuuga
19 posters

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 13 Sep - 20:01

First topic message reminder :

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Konoha_Hospital

Nemocnice, která je moderně vybavená a připravená i na nejhorší zranění.
Jsou tu velmi dobří doktoři a milé sestřičky.
(Nemocnice již není zpoplatněná!)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Fri 22 Feb - 20:35

Seděla jsem na lavičce a doopravdy se mi ulevilo, Nao vypadal, že se ze všeho dostane a až ho pustí ven, tak ho vyzpovídám! Všechno mi bude muset říct, i já mám spoustu novinek.. Pohledem jsem zabloudila k bělovláskovi a na tváři mi hrál široký úsměv. Přinesl mi čokoládu a já ho obdarovala dalším vděčným úsměvem.
"Víš, že když jsi starostlivý dokážeš být vcelku i roztomilý?" Podotkla jsem a pohled sklopila k hnědé tekutině v šálku, zatímco jí nechala trochu vystydnout.
"Děkuju.." Vypadlo ze mě, no pak jsem viděla, jak někdo Kamiho shání, neušlo mi mírně pozvednuté obočí a při slově ´sensei!´ jsem se div tou čokoládou nepolila! Tak to nešlo, Kamiho výraz, rozesmála jsem se na celé kolo!
"Whaaa, dospělej, trpělivej, zodpovědnej Kami! Že se mi to jen zdá?" Vyplázla jsem na něj jazyk a znovu se zasmála! Ten jeho výraz stál za všechno!
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Kami Atsushi Fri 22 Feb - 20:42

Nejprve jsem se podíval na Suki. "Aizawo, moc mě neštvi, ještě si to spolu vyřídíme!" zavrčel jsem, ale na ní jsem stejně nedokázal bejt zlej, což mi trochu kazilo image drsňáka, no nevadí.
Pak jsem se otočil na Shinjira a promnul si kořen nosu. "Podívej, moje zuby nech být, jasný?!" po tom co jsem v mládí nosil rovnátka, jsem měl zuby přímo výstavní! "Vždyť já stejně neumím učit, co ti asi tak dám?! Jsi co, genin?! Bože, za co..?" sarkasticky jsem se ušklíbl a zase se složil na židli. Představa tohohle všeho mě prostě.. děsila!
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Shinjiro Fri 22 Feb - 20:56

"Sem genin a co???? Rikam mam v planu tady stejne zustat do 18 a pak vzit kramle. Bohuzel jeste 2 roky tu musim zustat. Jde mi Taijutsu.ninjutsu to je horsi a co se tyce genjutsu tak to nestoji ani za zminku. " Nejak me ta predstava taky nedelala dobre ale co zivot je zivot. "A navic tohle reklamujte u Hokage a ne u me ja si to taky nevybral ale asi lepsi nez mit senseie co vecne maluje po monumentech. A chova se jako male dite." Odfrkl jsem . Jen tak letmo jsem se podival na Satsuki no nejak to ani neslo poznat. A cekal co znej vypadne dale.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 24 Feb - 15:47

Vzdychl jsem. Byl jsem docela naštvaný, jednak mi to nikdo neřekl a jednak jsem si právě shodil reputaci u holky, co se mi líbí pod bod mrazu. Copak já jsem nějakej učitel?!
"Jsem zvedavej, co tě já asi tak naučím.. ninjutsu nevedu, na genjutsu jsem levej a taijutsu.. u toho tě zabiju.. paráda!" bručel jsem si to spíš sám pro sebe, ale co jiného dělat. Ve skrytu duše jsem doufal, že se nějakým "omylem" něco stane a Hokage si uvědomí, že dávat mi studenty je fatální chyba! Protože jestli přežije mě, pak už asi všechno ostatní.
Přeci jen, ztrácet čas zrovna tímhle se mi nechtělo.. a zvlášť, pokud ten prcek neumí nic vyjímečnýho! Proto jsem vstal a celkem znuděně, s rukama v kapsách se na něj podíval. "Fajn.. tak se mrknem na to, co umíš.." povzdychl jsem si. Že by se mi chtělo, se tedy opravdu říct nedalo.
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Shinjiro Sun 24 Feb - 16:13

"Fajn konecne se neco deje. Jak sem rekl stiznosti jsou mireny na Hokage a ne na me ja za to nemuzu."
Pousmal jsem se ale to nejak pod maskou ani brylema neslo videt.Ted uz jsem jen cekal otazku ve stylu: Proc sakra nosis ty slunecni bryle.
Postavil jsem se a cekal kam zamiri nebo co se bude dit. Vsak sensei je on a ne ja. Ja ho nafasoval a ne sy vybral.
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Kami Atsushi Sun 24 Feb - 16:19

"Jojo, to už jsi říkal." odmával jsem to a vstal. Moc jsem si ho nevšímal, kde pak já, co nemělo dlouhý vlasy a sukni, to jsem moc detailně nestudoval. Kdyby se mi po cestě někde ztratil, asi bych ho ani nepoznal, ale komu na tom záleželo..
"Jdeme na cvičiště." rozhodl jsem nakonec a znuděně se protáhl. Pak jsem na kousek papírku, který jsem vytáhl z kapsy kalhot, napsal krátký vzkaz a spolu s klíčema ho podal Suki. Naklonil jsem se k ní a políbil jí na tvář.
"Večer tě čekám u mě.. chci zpátky ten šátek, bez něho nevypadám tak cool." ušklíbl jsem se zase svým běžným - jsem Bůh, kdo je víc- výrazem a vydal se tam, kam jsem nezamířil už pěknou řádku týdnů - na cvičiště.
Přesun
Kami Atsushi
Kami Atsushi

Počet príspevkov : 421
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Shinjiro Sun 24 Feb - 16:23

Nejak jesem mu uz neodpovidal a pomalu se vydal za nim na cviciste. No co nemel jsem v planu se vykrucovat ale taky sem se chtel uz vybyt.Za to cekani na cvicisti co trvalo tyden tak to me namychlo.
(presun)
Shinjiro
Shinjiro

Počet príspevkov : 775
Join date : 15. 12. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Hyuuga

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Hiroshi Senju Sun 24 Feb - 17:52

Kori

Kori stála v místnosti kde byla i Kaori a moje myšlenky se jí přenesly, proto věděla co má dělat. Jen protočila očima, stoupla si a šla blíž ke Kaori.
"Kaori...ten blb si zapomněl svitek s technikami, mám hu ho donést..." Řekla to poněkud normálně a sedla si, čekajíc na její reakci.
Hiroshi Senju
Hiroshi Senju

Počet príspevkov : 187
Join date : 31. 12. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Kaori Senju Mon 25 Feb - 19:40

Pohladila som oného chlapca po hlave, len tak na povzbudenie a vyšla som z miestnosti. Chcela som ísť oznámiť Pili, že onen chlapec bude v poriadku, ale zastavila ma Kori. Musela som sa uchechtnúť, ten ťuťko si raz zabudne aj vlastnú hlavu. Aké techniky mu chceš odniesť? Nadvihla som obočie, no to bolo jedno. Sama som mu chcela poslať isté mokutonové techniky, ktoré sa mu iste raz budú hodiť, ale takto by to bolo nebezpečné...Radšej si naňho počkám, až sa vráti...Tie techniky som skryla do Archívu, aby sa nedostali do zlých rúk.
Tak bež, ja ťa tu nedržím...A pozdrav ho odo mňa. Poškrabkala som ju za uškami a so širokým úsmevom na perách som sa vybrala k Pili...
Nebojte sa, bude v poriadku...Pokiaľ chcete, môžete ho navštíviť. Ja si musím ísť odpočinúť, dlho som nespala a minula som dosť chakry, takže... Ponaťahovala som sa, s rukami vo vreckách a dobrým pocitom sa vybrala rovno domov...(presun)
Kaori Senju
Kaori Senju
Hokage
Hokage

Počet príspevkov : 502
Join date : 16. 09. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Senju

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Satsuki Aizawa Mon 25 Feb - 20:12

Musela jsem se Kamimu prostě smát, on a dostat tým, to je za trest! Ale ne jenom pro něj, chudáci ti jeho studenti! Když odešel, já jsem se postavila a zahodila prázdný kelímek od čokolády do koše. Musela jsem odsud už vypadnout, Nao je v dobré péči a já si ho najdu potom, potřebovala jsem se prospat, kvůli nervům jsem nespala už pár dní. Ale vypadalo to, že všechno bude dobré, tak jsem si oddechla. Pousmála jsem se a stiskla klíčky v dlani, domů jsem jít nehodlala.
S potutelným úsměvem na rtech jsem se vydala pryč, prohlížející si číslo napsané na papírku.
(Přesun)
Satsuki Aizawa
Satsuki Aizawa

Počet príspevkov : 506
Join date : 10. 03. 12

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 26 Feb - 18:36

Na chodbě byl chlad, který mě alespoń trochu uklidnil. Sedla jsem si na jednu stoličku a vzdychla. Pousmála jsem se na Naa. "Jsi hodnej.. ale ne.. nevím, s čím by jsi mi mohl pomoct, ani to nečekám. Nedělala jsem to pro odměnu, chtěla jsem zachránit lidský život, to bylo vše.." znovu ten zvláštní úsměv, než jsem svěsila hlavu.
"Musím kluky dopravit do Suny.. a vymyslet, jak ochránit Yoko. Nemůžu jí pořád hlídat, ale v Suně je tak zranitelná... je tak důvěřivá.." vzdychla jsem a podívala se před sebe.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 26 Feb - 18:49

Žabka ktorá doteraz tancovala ruské tance na chvíľu zastala a zmizla v oblaku dymu. Jasne cítila že ju originál potrebuje, pretože ako isto mohla ucítiť aj Pilikka, vo vzduchu neďaleko nich sa zrazili dve mocné čakry. Klon okamžite pochopil čo sa stalo keď si dal dohromady 2 a 2. „Báá~chan..“ Oslovil ju a usmial sa klon. Za tie roky čo som strávil v tréningu na hore som sa naozaj zmenil, ale aj ona si ma musela pamätať. Raz sme boli na misii v Sune, vtedy som ju začal nazývať Báá~chan keď sa mi smiala z veku lebo som sa jej smial z výšky, a Yoko som sľúbil že ju nakopem! Vtedy s nami bola aj Hokáge a uzatvárala mier alebo čo, nepamätám si presne a nikdy som tomu nevenoval vysokú pozornosť. „Práve naopak, zachránila ste ma, a ja vám budem nadosmrti dlžníkom. A nie len vám...“ Pousmial sa klon čím dal jasne najavo, o vzťahoch medzi zemami, ktoré sa práve istotne zlepšili. V tom však ale povedala niečo, pri čom sa vzpriamil. Samozrejme, Akatsuki! „A čo ak sa nájde niekto kto ju rád ochráni, aj za cenu života, keďže pociťuje túžbu splatiť dlh, ktorý si ku vám zapísal?“ Spýtal sa zároveň klon a nasadil vážnu tvár. Bol to len návrh, ale ak by mi neverila, cítil čakru originálu. Stačilo sa pozrieť na cvičisko.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 26 Feb - 18:56

Trhla jsem sebou. Samozřejmě, že jsem to cítila! Podívala jsem se "skrz" zeď, jako bych měla schopnost skrz ni vidět. Pak jsem přetočila pohled na Naa. "Vyrostl jsi.." pousmála jsem se.
Dál jsem ale mlčela. Jasně, že mi došlo, co tím myslí.. jenže...
"Já nevím.." zamumlala jsem nakonec. Znamenalo by to nechat ji tady.. ale.. byla by v pořádku. Bylo těžké jen si představit, že bych jí tu nechala.. jenže... jenže.
"Musela by si vybrat ona.."
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Daichi Akasuna Tue 26 Feb - 19:11

Slova té ženy jsem slyšel a jemně až neviditelně jsem se pousmál, pak jsem zase unul...Uběhlo pár hodil a mě oči se konečně začaly otevírat a já viděl normálně, nic jsem si z té události nepamatoval. Kouknul jsem se do strop proože jsem ležel a trošku se zamračil. Pak jsem otočil hlavou tka abych viděl do pokoje a opět menší zamračení.
Dežavi... Trošku nechápavě jsem se tady díval. Pak jsem se pokusil se posadit, ale ani to nešl, jen jsem cítil že se mi něco hejblo na krku. Byl to můj přívěsek ve tvaru klanu Uchiha pro který jsem si byl. Když jsem ale ležel, už poměrně psychicky v pořádku mi něco zaskočilo....Co až se to dozví máma, to bude zase průser, doživotní zákaz všeho! Začal jsem trošku skuhrat a kouknul jsem se vedle sebe. Ležel tam Akio, ani jsem nechápal proč, nevěděl jsem přesně co se stalo jen jsem měl záblesky. Nakonec jsem se s velkou těží posadil a moala se mi hlava jak nikdy jindy. Pokřupal jsem prsty abych se nějak protáhnul a kouknul jsem se z okna. Nic jsem nedělal, nemluvil jsem jen jsem se díval jak blbec z okna a měl jsem letmo záblesky kamene a zdi, ale už mi to nijak nedělalo probém.
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 26 Feb - 19:13

„O vás sa to ale povedať nedá..“ S širokým úsmevom ju klon podpichol! Nato si zložil čelenku kde sa vynímal znak Konohy, a nasadil si spätne čelenku z hory Myouboku, so špicami na každom hornom rohu. Krásne sa leskla v šedom západe slnka, ktorý jasne zachádzal za obzor v oknách nemocnice. Videl čo ju trápi. „Som vedení ako Gennín, takže moje jediné misie sú najviac C~ranku. Takže ako jeden z mála môžem opúšťať dedinu, tá čelenka predstavuje viac ako to že som bol na hore Úžasu. Pokojne s vami do Suny pôjdem... Neznamená to že tu ostane. No zatiaľ kým je tu dám pozor, a celá dedina so mnou. Ak chcete, môžete a ja ju dovediem do Suny v bezpečí, nebojte...“ Pousmial sa klon a znova si vymenil čelenky. Hádam pochopila že som Sennin. Nemusela sa báť, ale pravda, voľba je na Yoko. „Totiž, práve teraz s ňou bojujem, to čo cítite je jej čakra, ktorá naráža do prírodnej, mojej čakry originálu. Aspoň zabijem čas, a splatím z časti dlh. Ak mi to uložíte, tak ja to splním. Ale no tak, bude ju chrániť kandidát číslo 1 na post Hokágeho!“ Vystrčil pred ňu palec, na znak že bude všetko v poriadku.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 26 Feb - 19:20

Pousmála jsem se. "Celý život byla se mnou.. když jsem přišla o rodiče, když mě všichni nenáviděli kvůli minulosti, když jsem byla nešťastná i veselí, vždycky ti byla. Vždycky jsem na ni dávala pozor, byla pro mě jako mladší sestra.. to proto je pro mě těžké přiznat si, že už dospěla.. ale už není dítě a o svém osudu si může rozhodovat sama. Nechme tedy volbu na ní.." pousmála jsem se.
Byl to zvláštní pocit vědět, že už není malá holka. Bylo zvláštní vůbec přemýšlet, že se se mnou nevrátí.. ale věděla jsem, že a´t to dopadne jakkoliv, vždy to bude moje malá Yo..
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 26 Feb - 19:35

Klon sa pousmial, prisadol si k Pil a opierajúc sa o stenu sledoval nádherný západ slnka, ktorý si rád užíval. Na hore Myouboku boli takéto chvíľky na nezaplatenia. Presunul hlavu na pravý bok, čím dostal oči do polohy odkiaľ perfektne videl na Pilikku. Jej chlapci ležali v posteliach v kóme, a práve sa rozhodovala či má nechať svoju mladšiu sestru. To isté som cítil ja k Satsuki, ju som ale bral ako staršiu sestru. Bol som tu pre ňu, budem aj pre nich. „Musím sa ísť vyčúrať!“ Zavelil klon, musela si všimnúť kropaje potu na jeho čele ako to zadržoval, a len čo to vypustil z úst, vystrelil na nohy a rozbehol sa po chodbe. Pilikka na lavičke neostala ale sama, ostala tam sedieť malá, stará a zelená žabka, moja Sennin žabka, s ktorou som sa spájal na Sage modo. Jedna z najváženejších žiab na hore. Sedela na lavičke a pozerala na Pilikku, akoby jej chcela niečo povedať. Ale predsa, bola to len žaba, tak ako mohla nie. Nastalo hlboké ticho, kedy žabka nemienila odtrhnúť zrak od čiernovlásky, a nakoniec spustila. „Nao svoje sľuby dodržal vždy..“
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 26 Feb - 20:21

Když tak Nao utekl, musela jsem se smát. V něčem mi připomínal Yoko, když byla ještě malá, taky byla tak ztřeštěná a v něčem taky Daichiho... měla jsem tenhle typ lidí ráda, neočekavatelní, ale na druhou stranu... vždy chránili své milované, to jsem přece věděla!
Pak jsem stočila oči na žabku. Zažila jsem toho už dost, takže mě mluvící žába určitě nedokázala překvapit. Jen jsem se pousmála. "Já vím... věřím mu, jen.." vzdychla jsem.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 26 Feb - 20:34

Malá žabka sa napravila, a pootočila sa od nej. „Stratil rodičov, aj brata, nemal v dedine nikoho, nikto ho nemal rád a každý ho videl ako outsidera..Nemal prečo žiť..“ Povzdychla si žaba. Zatiaľ čo originál bojoval s Yoko, klon mu schválne lebo vedel že to ma naserie vybavoval povinnosti. A žaba zatiaľ chcela dokázať že nato má. „Videli ste čo sa tu dialo keď umieral.. Nevzdal to, ďalej bojoval, pokračoval, vždy keď spadol vstal.. Verí vo svoj sen..“ Usmiala sa naposledy žaba a zmizla v oblaku dymu. Pretože tak isto som ju volal, chcel som sa spojiť do Sage moda. Nastalo znova ticho, pretože na chodbe nikto neostal, ale naraz sa ozval humbuk, keď z rachotom dorazil klon. V rukách zvieral misky s rámenom, pričom aj na hlave mal jednu ale prevrátenú, a kúsky cestovín mu stekali po tvári. „Jedlóó! Iste budete hladná!“ Usmial sa a podal jej misku. „Pýtal som sa sestričiek, že vraj obaja sú v poriadku. Jeden z nich má vážnejšie poranenia akoby, mlátil do niečoho, tiež mu zistili že sa asi dusil. A ten druhý je v divnej kóme. Nepreberá sa, ale myslím že to bude v poriadku..“ Povzbudil ju aspoň jednou dobrou správou a so slovným spojením Ittadakimááás sa pustil do jedla!
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Tue 26 Feb - 20:45

Poslouchala jsem žabku a kývala hlavou. Věděla jsem, že má pravdu a nemohla a ani nechtěla jsem jí v ničem odporovat. Problém nebyl s Naem, ale se mnou.. já musela přetrpět, že někdo, kdo se mnou vyrostl, už mě nepotřebuje!
Když přišel, usmála jsem se a vzala si misku. "Děkuji.." kapesníčkem jsem mu otřela tvář a podívala se mu do očí. "Chci, aby jsi Yoko chránil... pokud ona nebude proti samozřejmě.." usmála jsem se spokojeně.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Daiki Ayme Tue 26 Feb - 21:14

Rámen mizol raketovou rýchlosťou. Keby tu bol dedo Ichiraku! Ten by mi naložil takúúúúto porciu že by som ju určite pár dní jedol. To mi hovorilo že by som sa mal staviť do Ichiraku, možno zo Satsu, alebo z Raikenom, ale po tom čo urobila a povedala, asi tam pôjdem s Yoko. „Eeh..“ Odvetil trochu rozpačito keď mu zotrela rámen z tváre, odkiaľ ho chcel s paličkami jesť. Trochu sa samozrejme zapýril, už len kvôli veku, a tiež hodnosti. Ale to zahodil za hlavu. Predložil pred ňu svoju päsť, ako to robieval Killer Béé, akoby skladal sľub. „Sľubujem! Ja sľuby splním! Čo je nového u vás?“ Spýtal sa klon zo záujmom, predsa onedlho navštívi tú dedinu, musí predsa vedieť čo nového aby sa tam nestratil! „Vila u Akasuny funguje?“ Znova úškrn!
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Daichi Akasuna Sat 2 Mar - 23:23

Když jsem se jen tak letmo koukal z okna, najednou na mě přišlo něco co jsem fakt nečdkal...Brutálně se mi chtělo čůrat. Jenže já měl obě ruky zasádrovaný!
To ne...teď ne! Křičel jsem si v duchu, já totiž při močení tak moc nerad sedal na prkýnko! Nešlo to ale vydržet, proto jsem vstal z postele. Nejdřív se ji brutálně zamotala hlava, že jsem si musel sednou, ale asi po 10 minutách to přešlo. Opět jsem si stoupnul a bylo až neuvéřitelné, jak moc jsem dokàzal být rychlí když mi šlo skoro až o život. Proletěl jsem chodbou a hledal záchod, byl na samém konci, proto mi jen mohli děkovat, že jsem to stihnul a nepustil jsem jim to u cesty na WC. Konečně úleva....Byl jsem hotový, tak jsem si umyl ty prstíky co mi z těch sáder trčeli a šel jsem naopak jak smrtka zpátky do pokoje. Po chodbě jsem se krutě motal, taky aby ne, právě po operaci, ale toto byla vážná situace! Když jsem šel ale nazpátek a chystal jsem se opět otevřít dveře od pokoje, něco mě zaskočilo. Otočil jsem se za sebe a uviděl mámu jak sedí na laviče, proto jsem doufal že mě neviděla a nenápadně jsem se plížil dovnitř. Když jsem ty zatracený dveře chtěl otevřít, nešlo to. Byly to 2 minuty snahy a já věděl že bez povšimnutí se dovnitř nedostanu. Otočil jsem se fakt pomalu k nim a jakobych byla na jiné planetě.
"Ahoj...můžete mi prosím otevřit ty dveře?" řekl jsem to s klidem, jakoby se nic nestalo. Škrabal jsem se při tom vzadu ve vlasech a měl jsem ten svůj široký úsměv. Možnà jsem vipadal jak smrtka, ale nebylo to snad tak děsný
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Phele Wed 3 Apr - 18:44

Klon
V miestnosti, v ktorej sa nachádzal Nao a Pillika zrazu niečo "puklo" a v momente ju celú zahalil silný fialový dym. Bol taký hustý, že cez neho nebolo vidieť ani len na konćek nosa. Rozkašľal som sa a v momente som začal mávať rukami.
"Otvorte tu niekto niečo !! Pomoooc!" Zachechtal som sa, na čo sa dvere aj s oknom rozleteli a vśetok dym sa z miestnosti vyparil. Na mieste, kde sedela Pillika, som tento krát sedel ja. Jednu nohu som mal prekríženú cez druhú, na tvári môj obvyklí úškrn a v rukách som sa pohrával s dáždnikom ako nejaká mažoretka. Naklonil som sa k Naovi a hodil som na neho jeden "zvodný" (xD) pohľad.
"Nestalo sa ti nič, milačik?" Usmial som sa, na čo som pohľad otočil k dverám. Všimol som si tam malého zasádrovaného Akasunu. Nemohol to byť nikto iný, lne Pillikin potomok. Ona tu však nebola, nikde v miestnosti. Stratila sa rovnako záhadne, ako som sa ja objavil.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Daichi Akasuna Wed 3 Apr - 19:02

Najednou se tu objevil fialový dým a já jsem se rozkašlal a málem omdlel. Přeci jen jsem byl po operaci a tolik dýmu na jednou nebylo nic moc. Když jsem zase něco začal vidět, tak jsem spatřil nějakýho divnáho chápka na místě kde seděla máma a tu jsem nikde neviděl. Bylo mi to dost divný a rozhlédl jsem se jestli není někde kolem. Pak mi tiklo oko a rozběhl jsem se po tom chlápkovi.
"Héééééééja!" Rozmáchl jsem se po něm zasádrovanou rukou, ale zatím nepraštil, čekal jsem jak bude reagovat.
Daichi Akasuna
Daichi Akasuna

Počet príspevkov : 97
Join date : 20. 01. 13
Bydlisko : Suna xD xP

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna/Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Phele Wed 3 Apr - 19:18

"Ooo.. koľko to vážne, raz to vás Akasunov privedie do hrobu... pffff.. vždy som to Pilli-chwaan hovoril." Zamumlal som stále s nezmeneným úsmevom. Jediné čo som spravil, bolo natrčenie dáždnika tak, aby jeho konček ťukol Daichimu do čela. Tým sa ku mne vlastne ani nepriblížil.
"Sadni!" Zavelil som ako keby sa jednalo o nejaké neposlušné šťeňa a na zlomok sekundy som sa zatváril nekompromisne.
"Vieš, mal by si sa najprv opýtať, než začneš.. jednať.. používať takú tú vec.. hovorí sa tomu rozum." Poklopal som si končekom dáždnika, ktorý som už stiahol z jeho čela, po klobúku a znova som sa usmial.
Phele
Phele

Počet príspevkov : 50
Join date : 02. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Nemocnice v Listové - Stránka 6 Empty Re: Nemocnice v Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru