Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště

5 posters

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Cvičiště

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 24 Jun - 9:26

First topic message reminder :

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, doprovázející odrazy z jezera

Cvičiště - Stránka 2 781px-Third_Training_Ground
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 12:45

Běhali jsme s Yuusukem sem a tam. O chvilku později jsme se zastavili a začali se protahovat. "Yosh.. to by bylo.. teď si dáme menší boj jo?" zeptala jsem se Yuusukeho. Ten se zašklebil a kývl. Postavili jsme se naproti sobě a nějak to odstartovali. Vrhli jsme se na sebe. Já hlavně zkoušela taijutsu co se týče kopů a úderů. Yuusuke naopak tak nějak kousal a mrskal ocasem. Celkem to ale bolelo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 14:01

Prišiel som na cvičisko rozhliadol som sa okolo seba videl tu ludí ale to ma nezaujmalo.
Posadil som sa do trávi a relaxoval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Murasaki Sat 7 Jul - 14:46

Přišel jsem na cvičiště a protáhl se.Je vidět,že tam bylo opravdu vidět,že je tam větší klid. pomyslím si narovnám si na ruce čelenku Suny a skočím na strom kde se dívám jak ostatní trénují.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 18:32

O chvilku později jsme se s Yuusukem rozhodli skončit s nerozhodným boje. Oba jsme věděli naše slabiny a věděli kam uděřit a tak. Zašklebili jsme se. "Hm.. Minato!" všimla jsem si ho a s Yuusukem jsem k němu přistoupila. "Ahoj.. jak se máš?" zeptala jsem se ho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 18:38

Zdvihol som hlavu a zbadal Hikari.
"Ou Ahoj celkom to ujde len sa nemôžem nič naučiť....naučil som sa zatial iba Shunshin no Jutsu čo si mi dala svitok"
Povedal som smutným hlasom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Murasaki Sat 7 Jul - 18:44

Zaslechl jsem jak ten kluk říkal,že se naučil Shunshin no Jutsu seskočil jsem ze stromu a přišel jsem za něj.Z toho,že umíš Shunshin by jsi měl být šťastný. řeknu mu a usměju se.He takže Minato nejmenoval se tak 4 hokage? pořád jsem se usmíval a potom jsem se podíval na tu holku a mávl jsem ji.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 18:48

Zbadal som nejakého muža.
"Ani som neni rád pretože každý Genin vieuž nejaké živlové techniky a ja neviem nič"
Začal hovoriť o 4 Hokagem.
"Ano volal sa tam ja sa volám Namikaze Minato tiež...a je to môj príbuzný"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Murasaki Sat 7 Jul - 18:57

Minato Shunshin no Jutsu je dobrá technika a pokud se jich naučíš takhle více tak doženeš tvého příbuzného.Podívej se třeba na mě.Já mam problémy s technikami do teď zasměju se.Hele vím,že nejsem váš sensei,ale co kdyby jste si semnou dali cvičný souboj bylo by to naučné.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Sat 7 Jul - 20:03

"Uhm.. neboj..." pousmála jsem se a rozcuchala mu vlasy. "Brzy budeš jistě silnější a budeš umět mnohem více věcí..." řekla jsem mu. Uslyšela jsem mužský hlas. *Chmm.. Málem bych si ho nevšimla...* pomyslela jsem si. "Chmm... uhm hai ..." přikývla jsem a doufala, že boj nebude trvat příliš dlouho. Chtěla jsem totiž zajít ještě za Burrakem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Sun 8 Jul - 9:35

"Tak mozeme" Postavil som sa a vytiahol kunai. "Pripraveny?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Murasaki Sun 8 Jul - 9:39

Usmál jsem se a odskočil od nich dál potom jsem udělal pečetě.Potom jsem se jen usmíval a čekal jsem.Jestli umí Shunshin tak budu používat Kawarimi,ale nemůže to používat furt. pomyslel jsem si a díval se na ně.Potom jsem pouze udělal rukama,aby zaútočili.Ale nakonec jsem skočil na strom a seděl jsem.


Naposledy upravil Murasaki dne Sun 8 Jul - 9:46, celkově upraveno 1 krát
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Sun 8 Jul - 9:40

(Minato, prosím, spíš si životopis. Bez príbehu ťa nemôžem nechať pokračovať v hre.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Sun 8 Jul - 9:54

(okey momentalne som neni na Pc tak az vecer)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Murasaki Mon 9 Jul - 11:00

Nebo víte co necháme to na jindy radši se připravim na mise. řeknu a zmízím(přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 27 Jul - 11:22

Hned po příchodu jsem si to namířila k velkému stromu hned vedle jezera. U něj jsem si nechala oblečení a pouzdro na katanu a vlezla jsem do chladivé vody. Chvíli jsem rejsila po mělčině, ale potom jsem se uvolnila a nechala se nadnášet vodou. Možná to vypadalo, že jen tak lenoším, ale ve skutečnosti jsem trénovala. Se zavřenýma očima jsem se soustředila na tok chakry v těle a snažila se ho stále měnit. Byl to trénink pro případ, že bych potřebovala rychle měnit tok chakry v mém těle při souboji, člověk nikdy neví.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Murasaki Fri 27 Jul - 11:23

Přišel jsem zpět na cvičiště.Ach jo tady taky není asi i dám menší odpočinek. pomyslím si a opřu se o strom.Byla tam ještě nějaká holka tu jsem chvilku pozoroval,ale poté jsem se opřel o strom a přemýšlel.Po chvilce jsem stejně díval na tu holku,ale přitom na dále přemýšlel.Elita?Proč já?Jsem snad nějak výjmečný?Nejsem a o dost více ninjů v této vesnici je lepších a nemám nic výjmečného tak nevím proč jsem v elitě. říkal jsem si.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 27 Jul - 13:47

Už jsem byla úplně nasáklá vodou a oblečení, tedy jestli se tomu dalo tak říkat, mě začalo trochu tížit. Zaregistrovala jsem divný pocit. Zas mě někdo sleduje? vzdechla jsem si. Otočila jsem se ve vodě na břícho a podívala jsem se, kdo to je. Pořád se díval na mě a ještě si něco mumlal. Na oplátku jsem ho probodávala chladným pohledem. Cvičiště - Stránka 2 105254
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Murasaki Fri 27 Jul - 13:50

Zasmál jsem se.Promiń.mávl jsem a začal se dívat do oblohy.Tyhle lidi nenávidim.Dívají se tak chladně.Né,že bych měl strach,ale prostě no nemám je rád. pomyslím si a díval se dál do oblohy.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 27 Jul - 13:56

Uf. oddychla jsem si a konečně mohla vylíst z vody. No přece se tu nebudu promenádovat jen v negližé, i když na to jsem měla myslet dřív. začala jsem zase se svými myšlenkovými pochody a dospěla k názoru, že je to nakonec moje vina. Za tu dobu jsem se stačila osušit a převlíct. Pobrala jsem všechny svoje věci a došla k tomu člověku. ,, Promiň, cože jsi říkal?" Dívala jsem se na něj už mile, přece jen byla moje vina, že se tu koupu jen tak.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Murasaki Fri 27 Jul - 14:01

Neboj o tobě to nebylo nic.Jen si tak přemýšlím.Jinak já jsem Murasaki. řeknu a usměju se potom se podívám na ní.A omlouvám se,že jsem se na tebe díval,ale někoho jsi mi trochu přiipomínala.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 27 Jul - 14:06

,, Těší mě, já jsem Kagayami." usmála jsem se na něj taky. ,, To je dobrý, je moje vina se tu koupat jen tak bez ničeho." Někoho připomínala...to jsem byla ve podnim prádle. Trochu sarkasticky a úsměvně jsem nad tím začala přemýšlet, ale ty myšlenky jsem rychle rozehnala. ,, Nějaké problémy?" sedla jsem si vedle něj a usmívala se, jako by jsme se znali už dávno.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Murasaki Fri 27 Jul - 14:10

Problémy? Hodil jsem je radši za hlavu.Ty snad nějaké problémy máš?Jestli jo tak na to nevypadáš usměju se a narovnal si čelenku.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 27 Jul - 14:14

,, To mi radši nepřipomínej." mávla jsem s úsměvem rukou. Vzpomněla jsem si jak mě Kashike strašil. Musela jsem se celá zátřást. ,, Ze Suny? Hmm, chtěla bych se tam jednou podívat. Jaké to tam je?" zvídavě, ale i nadšeně jsem se na něj podívala.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Murasaki Fri 27 Jul - 14:21

V Suně? Bylo tam krásně-Teplo,lidé které máš rád.Trošku se mi zdálo,že ses zatřášla můžu se tě zeptat proč? zeptám se.Když jsem domluvil o Suně trošku jsem zesmutněl.Ale nechtěl jsem to dávat na jevo.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Nara Kagayami Fri 27 Jul - 14:26

Pozorně jsem poslouchala a představovala jsem si, jaké to tam asi bylo. ,, Jen špatná vzpomínka." usmála jsem se . Nechtěla jsem debatu zatěžovat svými poltergeisty. ,, Tebe jsem vlastně viděla u domu Hyuugů! " najednou se mi rozsvítilo. Ale mě se zdálo nějak divný, že už jsem ho viděla.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 2 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru