Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště

5 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Cvičiště - Stránka 5 Empty Cvičiště

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 24 Jun - 9:26

First topic message reminder :

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, doprovázející odrazy z jezera

Cvičiště - Stránka 5 781px-Third_Training_Ground
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Cvičiště - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Aug - 15:49

Než jsem mohla nějak zareagovat, už byl zase umě a na krku jsem měla zase katanu. *Kruci... byla hezká jsem si ji mohla taky nechat chvilku dýl....*pomyslela jsem. "Uhm... dobře..." odvětila jsem. Chvilku jsem se na něho zadívala a jeho rameno. *No.. měli bychom zkončit... dlouho to nevydrží a byl by problém... kdyby s ním měl něco na zbytek jeho života...* vzdychla jsem. *Kso.. že mu dávám vždycky přednost před vítězstvím.* "Dobře..vyhrál jsi " prohlásila jsem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Aug - 15:53

Katanu jsem si dal na záda.Poté jsem se trochu zamotal,ale stál jsem dál na nohou.Vyhrála jsi ty.Kdyby tento souboj pokračoval tak by jsi stejně i tak vyhrála. řeknu a usmál jsem se.Asi bych měl jít pryč. dodám.Co vše jsi mi jen vzala když jsi mě odzbrojila? zeptám se

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Aug - 15:55

"No je to možné... ale jelikož jsem se vzdala tak to již nezjistíme..." pronesla jsem a usmála jsem se. "Nechceš to rameno ošetřit?" zeptala jsem se ho a dotkla se ho. "Uhm.. chtěla jsem s tebou ještě o něčem mluvit...." řekla jsem ještě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Aug - 15:58

O čem by jsi ráda mluvila? zeptám se jí.To rameno je v pohodě.Škrábanec. řeknu a díval se dále na HIkari.Je vážně silná bude z velice silná žena. pomyslím si a dál se díval na ní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Aug - 16:03

"Uhm.. předminule..." začala jsem. "Když jsme mluvili u tebe doma...pamatuješ si ještě o čem jsme to mluvili?" zeptala jsem se ho a nespouštěla ho z očí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Aug - 16:05

Pamatuju si to. řeknu.Proč se ptáš na tohle?d zeptám se.Trošku to nechápu pomyslím si a stále se díval na ní.Mezitím jsem nachvilku zavíral oči kvůli bolesti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Aug - 17:40

"Uhm... " odmlčela jsem. "To nic.. ošetři si to zranění!" řekla jsem a nasedla na Yuusukeho. "Domů..." řekla jsem mu cít a on se zašklebil. "Zatím se měj! " křikla jsem jeste na Burraka (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Aug - 17:41

Kývl jsem a zmizel pryč.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště - Stránka 5 Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru