Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cvičiště

5 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Cvičiště Empty Cvičiště

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 24 Jun - 9:26

Cvičiště se nachází na okraji Konohy.Jsou zde všechny základní prvky pro cvičení.Hned vedle cvičiště je rozlehlé jezero, kde se dají trénovat plošné jutsu.Také se říká že na tomto místě je nejkrásnější západ slunce, doprovázející odrazy z jezera

Cvičiště 781px-Third_Training_Ground
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Nara Kagayami Tue 26 Jun - 17:25

A jsem na cvičišti. Jemně jsem si prohrábla vlasy a sedla si na chvíli pod strom. ,,Kagemane no jutsu." pomnula jsem ta slova v ústech a chytila se stínu stromu. Trénink začal.
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Thu 28 Jun - 12:59

Naklusal som si to teda nakoniec sem prekvapivo som trafil na prvý krát. Nadýchal som sa z plných pľúc. Nezdalo sa mi žeby tu bolo nejako veľa ľudí či nebodaj rušno preto som sa pobral smerom tam kde nemal byť teraz nikto a na nejaké voľné pole skôr som hľadal vodu. Mal som v pláne trénovať jeden nový druh ohňa ktorý som vedel že sa môžem naučiť. Začal som teda z tréningom tak že som sa ho snažil vyvolať do svojej ruky ktorá horela teraz ale normálne .
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Thu 28 Jun - 13:16

Andi

Sedl jsem si na strom poblíž Ryuujiho a dál pozoroval ce bude dělat.
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Nara Kagayami Sun 1 Jul - 11:08

Na cvičiště přišli další lidé. Jen jsem se ohlédla a zrušila techniku. Jako vždy jsem byla moc líná na trénink. Pomalo jsem si stoupla, protáhla se a klidným krokem odkráčela pryč. (Přesun)
Nara Kagayami
Nara Kagayami

Počet príspevkov : 639
Join date : 03. 09. 11
Age : 27

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Nara

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 14:26

Přiběhl jsem jako první a stoupl jsem si ke stromu.Ani jsem nebyl moc udýchaný nebo spocený.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 14:39

"Wuááaa..." přiběhla jsem ke cvičišti. "Jsi vážně rychlý!" pochválila jsem ho. Ještě jsem se rozdýchávala z toho běhu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 14:40

Ty taky nejsi nejpomalejší. Usměju se a odskočím od ní.Zaútoč první. zavolám na ní

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 14:45

"Uhm.. dobře.." přikývla jsem a postavila jsem do bojového postoje. *Yosh...!* pomyslela jsem si a vyběhla proti němu. Nejprve jsem mu chtěla dát pěstí, ale nakonec jsem se těsně před ním zastavila, skrčila se a podkopla mu nohy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 14:47

Začal jsem padat na zem dal si ruku pod sebe a jak jsem se rukou odstrčil nahoru tak jsem se snažil Hikari kopnout,ale tak abych ji samozřejmě neublížil

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 14:53

Tak trochu jsem nevěděla, co chce Burrak dělat, a tak jsem se pro jistotu odrazila a oddálila se. Zvedla jsem nohu a praštila s ní o zem, tak jak se to při technice dělá.
Cvičiště Images?q=tbn:ANd9GcQrRBfWpaPmttEz2NMmnJopvRxDbMGijd5S4CMY5WDRQSj3lepfgg

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 14:57

Usmál jsem se a jelikož jsem viděl co Hikari dělá okamžitě jsem odskočil od ní pryč.Udělal jsem nepozorovaně pečetě na Kawarimi a čekal co dalšího udělá

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 15:31

JAkmile jsem použila tu techniku, uviděla jsem kouř. *Uhm.. takže kawarimi...* [/i]pomyslela jsem si a začala přemýšlet, co dělat dál, když nevím kde je Burrak. Ohlédla jsem se a začala uvažovat, kde by mohl tak být. [i]*Vpravo... vlevo... vzadu... vepředu... nahoře.......dole...*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 15:43

Byl jsem na stromě,ale pak jsem potichounku skočil na zem.Potom jsem se co nejrychleji snažil udělat Kawarimi aby to neviděla,ale nezměnil jsem se na dřevo čekal jsem pokud mě udeří.Takže jsem protí ní běžel a snažil se jí zezadu praštit kdyby praštila ona mě změním se na dřevo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 15:59

Zpozorovala jsem ho celkem brzy. *Chmm.. co plánuje?* přemýšlela jsem. Rychle jsem se otočila a vyndala kunai, na který byl přivázán lankem výbušný papírek a holila ho po něm. "Mnooo... pro případ...že by to nefungovalo...." použila jsem shunshin a rozvěsila všude okolo další výbušné papíry.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 16:06

Kso! Těsně přede mnou to vybuchlo.Spadlo na zem dřevo.Já se oběvil udejchaný přímo vedle jednoho výbušného papírku.Kso! odletěl jsem od toho papírku o dost daleko.Doton Kekkai: Doroudomu!
Spoiler:
udělal jsem to jak nejrychleji jsem mohl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 16:27

*Shimata!* zaklela jsem, když mi došlo kde jsem. "Hmm... tohle bude oříšek... " řekla jsem a začala pociťovat, jak pomalu slábnu. *Bere mi to chakru....* začala jsem se hněvat. *Kokso.. to je špatné...* pomyslela jsem si a sedla si na zema začala přemýšlet. Pořád jsem měla aktivovanou techniku a tak: "Sakura Fubuki no Jutsu!!!" křikla jsem a odpálila všechny výbušné lístky najednou.Cvičiště SakuraFubukiB

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 16:36

Spadl jsem na zem.Udejchaný a vyčerpaný,ale potom jsem vstal.Díval jsem se tam kde byla Hikari a usmíval se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 16:45

Když jsem viděla, že jsem se dostala ven. Vesele jsem se zazubila. *Jo.. dala jsem t...* byla jsem vyčerpaná. Samotná jeho technika mě dostatečně oslabovala. Sesypala jsem se na zem a nevědomky si dala šlofíka.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 16:50

Hikari? Okamžitě jsem přišel k ní a vzal ji do náruče.Sílu jsem na to ještě měl.Kso. Běžel jsem s ní pryč.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jul - 16:53

(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Tue 3 Jul - 20:23

Andi

Přesunul jsem se k Hokagemu-Sama. (přesun)
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Wed 4 Jul - 16:39

Ja som po naozaj dlhej dobre tiež odtiaľto zamieril preč. Nevedel som kam ale niekam som išiel.
(presun)
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Anonymní Wed 4 Jul - 16:51

Yuusuke se mnou na hřbetě jsem doklusat a líně si lehl do trávy. Slezla jsem z něho. "Chm... pojď musíš se dostat zase do formy...." řekla jsem se smíchem v hlase a rozběhla se po cvičišti. "Tak poběž!" zavolala jsem. Yuusuke se zvedl a zaštěkal. Poté se rozběhl za mnou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Murasaki Fri 6 Jul - 13:05

Příjdu na cvičiště vytáhnu si knížku a začnu číst,ale po chvilce mě to nějak už nudilo tak jsem koukal na tu dívku s tím psem jak trénuje.Po pár hodinách jsem se rozhodl,že vstanu a trochu se procvičím./přesun/


Naposledy upravil Murasaki dne Sat 7 Jul - 12:47, celkově upraveno 1 krát
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Cvičiště Empty Re: Cvičiště

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru