Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+6
Nara Kagayami
Daichi
Killunia
Arisu Otoginokuni
Ryuuji Akatsuchi
Shijin Hyuuga
10 posters

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 24 Jun - 9:16

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 6 Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Tue 24 Jul - 11:46

Pobaveně jsem sledovala zelenožlutého chlupatého dráčka, jak si dává jedno dango za druhým. Sice mě to stojí hodně, ale jeho společnost je k nezaplacení. Můj dračí společník...
"Nejez tak rychle Maki... Když budeš hltat moc rychle, může se ti zvednout žaludek..."
"To mě ještě moc dobře neznáš, Killu-chan. Mně se nikdy nezvedá žaludek..." Musela jsem se zasmát nad sebejistým tóne jeho hlasu. "Ty nemáš dračí žaludek, ty to neznáš..." Makiho hlas byl výrazný, takže se spousta lidí na nás podívala, když bylo vysloveno slovo "dračí". Lidé se zřejmě moc nekamarádí s draky. Po chvilce ale zase nastal obvyklý klid a nikdo si nás nevšímal. tedy to jsem si alespoň myslela. Pohladila jsem ho po hlavě a usmála jsem se na něj. Metr vysoké dráče mi úsměv opětovalo.
Skoro jsem si ani nevšimla, že na mě někdo mluví. Pohlédla jsem na rudovlasého mladíka, jenž na Makiho zíral jako tele na nová vrata.
"Ne, špatně by mu být nemělo, tedy alespoň podle toho, co říkal..." odpověděla jsem.
Příště si musím připomenout, že nesmím brát Makiho do vesnice. Jak vidím, přitahuje to až moc pozornosti...
Můj pohled za chvilku zase sklouzl zpátky k mému malému dračímu společníkovi.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Tue 24 Jul - 12:02

(Promiň, asi mám nějak divně šoupnuté barevné spektrum, ale mě to prostě připadá, jako modro-hnědo-bílá. A Roka vidí zkrátka barvy stejně jako já, s tím toho asi moc neudělám xD.
Ale neboj, o barvách vedu hádky např. i s mámou, takže chyba není na tvé straně.)

Dívka použila mužský rod.
Ahá, takže to bude sameček, dobře...
A navíc se z jejího hovoru taky již dozvěděl, co je to za zvíře. Trochu ho to překvapilo protože draky si představoval... zkrátka dost jinak. Podrbal se na hlavě.
"No, já myslel, jestli se mu nemůže třeba udělat špatně z toho všeho cukru," zabrumlal a obrátil pohled k poslední kuličce danga, která spočívala na jeho talíři. Co se týkalo přísunu sladkého, jedna špejlička byla pro něj na den skoro moc. Znovu stočil pohled k něčemu, co na první pohled a vlastně i na druhý, působilo docela roztomile, hltalo deset špejlí danga na posezení a člověk by si to rozhodně nespojoval s něčím, co létá ve vzduchu a chrlí oheň.
"Tohle je vážně drak?" neudržel se po chvíli rozpačitého ticha.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Murasaki Tue 24 Jul - 13:02

Šel jesm v klidu po ulici docela probranej spát se mi už ani nechtělo hlava mě ani nebolela tak jsem v klidu šel.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Tue 24 Jul - 13:11

(Ona ta zelená je lehce namodralá... Ale co, nebudeme tu přece řešit barvy, ne? xD)

Vypadá to, že ten rozhovor s tím rudovlasým ještě neskončil. Znovu jsem se na něj tedy podívala. Mai přestal jíst a zjišťoval, na co se to dívám.
"Dračí žaludky neznám, ale nejspíš mu tolik cukru vadit nebude. A jestli jo, je to jeho problém..."
"Héj!" ozval se Maki. Pohladila jsem ho po hlavě a lehce jsem ho zatahala za jeden z jeho malých hnědých zakulacených růžků, tedy spíše parůžků. Chlupatý dráček po mně hodil naštvaným pohledem a dal mi jasně najevo, že je momentálně uražený.
"A ano, je to drak. Sice tak vůbec nevypadá, ale je..." Nějak jsem nevěděla, co mám říkat. Maki se zdál hodně uražený a odmítal dojíst poslední dvě porce. Tu svou jednu už jsem snědla a teď jsem z nudy a nervozity začala žvýkat špejli. Nikdy jsem neuměla mluvit s kluky. Chvilku jsem rudovláska jen tiše sledovala svýma zelenýma očima, pak jsem je opět stočila směrem ke svému dráčkovi. A z jeho jídla zbyla jenom hromádka sežvýkaných špejliček.
Maki se podíval na mladíka, se kterým jsem mluvila, a z ničeho nic promluvil.
"Jak se jmenuješ? Já jsem Maki," řekl a usmál se dračím úsměvem. Možná by se takhle nechoval, kdyby patřil k poddruhu třeba rudých draků, ale srstnatí draci se vždy chovali velice mile a přátelsky. Mláďata se tak chovala nejspíš proto, že nedosahovala příliš velkých rozměrů, takže mohla vesele škemrat o lidské dobroty. A kdo by chtěl odmítnout něco tak roztomilého?
Maki... zavrčela jsem v mysli. Bylo lepší, když jsi byl uražený... Obličej jsem si skryla do dlaní, abych se nemusela na nic koukat, a čekala jsem, až bude chtít odejít.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Tue 24 Jul - 13:26

(Jasně, že ne... já jen pro jistotu xD)
Když Rokovi bylo potvrzeno, že tomu, co vidí před sebou se opravdu říká drak, jen nevěřícně zavrtěl hlavou. Problematiku dračích žaludků už řešit nehodlal, jak dívka řekla, i kdyby mu bylo špatně, byl to jeho problém. Ač se kvůli tomu dráček zdál být poněkud uražený.
Tak tohle že je drak?
"No, aspoň má pěkné vzory na kožíšku," prohlásil tak trochu nemístně a pak obrátil svou pozornost k poslední kuličce, která za nedlouho skončila v jeho žaludku. Jak se zdálo, s tím uražením to ale v případě dráčka nebylo zas tak horké, protože se za pár okamžiků začal Rokovi vesele představovat.
"Já Roka," usmál se na chlupatého dráčka rudovlásek a pak pohled stočil k dívce s hlavou v dlaních.
"A ty?" mírně nadzvednul obočí a rukou automaticky zašátral do jedné z kapes pro krabičku cigaret.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Murasaki Tue 24 Jul - 13:41

Zmizím pryč. (přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Tue 24 Jul - 13:43

Vypadá to, že Maki je docela náladový. Nebo jen nevydrží být dlouho naštvaný? Sama nevím.
Ať už je konec. A't už je konec. Ať už je konec... Tahle věta se mi v hlavě pořád opakovala. Nechtěla jsem, aby se Maki s někým skamarádil. Hlavně ne s někým, koho vůbec neznám. Počkat, mám já vůbec lidské přátele? Na chvíli jsem nad tím zapřemýšlela. Ne, vlastně nemám. Ale jako nového kamaráda bych chtěla holku, ne kluka. S kluky totiž vůbec, ale vůbec neumím mluvit.
Poslouchala jsem, co říká Maki a rudovlásek, který se představil jako Roka. Okamžitě jsem zvedla hlavu, když jsem na sobě ucítila jeho pohled. Podrbala jsem se na hlavě.
"J-já? Já jsem Killunia," odpověděla jsem. Maki se tiše zasmál. Nervozitou už jsem sežvýkala půlku špejle, jejíž zbytky jsem (doufám) nenápadně vyplivla a položila na tácek, kde kdysi bývala celá a ještě se sladkými knedlíčky.
Nevím proč, ale cítila jsem se teď jako naprostý idiot. Možná to bylo tím, že jsem ze sebe nedokázala vymáčknout žádnou větu sama od sebe. Nejlepší by asi bylo odtud okamžitě odejít a nikdy se sem už nevrátit, jenže to vypadá, že Maki nechce.
"Objednáš mi ještě další?" zeptal se mě. Vykulila jsem na něj oči.
"Další?! Cože?! Děláš si legraci? Ty jsi jich měl už deset a chceš ještě další?!"
"Nó! Mně to totiž hrozně chutná!" Znovu jsem na chvíli skryla obličej do dlaní. Bohužel jsem byla nucena ke kapitulaci, s ním se hádat vůbec nedalo. Takže jsem mu musela objednat další dvě porce.
Počkej, Maki... Tohle mi jednou pěkně zaplatíš... Probodla jsem ho vražedným pohledem. Maki se na mě jen usmál. A byl to úsměv vítěze. Jen počkej...
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Tue 24 Jul - 13:55

Rokova ruka doputovala ke krabičce, kterou následně vytáhla, vyklepla z ní cigaretu a vložila si jí do úst. Potom krabičku opět uklidil a začal šátrat po zapalovači. Dívka se mezitím představila.
Killunia? Zvláštní jméno.
Zapalovač byl nalezen a cigareta v jeho ústech uspokojivě zapálena. Po chvilce vyfouknul první obláček kouře a znovu se zadíval na malé chlupaté stvoření.
To je zvláštní, já měl vždycky pocit, že draci jsou hrozně krvelační... lidské maso, srny a tak. A tenhle se přitom cpe dangem horem dolem.
Musel ale uznat, že vzhledem k tomu, jak jedinec před ním vypadá, zněla přitažená za vlasy spíš jeho verze předpokládaného stravování, nežli představa tohoto roztomilého tvorečka, ládujícího se sladkými kuličkami.
A tak pro něj byly, zoufalé dívce navzdory objednány další dvě porce.
Roka si kriticky změřil dráčka a nakonec jen prohodil.
"Měl by sis dávat pozor, jestli takhle budeš pokračovat dál, mohla by se z tebe stát malá chlupatá koule."
Párkrát potáhnul z cigarety, když ho napadlo, že by mohl tohoto náhodného setkání využít.
"Když už tady tak sedíme," pokusil se prohodit dostatečně nenuceně, "neznáte nějakou dobrou ubytovnu?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Tue 24 Jul - 15:44

Když se můj pohled vrátil zpátky na Roku, zapaloval si cigaretu.
Fuj, proběhlo mi hlavou. Cigarety. Jedny z věcí, které nemám ráda, vlastně je nesnáším. Nesnáším ten smrad z nich. Makimu to zřejmě nevadí, protože stál mezi námi a vesele se usmíval. Ale co, nikdo nemůže mít stejné názory, i když jsou spolu spojeni něčím tak silným, jakým je dračí spojenectví.
Maki se podíval na Roku pohledem "chceš tím říct, že budu tlustý?". Věděla jsem, že ať sní cokoli sladkého, ztloustnout nemůže. Už jenom proto, že velice rád a rychle běhá.
"Ubytovna...?" Na chvíli jsem se zamyslela. Sídlo mého klanu bylo dostatečně velké a klidně by mohlo sloužit jako jedna... Nikdy jsem se nezajímala o ubytování někde ve vesnici. Zkusila jsem si vzpomenout na mapu, kterou jsem zakreslovala před několika dny pro Hokageho. "No, pokud si pamatuji, někde kousek odtud je obytná čtvrť, myslím, že tak severovýchodně odtud. Ale různé byty jsou tady všude po vesnici. No, a kdybych byla jó hodná a kamarádská jako tady Maki, tak bych ti možná nabídla bydlení v celkem prázdném sídle mého klanu. Ale tak hodná já nejsem a nikdy nebudu, takže..." Najednou jsem byla dost ukecaná, alespoň na své poměry. A znovu jsem si připadala jako idiot.
Společnost by se hodila... pomyslela jsem si. Jenže ho neznám a nemám jistotu, že nám něco neudělá... A hlavně to není můj styl, zvát si k sobě do domu cizince...


Naposledy upravil Killunia dne Fri 27 Jul - 9:47, celkově upraveno 1 krát
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Murasaki Wed 25 Jul - 20:34

Šel jsem po ulici a hledal Naomi-sama,ale ani jsem nevěděl kde je takže jsem hledal osobu které bych se zeptal kde by mohla být.Kde jste Naomi? zeptám se v mysli a pořád hledám
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 26 Jul - 0:01

Roka během dívčiny řeči přecházel pohledem z ní na Makiho a pak zase zpátky, ikdyž byla pravda, že u dráčka jím setrvával o něco déle, protože se přece jen lišil od věcí, které dosud viděl výrazně více, nežli Killunia. Mezitím ale dokázal ještě dokázal registrovat, co Killunia říká a užívat si požitek z kouření cigarety. Byl tedy na svou osobu až nepřirozeně pozorný, většinou se věčně ztrácel kdesi v myšlenkách, ať už rozebíráním různých nesmyslů, nebo zaobíráním se znaky. Částečně za to mohlo nejspíš i to, že to bylo jeho první - a nemálo překvapivé - setkání s drakem. Dál poslouchal proud dívčiny řeči a ke konci se pobaveně zasmál, zatím co upustil kouř koutkem úst.
"Takže ty jsi ta zlá a on je ten hodný?" kývnul hlavou směrem k Makimu.
"A kde jste nechali průkaz a placku?" pobaveně na ní mrknul a přisunul si blíž jeden z popelníků, nacházejících se v obchůdku, aby do něj mol zklepnout popel. Nakonec jen pokrčil rameny.
"No nic, díky za radu, poptám se, jestli tady někdo nemá volný pokoj," pousmál se a znovu potáhl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Murasaki Thu 26 Jul - 15:58

Po pár minutách jsem zmizel pryč(přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Fri 27 Jul - 9:47

Počkala jsem, než můj dračí společník dojí, a pomalu jsem se zvedla. Maki se na mě chvilku díval, pak pohled stočil na Roku a poté zase zpět na mě. Netušila jsem, jestli mi tím chce něco říct, nebo jen prostě neví, na koho se má dívat.
"Jdeme..." Dráček kývl. Zaplatila jsem a naposledy jsem pohlédla na Roku. Chtěla jsem něco říct, ale nedokázala jsem ze sebe vymáčknout normální větu. Slova se chopil můj dračí společník.
"Tak ahoj, Roko. Doufám, že se ještě někdy potkáme," řekl veselým hlasem a krátce se usmál. Společně jsme se pak vrátili na ulici a zamířili jsme k budově Hokageho.
(přesun)
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Murasaki Sat 28 Jul - 13:55

Běžel jsem po ulici velkou rychlostí a hledal Naomi-sama.K čertu kde je?Už mě to přestává bavit ji hledat pomyslím si a hledám ji stále dál.U hyuugů není.Ani na cvičišti není.Možná je mimo vesnici Díval jsem se okolo sebe jestli tu někde není.Aspoň kdybych věděl kde je přibližně. Doufám,že ji najdu brzy.Aspoň ji řeknu,že je náš kapitán.Nebude to asi lehké. Nikde jsem ji neviděl.Kso kde jste?
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sat 28 Jul - 14:28

Roka kývnul na dráčka, který se i s dívkou měl po chvíli k odchodu a zamával mu na rozloučenou. Ani nevěděl, proč to dělal. To stvoření bylo prostě roztomilé.
Dokouřil cigaretu, zaplatil a přesně jak před tím říkal těm dvěma, vydal se hledat nějaké vhodné prostory na ubytování. Taktika byla jednoduchá - prostě chodit dostatečně dlouho po ulicích a ptát se lidí. Lidé tu byli až nebývale vstřícní, ale nedalo se říct, že by byli hloupý. A taky jich moc nemělo volný pokoj k ubytování. Nebo lhali. To byla ta druhá možnost.

Roka si povzdychnul a opřel se o zeď. Během toho, co tu tak bloumal už padly za vlast tři cigarety a měl nejasný pocit, že by si neměl zapalovat, až půjde klepat na další dveře.
Proč mají všichni s kouřením takový problém? prolétlo mu hlavou, když si zapaloval cigaretu, kterou tentokrát pro změnu hodlal vykouřit na místě.
Roka se utápěl ve vlastních myšlenkách, zatímco bílý váleček v jeho rukce se pomalu ale jistě zkracoval. Za krátkou chvilku mu v ruce zbyl už jenom filtr. Odhodil ho do prvního koše, který uviděl - což byl na něj docela výkon - a zamířil k dalšímu domu.
Zpátky do práce, pousmál se pro sebe a zaklepal na dveře.
Pak na další.
A na další.
A na ještě jedny...

Začínal z toho všeho být unavený a pomalu přemýšlel, že to zabalí a půjde si lehnout někam na cvičiště, konec konců, počasí na to dnes nebylo špatné, když v tom mu konečně svitla naděje. Osoba, která stála před ním byla patrně již staršího data narození, ale s vrásky od úsměvu kolem očí a navíc s celkem vstřícnou povahou...
"No, jak říkám, jeden bych tu měla, ale ..."
"No tak, pomáhal bych vám s domácností a jídlo bych si kupoval sám. A nebude to napořád, nechci se tu usadit na stálo, jen pár týdnů, možná měsíc, dva a když budete chtít, najdu si něco jiného. "
"Když já nevím..."
Roka nakouknul přes její rameno do domu.
Bílá... hmm...
"A co takhle, kdybych vám tu vymaloval?"
"Ehm... co?!" stařenka vypadala úplně vyvedená z konceptu, což bylo způsobené asi tím, že jí Roka poslední půl minutu naprosto neposlouchal.
"No, nějaké malby na stěny. Znaky, pěkné barvy..."
"Když se nad tím zamyslím..."
"Nebo i nějaké symboly. Co třeba draky, máte ráda draky?" Roka plácnul první, co ho napadlo, ale zdálo se, že jeho soustavné mluvení celkem zabralo.
"Víte co mladíku? Co kdybychom si o tom šli popovídat dovnitř? Postavím na čaj."
Bingo!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Murasaki Sun 29 Jul - 8:03

Stále jsem běžel po ulici a díval se jestli tu někde Naomi-sama není.Bylo tu opravdu hodně lidí takže bych se nedivil kdybych ji přehlédl.
Naomi-sama ve vesnici asi vážně není.
Asi bych měl jít za hokagem a zeptat se jestli nemá náhodou misi.Přeci jen Shijin říkala,že není doma.
pomyslel jsem si a běžel stále dál.Přišel jsem k jednomu obchodu.
Dobrý den můžu poprosit o studený čaj?
Jistě Odpověděl mi s úsměvem.
Po pár minutkách mi podal čaj já jsem mu zaplatil poděkoval a sedl si na lavičku.Přitom jsem přemýšlel kde by mohla Naomi-sama být.
Takže kde jsem všude byl v domě u Hyuugů,Cvičiště,Ulice.Ale v ulici je těch lidí trochu moc jak bych ji mohl poznat? zeptám se sám sebe v hlavě.Stále jsem přemýšlel a u toho pil můj ledový čaj.
(od 18:00(edit))
Vstal jsem z lavičky a šel pomalým krokem po ulici a hledal Naomi-sama samozřejmě jak je u mě známo tak s úsměvem.
Ještě chvíli a pak jdu za hokagem. Tak jsem šel po ulici a začínali mě už bolet nohy.Přeci jen jsem chodil už velice dlouho,ale nevzdával jsem to.Nohy mě boleli už celkem dost.Díval jsem se dokonce i na domy jestli není náhodou Naomi-sama u nějakého.Místo toho tam byl ten týpek co byl u hokageho.Nevěděl jsem co dělá,ale nechal jsem ho na pokoji.
Přeci jen aspoň dělá společnost té paní.Ale je na něj trochu starší si teda myslím. pomyslím si a zasměju se.
Musím říct,že dneska už asi Naomi nenajdu.Začínám být unavený,bolí mě nohy a v noci bych Naomi asi nenašel vůbec bylo by to jako hledat ježka v kupce sena.Ale když se tak zamyslím Konoha ve noci je nádherná.Všude to nádherně svítí což se mi velice líbí.
Díval jsem se jak to všechno okolo mě svítí ty obchůdky s jídlem a pitím za kterými stály prodejci kteří podle úsměvu na tváři bylo spokojení se zákazníkama.Po několika minutkách jsem došel k velkému domů kde jsem otevřel dveře a vešel dovnitř.Tam za pultem stál starý muž.Jak jsem se od něj dozvěděl byla to ubytovna což se mi zrovna hodilo.
Dobrý den.Nenašel by se u vás nějaký volný pokoj?
Ale ano to víš,že našel odpověděl mi slabým hlasem.
Dobře tak já si ho tedy vezmu pokud bych mohl.A zaplatím zrovna teď
Ne to je v pořádku přeci jen jste z Elitního týmu tak tentokrát to máte zadarmo.Zaplatíte to příště
Dobře velice vám děkuji kdyby jste cokoliv potřeboval stačilo by mi jen říct.Například kdyby vás někdo otravoval nebo vyhrožoval nebo tak.
Jsi hodný,ale zatím je to vše v pořádku odpověděl mi sáhl na destičku za sebou pro klíče a podal mi je.
Třetí dveře z leva.
Ihned jsem šel po dřevěných schodech.Když jsem šel nahoru na stěnách byli hezké obrazy které moc,ale nedávali smysl.No nevadilo mi to byli to hezké obrazy.Po dlouhé době co jsem došel po schodech až k pokojům jsem přišel k třetím dveřím z leva a odemkl je a tam byla skříň s poličkami která byla dřevěná potom tam byla hezky povlečená kousek od tamtud byla koupelna do které jsem okamžitě šel a umyl se.Poté jsem si vzal nějaké čisté oblečení a došel ke dveřím vzl klíček z druhé strany dveří a zamkl je zevnitř,aby mě nikdo ráno nevzbudil.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 1 Aug - 11:36

Vyšiel som do ulíc,ktorými som sa začal túlať po Konohe...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Murasaki Wed 1 Aug - 13:17

Vzbudil jsem se vstal ze své postele a přišel ke dřevěné skříni.Tam jsme si vzal své věci které vypadali jako věci od ANBU(viz.Obrázek) Potom jsem si vzal katanu a nasadil si ji na záda.Po chvilce jsem přišel do nádherné koupelny a tam přišel k umyvadlu.Umyl jsem si obličej a vyčistil zuby.Samozřejmě jsem se také učesal a uděll takovéto potřeby.Poté jsem přešel přes obývák až ven z pokoje a zamkl ho.Sešel jsem po dřevěných shodech pozdravil staříka který vypadal jakoby se vůbec nehnul z místa.Pouze na mě kývl.Já jsem s úsměvem vyšel z hotelu a vyšel do ulic.
Je to nádhera probudit se vidět jaký je tu klid řeknu si a usměju se.Přitom jsem se ještě protahoval.Viděl jsem tam také toho Kaguya týpka.Přišel jsem blíž k němu.
Čau už jsi byl u hokageho? zeptám se podezřele jelikož jsem mu to řekl už na monumentech a já jsem šel potom k hokagemu trochu později než on a pokud vím tak rychle by od hokageho příjmutý nebyl.
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Wed 1 Aug - 17:30

Opäť som cestou zahliadol toho z monumentov. Hej,bol.Odvetil som,samozrejme som klamal ako vždy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Murasaki Thu 2 Aug - 6:48

Že jsem tě tam neviděl.Šel jsem sice o malinku později,ale hokage by tě nepříjmul takto rychle.Asi bych tě měl nahlásit sám pro jistotu.A nebo tě mám dovést zrovna k Policii? Díval jsem se na něho celkem nevěřícně a velice podezřele,ale přitom jsem se usmíval.Určitě tam nebyl protože hokage-sama takhle rychle příjmout? Těžko.Pokud to půjde po zlém budu muset použít katanu pokud po dobrém půjde sám. pomyslím si
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 2 Aug - 11:56

Kývol som hlavou na náznak že mi to je jedno.Ako povieš,nechám to na tebe.Odpovedal som pokojne avšak začínal som dostávať menšie nervy,ktoré som ale neprejavoval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Murasaki Thu 2 Aug - 13:00

Dobře tak tedy zajdu za hokagem a nahlásím tě sám. řeknu usměvavě a šel pomalu k budově hokage,ale předtím jsem přišel k obchodu a koupil si studený čaj který jsem vypil.Pak už jsem šel k hokagemu.(přesun)
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 2 Aug - 13:08

Ako povieš.Mávol som rukou opäť na náznak že mi to je jedno a naďalej som sa prechádzal po ulici.
...
Po nejakej dobe chodenia tu po uliciach som zašiel na tréningové priestory.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kashike Mon 13 Aug - 12:03

Kashike

Dorazili jsme do města. Vyskočím na jednu z budov a trošku se rozhlédnu. Pak se otočím na Naru. Tak děvče, tvůj první úkol. Slyšela jsi popis hledané osoby, tak jí zkus lokalizovat. Kdybys toho muže našla, vrať se ihned sem. Pokud jí nenajdeš, sejdeme se tu za 10 minut. A nezapomeň... používej hlavu.. mrknu na ní.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Murasaki Mon 13 Aug - 14:29

Mám jít s ní jako větší ochrana? zeptám se ho a přitom jsem se usmíval.První úkol tak malá a u policie?Ty berou vážně snad už každého,ale když je u policie tak by neměla být tak slabá pomyslím si a stále se usmívám
Murasaki
Murasaki

Počet príspevkov : 169
Join date : 29. 05. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Muran

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 6 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru