Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+6
Nara Kagayami
Daichi
Killunia
Arisu Otoginokuni
Ryuuji Akatsuchi
Shijin Hyuuga
10 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Sun 24 Jun - 9:16

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 5 Nar-konoha-street1

V ulicích Listové je krásně.
Pokud není mlha, vidíte Hokage monumenty tyčící se nad vesnicí, jako kdyby jí předchozí Hokage stále chránili.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jul - 21:13

Ichizoku Katagami

Bylo todle všechno nutný?... Pomyslel sem si a zavrtěl hlavou. Zvedl sem ruku a potom ji svěsil.
Z nejblížších stěn Konohy a strážních věží na Midotsuchiho začali střílet balisty velké šípy. Na šípech bylo mnoho výbušných lístků, které vybouchli, když byli kousek od Midotsuchiho. Já sem mezi tím dělal pečetě a připravoval se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jul - 21:13

"Pravděpodobně vetřelec," nadhodila jsem tiše a naznačila mu, ať se i on přikrčí. "A řekla bych, že ANBU nechtějí, aby se do toho někdo pletl. Naznačili to dost jasně."
Poslední větu jsem dodala na vysvětlení svého gesta.
Byla jsem ale příliš zvědavá na to, jak to tu dopadne, než abych si hleděla svého.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Erigor Thu 12 Jul - 21:18

" Vetřelec, hm?? A prý že se přes bránu nikdo nedostane.... Konoha na tom není zas tak dobře.... jako byla kdysi dávno.... " poznamenal jsem a trochu se přikrčil. * Alespoň mám šanci vidět co umí současí ANBU... * pomyslel jsm si a pousmál se.
Erigor
Erigor

Počet príspevkov : 88
Join date : 11. 02. 12

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 12 Jul - 21:30

Útok som veľmi dobre poznal, pred odtajnením Techniky Lietania sa používal taktiež v Kamennej, na elimináciu vzdušných narušiteľov. A s útokom som sa ešte stretol v Piesočnej, keď som sa pokúšal eliminovať užívateľa Elementu Rýchlosti. Keďže som aktiváciu pečate na výbušnom lístku pocítil ešte pred explóziou, podobne ako v Piesočnej, aj teraz som bezpečne preletel nad dedinou až k bráne.

(Presun.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Fri 13 Jul - 5:45

Ja som tam stál v pozadí kde oni a sledoval som toho kto tu bol. Nikto okrem neho tu asi nevedel lietať. Hoc ja som lietať vedel pliesť som sa do toho nechcel nebola to moja starosť a mal som ostať na zemi. Ale videl som to tak keby som zaútočil ja zo vzduchu ani by sa ma nedotkli vďaka tomu že výbuchy sú pre mňa šteklenie. Hmm ... keby nebolo Shijin asi by som ich skôr či neskôr napadol ja a ešte to nieje isté čo to ešte nespravím ale sám nie.
Možno by som mal ísť za tým človekom a opýtať sa ho prečo vlastne útočil.

Jeho pach som cítil veľmi dobre hlavne kvôli tomu značkovaniu preto by pre mňa sledovanie bolo dobré. Preto som sa jemne pokrčil a vyskočil som čo najvyššie som mohol vo vzduchu mi doslova splanuly nohy a ja som letel za ním. Mal som naozaj obrovskú rýchlosť k tomu tento oheň ma vždy zrýlil preto nebola šanca žeby mi nejako ušiel keď ešte k tomu bolo vidieť že mieri k bráne.
(presun)


Naposledy upravil Ryuuji Akatsuchi dne Fri 13 Jul - 6:57, celkově upraveno 3 krát
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 7:50

Na každý ten šíp se vejde řekněme 5 výbušných lístků(budeme šetřit). Víš co ti udělá 50 výbušnejch lístků pohromadě, když vybouchnou? Ta lítací technika není rychlá jako např. shunshin. Jednomu šípu s jedním lístek se vyhneš určitě, to je malý výbuch, téměř zanedbtelný, ale když se najednou odpálí 50 lístků, je to opravdu velká detonace. Rázová vlna má nadzvukovou rychlost, snad mi nechceš říct, že si tomu ulítl... Smile Pak bych ti musel říkat Gripene. Kuli tomu, že seš zlehčenej tou technikou zalítneš jako papír a rozmajzneš se o zem a nic z tebe nezbude... Což mi samozřejmě nedovolíme, ale jen říkám "coby kdyby".

K "odhalení neodhalitelného": Vnikl si dovnitř bránou, jak všichni víme, Konoha, má kolem sebe štít, který spravuje bariérové středisko: Viz. útok Peina na vesnici.
Neviditelný štít: http://images4.wikia.nocookie.net/__cb20100627191509/naruto/images/thumb/b/b6/Konoha_Barrier.PNG/679px-Konoha_Barrier.PNG
Bariérový tým: http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20101006230806/naruto/images/thumb/8/8e/The_detection_division.PNG/679px-The_detection_division.PNG
Při nepovoleném vniknutí do vesnice, se na to na té kouli u bariérového týmu ukáže. Kontaktují strážnici u brány a když nahlásí, že nikdo nebyl spatřen, pošlou signál Hokagemu. Jak prosté že? Hokage potom zavolal mě a já sem vykonal potřebné úkony k odhalení a určení polohy infiltrátora.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 8:18

(Určite si si pozrel video? Pretože ak áno, vedel by si, že veľkosť výbuchu sa nezhoduje s tvojim opisom. A ja sa budem radšej riadiť anime, ako nespísaným obranným systémom Lisotvej. Minimálne preto, že výbuch o takej sile, akú si opísal, by musel mať neblahé účinky na samotnú dedinu.
Áno, prosté to je. Ale na odhalenie Druhého Tsuchikage musel nastať kontakt s jeho telom. Do tej doby ho nedokázala nájsť ani jednotka senzibilov v zložení najskúsenejších predstaviteľov Piatich Veľkých Dedín. Takže žiadna nehmatateľná bariéra by vás o Midotsuchiho prítomnosti informovať nemala, keďže funguje iba na princípe snímania energie, ktorú tak pracne potlačuje. Vlastne je to práve tá baréria, ktorú spomínaš. Ani pomocou nej nedokázali určiť prítomnosť Druhého.
Čo s tým? Môj čas sa kráti a zajvne nestačí predkladať priame odkazy na magu alebo anime. Preto to budem musieť ďalej nechať na hlave fóra, keďže Shijin-dono ako ďalší admin, by sa vám mohla zdať zaujatá.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Ryuuji Akatsuchi Fri 13 Jul - 8:32

(Ja sa musím zastať Midotsuchiho hoc s tým nič nemám alebo tak ak si aj všimneš teda mne sa zdalo že aj výbuchy ktoré boli pri Deidarovi boli boli tak pár metrou možno ani to nie od neho a len tak sa im vyhýbal k tomu tam nebolo len pár šípou zdalo sa mi ich tam byť stovky ^^ a k tomu na každom bol výbušný lístok a to z každej strany keď nastane výbuch a dokáže to vyblokovať. A zober si to tak Midotsuchiho manévrovanie vo vzduchu musí byť lepšie lebo sa hýbe priamo svojím telom ^^)
Ryuuji Akatsuchi
Ryuuji Akatsuchi

Počet príspevkov : 1913
Join date : 01. 05. 11
Age : 28

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Akatsuchi

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 8:38

(Takže to ešte raz celé zhrniem, aby ste v tom mali prehľad;
- tu je video, ako asi prebieha útok protivzdušnej jednotky,
- tu je obranný systém Kamennej ako vzor, ak si chcete útoky upraviť podľa vlastnej „chuti“,
- tu je beriéra, ktorú si spomínal, a pomocou ktorej ani Aliancia nedokázala odhaliť prítomnosť Druhého Tsuchikage,
- tu je priamy dôkaz zlyhania bariéry,
- tu je dôkaz, že Druhý mal aktivované dve techniky, rovnako ako ja, zatiaľ čo potlačoval vlastnú chakru.
Snáď som na nič nezabudol, ďalej to nechávam na Ayame-dono. Wink)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 8:51

Za prvé, nemůžeš používat 2 techniky najednou a potlačovat při tom chakru tak, aby si žádnou nevyzařoval, to je holý nesmysl. Ten tvůj obrázek to nijak nedokazuje, pouze to, že měl aktivované dvě techniky.
Nikde v popisu bariéry KONOHY nevidím, že by nedokázala odhalit Muu-sama(kterej tam ani nikdy v anime ani manze nešel). Co se týše našeho obranného systému, nevím jak to Hokage plánuje, ale pochybuju, že tu dáme nepříteli přesnej návod, jak zaútočit a čemu se vyvarovat, když to nemá jak zjistit Wink.
Za druhé, pokud vím, by si dost vysoko nad vesnicí ne? Vim jakej je strach ze smrti, ale přestaň si prosím vymýšlet nesmysli, opravdu mě unavuje ti pořád dokola argumentovat.
Co se týče toho videa, na 2:33 jsou ty výbuchy nad vesnicí celkem pěkně vidět, ten výbuch jednoho lístku je celkem rozsáhlej, teď si to vynásob pěti a pak 10ti, protože ty šípy vybuchli najednou někde v tví blízkosti. Takže si myslím, že můj popis je celkem přesný. Suna ve videu střílela ty šípy s jedním lístkem, odpalovala je postupně a každý šíp mířil jinam... blbost.
A to že lítáš je důsledkem toho, jak si lehký, takže i malá tlaková vlna, by s tebou jednoduše pohnula =)
To že se admini postaví za tebe je zřejmé, život tvojí postavy je pro ně očividně cenný, pokud si chceš nechat zachraňovat zadek a bojíš se nést následky za svoji nerozvážnost, prosím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 9:24

(Neargumentuj, nemá to cenu. Mám pochybnosti o tom, že si si tie odkazy vôbec prešiel. Opäť odporúčam prečítať si Trivia pri Technike Neviditeľnosti, keďže tam je priamo spomenuté, že potláčať chakru a mať počas toho aktivované techniky je možné. A obrázok to priamo dokazuje, keďže musel Gaara opäť použiť piesok, aby Druhého našiel. Ďalej netuším, prečo to hľadáš v popis bariéry. Ten odkaz mal iba dokázať, že bariéra v Listovej je bariéra používaná Alianciou. Anglicky dúfam vieš, takže stránky mangy hneď pod bariérou ti to musí ozrejmiť. Techniku Lietania si pletieš s Technikou Odľahčenej Skaly, ktorá zbavuje predmety hmotnosti. Inak by nemusel Tretí ostrov niesť, ale nechal by ho letieť. Alebo sa stačí pozrieť na súboj Tretieho s Deidarom, kde blízko nich nastane explózia. Hoci sa medzi nimi objavil Golem, s predstaviteľmi Kamennej to ani nepohlo. Útok v Piesočnej opisovať opäť nebudem. Hoci na jednom šípe bol iba jeden lístok, šípov v Piesočnej bolo minimálne päťdesiat, a teda by mala byť ich explózia väčšia.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kashike Fri 13 Jul - 10:37

Tak fajn, přestaneme se tady hádat... to že jsme tě odhalili je stejně irelevantní, jelikož jsi tu techniku sám zrušil. Co se týče tvého odletu, souhlasím s Konem, nicméně chápu že máš takovej strach o svojí postavu že to nepřiznáš... takže si tě prostě najdeme jinde, jindy a učiníme příslušná opatření. Ber to jako velkorysost, že teď budeš ještě žít... pár dní. Konec diskuze.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 10:41

Ty mě tady nebudeš řikat, že nemá cenu argumentovat, když ty si ten, kdo to tu celé vyvolal, takže být tebou bych mlčel a šoupal nohama.
Při technice neviditelnosti sice můžeš plně skrýt svoji chakru, o skrývání chakry při létání tam ale nic nečtu. Začínám s tebou ztrácet trpělivost Midotsuchi.
Odkazy jsem si samozřejmě přečetl, ale nic to na mém názoru nemění. Gaara musel použít písek, protože není senzibil, takže ho asi těžko mohl vycítit Wink.
To že jsem si spletl létání s odlehčením skály je pravda, považoval jsem, že létá díky tomu, že se odlehčí, moje chyba. Ale to na situaci nic nemění.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 11:03

"Nechápu to," pokrčila jsem rameny, když jsem se otočila směrem ke Katashimu.
Kam zmizel Ryuuji?
Na chvíli se mi na tváři objevil mírně vyděšený pohled.
Co ho to napadlo?
"Omluvte mě na chvíli!" rozběhla jsem se směrem k bráně. Ještě za běhu se mi v dlaních formovala chakra. Drobná vrána. Sotva jsem ji ale pustila, značně se zvětšila. Vyskočila jsem na její hřbet, načež jsem se ocitla vysoko ve vzduchu a mohla lépe sledovat, kam Ryuuji míří. Děsila mě myšlenka, že by mohl mít s útočníkem něco společného. Stačila jsem si ho totiž docela oblíbit a měla jsem pocit, že budeme přátelé.
Ale proč míří za ním?

(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 11:19

(Ale to na situácii mení dosť. Wink Minimálne fakt, že by ma výbuch neodhodil, ako si tu už párkrát spomenul. Opäť dokladám video (5:36). V prípade, že tie šípy leteli priamo na Midotsuchiho, je zbytočné opakovať, že sa stačilo presunúť o pár metrov ďalej. V prípade, že vašim cieľom bolo „zaplniť“ oblohu ako v Piesočnej, potom desať šípov určite nestačilo. Gaara použil piesok na odhalenie prítomnosti Druhého, ale máš pravdu, nikdy nebolo spomenuté, že počas Techniky Lietania potláčal svoju chakru. Snáď iba za predpokladu, že chakru potláča v jeho prevedení Technika Neviditeľnosti, keďže žiadnu inú podobnú techniku nevlastní. Ohľadom odkazov maj názor aký chceš, ale je nad mieru jasné, že ide o jednu a tú samú bariéru. A nemyslím si, že som to začal ja, keďže sa práve tebe nepáčilo moje prevedenie úniku, rovnako ako v anime. Záver? Ak sa nebudeme dohadovať, ako Druhý potlačuje svoju chakru, potom nám tu opäť zostáva iba protivzdušná jednotka, pred ktorou som ale - a nie iba podľa môjho názoru - uskutočnil dostatočný úhybný manéver.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Kashike Fri 13 Jul - 11:36

Steame, přece se tu nebudeš hádat s mrtvolou... je to plýtvání času.

Kashike

Když vidím že palba nemá dostatečný účinek, otočím se na podpatku a vyrazím do kanceláře Hokageho. Ještě než odejdu jen štěknu na lidi kolem mě... Sledujte ho!. Pak odejdu.
Kashike
Kashike

Počet príspevkov : 586
Join date : 22. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Fri 13 Jul - 11:57

Andi
https://www.youtube.com/watch?v=cR2XilcGYOo

Chvilku jsem seděl na střeše a pozoroval jsem souboj s tím Midotsuchim.Potom jsem se postavil a vytvořil si tři vodní klony.Jeden pomocí Fuuton:Nami vystřelil klona do vzduchu.Za ním jsem vystřelil já druhého tak aby nebyl vidět za tím prvním. (v dobrém úhlu Wink ).
První klon zaútočil z blízka a drhý okamžitě po tom co zjistil Midotsuchiho polohu po útoku prvního klona použil Fuuton:Vakuum.Tím by ho měl s velkou pravděpodobností uzavřít.

Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 13 Jul - 12:50

Je to ignorant Wink Jeho nedostatečné znalosti mě ale opravdu iritujou... Neví o čem mluví a hádá se...

Ichizoku Katagami

Vyvolejte poplach a zákaz vycházení. Inuzukové budou cíl s dostatečné vzdálenosti sledovat, ostatní se stáhněte z dosahu bojiště. Jděte.
Řekl sem, ulicemi se rozezněla siréna a lidi se začali ukrývat v domech. Já jsme vyrazil k bráně. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Arisu Otoginokuni Fri 13 Jul - 15:16

Andi

Zmizel jsem pryč.(přesun)
Arisu Otoginokuni
Arisu Otoginokuni

Počet príspevkov : 440
Join date : 01. 03. 11

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 18 Jul - 18:49

Bloumala jsem ulicemi.
Bez náznaku zájmu jsem míjela známé i neznámé tváře. Nikoho, koho bych opravdu chtěla vidět, jsem nepotkala. Na chvíli jsem se zastavila a zavřela oči. Hluboký nádech. Ticho. Kratší pauza v chůzi nebyla znát. Zavřené oči pod ofinkou, která spadávala do čela, nebyly vidět. Prozradit mě mohlo snad jen krátké přerušení klapotu dvou nebo třícentimetrových podpatků. Znovu jsem se rozešla. Někteří mi od zařazení do úderného týmu uhýbali. Alespoň jsem ale měla klid, který jsem právě teď potřebovala na zamyšlení. Stále jsem se z útoku plně nevzpamatovala. Ranilo mě, kdo útočil, nic víc. Možná proto by měl shinobi ignoroval emoce, vyřadí ho ze hry.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 19 Jul - 18:46

Nakonec jsem se z ulic vytratila.
Nepříjemné myšlenky mě díky procházce na chvíli přešly, ale jen na krátko. Pomohl by hovor se sestrou nebo bratrem. A také bych se zeptala, jestli už je Ryuuji ve vězení. Směrem k sídlu jsem se rozběhla. Běh byl, koneckonců, příjemná činnost, při které jsem nemusela na nic myslet.

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Fri 20 Jul - 21:27

Ulica,ktorou som kráčal sa mi zdala najdlhšia,pretože viedla priamo k Hokage budove.Tam som ale nemal zamierené,preto hneď keď sa naskytla možnosť odbočiť pri hlavnej budove,spravil som tak.Teraz som ľahko zistil,kam mierim.Kráčal som k Hokage monumentom.
Presun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Mon 23 Jul - 19:18

Puzen touhou najít něco k jídlu se Roka vydal do Konožských ulic, kde bylo jak jinak, než poměrně živo. Zastavil se v jedné z uliček a rozhlédl se kolem. Nedaleko něj se nacházelo něco mezi stánkem a restaurací.
Ichiraku ramen... hmm... to mi nic neříká, proběhla mu hlavou myšlenka, za kterou by ho, vyslovit jí nahlas, určitá skupina lidí bez pochyby na místě bez váhání ukamenovala.
Jeho pohled sklouznul s nezájmem stranou a srazil se s dango obchůdkem. Při pohledu na velké dango, které sloužilo jako dekorace a lákadlo na lidi zároveň, se mu v hlavě na okamžik mihnul obrázek Kimiko a on se neubránil úsměvu.
To by šlo.
Vydal se dovnitř, kde si následně objednal jahodové dango.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Killunia Mon 23 Jul - 20:48

Po dlouhé době, kdy jsem se ze sídla svého klanu vlastně nevzdálila více než do zahrady, jsem zamířila také do živé vesnice. V klidném sídle, jež se nachází dále od zbytku Konohy, jsme vlastně žili jen já, má mladší sestra a naše kočky. Momentálně tu s námi trávil čas i dráček Maki, jelikož mu velice chutnalo lidské jídlo.
Svého metrového dračího společníka jsem vedla mezi všemi těmi lidmi. Někteří se za zvláštním tvorem otočili, jiní si ho ani nevšimli. Srstnatý dráček si velice dobře uvědomoval jejich pohledy a jeho velké modré oči se na mě nervózně dívaly. Ujistila jsem ho, že mu nikdo neublíží, takže se zase začal věnovat průzkumu lidkého sídla.
"Hele, támhle jsou veliký barevný kuličky zapíchnutý do dřeva, ty chci!" ukazoval Maki na stánek s dango. Povzdechla jsem si.
"Ve skutečnosti je tohle velké jenom poutač a to, co dostaneme, je mnohem menší..." vysvětlovala jsem. Makimu to bylo, zdá se, jedno.
"To je fuk, stejně je chci!" dožadoval se. jako malé dítě. Znovu jsem si povzdechla. Proč musí malí srstnatí draci tak milovat naše jídla?
"No dobře..." souhlasila jsem nakonec. "Koupím ti to..." Zašli jsme tedy dovnitř. Abych nakrmila dračí žaludek, musela jsem jich objednat deset. A jedno pro mě.
Snad mu to bude stačit, zadoufala jsem, když jsem viděla, jak se vesele cpe.
Killunia
Killunia
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 386
Join date : 14. 11. 11
Age : 28
Bydlisko : Helsinki; Suomi

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Akatatsu

Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Tue 24 Jul - 7:13

Roka se plně věnoval svému dangu a dívky, která právě vstoupila, by si nebyl ani všimnul, kdyby si neobjednala tolik danga najednou, kolik si objednala. Ještě chvíli nevzrušeně pojídal své jídlo, dokud se sluchový vjem skrz mraky myšlenek nedostal až do mozku a nevydobyl si svou chvilku na slunci.
Tolik?!
Následně obrátil hlavu, aby zjistil, co za jedlíka, že se tu objevilo a jeho pohled zachytil, kromě již zmiňované dívky, ještě celkem velké chlupaté modro-bílé cosi s velkýma očima, které do sebe právě házelo jedno dango za druhým.
Heh?
Malinko pootevřel pusu, ale hned jak si to uvědomil, rychle jí zase sklapnul. Výjev před ním vypadal sice celkem roztomile, ale ani za boha nemohl přijít na to, na co se to vlastně dívá. Navíc se mu do mysli neustále vkrádala ještě jiná myšlenka, kterou se nakonec rozhodl vyslovit nahlas.
"Nebude -"
A nastal problém s oslovením. Vzhledem k tomu, že ještě stále nevěděl, cože to je se rozhodl pro zájmeno. Jenže byl to on, nebo ona? Jak má člověk u něčeho takového poznat, jakého to je rodu. Vyřešil to celkem rychle.
"- tomu špatně?" pokračoval dál v mluvě, pouze s menší znatelnou pomlkou a dál při tom pozoroval stvoření před sebou, které ji spořádalo skoro celou svou porci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 5 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru