Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nejvyšší vrcholky

3 posters

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 19:27

First topic message reminder :

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Img00005
Hory v Suně dosahují někdy až závratných výšek. Na samých vrcholcích je dokonce zima, věčně fouká vítr a přes husté mraky není vidět dolů.
Nezkušení by si měli dát velký pozor, protože hory jsou věčným bludištěm, které vzalo už tisíce životů nezkušených neznalců. Tisíce tajemných jeskynních labyrintů...
V horách se skrývá spoustu tajemství, lidí i střípky minulosti. Ticho, jen všudy přítomné šumění větru... sem tam nějaké horské zvíře, či nejvytrvalejší rostliny, ale jinak... pusto a prázdno!
Troufnete si do této větrné pustiny..?
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 20:51

"Tak to máš teda aspoň štastie že ja tiež neplánujem spať ... aspoň si to myslím . No ale mohla by si aspoň skúsiť myslieť na niečo iné najlepšie ak sa odreaguješ ." Hikari ak si tak pomyslím bola asi zatiaľ jediná osoba ktorú som ako kamarátku považovať mohol preto som sa jej snažil aspoň trocha pomôcť .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 21:02

To, co řekl mě celkem potěšilo. "To jsem ráda..." pípla jsem. "Hmm... na co tak myslet..." přemýšlela jsem a před očima se mi objevil Mu. "To nefunguje..." usoudila jsem.Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Onion_gifs_emoticons-18 "Je!" řekla jsem, jako kdyby se mi rozsvítilo v hlavě a možná, že i jo. "Počkej chvilku!" řekla jsem mu a vešla zase do jezkyně. *Ještě že jsem si určila značky....* řekla jsem si a usmála se jako king. Pomalu jsem přiťapala a vzala Chii-chan. Ta sebou škubala, jako kdyby se jí zdálo něco špatného. "Chudáček..." vzdychla jsem. Políbila jsem ji na čelo a zase podle značek vyšla ven. V jednom úseku jsem sice trochu váhala, a proto mi to tak trvalo, ale nakonec jsem se ven dostavila. "Tak jsem tu...!" oznámila jsem a zase si k Shirovi přisedla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 21:05

Ja som na ňu teraz tak skúmavo pozeral vážne som nevedel o čo jej šlo žeby sa šla len prebehnúť ? "Umm copak že si to vlastne teraz robila ?" Opýtal som sa jej a čakal čo na to ona ale hlavne že to berie aspoň takto a snaží sa .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 21:09

"Muhuhehehe... koukéééj!" rozesmála jsem se a ukázala mi Chii-chan. Tam rozespale mňoukla a zamžourala očima. "Hmm.. je rozkošná...." hlesla jsem a pohladila ji po hlavičce. "Nechceš si ji pochovat? Myslím, že si tě oblíbila..." řekla jsem a usmála se. Tak trochu jsem přestala myslet jen na Mua.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 21:19

Ako som ju už videl a povedala že či si ju môžem pohladkať aj som to spravil vážne bola roztomilá ."Tak to teda je ... hmm tak ja mačičky mám tiež veľmi rád takže kľudne."Zobral som si ju teda opatrne k sebe a začal ju jemne škrabkať a mazliť sa s ňou . Skôr som sa možno takto viac odreagoval viac než ona .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 21:22

Jen jsem se usmála nad tím pohledem. Spojila jsem palec s ukazováčkem a vytvořila rámec. "Byla by to fajn momentka...!" řekla jsem a jako kdyby zmáčkla čudlík. Ještě chvíli jsem se na ně dívala. Shiro měl jistě opravdu rád kočičky. Pak jsem ruce položila na klín a podívala se na nebe.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 21:27

Ako sa pozerala k nebu naschváľ som do nej šťuchol. "Ak časom momentka tak jedine aj z jej paničkou ... " Nechcel som jej dať ani sekundičku kedy by mohla na niečo myslieť proste nech má celú dobu čo robiť . "Ako si k nej vlastne prišla?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Sun 13 May - 21:43

Když do mě šťouchnul rozhodla jsem se nebýt nijak dlužná a vrátila mu to. "Mno... to by šlo!" usmála jsem se. "Hmm.. jak... mnoo..." zahleděla jsem se do jejích hlubokých očí. "Našla jsem ji.... byla malé koťátko... ne že by teď byla obr to ne... ale tehdy byla opravdu maličká. Když to tak porovnám, tak vi se mi vešla semhle do kapsi. "ukázala jsem mu. "Tehdy.. jsem jako každý den chodila do školy. Když ji uviděla ráno, řekla jsem si, že určitě na někoho čeká a pak mi to došlo. když se objevila před naším domem..." usmála jsem se. "Čekala na mě...!" odala jsem potišeji a pohladila ji.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 5:12

S hlasitým zívnutím jsem se probudila a protáhla se. Yo zdá se spala tk jsem vstala a vyšla ven pře jeskyni kde jsem se posadila a sledovala kouř stoupající z vesnice. Až po chvíli jsem si všimla těch dvou. Váhavým krokem jsem k nim přišla a pozdravila. Co tu venku děláte? Optala jsem se trochu smutným hlasem a posadila se k nim.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 5:18

Ako prišla tak ja som Hikari neodpovedal len som viac stíchol iba som ju proste slušne pozdravil .Nakoniec aby bolo aj odpovedané radšej na jej otázku tak som ešte dodal."Tak ... ja som tu celú dobu a Hikari ma prišla pozrieť ... "Pozrel som jedným okom k nej a potom som sa ale pozeral skôr na stranu. Ako aj predtým na Hikari som už bol tak trocha zvyknutý preto som sa sňou až teraz rozprával. Asi niesom jediný komu niekto zomrel ži zmizol ? Hm tak ja ale aj tak asi jediný to budem brať z kľudom že nemám rodinu . Pomyslel som si v kľude , myslel som si už skôr že som skôr nejaký stroj než človek .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 6:00

Aha ... omlouvám se za vyrušení. Zase jsem vstala a šla se projít kus od jeskyně, vlastně jsem měla v plánu odejít úplně. Nedalo se to vydržet a ten špatný pocit se ve mě stále stupňoval. Hideo ... Ty už se nevrátíš že? Zašeptala jsem a sledovala mraky pod sebou. Zase mi začaly téct slzy a už jsem se je ani nesnažila zastavit. Pomalu jsem začala sestupovat z hory dolů cesta byla nebezpečná proto jsem si musela dávat pozor kam a jak šlapu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 6:38

Ako som videl že ale ide dole v tedy vo mne hrklo . Kam sakra ide ? Odtiaľto sa dá pešo len tak dobre zabiť .... a nesmie sa odtiaľto teraz ísť .... Pomyslel som si a vyskočil som na nohy šiel som pozrieť kade presne ide . Zdala sa mi rozladená ach prečo sa musím do každého miešať ?Vzniesol som sa nad zem a letel som smerom za ňou . "Héj dievča ! " Skríkol som k nej a netrvalo dlho a letel som už za ňou ."Nemala by si ísť nikam a nie to ešte dole po svojich ... " Dúfal som že ju nerozruším ja viac lebo ako som bol za ňou zdalo sa mi že nebola v poriadku .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 6:45

Otočila jsem se na něj a trochu mi podjela noha takže jsem dobrých pár metrů sjela dolů. Jak jinak se podle tebe mám dostat dolů? Lítat neumím a jmenuji se Ryu. Upozornila jsem ho a pokračovala jsem v cestě držíc se za bok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 6:52

Ja som zoskočil na zem a prestal som lietať v tom sa vzniesla ona .Vzdychol som si a potom som prehovoril. "Tak Ryuu ... ." Pomalým krokom som prišiel tam kde sa vznášala . "Ty si zranená ... takže ti teda dole pomôžem a prepáč ... "Vlastne teraz spadla kvôli mne . Preto som sa ospravedlnil . "Bude to trocha trvať ešte som sa nenaučil to aby som dokázal lietať ja a niekto ďalší vďaka mne ." Sústredil som sa na to aby pomaly šla v pred a ja som kráčal. "Načo tam vlastne chceš ísť ? Vieš že je to tam nebezpečné ?"Už z predtým som usúdil že je asi tvrdohlavá preto som jej chcel skôr pomôcť lebo by som ju asi neodradil ."Inak ja som Shiro ... " Dodal som nakoniec .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 10:13

Zobudila ma mucha na nose ako ma štekli ohnal som sa a už som ďalej nevedel zaspať...tak som si pomali sadol a zívol Ach...Ako je na tom Suna? opýtal som sa sám pre seba a pozrel som sa na ranu Už to vyzerá lepšie pomyslel som si a urobil troch klonov jedného som nechal tak a ostatných dvoch som upravil pomocou Henge na kamienky a dal som ich do tieňa...Možno by som tu mal ostať no nemôžem... opäť sa mi na tvári ukázal smutný výraz no nevydal som zo seba ani hlások...
Nakoniec som ostal sedieť a môj klon prešiel popri nich opatrne dole zišiel čudo že sa mu to podarilo..."Nemôžem tu len tak sedieť no zatiaľ tu ešte počkám..." Klon sa pri ceste dole len obhliadol za Ryu a pozrel aj na Shira no nevšímal si ich...
(presun-klon...)
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 11:48

Nepotřebuji létat dolů to zvládnu, ale díky za pomoc. Jdu za Hideem. Nemůžu tu jen tak zůstat a čekat na jeho mrtvolu. Oznámila jsem mu celkem rozrušeným hlasem. Těší mě Shiro. Um .. pustíš mě už?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 12:52

Pomaly som ju položil na zem na zem tak aby na nich stála ."Tak ja teda ale pre istotu pôjdem stebov, nie žeby som až tak nápomocný ale som docela zvedavý a keby tak pri úteku ja sa docela hodím ak by niečo .-" Povedal som a čakal som kým teda pôjde že pôjdem s ňou."Aj tak ale neviem čo chceš dosiahnuť ak sa tam bojuje musel by ten človek dávať pozor aj na teba nemyslíš ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 13:09

Jeho poslední věta mě zarazila. Já ... jen se chci ujistit, že je v pořádku nic víc. Otočila jsem se na Shira a podívala se mu do očí. Nebudu jim tam překážet. Dodala jsem tiše a seskočila pár metrů dolů ze skály. Pomalu jsem sestupovala níž a níž a když jsem po několika hodinách sestoupila dolů vydala jsem se směrem k hořící vesnici. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Mon 14 May - 13:28

Ja som stále mieril za ňou a vedel som že sa pokaziť určite niečo môže radšej som tam chcel byť .(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Mon 14 May - 14:23

Keď sa klon zrušil okamžite sa mi preniesli informácie a ja som len pokrútil hlavou a vydal som sa opatrne so zranením sa nimi...Cestou sa mi na tvári ukazoval výraz jemnej bolesti no to už som sa snažil prekonať a mieril tam...
(presun)
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 May - 10:47

(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší vrcholky - Stránka 3 Empty Re: Nejvyšší vrcholky

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 3 Previous  1, 2, 3

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru