Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vrcholky hor

5 posters

Goto down

Vrcholky hor Empty Vrcholky hor

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 14 Sep - 22:44

Vrcholky hor Nepojmenovan5a
Hory v Suně dosahují někdy až závratných výšek. Na samých vrcholcích je dokonce zima, věčně fouká vítr a přes husté mraky není vidět dolů.
Nezkušení by si měli dát velký pozor, protože hory jsou věčným bludištěm, které vzalo už tisíce životů nezkušených neznalců. Tisíce tajemných jeskynních labyrintů...
V horách se skrývá spoustu tajemství, lidí i střípky minulosti. Ticho, jen všudy přítomné šumění větru... sem tam nějaké horské zvíře, či nejvytrvalejší rostliny, ale jinak... pusto a prázdno!
Troufnete si do této větrné pustiny..?


Naposledy upravil Akasuna no PiliKKa dne Mon 11 Feb - 20:21, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Akio Sakkaku Wed 10 Oct - 18:55

Hodinu nato, sme dorazili do hôr. Nebolo tu nič, čo by nasvedčovalo prítomnosť nejakého živého tvora, nie to ešte malého dieťaťa, ktoré sme mali nájsť.
„Sme tu..“ Hlesol som potichu, a sadol si na neďaleký kmeň stromu. Zmrákalo sa a hlavne začínala noc, a hľadať ju po noci, to sme sa rovno mohli stratiť naschvál.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Aki Kana Wed 10 Oct - 19:09

Prišli sme sem a tak som sa ponaťahoval a poobzeral som sa po okolí. Pošlem sa na prieskum... povedal som zo smiechom a zložil som pečať a povedal Shōton: Suishō Kyō Vrcholky hor 2eouux5 vytvorilo sa predomnou zrkadlo. Vzápätí som znovu zložil pečate a povedal som. Suisho Bunshin no Jutsu a zo zrkadla vyšlo päť mojich klonov. Následne sa zrkadlo rozpadlo a moje postavy sa mihli kde a začali prehľadávať okolie. Takto to bude bezpečenjšie... povedal som a usadil som sa na zem a premýšľal som.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Akio Sakkaku Wed 10 Oct - 19:13

„Kryštál.. Kana..“ Odvetil som šeptom a usmial sa. Teraz som vedel o ňom oveľa viac, a tak som na chvíľu, len čo poslal svoje klony na prieskum, ho opustil. No po chvíli som sa vrátil s náručou plnou dreva, a okamžite som sa pustil do prípravy ohniska. Na noc, sa bude hodiť, v horách je vždy v noci chladno. A riadne..
„Máte nejaký jej popis?“ Spýtal som sa stále normálne, ale stále s jemným úsmevom, na našu misiu. Bol som formálny a nehovoril veľa, pretože bol cudzí a boli sme len na misii.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Suna Shinobi Wed 10 Oct - 19:26

Vrcholky hor Child
Tatsuyo
Seděla jsem stulená v jedné z děr, do kterých jsem zapadla. Byla mi zima, bolela mě poraněná noha, na kterou jsem spadla a bála jsem se. Po tvářičkách mi stékaly slzy, sem tam jsem vzlykla, ale okolní zvuky mě natolik děsily, že jsem ani nepípla.
Až po dlouhých hodinách, kdy jsem seděla, jsem se rozplakala naplno. "Pomooc!" vykřikla jsem mezi pláčem.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Aki Kana Wed 10 Oct - 19:53

No...je to malé dievčatko, bľonďaté vlasy, tmavo modré oči a mala ružové oblečeni a plyšového zajačika... povedal som mu čo som vedeľ. Dostal som správu od jedného klona ale iba som čakal čo bude.


Klon
Jeden z mojich klonov prešiel okolo diery kde bolo malé dievčatko. Keď sa k nej konečne dostal tak spustil. Ahoj, teba sme práve hľadali...chýba ti otecko a mama?opýtal sa jej z úsmevom na tvári a mal priateľský výraz. Ja som Aki a prišiel som ťa hľadať...a ty sa ako voláš.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Akio Sakkaku Wed 10 Oct - 20:03

Výkrik sa ako ozvena niesol celou horou, a keď to dorazilo k nám, postavil som sa a pohľad som upriamil k hore, ktorá bola neďaleko nás, odkiaľ smerovali výkriky. Chvíľu som tam len stál, načo som sa ozval, nestrhávajúc pohľad z hory.
„Je tam..“ Dúfam.. som dokončil v duchu. Trhol som telom a rýchlym tempom sa vydal tým smerom, kašlúc nato že môžem zablúdiť. Bola zo Suny a ja som bol Sakkaku.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Suna Shinobi Thu 11 Oct - 18:32

Vrcholky hor Child
Tatsuyo
Podívala jsem se nad sebe. Ten kluk se moc hezky usmíval, a přesto, že jsem měla strach, byla jsem ráda, že je tam. "Hmmm.." kývla jsem na jeho otázku, protože maminka a tatínek mi opravdu chyběli. "Jsem Tatsu-Tatsuyo.." zamumlala jsem tiše. "Šli jsme se s Tasaim podívat se na tu bílou kytičku z knížky, babička říkala, že rostou až nahoře na kopci.. ale nenašli jsme jí." vzlykla jsem.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Aki Kana Thu 11 Oct - 18:38

Klon
A stratila si sa však? stále sa milo usmieval. Je ti zima? podal som jej ruky aby sa ma chytila a nesedela v tej studenej diere.

Keď sa Akio rozbehol iba som si povzdychol. Ja som vedel že si nedá pokoja.... vzal som drevo aj ruksak. Zrušil som ostatné klony okrem toho jedného a vydal som sa za nimi. Vďaka svojmu klonu som vedel kde sa nachádza dievčatko...a Akio? Dúfal som že nezablúdi.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Akio Sakkaku Thu 11 Oct - 18:48

Bežal som a bežal, nevedel som presne kde sa nachádza, no veril som že ju nájdem. Už len tým, že som bol Sunčan a ona tiež. Ak už boli aj Sakkakovci považovaný niekedy za beštie, ich vôľa bola v Sune najmocnejšia. Bežal som lesom, skalami a údolím. Bolo mi jedno či sa stratím alebo nie, no jej ozvena pretrvávala, vďaka čomu som vedel približný smer. Nebolo jasné čo mám v pláne, jednoducho som len bežal.. na miesto s výkrikom..
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Suna Shinobi Thu 11 Oct - 19:56

Vrcholky hor Child
Tatsuyo
Kývla jsem hlavou a znovu vzlykla. "Chtěla jsem jít dolů, ale spadla jsem sem.. bolí mě noha, nemůžu vstát." řekla jsem popravdě a natáhla k němu obě ručičky, V jedné jsem sice svírala Tasaieho, ale stejně.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Aki Kana Thu 11 Oct - 20:12

Klon
Kedže bola maličká nebol problém ju za obe ruky vytiahnuť. Pomaly som ju položil na zem tak aby si mohla sadnúť a vystrieť nohu aby ju nebolela. Len čo som ju posadil dal som si dole sveter ktorý som rozopol a zabalil doň dievčatko aby jej nebola zima a bola v teple. Neboj sa...nôžku vyliečime....a zajtra večer ti už bude mama čítať rozprávku na dobrú noc... milo som jej hovoril a skúmal som čo môže mať z nohou.

Ja
Boli ďalej ako sa mi zdalo a tak som po dlhšom čase ťahal zo sebou iba pólku dreva ale stále to bolo dosť. Našťastie sa môj klon o ňu postará kým tam prídem...ale čo Akio...dúfal som že následne keď prídem za dievčaťom nebudem musieť pátrať po ňom.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Suna Shinobi Thu 11 Oct - 20:27

Vrcholky hor Child
Tatsuyo
Nechala jsem se vytáhnout nahoru, zabubala se do svetru a hlasitě zívla. Už jsem si přišla v bezpečí, byla jsem unavená a hladová a noha mě stále bolela. "Arigato.." kuńkla jsem a pozorovala ho, jak si prohlíží mou nohu. Chtěla jsem za maminkou...
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Akio Sakkaku Thu 11 Oct - 20:32

Po dlhšej chvíli som dobehol k diere, kde už stál klon s dievčaťom. Iba som sa jemne pousmial, že sa to podarilo, zarazil som si ruky do vrecká, a čakal na Akiho kroky. Či pôjdeme naspäť, alebo ostaneme tu. Alebo čokoľvek. Ak sa rozhodne odísť, doporovodím ho, ak nie, tak počkám..
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Aki Kana Fri 12 Oct - 5:44

Pomaly som sa k nim blížil a tak sa klon rozpadol. Došiel som k nim a položil drevo na zem. Otočil sa m Akiovi Založ prosím ťa oheň...a dobrá práca. povedal som mu milo. Potom som podišiel k dievčatku a zvesil som si batoh a vytiahol z neho obväsť, masť a deku. Tak čo maličká...nech sa páči daj si.. mi lo sa na ňu usmial a dal jej flašu z vodou a tyčinku aby sa najedla a napila. Pekne papaj a jedz a ja sa ti postarám o nohu...máš pekného plyšáka...je to zajačik všakže.. zatiaľ som ju prikryl dekou aby jej bolo dostatočne teplo a masťou som jej natrel nohu a obväzom obviazal. Toto ti pomôže a predtane ťa to bolieť...určite milo sa usmieval a hovoril s ňou akoby to bola jeho mladšia sestra.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Akio Sakkaku Fri 12 Oct - 12:56

Chvíľu som hádzal očkom od ohňa, na neho. Usmial som sa, keď som si všimol jeho starosť, a to nebol ani Sunčan. Našťastie sa jej nič nestalo, len slabé poranenie nohy, ktoré už z časti vyliečil. Rozmýšľal som nad tým dlho, žeby som požiadal Kazekage o učiteľa, ktorý by mi skôr ukázal techniky medikov. No možno som chcel priveľa.
„A čakať na úsvit..“ Šepol som, keď začalo svitať a mne padol zrak na to dievčatko neďaleko mňa, ako na mňa hľadela. Ani sa nedivím prečo, v ruke som mal lízatko, moje posledné a mienil som ho zjesť. Hodil som na ňu pohľad, alá zabudni.. No keď som ju videl..
„Tu máš...“ S povzdychom ale s úsmevom som jej podal lízatko. Deti si ich brali napriek tomu e človeku nedôverovali, v mysliach mali zaznačené že človek ktorý im dá lízatko, je dobrý človek. Pokrútil som hlavou a otočil sa k slnku. Oči som upriamil na tú veľkú guľu, a nespúšťal som zrak, aj keď, takéto priame pozeranie na slnko ničilo zrak, ale mne nie.. Trochu som jej aj závidel, nikdy som nemal nikoho a jeho starosť.. Pripomenula mi to čo sa písalo v knižkách. No moje myšlienky som nechal zamknuté..

Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Suna Shinobi Sat 13 Oct - 15:45

Vrcholky hor Child
Tatsuyo
Pokývala jsem hlavou. "To je Tasai." přitáhla jsem si králíčka k ruce. Pak jsem si vzala i vodu i tyčinku, spokojeně to do sebe naházela. No... pohledem jsem hypnotizovala Akia, lízátko bylo velké a červené a přitahovalo můj pohled jako magnet, no neříkala jsem nic. On mi ho však přece dal. "Arigato..!" usmála jsem se zářivě a spokojeně ho zcumlala.
Nakonec jsem se stočila do klubíčka, hlasitě zazívala a usnula.
Suna Shinobi
Suna Shinobi

Počet príspevkov : 174
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Aki Kana Sat 13 Oct - 19:31

Zaspala...to je dobre... spokojne som povedal a odložil som masť. Hej Akio chytaj... tichšie som povedal Akiovi ktorý keď sa otočil tak mu v ruke pristála flaška vody a tyčinka. Počkáme kým slnko bude vyššie...nechcem nič riskovať... spokojne som povedal. Dievčatko som viac zakryl pretože sa trochu odokryla. Spokojne som sa ponaťahoval a popukal som si krk. Tak snáď sa už nič nestane... prebehlo mi hlavou keď sa pozostatok kryštálu z môjho klonu leskol na zemi.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 14 Oct - 19:23

Chytil som to, ale nejedol ani nepil, a hlavne som už tretí deň nespal, a nemal to za potrebu. Vďaka moje schizofrénii, som to nemusel robiť, zatiaľ čo moje prvé ja bolo hore, druhé ja spalo. A naopak. Po dlhšej chvíli som konečne vstal, oprášil sa a zahľadel na Akiho.
„Ideme?“ Spýtal som sa, mali sme ju a Slnko ešte nejako tak svietilo.
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Aki Kana Sun 14 Oct - 19:34

Jop...môžeme ísť... povedla som vyložil som si batoh na chrbát a spiace dievčatko som vzal na ruky zabalené v deke. Čakal som kým vyrazí lebo popravde netušil som kade nazad.
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Akio Sakkaku Sun 14 Oct - 19:45

Len čo povedal že môžeme ísť, pomaly som zostúpil zo skál a ľahším tempom som sa vydal cez hory, a púšť až smerom k dedine, rovno do kancelárie Kazekage. Popravde som potreboval už tím, nie že by ma to trápilo, ale znova 2 roky prebdieť v tej zrúcanine som nemusel..

~presun~
Akio Sakkaku
Akio Sakkaku
Genin
Genin

Počet príspevkov : 185
Join date : 07. 04. 12

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Sakkaku

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Aki Kana Sun 14 Oct - 19:50

Niesol som dievčatko ktoré ďalej pokojne spalo a šiel som za ním. Rozmýšľal som ako sa má Nao a teda ako dopadne celý môj pobyt v Sune. Tak vyzerá to na pekný koniec... prešlo mi hlavou a tak sme sa plahočili cez skaly až cez púšť až sme dorazili k mestu uprostred ničoho.

.Presun
Aki Kana
Aki Kana

Počet príspevkov : 1258
Join date : 01. 11. 11
Age : 29
Bydlisko : Tam kde ani vtáčik nelieta....

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Thu 21 Mar - 18:24

Kým som vyšiel na úplní vrchol, teda na vrchol kde sa dalo ešte dýchať. Porozhliadol som sa okolo a našiel miesto presne ako pre mňa. Pousmial som sa a opatrne som došiel k tomu miestu zložil som si svoje veci a nadýchol som sa. Najprv som si sadol a porozhliadal som sa aký je tu krásny výhľad na Sunu. Z toho výhľadu ma až uspalo, takže som si ľahol nejak som si pokrútil nohy a postupne som zadriemal.
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Kaito Yoshikuni Thu 4 Apr - 13:30

Po mojom "krátkom" spánku som otvoril oči a porozhliadal som sa okolo bol deň, ale ktorý deň to som už nevedel len som sa vyspaný a odpočinutý postavil. Ponaťahoval som sa a urobil rannú rozcvičku aj keď ráno nebolo. Pomaly som si pozbieral svoje veci a vydal som sa lenivým krokom do Suny.
(presun)
Kaito Yoshikuni
Kaito Yoshikuni

Počet príspevkov : 781
Join date : 20. 11. 11
Age : 26

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: ---

Návrat nahoru Goto down

Vrcholky hor Empty Re: Vrcholky hor

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru