Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

+2
Kamemarino Yuuta
Ryu Rokuro
6 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 19:56

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Otogakureg
Na tomto místě se nachází nejvyšší strom v Okolí Otogakure, ze kterého je vidět část vesnice. Nechodí sem mnoho lidí, jedná se tedy o místečko tiché, příjemné, a pro většinu zdejších obyvatel neznámé.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Ryu Rokuro Wed 17 Oct - 20:03

Čím hlbšie sme sa ponárali do tunelov, tým viac sa zdalo, ako keby sme sa mali už čoskoro niekde vynoriť. Pochopiteľne tomu tak i skutočne bolo, naša základňa totiž nemala ani zďaleka len jeden východ. Jeden tajný z nich sa nachádzal práve tu, pri jednom z najvyšších stromov celej Otogakure, dobre zakrytý krovím. Aj keby ho tu však niekto okrem mňa objavil, nedostal by sa kvôli obrovskému bielemu hadovi, ktorý priestor tunela po väčšinu času vypĺňal, dovnútra. Tak či onak, potom ako som konečne vystúpil na čerstvý vzduch, naskytol sa nám pomerne pekný pohľad.
"A tu to máme. Najlepšie miesto na oddych dostatočne blízko na to, aby som sa mohol v najhoršom prípade kedykoľvek nepozorovane vrátiť dovnútra," vysvetlil som jej a už aj vyliezol na strom, kde som sa usadil na jednu z vetiev a hľadel na nočnú oblohu posiatu hviezdami.
"Bodaj by každé miestečko na svete bolo rovnako pokojné ako toto," prehovoril som už len do plena.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 20:10

Pobyt v tunelech mi sice absolutně nevadil, v podstatě jsem se tam cítila bezpečně, každopádně když jsme se po delší době ocitli na čerstvém vzduchu, pocítila jsem úlevu. Z hluboka jsem se nadechla a upřela pohled na oblohu. Byla to nádherná pastva pro oči, které jsem se nemohla nikdy nabažit. Všechny starosti jako kdyby v ten moment odpluly pryč, do jiných galaxií. Jako kdyby mi už neklidné myšlenky a obavy daly konečně pokoj. A napořád.
"Je tu nádherně. Děkuju že jsi mi tohle místo ukázal."

Nevěděla jsem co říct víc. Nikdy jsem neuměla pocity vyjadřovat něčím tak prázdným, jako jsou slova.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Ryu Rokuro Wed 17 Oct - 20:24

I napriek tomu, že moju pozornosť momentálne pútala krásna nočná obloha, potom ako prehovorila Sayame som svoj zrak presunul zasa raz k nej. Ďakovanie z jej strany nebolo obvyklým javom, rovnako ako ani slovne vyjadrená chvála čohokoľvek súvisiaceho s našim svetom. Nijak zvlášť som sa nad tým však nepozastavoval. Natiahol som ruku a ukázal na veľkú časť Otogakure, kam až siahal náš výhľad.
"Naše tunely sú omnoho väčším podzemným komplexom, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Pod každičkým jedným kútikom dediny sa nachádza ich spleť. Pod nohami každého jedného občana sa bežne premávajú moje biele hady bez toho, aby si to vôbec dokázali uvedomiť. Dokonca ani len senzibili cítiaci chakru ich vzhľadom na členitosť pôdy a hrúbku stien tunelov nie sú schopní odhaliť. Dalo by sa tak prakticky povedať, že mám pod kontrolou celú Otogakure. Jediným rozkazom by som mohol rozhodnúť o osude akéhokoľvek obyvateľa, alebo nebodaj i vymazať dedinu z mapy," oboznámil som ju s niekoľkými faktami, o ktorých som sa inokedy pred nikým, ani len pred Sayame, nijak zvlášť nezmieňoval.
"Tým to však nekončí. Chystáme sa o čosi väčšiu expanziu. Na to ale potrebujem viac chakry," vysvetlil som jej svoj zámer, o ktorom som tak isto dovtedy ešte nijak zvlášť nehovoril.
"Potom ako nadobudneme dostatočné prostriedky, vytvoríme podobnú sieť všade. Dostaneme tak pod kontrolu prakticky celý svet a na vrchu toho celého budeš stáť ty. Zatiaľ čo ja poslúžim akožto posol skazy, tvojou úlohou následne bude vstúpiť do novo vytvoreného sveta, prevziať kontrolu a v úlohe anjela poviesť bolesťou a strachom otrasených ľudí naproti novému začiatku," zakončil som svoj monológ malým prekvapením a potom už len ostal ticho sedieť.
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 20:36

Nějakou chvíli jsem neříkala nic. Snad ve mně doznívala ozvěna těch slov, snad jsem si musela dodatečně uvědomovat význam tohoto monologu. Všechno mi to však splývalo v neucelený chumel slov, zamotaný a nejasný o to víc, čím silnější emoce jsem pociťovala, navzdory mému neměnnému výrazu ve tváři. Byly tu možnosti na které jsem se bála pomyslet, slova, která jsem se bála říct.
"Nejsem osobou, která má stát na vrcholu. Já jsem pouze opora." vyjádřila jsem své myšlenky jednou jednoduchou, navzdory tomu však srozumitelnou větou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Ryu Rokuro Wed 17 Oct - 20:54

Pri pohľade na jej emocionálne rozpoloženie, ktoré som už bol schopný rozoznať i bez toho, aby to dávala navonok najavo, mi neostávalo fakticky nič než sa len pousmiať.
"Áno, máš pravdu. Som si toho plne vedomý," pokúsil som sa ju upokojiť. Bolo ešte priskoro na to, aby som s ňou teraz riešil môj osud. Hoci bola Sayame osoba, ktorej som dôveroval zo všetkých najviac, bolo toho ešte tak veľa, o čom nemohla mať ani len najmenších potúch.
Sayame. Je toho ešte toľko, čo ti musím povedať. Nebola to náhoda, že som si ťa vybral. Bola si vybraná, pretože si to ty... to ty si tou vyvolenou. Možno že si to teraz ešte neuvedomuješ, ale všetko ide presne ako má. Môj život sa kráti, sám neviem, ako dlho ešte vydržím. Môže to byť rok, dva, alebo aj desať, ale jedno je isté - nezostáva mi dosť času na to, aby som touto cestou mohol kráčať popri tvojom boku. Budem to ešte ja a Reina, kto vykoná, čo bude nutné a nastolí na tejto planéte chaos a anarchiu, ktorú budeme mať pod kontrolou len a len my a nik iný, ale tá, ktorá ho následne pretvorí v nový a lepší svet... tou osobou nemôžem byť ja, koho čas sa už kráti, ani Reina, ktorej úmysly sú nečisté... Nie, Sayame, musíš to byť ty, uvažoval som ešte chvíľu nad našimi osudmi, ale nechystal sa ju tým ešte zaťažovať. Nič na tom, že sme si nejaký ten čas len ticho užívali ničím nerušenú atmosféru tohoto miesta, až kým som sa z ničoho nič nepostavil a nechystal sa na odchod.
"Rád som s tebou strávil nejaký ten čas mimo práce. Každopádne, odteraz ťa už zdá sa budem nútený opäť nechať na nejaký čas samú. Uži si voľno, každú chvíľu ťa budem zasa potrebovať," povedal som už len na záver a zmizol v rovnakom tajnom tuneli, ktorým sme sem pôvodne aj prišli.

...PRESUN...
Ryu Rokuro
Ryu Rokuro

Počet príspevkov : 38
Join date : 17. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Anonymní Wed 17 Oct - 21:06

"Dobrou noc." odvětila jsem Rokurovi před tím, než odešel. Chvíli jsem zůstala sedět pod nejvyšším stromem tyčícím se na okraji Otogakure a kochala se pohledem na noční oblohu. Už teď mi bylo jasné, že toto místo se stane mým oblíbeným. Byla bych se možná pousmála, nebýt toho, že mi pár věcí dělalo starosti. Rokurova slova... ale pořád to může být moje chyba, má hloupá ustrašenost, která mi zůstala od dětských let... Vidím všechno černě? Nebo je za tím vším něco víc?

Přesto že jsem se snažila samu sebe utěšit, jsem měla neodbytný pocit, že ve vzduchu visí nějaké tajemství. Povzdechla jsem si a se zmatenými pocity opustila toto místo. Musím to pustit z hlavy...

Přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Sat 27 Oct - 19:40

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure 0a68b2e77c3da1c8e4488e73570e5b2e-d5j7td5

Amariko Yoshi

Zahalená v temnotách okolní temnoty (XD) jsem se prodírala tichem směrem k Oto. Mé kroky nebyly rychlé, naopak, všechny se spíše zaměřovaly na pomalejší tempo a občas se i zastavily a čekaly, až se zase rozhodnu jít dál. Díky mému zevzření se mi každá vyhýbal, to se mi hodilo. Rozhodla jsem se na chvíli hodit sicnu na místě, které už bylo nadohled od skryté vesnice.
Trhla jsem svým pláštěm před sebe a z černého nic, se stalo černé něco, kryté rouškou noci. Vešla jsem do stanu, který jsem tedy svým trhem pláště vytvořila, a začala ohřívat vodu na čaj a chystala se najíst trochy rýže a uzené šunky.


Naposledy upravil Kamemarino Yuuta dne Sat 27 Oct - 21:11, celkově upraveno 1 krát
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Shi Toshi Sat 27 Oct - 21:07

Dorazil jsem až k tomuto pochmurnému místu. Co bylo nejhorší že mě už pěknou chvíli pronásledoval neústupný déšť se štiplavými a nechutně otravnými kapkami. Potřeboval jsem se schovat a jediné volné místo v okolí byl tento strom. Doběhl jsem tedy přímo k němu a co nevidím... nebyl jsem jediný kdo k němu zavítal. Byla zde ještě jedna žena a nevím proč mi připadala jako ženská verze našeho Tsuchikage.
"Ehm... Zdravím snad vám nevadí že se k vám připojím v tomto nevlídném počasí." řeknu a usměji se. Přitom se podrbu v mokrých vlasech tak jak to dělám skoro vždycky když se dostanu do nepříjemné situace.
Shi Toshi
Shi Toshi

Počet príspevkov : 13
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Sat 27 Oct - 21:18

Prd

Trochu jsem sebou škubnul a jedním okem se podíval po té osobě. Mno, tak je to tu. Ale nechám ho trochu v nevědomosti. Zase jsem zavřel oko a spal dál.


Amariko Yoshi

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure 0a68b2e77c3da1c8e4488e73570e5b2e-d5j7td5

Podívala jsem se po očku na nově příchozího. Nechala jsem plášť se natáhnout, aby zakrýval i jeho a nakonec jsem ho jedním pohybem ruky stáhla na zem a podala mu jednu rýžovou kuličku plněnou šunkou. Tak co po mně chce můj malý bráška, že za mnou posílá malého chlapce a jeho mazlíčka? propíchla jsem pohledem Prda, který vystrašeně ztuhl. Na Shiho jsem se už podívala přívětivěji, ale nic dalšího jsem neříkala, nebylo třeba.
Mýchala jsem zamlkle vodou s čajovými lístky. Nakonec jsem jen starou sběračkou nabrala čaje a vylila jej do hrnku, který jsem následně Shimu podala. Dozo. zamumlala jsem a sama se s chutí dala do rýžové kuličky.
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Shi Toshi Sat 27 Oct - 21:36

Osoba která stále pod stromem nejen že se podobala Tsuchikagemu ale dokonce ho i znala. Mazlíčkem nepochybně myslela Prda. Tím malým chlapcem nejspíš myslela mě. Koho asi jiného že ? Co mě však překvapilo že všeho nejvíc bylo to že tato osoba byla bez sebemenší pochybnosti Amariko Yoshi. Konečně po dlouhé době se na mě usmálo štěstí.
"Amariko Yoshi. Myslel jsem si že budete chlápek. Ne že by mi to nějak vadilo. Právě naopak. Ehm .. Děkuju." řeknu a zakousnu se do oné kuličky. Byla docela dobrá ale kvůli jídlu jsem tady rozhodně nebyl. Po tváři mi přeběhl letmý úsměv. Po několika týdnech hledání jsem konečně tady.
"Dala jste mi teda pěkně zabrat. Člověk vás těžko zastihne a ještě hůř vás hledá ale proč jsem tady... Tsuchikage mě sem poslal abych vás přivedl do Iwy. Bude se tam konat nějaký festival a vaše... Prskavky ?" řeknu trochu s nedůvěrou v hlase jelikož jsem nevěděl kvůli čemu ji tam Tsuchikage chce. "Se nám při oslavách budou hodit." dokončím svoji řeč a čekám.
Shi Toshi
Shi Toshi

Počet príspevkov : 13
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Sun 28 Oct - 20:46

Amariko Yoshi

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure 0a68b2e77c3da1c8e4488e73570e5b2e-d5j7td5

Tak říkáš, že mě můj bratříček chce jen pro maškaru? Hmm, tak to jsem tak nějak očekávala. Zapila jsem svůj proslov horkým čajem a schoulila se do co nejmenšího klubka, aby mi bylo tepleji. Fajn. Bude povznášející zase vidět Iwu. snažila jsem se usmát, ale to nebylo zrovna mou přirozeností. Prostě jsem měla stále stejný obličej jak při radosti, tak i při smutku.
Jen mi ještě pověz. trochu jsem zašeptala Jak se mu vede? Je dobrý Tsuchikage? Otočila jsem se na něj se starostlivým pohledem v očích a skoro se až zdálo, že jsem začala plakat. O tom, že je Tsuchikage, jsem vůbec nevěděla a trochu mě to i překvapilo. Musel se jím stát někdy v posleních dvou letech. A kdo ho proboha do takovýho postu dosadil?
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Shi Toshi Sun 28 Oct - 20:57

Takže ta podoba přeci jen nebyla náhodná pomyslel jsem si. Netušil jsem že má sestru. Během jedné minuty jsem si několikrát upravil obrázek Amariko Yoshi. Od legendárního výrobce ohňostrojů po legendární výrobkyni ohňostroju a teď jsem tu mněl Amariko Yoshi sestru Tsuchikageho. Hlava mi z toho šla kolem. Sundal jsem si cestovní plášť a přehodil ho přes Amariko.
"Jestli je dobrý Tsuchikage ? Znám ho jen chvíli ale řekl bych... i když to občas jeho chování vyvrací... že je dobrý Kage. To jak se mu vede můžeš zjistit až dojdeš na festival. Ostatně určitě tě tam nezavolal jen kvůli prskavkám ne ?" řeknu s úsměvem.
Shi Toshi
Shi Toshi

Počet príspevkov : 13
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Sun 28 Oct - 21:17

Amariko Yoshi

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure 0a68b2e77c3da1c8e4488e73570e5b2e-d5j7td5

Jak se zdá, tak zatím nezlobí. Pousmála jsem se nyní už dosti šťastně a kývla na Shi na zanmení díků za plášť. Opravdu ho moc neznáš, ale když od prvního pohledu říkáš, že je dobrý Kage, tak je potom vše v pořádku. zvedla jsem se a pár máchy ruky sklidila všechny věci ze země.
Můj plášť se nad námi pořád vznášel a chránil nás před deštěm. No, uvidíme. Šeptla jsem neslyšný dodatek k jeho poslední větě víc se zachumlala do jeho zahřátého hávu. Máš dům nebo byt? ještě jsem se na něj podívala. Ta otázka tak trochu možná nedávala smysl.
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Shi Toshi Sun 28 Oct - 21:28

Chvíli se zamračím jelikož se zdá že déšť ještě houstne. To nebylo dobrý. Nechtěl jsem zmoknout jako krysa naštěstí strom byl dostačující úkryt. Její otázka mě však zastihla nepřipaveného. Na co proboha potřebuje vědět jestli mám kde bydlet ? pomyslím si a nasadím nechápavý výraz. Dvakrát kývnu hlavou na souhlas a řeknu.
"Dům nebo byt ? No v Iwě mám jeden dům... Proč to potřebuješ vědět ? zeptám se ze slušností v hlase. Popravdě jsem nevěděl jestli tykání je to pravý ořechový pro ségru Tsuchikageho ale jelikož to zatím neřešila ona nechal jsem to běžet aji já.
Shi Toshi
Shi Toshi

Počet príspevkov : 13
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Mon 29 Oct - 19:13

Amariko Yoshi

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure 0a68b2e77c3da1c8e4488e73570e5b2e-d5j7td5

Myslím, že bude lepší, když ti to poví Yuuta. Trochu zamyšleně jsem si prohrábla temně černé vlasy a nasadila si masku. Pokud se chceš domů dostat suchou nohou, tak bys měl jít semnou. Vzala jsem jeden ze sprejů, natřepala ho a začala s ním stříkat do prostoru. V temnotě před námi se objevily dvě téměř neznatelné siluety stvoření, jež byli podobní prákům, ale místo hlavy měli jakousi kameru.

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure 14c0b441e6026d6fcd8427d0695e8422-d5dzzmv

Nasedni. Tak zněl můj krátký povel a já už se vznášela na podivném stvoření nad zemí. Už jsem čekala jen na něj.
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Shi Toshi Mon 29 Oct - 20:20

Myslím že bude nejlepší když ti to poví Yuuta sám. Proč mě sakra ta věta naháněla husí kůži ? Měl jsem svůj domeček rád.Vypadá to že Tsuchikageho sestra ovládá svoji vlastní schopnost. A musel jsem uznat že byla docela působivá. Nasedl jsem si tedy na jednoho z těch tvorů. Docela by mně zajímalo jak na nich proboha budu suchej ? Deštník nebo tak něco to nemělo. No nechejme se překvapit a nediskutujme tady sami se sebou že ?
"No.. Fajn tak můžeme ... vzlítnout." řeknu a ani se neuvědomuji že mi to vlastně nahání husí kůži. Nikdy jsem nelítal a bylo to poprvé co jsem nohama opustil pevnou zem. Takže to byl úplně novej pocit. Moje pleť nabrala nezdravě zelenou barvu. Ať už to je za mnou ...
Shi Toshi
Shi Toshi

Počet príspevkov : 13
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Kamemarino Yuuta Mon 29 Oct - 21:01

Amariko Yoshi

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure 0a68b2e77c3da1c8e4488e73570e5b2e-d5j7td5

Znovu jsem odhodila svůj plášť, který se kolem nás rozáhl a uzavřel nás do jakési koule, která nás chránila před deštěm. Díky této ochraně jsem mohla libovolně kontrolovat okolí, ale zároveň být neviditelná. Chyť se ho pevně. Nemusíš se bát, poletíme nízko nad zemí. Všimla jsem si Shiho sklíčenosti a snažila se ho trochu ochablým hlasem ulkidnit.
Není třeba se bát, i kdyby jsi spadl, zachytí tě plášť, který je měkký stejně, jako ty nejpohodlnější matrace. A občas ho taky využívám jako matraci. Jen tak mimoděk jsem si pomyslela. Hvízdla jsem na druhé stvoření, které neslo Shiho a vyrazili jsme.

Přesun
Kamemarino Yuuta
Kamemarino Yuuta

Počet príspevkov : 40
Join date : 16. 09. 12
Age : 33

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Kamemarino

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Shi Toshi Thu 1 Nov - 18:10

Aspoň na nás nepršelo. Vypadalo to že i někdo kdo se specializuje má pár triků. Ty stvoření byli rozhodně neobyčejní a i ten plášť byl nějakej divnej. Lidi by neměli lítat. Kdyby to tak bylo měli by křídla. pomyslel jsem si když se se mnou ono černé stvoření vzneslo do vzduchu. Hlubokými nádechy jsem se uklidňoval. Byť jsem byl relativně v bezpečí psychicky mi to nijak nepomohlo. Ať už je to za mnou.

Přesun
Shi Toshi
Shi Toshi

Počet príspevkov : 13
Join date : 07. 10. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Michiko Mon 11 Feb - 23:38

Dosoukala jsem se až sem a hodila sebou na zem. Už byl večer takže to tu vypadalo celkem strašidelně když ten strom ozařovalo světlo měsíce. Zachvěla jsme se..ale ne přece se nebudu bát! Zavrtěla jsem hlavou a sledovala hvězdy. Zaslechla jsem podivný zvuk a prudce se posadila, zírala jsem do tmy a po chvíli se uklidnila. Možná jsem si mohla vybrat jiné místo a ne odlehlý kopec, polkla jsem a znova si lehla. Srabe...srabe! Natáhla jsem ruku ke hvězdám..mohlo to tak vypadat ale přívěšky na krku mi zazářily a růžová chakra mi nad rukou začala v podobě provázků létat sem a tam.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Reibi a Henbi Mon 11 Feb - 23:47

Henbi
Smer, ktorý Henbi zvolil, bol prekvapivo správny. Napriek tme si Esu všimol, a pomaly k nej dokráčal. Schválne šiel tak, aby si ho mohla všimnúť, a aby ju nevyľakal. Keď dokráčal až k nej, ľahol si povedľa a rovnako sa zadíval na hviezdy...
Nemusela si ho brať vážne, a ani mňa neber vážne. Väčšina z vecí čo hovoríme, sú mierené iba pre srandu. Niet dôvod brať to vážne! Potichu sa ozval, takým povzbudivím tónom. Sranda, ako sa dokázal zmeniť, pokiaľ ide o študentku...zmena je život, hm. Po jeho prehovorení sa pozrel na Esu, či nejako vôbec zareaguje, alebo ho odignoruje...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 0:01

Když přišel zmizela i chakra a přívěsky jsem schovala pod tričko. Letmo jsem na něj natočila hlavu a pak se koukla zpět na hvězdy. "No jo...však já to neberu vážně" Zamumlala jsem i když to byla očividná lež...ale začínala jsem si na jejich chování zvykat. Za chvíli mi to bude všechno jedno.

Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 0:20

Lož to bola zlá, a ľahko spoznateľná. Henbi na ňu iba zamyslene pozeral, deň to bol zaujímavý, a aj dosť ťažký...
Mala by si si oddýchnuť, veľa si toho so mnou, a aj s bratom zažila za tak krátky čas. Ozval sa, a podložil si rukami hlavu. Pritom si ale vytiahol z úst tu paličku, a chvíľku si ju obzeral...
A k tomu...ne-bozku, prepáč. Rozpačito sa potichu zasmial, a paličku odhodil preč, niekam do trávy. Posledná spomienka na to lízatko, bola stratenáááá! xD
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Michiko Tue 12 Feb - 0:31

Dala jsem si ruce za hlavu a dál sledovala oblohu, když se opět zmínil o polibku hodila jsem po něm až káravý pohled. "Ššš! Vůbec...ale vůbec nevím o čem to mluvíš." Prohlásila jsem s úsměvem a mrkla na něj, nehodlala jsem to už nijak rozebírat. Když odhodil tu tyčku přetočila jsem se na břicho a podepřela si hlavu rukama.
Michiko
Michiko

Počet príspevkov : 213
Join date : 25. 09. 12

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Reibi a Henbi Tue 12 Feb - 14:51

Dobre teda, tak ani ja neviem začo sa ospravedlňujem. Pobavene zareagoval a napodobnil ju, tiež si ľahol na brucho a hlavu si podoprel rukami. Bol ale trochu otočený aj nabok, len aby mohol pozerať na ňu a aj sem tam na oblohu...
Tak čo teda teraz? Vrátime sa? Alebo o niečom hodíme reč? Začal sa Henbi vypytovať, pričom trochu ľutoval, že si musel hlavu opierať rukou, a nie niečím iným...napríklad nejakým pníkom. Takto mu čoskoro stŕpne ruka!...
Reibi a Henbi
Reibi a Henbi

Počet príspevkov : 90
Join date : 04. 10. 12

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Nejvyšší strom, na hranici Otogakure Empty Re: Nejvyšší strom, na hranici Otogakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru