Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Skrytá oáza, ztracené město

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Thu 10 May - 18:59

First topic message reminder :

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Oase
Jedná se o celkem maličkou oázu uprostřed pouště, kde se ovšem nachází několik vstupů do podzemních chodem, ústících do tzv. Ztraceného města, kde se schovávají hledaní nukeninové. Chodby jsou však velmi propojené a jen málokdo se v tomto labyrintu vyzná. Proto se také vesničané tomuto místu vyhýbají.
Mimo jiné sem také ústí tunel z vesnice. O této cestě nikdo neví, jen Kazekage a Rada. Nikdy v historii navíc nebyl využit. Je to krajní řešení.
Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Podzemi
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 11:24

Ano já. Trochu jsem se zamračila protože bych to asi stejně nesvedla. Hideo ty jsi blázen. Zasmála jsem se jeho pokusu o chytání ryb a při tom ignorovala bolest. Chce to víc trpělivosti takhle žádnou nechytneš.[b]

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 20 May - 11:38


Ako sa hovorí, blázni majú šťastie, a to platilo aj pre mňa. Po chvíli v jazere, zrazu z neho začali vyskakovať všemožné druhy rýb, ktoré sa vŕšili na dvoch kopách. Čím dlhšie sme tam boli, tým intenzita rýb sa zvyšovala, až sa na brehu kopili dve kopy o počte 30 rýb, popri čom polovica z nich aj tak odskákala naspäť do jazera. A len čo doskákala posledná ryba, označujúca, že kopa 30 sa už nezmení, vynorili sme sa. A hneď sa vrhli ku kopám, avšak, zastavili sme sa. Obe mali počet 15. Ako? Spýtal som sa svojho klonu. No, takto.. Odpovedal múdro môj klon. No ty si múúdry, ale ako takto? Spýtal som sa odmerane ja. No takto takto.. Uškrnul sa klon, ja som to nevydržal a lusknutím prstu klon zmizol v kope črepín, ktoré pochoval piesok. Je to jasné... Vyhral som.. Uškrnul som sa a poškrabal sa pod nosom.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 11:51

Mezi tím co Hideo lovil ryby rozdělala jsem oheň a vyrobila něco na čem se ryby budou dát udělat. Ano našla jsem dva klacky na kterých se bude dát ryba opéct. Víš ... nevím jak ti to říct Hideo, ale myslíš si že mám místo žaludku černou díru? Tolik toho nesním. Zasmála jsem se při pohledu na ty hromady ryb a na slunci akorát zbytečně umřou takhle bez vody. Udělej tu ze skla menší přehradu kam je můžeš vypustit a pro příště se ti usnadní lov. Navrhla jsem mu a klackem šťouchla do hořícího dřeva.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 20 May - 12:01

Pff.. Odvetil som s pretrvávajúcim úškrnom, a obe kopy rýb zdvihol piesok a hodil ich naspäť do jazera, než som si uvedomil, že som vyhodil VŠETKY ryby. Zbledol som, a zničene sa pozrel k jazeru. To nie je féééér! Kopol som do piesku, a znova sa hodil do jazera.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 12:05

Pojď sem Hideo. Zasmála jsem se a uhasila oheň. Vytáhla jsem balíček danga s položila ho před sebe. Oběd!!! Zakřičela jsem směrem k jezeru a začala se smát.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 20 May - 12:08

Zubami nechtami som lovil jednu blbú prekliatu rybu, a konečne po dlhej dobe sa to podarilo. Hladina jazera sa rozčerila, a na nej som sa objavil ja. Pomocou čakry som prebehol posledný úsek cesty s rybou v ruke, ale hneď som sa zasekol, a na piesku som rybu pustil na zem. Máme.. Dango? Spýtal som sa pre istotu, skôr než poviem niečo, čo budem ľutovať.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 12:11

Ano máme. Zasmála jsem se a jedno si vzala. Opřela jsem se o kmen palmy a spokojeně zavřela oči. Teď už to chce jen pořádně vychlazený drink a ovívače.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 20 May - 12:14

To sa nedalo skôr povedať?! Kopol som do polomŕtvej ryby, a nechaj ju tak, načo som vzal jednu paličku z balíčka, a vopchal si ju do úst. Prikročil som k palme. Tak ovievač, by sa ti hodil čo? Uškrnul som sa. A čo takto, keby si sa pekne schladila tam? Trhol som hlavou smerom k jazeru a zasmial sa.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 12:19

Nemůžu. Vyplázla jsem na něj jazyk a ruku si položila na obvaz. A víš no ... já se při tom výlovu bavila. Zasmála jsem se a dojedla dango, které jsem měla v ruce.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 20 May - 12:28

Sadol som si oproti nej, a usmial sa. Nemôžeš? Tak neprovokuj.. Vyplazil som na ňu jazyk pre zmenu ja, a vypľul prázdnu paličku z úst. Hm, a teraz, hor sa do Suny! Zažartoval som, a čakal na jej reakciu. Podpichovanie ma vždy bavilo.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 12:33

Když to řekl udělala jsem jeden priudký pohyb a za ruku ho na sebe strhla. Nikam nejdeš. Oznámila jsem mu to jako hotovou věc a dál se s ním o tom nebavila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 20 May - 12:45

Vážne? Spýtal som sa stále s tým istým úsmevom, a priblížil som svoju tvár k jej. A kto ma zastaví? Musela to brať ako žart, pretože, už ju nechcem opustiť, nechať ju. Už nikdy.. ju nechcem vidieť, aby sa o mňa strachovala a bola smutná.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 12:48

Já tě zastavím ty jeden paličáku. Políbila jsem ho na rty a nehodlala se od něj odtrhnout. Jazykem jsem prozkoumávala jeho ústa a rukama ho objala kolem krku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Daiki Ayme Sun 20 May - 13:32

Na chvíľu som sa od nej odtrhol. A to si zranená.. Uškrnul som sa, a tak isto ako ona, som zapojil jazyk aj ja. Nato som ju zozadu objal, a zdvihol, aby sa nemusela opierať o palmu.
Daiki Ayme
Daiki Ayme
Student Akademie
Student Akademie

Počet príspevkov : 1090
Join date : 12. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 May - 13:42

To sice jsem, ale ... nedokončila jsem větu a znovu se zabrala do polibku.Přitiskla jsem si ho k sobě blíž hned po tom co mě zvedl.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Skrytá oáza, ztracené město - Stránka 2 Empty Re: Skrytá oáza, ztracené město

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru