Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Země železa

+10
ANBU
Kin Yuki
Nawaki
Tenshi Ochita
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Noriko Kana
Ayame Takahashi
Yoko Ayme
Akasuna no Ruki
Akasuna no PiliKKa
14 posters

Strana 33 z 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Feb - 19:52

First topic message reminder :

Země železa - Stránka 33 LandofIron

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Dec - 23:45

Aiko Naihi

Aiko chcela Riko niečo povedať no Shukaku v jej hlave priam kričal na poplach. V momente jej zrak padol na Hokageho a hrozbu pred ktorou ju varoval SHukaku. Piesok sa z tykve okamžite obalil klonu celé telo a znehybnil ho.,, Konečne." usmiala sa.,, Sabaku Kyu." zašepkala a stlačila päsť do dlane čím mohutný tlak, ktorý piesok vytvoril, rozdrvil klona úplne až po ňom nič neostalo.,, No vidíš Riko a takto dopadneš keď nebudeš počúvať." zasmiala sa Aiko.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat 10 Dec - 23:47

Ušklíbl jsem se." Zapomeň na to...kytičko... " zamumlal jsem a udělal 3 pečetě.V té chvíli ale už byl Zetsu mrtvý a já si ulevil.Ruce jsem dal zase do normální polohy a pohlédl jsem na bílého Zetsu.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Hiroshi Siakhi Sat 10 Dec - 23:48

Toshio Ookami

,,Som tu na to aby som chránil vás obidvoch a to aj urobím." odpovedal šeptom Mizukage a sledoval ďalšie zrodenie novej postavy.,, No super, dokáže sa množiť." povzdychol si potichu a zvýšil svoju pozornosť a ostražitosť.
Hiroshi Siakhi
Hiroshi Siakhi

Počet príspevkov : 685
Join date : 25. 11. 11

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Riko Sat 10 Dec - 23:52

Sabaku no Riko (Hiashi)

Koukala jsem se na onu techniku a kupodivu to se mnou nic neudělalo. Můj výraz byl ledově klidný jako před tím. Tu techniku jsem znala moc dobře. Hmmmm zajímavé...takže ona také? Čemu se ale divím... prolétlo mi hlavou. ,,Hai Kazekage-sama" přikývla jsem jen tak ze slušnosti. Netušila jsem jakou to má ve skutečnosti sílu. Trénovala jsem jen na panácích a ne na lidech. Ale učinek jsem mi líbil více než dosti.
Jak jsem to tak sledovala měla jsem dojem že více informací už nikdo nedostane ale podle toho co jsem slyšela jsem soudila že jim to stačí. Já osobně jsem měla na celou situaci svůj názor ale na ten se nikdo neptal tak jsem si to nechávala pro sebe.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Dec - 23:52

Vytřeštil jsem oko a ucítil něčí přítomnost za mými zády. Nestihl jsem zareagovat včas, pravděpodobně bych byl už bez hlavy, kdyby nezareagovala Kazekage.
"D-děkuji.." ten útok mě trochu probudil..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Tokiro Ryuu (Zetsu) Sat 10 Dec - 23:59

"Chcete mít boj? Budete ho mít, ale ne teď.." ušklíbl jsem se.
"Škoda Hokage, Itachiho Tsukuyomi mohlo být mé. No, nemusíte se bát, že všechno vyzradím Madarovi. Nemám ho rád, takže mi to příjde docela vhod. Nejlepší by bylo, kdybyste se zabili navzájem. Všichni. Nebo na vás poštvu někoho jiného, mám styky a vím všechno. Před Zetsu neutečete..Brzo vás čeká další válka, moje malinké hlavy národů."
ZuZuZuZuZu pomalu jsem mizel v zemi.
Tokiro Ryuu (Zetsu)
Tokiro Ryuu (Zetsu)

Počet príspevkov : 404
Join date : 12. 02. 11

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 0:06

On to ví..On ví opravdu všechno.. když začal mluvit o Itachiho sharinganu, bodlo mě u srdce, vzpomněl jsem si na něj a naštvalo mě to.
"Ty jeden prolhanej slize!" zařval jsem na něj, ještě když mizel. Sevřel jsem ruce v pěst.
"Máme co jsme chtěli. Teď už začnete brát vážně celou situaci a dohodneme se konečně na dalším postupu?" začínala mi docházet trpělivost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 0:14

Toshiovi jsem neodpověděla. Určitě by se se mnou začal hádat. Nezpouštěla jsem z očí dění. Hokage byl zachráněn a poněkud pohoršen. Zetsu zmizel v podlaze. Znovu jsem si položila hlavu do dlaní.
"Měl byste se uklidnit. Právě o tohle jim jde. Abychom jednali ukvapeně."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 0:16

Aiko Naihi

,,Hmmm." zamyslela sa AIko a žralo jej nervy to, že Zetsu zdrhol živý.,, Pre zatiaľ držíme všetko v tajnosti. Zraz musí vyzerať akoby skončil neúspechom aby sa druhá strana nedozvedela, že ako tak držíme spolu. Každá vesnica by mala začať s urýchleným cvičením jednotiek a zberom všetkých informácii. Teraz si nesmieme dovoliť žiadne chyby ani vytrúsiť čo i len zmienku o našom pláne." dodala.,, Na konci mesiaca sa budú v Sunagakure no Sato sláviť oslavy. Ak chcete alebo aj nie, môžme v tajnosti usporiadať Summit u nás. Nikoho nenútim, podávam návrh." upozornila.,, Tam zjednáme podmienky a návrhy každého Kage. Prejednáme postup a čo urobiť s Iwou. Pokiaľ nesúhlasíte s termínom môžme to posunúť na skôr. Ale pochybujem, že na tomto mieste a v túto chvíľu niečo vymyslíme." pokrčila ramenami.,, Ostáva nám len hrať ich hru a to predtierať rozpory a hádky. Stretneme sa na ďalšom summite kde každý Kage príde so svojou variantou plánu a zosumarizujeme a zovšeobecnime to. Zatiaľ nech každá vesnica zbiera informácie samostatne. Nesmieme vzbudiť pozornosť a poukázať, že jednáme spoločne." dopovedala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 0:27

"Já jsem naprosto klidný Mizukage. Když se Tsuchikage od nás oddělil..jak zaručíte, že nepůjde rovnou za Madarou a nespolčí se s námi? Teď když to ví on, tajnosti jsou zbytečné..Debatami svět nezměníme, důležité jsou skutky. Budeme to neustále a neustále odkládat a odkládat, ztratíme triumf, který právě v rukách držíme. V ANBU mě učili, že zkušenějšího nepřítele porazíme, když máme moment překvapení a přesilu. Zatím máme obojí..Abychom získali dalšího spojence, navrhuji Tsukigakure udělit status velkého národu a tím by Tsukikage získala oficiální titul a mohla by se účastnit dalších srazů. Teď když je Iwagakure mimo.."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 0:34

Aiko Naihi

,,neorganizovaným a nekoordinovaným útokom akurát tak docielime obrovskú stratu. Tsuchikage len vie, že sme sa pohádali a až do krvi." odpovedala.,, Ak by sme presúvali skupinku tak prosím ale tisíce shinobi skoordinovať a zosumarizovať netrvá deň ani dva. Taktiež nesmieme zanechať vesnice len tak. Tam to chce dlhšiu prípravu podľa môjho názoru." nadýchla sa.,, Status veľkého národa? Nie je to trochu priveľa?" spýtala sa.,, V histórii bolo vždy 5 národov. Mne nevadí ak sa bude zúčastnovať Summitu ale na účasť nie je nutná byť reprezentatívnou osobou Veľkého národa. V ťažkých situáciach si hádam také fopa ako pozvať Tsukikage na zraz, dovoliť môžme a vyhneme sa zbytočnému povyku okolo Tsukigakure no Sato." navrhla.,, Ale tak s týmto neviem ako to vyriešiť." doplnila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 0:44

"Mluvím snad o neorganizovaném a nekoordinovaném útoku? Poslouchali jste mě vůbec, celou dobu, co tady melu starou kávu? Nechci aby lidé přicházeli oživot..když to můžeme vyřešit přímo. Měli jsme vytvořit ultimátní tým Pěti Kage. Vždyť..je to logické, nebo snad ne? Iwě by se ten status odebral. Pokud by Tsukikagure neměla oficiální statut, tak její hlas na srazu nemá vůbec žádnou váhu.."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 0:49

Aiko Naihi

,, Ono sa to v týchto udalostiach čo sa neustále prerušujú celkom stráca. Už mám dokonca obavy, že zo steny vylezie rovno Madara a bude po vtákoch." povzdychla si.,, Pokiaľ sa odoberie status Iwe a predá sa ďalej Tsukigakure no Sato ostane počet veľkých národov rovnaký a to 5." skonštatovala Aiko.,, V tom prípade súhlasím s obidvoma návrhmi. Tak ako s bojom tak aj s presunutím právomocí Iwagakure na Tsukigakure." odvetila nakoniec.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 0:55

"Super, konečně jsme se na něčem dohodli po více než čtyřech hodinách.."

"Několik Shinobi z minulosti měli něco, co v tehdejší době chybí. Víte, co to je?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 0:59

Aiko Naihi

,,Krajší klobúk Kageho." napadlo jej v duchu keď pozrela na ten svoj.,, Silu a vôľu postaviť sa Madarovi zoči do očí. A bojovať proti nemu až do posledných síl za krajší svet?" tipla si Aiko.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 1:07

"Síla uvěřit! Uzumaki Naruto, Rokudaime Hokage-sama, my věřil a svěřil mi vesnici. Stejně tak i vám, vaši lidé vám věří a svěřili vám vesnici do vašich rukou. Teď je řada na vás uvěřit a splnit svou povinnost." vstal jsem, nasadil si na hlavu klobouk Kage.
"Je už pozdě, vracím se do vesnice. Odsouhlasili jsme, že Tsukigakure získá provizorně Statut Velké země, zatímco Iwagakure tento statut ztrácí. Oznám Tsukikage tuto skutečnost a pošlu za vámi pátrací tým, který se pokusí vypátrat Madaru a pošle vám o něj záznamy.."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 7:54

Sonozaki Ayu

Celou dobu jsem se ani nehnula a poslouchala jsem všechno, co se ozývalo z místnosti, kde debatovali Kage. V jednu chvíli jsem začala mít nepříjemný pocit a v té druhé jsem uslyšela cizí hlas, čím se můj pocit potvrdil. Riko vyběhla okamitě ke Kazekage a já chtěla zprvu udělat to samé, ale pak mi došlo, že bych byla stejně k ničemu. Klid Ayu...Akorát bys tam překážela...Navíc Kagové mají situaci pod kontrolou, jak to tak vypadá. Nakonec jsem zůstala tam, kde jsem byla a poslouchala jsem každičké slovo se zamračeným výrazem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 8:57

Protočila jsem nad tím děním oči v sloup, i když to nejspíš nebylo patrné. Tsuchikage že chce to nejlepší pro svou vesnici? Jediná šance jak si teď zachránit svůj kamenný zadek, je spolčení s Madarou. Jinak zůstane sám, uprostřed bitevní vřavy a nedokážu si představit, jak bude Iwa vypadat. Neutralita je v tomto čase nemyslitelná.

Ale která ze dvou stran je ta silnější? Slyšeli jsme co všechno má Madara v rukávu. A navíc může každým dnem zesílit. On není z těch, co usínají na vavřínech.

Ta stupidní rostlina snad nikdy nedá pokoj. Hashirama-sama, do čeho jste nás to namočil?

Povzdechla jsem si a promasírovala spánky, aby mě z návalu nových informací a sarkastických myšlenek přestala bolet hlava. Časy se mění, mám pocit, že je to záležitost desetiletí, ale ve skutečnosti se jednotliví kage, a priority vesnic mění den ze dne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 9:47

"Chcete odebrat status jedné vesnice a dát ji druhé jen proto, že někdo nesouhlasí s vaším návrhem? Co si myslíte, že teď udělá? Tuplem půjde za Madarou, protože bude rozhořčen. Nebylo by lepší se ho prostě zeptat, proč s tím nedouhlasí a nějak to vyřešit? Je mi jasné, že raději věříte Tsukikage než nám, jste v alianci a víte co od ní můžete čekat. Ale to Vám nedává právo odebírat tituly pro nic za nic."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 11:04

Čekat na to,než skončí debatu a vyříkat si to mě přestalo bavit.... tak jsem vytvořil křídla a odletěl jsem... (přesun Iwa)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Raidon Sun 11 Dec - 11:24

Celoud debatu jsem poslouchal, ovšem myšlenky mi utíkali spíše k té oplzlé rostlině, kterou jsem nechal utéct, aby dál do všech zarývala své prohnilé pařáty. Získali jsme, co jsme chtěli, ale krkem bych mu zakroutil s chutí. Na názory ostatních jsem přikyvoval, názory Kazekage byli oprávněné, Hokageho taktéž. Znepokojovali mne informace od přerostlého kaktusu, ale hned to vzdávat bylo příliš zbabělé.
"Jistě bychom měli spolupracovat s co nejvíce možnými vesnicemi, proto zapojení Tsukigakure uvítám. Abychom získali jistou válečnou přesilu. Další setkání by mohlo být riskantní, jen nerad nechávám vesnici bez Kageho, to chápete každý z vás. Válka číhá všude. Ale jak to vidím, bude to nutné. Dnes už toho moc nevyřešíme, pokud to dobře chápu, plánujete sepsat dohromady pátrací oddíly, sepsat všechny bojeschopné Shinobi a zapojit do tohoto rozhodování i Tsukigakure. Měli bychom si na Iwu dávat pozor, Tsuchikage neodcházel přímo s dobrou náladou" I s tímto jsem sám byl připraven k odchodu, zbytečně to prodlužovat nebylo třeba, bylo jasné, že nic dalšího už nevyřešíme. S přibývajícími léty tento svět chápu méně a méně..
Raidon
Raidon
Raikage
Raikage

Počet príspevkov : 323
Join date : 15. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 13:10

"Tak navrhněte nějaké řešení, drahá Mizukage. Už tady debatujeme několik hodin a jediné, co jsme dokázali, bylo ještě více prohloubit naše neshody. Nevypovídá to o něčem?" Tento sraz neměl smysl, myslel jsem, že pět kage bude natolik rozumní a budou chtít zachránit své země. Jen společně dokážeme mnoho, v jednotě je síla..
"Kdyby něco, víte, kde mě najdete...Raikage-dono, brzy se vám ozvu.." kývl jsem na svůj doprovod.
"Raikage-dono, Mifune-dono, Kazekage-dono, Mizukage-dono..Poroučím se.." nadzvedl jsem klobouk a odešel pryč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 11 Dec - 13:14

Jakmile jsem viděl že na nás kývl tak jsem se připravil k odchodu a jakmile začal odcházet Hokage , tak já jej došel a šel jsem po jeho boku." Takže to skoro nemělo smysl.....alespoň že víme něco o Madarovi... " zašeptal jsem tak aby to slyšel jen on a možná i Mikomi.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 13:27

"Chtěl jste říct, debatujete několik hodin."
Zašeptala jsem pro sebe.
A je to tady. Každý chce jen dobro své vesnice a udělá proto cokoliv. Vážně jsme tak jiní než naši předchůdci? Pět velkých národů bylo stvořeno, aby ve světe shinobi vytvořil pořádek. Neodkážeme se domluvit ani na spojení našich sil k poražení nepřítele. Místo toho se tu hádáme a urážíme jako malé děti, kterým bylo sebráno lízátko. A pokud se chceme ujistit, co doopravdy chceme, tak si začneme protiřečit, jen abychom dosáhli svého cíle.
Zamyslela jsem se. Postavila jsem se a otočila jsem se na svůj doprovod.
"Jdeme."
Vzala jsem si klobou. Nesla jsem ho však v ruce. Mířila jsem ke dveřím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 14:07

Jen jsem se ušklíbla, protože jsem z toho měla smíšené pocity. Svět se mění stále k horšímu. Následovala jsem Hokage a Katashiho. Myslela jsem si cosi o zaslepenosti, ale mlčela jsem a věnovala se jen svým zbloudilým myšlenkám.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Země železa - Stránka 33 Empty Re: Země železa

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 33 z 34 Previous  1 ... 18 ... 32, 33, 34  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru