Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

hora Kaze-san

+3
Sho Rin
Yoko Ayme
Tokiro Ryuu (Zetsu)
7 posters

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty hora Kaze-san

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 Feb - 17:11

First topic message reminder :

obrovská hora ve které je zapečetěn shukaku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Makoto Fri 9 Dec - 17:09

Tak To jsi prehnal!
Zastavil jsem se! nashromazdil Cakru do nohou Shunshin no jutsu - Technika problesknutí a Objevil jsem se za nim A v ruce drzel Cakrovou cepel
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Riko Fri 9 Dec - 17:21

Sabaku no Riko (Hiashi)

Jakmile jsem jen koutkem oka viděla co Jay udělal. Ve chvíli kdy Jay stál na ním já se jen dotkla rukama písku. ,,Suna no Tate ( Písečný štít) !!!!" sykla jsema kolem Taschera se objevil štít z písku. Dost silný na to aby odolal Chakrovým čepelým. Ten štít jsem totiž posilovala vlastní chakrou. ,,Uklidni se!Zase tak moc neřekl!" sykla jsem i po Jayovi a moje oči vypadali docela vražedně. ,,Nesnáším když někdo utočí na mé přátele" objasnila jsem kdyby ho náhodou napadlo se zeptat proč to dělám. Byla jsem i připravena bránot sama sebe kdyby se o něco pokusil. ,,Nedovolím aby někdo narušoval klid Sunagakure no Sato!!!!" písek z mé tykve se začal trochu vysypávat a poletovat kolem mě .
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 17:26

Kelem mě se utvořil štít z písku a tak jsem tomu nechal volný průběh.
Alespoň uvidím jak jsou na tom genini.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Makoto Fri 9 Dec - 17:31

Riko Bez stranou stebou bojovat nechci! A rekl vic nez si myslis! mozna si to ani on sam neuvedomil a Pratelstvi? Ha, neni nic. Vzal jsem a zacal zasunovat svou Cakrovou cepel zpet do pouzdra
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Riko Fri 9 Dec - 17:39

Sabaku no Riko (Hiashi)

,,Přátelství je víc než si myslíš" odfrkla jsem si ale ten štít okolo Taschera jsem nezrušila. ,,Budu se do toho plést. Vůbec se mi nelíbí tvoje chování. Chováš se totž jako kdyby se celý svět motal kolem tebe!" s těmito slovy jsem si odfrkla ještě jednou. No tak co? zautočíš? Nebo dostaneš rozum?! typovala jsem si v duchu. V rukávu jsem měla více než dost technik ktermi jsem mu mohla ublížit a nebo mu zabránit aby on někomu ublížil. A byla jsem tvrdohlavá takže jsem jen tak neustupovala.,,Takže máš jen dvě možnosti" v očích se mi přímo zalesklo. Lehký vánek prohrábl mé vlasy. ,,Buď toho necháš a v klidu odejdeš nebo budeš chtít dál bojovat proti Tascherovi. To ovšem budeš muset bojovat prvně se mnou" to bylo to jediné co jsem mu nabídla. Nic jiného si vybrat nemohl . Buď jedno nebo druhé
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Makoto Fri 9 Dec - 17:54

Kaslu na to! Spojil jsem Ruce a udelat pecet. Me telo zacalo obalovat Zlata cakra a zformovala se do podoby Orla Chakra Eagle Transform. Uz jsem rekl ze stebou bojovat nehodlam. Zacal jsem mavat rukama orel kridly a zacal jsem se odlepovat od zeme. Pro tebe pratele mozna cenu maji, ale pro me je to uz jenom pouze slovo ktere ztratilo vyznam. V den mych osmych narozenin v den kdy pro me vse skoncilo.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Riko Fri 9 Dec - 18:12

Sabaku no Riko (Hiashi)

Jak jsem sledovala jeho i ta křídla přemýšlela jsem co nejrychleji to šlo.Podle toho co jsem viděla byla jeho technika založená pouze na chakře. Takže mi bylo jasné že moje techniky by ho ani neškrábly. Musela jsem na to jinak. Jaká je největší zbraň kterou jsem tu v Suně mohla povolat? Na nic jsem nepřicházela tedy až do chvíle než jsem si uvědomila kde to vlastně jsme. ,,Tohle dělám nerada ale nedáváš mi jiou možnost!" zamračila jsem se. Nebyla jsem moc nadšená že to musím udělat ale nezbívalo mi nic jiného. Soustředila jsem velké množství chakry ve svém těle a prudce bouchla dlaněmi do písku.,,Kazekage no Jutsu!" pošeptala jsem tak že to nikdo neslyšel. Jay mohl snad jen vidět malou vlnu která se rozšířila všude kolem. Nic více to neudělalo. No tak,doufám že to vyjde Vypadalo to jako kdyby to co jsem udělala byl jen chabý pokus o nějakou techniku která se ani nepovedla.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 18:19

Aiko Naihi

Aiko už dokráčala na miesto kam ju navádzali signály narušenia. Keď sa rozhliadla nikde nevidela nepriateľské jednotky ba ich ani necítila, len tam zbadala dve osoby v celkom zaujímavej situácii.,, Čo to má sakra znamenať?" spýtala sa nechápavo keď videla piesočný štít a Jaya v dosť divnej podobe.,, Kto mi to tu láskavo vysvetlí?" spýtala sa keď dokráčala k nim.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Makoto Fri 9 Dec - 18:19

Nevim o co se pokousis ale rikal jsem ti ze bojovat nehodlam.Ne stebou. Poradne jsem se odlepil od zeme asi tak 10 metru a zacal smerovat smerem do suny.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Riko Fri 9 Dec - 18:24

Sabaku no Riko (Hiashi)

Gomenasai-Kazekage-sama Lehce jsem pokynula hlavou na znamení pozdravu. Pak jsem se zadívala na Jaye a šibalsky se podívala. V očch mi plálo. ,,Velice se omlouvám za Vaše vyrušení. Ale vy jste jediná kdo to tu může zastavit" Koukla jsem se zlostně na Jaye a zrušila techniku která kryla Taschera takže byl zase volný.
,,Tenhle mladík by potřeboval uklidnit" vypravila jsem. A taky dostat lekci! Ale to jsem si jen domyslela. Riko proti němu začala cítit velkou nechut od chvíle co promluvil tak hanebně o přátelství.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 18:29

Aiko Naihi

,,Ty nikam nepôjdeš kým si to nevyriešime." skríkla a piesok vyletel z tykve do vzduchu a schmatol ho za nohu. Ako Aiko jemne trhla rukou piesok ním švihol veľkou rýchlosťou o zem. Aiko sa nestarala či ho to zraní ale dopadol vedľa nich.,, Si to teraz obaja vyriešite slovne." podotkla.,, Nebudem neustále kvôli vám dvom behať po vesnici. Takže počúvam. Jeden sa sopravedlní, druhý sa ospravedlní, podáte si ruky a potom vypadnite." rozkázala neústupčivo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Makoto Fri 9 Dec - 18:33

Do hajz** Jeste ze moje cakra vydrzela. pomyslim si ale po dopadu na zem se ma cakra rozplynula.
Nemam k tomu co dodat rekl jsem.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 18:40

Aiko Naihi

,,Jay neštvi ma!" podotkla Aiko keď videla jeho nevôľu pristúpiť na toto riešenie.,, Ty sa ospravedlníš za ten útok." nariadila mu a potom pozrela na Taschera.,, A on sa ti ospravedlní za neviem čo ti spôsobil. A potom jedno podanie rúk a nemusíte sa už vôbec stretávať ale povedala som. Prikazuje ti to Kazekage." zdôraznila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Makoto Fri 9 Dec - 18:43

Tak zautocit sem v podstate nezautocil takze se nemam za co omlouvat ja sem chtel proste jen odletet. Rekl jsem upne v klidu
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Riko Fri 9 Dec - 18:46

Sabaku no Riko (Hiashi)

Nic jsem neříkala. Jen jsem si pro sebe zakroutila hlavou a nijak to nekomentovala. Viděla jsem že Kazekage z nich není nadšená . Ani jsem se jí v tomhle případě nedivila. Tenhle kluk mi drásal nery čím dál víc.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 18:50

Aiko Naihi

,, Skutočne?" spýtala sa a tentoraz svojím pohľadom zaznamenala Riko.,, Riko." prehovoril viac menej pokojne Aiko.,, Uskutočnil Jay atak smerom na Taschera alebo nie?" spýtala sa jej Aiko pretože ona len videla jeho premenu, čo tomu prechádzalo už nevidela.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 18:51

Oklepal jsem si z ramen zbytky písku po tom štítu a podíval se na Aiko.
Není za co se omlouvat. Nic se nestalo. Takže to prosím přejděte Lady Aiko.
Řekl jsem uctivě, zcela neutrálním a klidným hlasem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Riko Fri 9 Dec - 18:54

Sabaku no Riko (Hiashi)

Koukla jsem se na Kazekage. ,,No,ne přímo.Ve chvíli kdy se objevil Tascherovi s čakrovými čepelemi za zády jsem stihla okolo Taschera dát ten štít.Takže jsem mu vlastně v utoku zabránila. obeznámila jsem Kazekage a koukala jí z příma do očí . Pak jsem se koukla na ty dva a pak na nebe.Potřebovala jsem od Kazekage svitky. Potřebovala jsem se něco nučit.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Makoto Fri 9 Dec - 19:00

Jak bych chtel zautocit neudelam to jako zbabelec ze zadu ale tvari v tvar! Ototocil jsem se a pomalu odchazel.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 19:01

Aiko Naihi

,,Mám tomu chápať tak, že ani jeden z vás nie je ochotný v tejto situácii vykonať priamy rozkaz daný osobne kazekagem?" spýtala sa ich a pohľadom oboch prebodávala. Odpoveď jej bola jasná ale potrebovala to počuť od nich, mali ešte šancu sa zachrániť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 19:11

Naprosto klidně jsem se na Jay podíval.
Omlouvám se pokud jsem tě nějakým způsobem urazil.
Na znamení jsem nastavil ruku.
Klidně jsem čekal co bude dál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Makoto Fri 9 Dec - 19:13

Prisel jsem k tascherovy dival jsem se na nej jako bych ho chtel roparat pohledem podal mu ruku
Promin za to co se stalo sem ze sebe tak nejak vysoukal.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 19:16

Aiko Naihi

,,No konečne." povzdychla si AIko spokojne.,, A teraz obaja vypadnite nech mám od vás pokoj." dodala potichu a bola spokojná, že aspoň ako tak sa táto situácia zvládla bez boja. Preto sa už len otočila k Riko.,, A ty niečo odo mňa nepotrebuješ?" usmiala sa milo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Makoto Fri 9 Dec - 19:19

Budu Na vas Cekat Pred kancelari Kazekage-sama Ototocil jsem se a zmizel(presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 19:23

Hmm. Copak na Aiko zase leze? Nějak frustrovaně působí.
Mirně jsem se uklonil a potom se podíval na Riku.
Tak já zatím zmizím. Až budeš chtít dokončit naši rozmluvu. Tak mě vyhledej.
Mírně jsem se usmál a na rozloučenou zvedl ruku. Potom jsem složil jednoduchou pečeť a zmizel v obláčku křídově bílého kouře. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

hora Kaze-san - Stránka 3 Empty Re: hora Kaze-san

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 3 z 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru