Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Noir Kurotsuki

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#2 :: Postavy

Goto down

Noir Kurotsuki Empty Noir Kurotsuki

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Feb - 15:32

Jméno a příjmení: Noir Kurotsuki
Hodnost: Genin
Vesnice: Sunagakure no Sato
Věk: 16
Narození: 15.9.
Pohlaví: Muž
Klan: ----
Kekkei Genkai: Tendō
Podle legendy se v jedné rodině projevila jedna ze 6 sfér samotného mudrce šesti cest, v žilách jim prý koluje jeho krev, projevila se u nich sféra Tendō. Naučili se ji ovládat bravurně, někdo z rodiny řekl že samotný rinnegan není schopný takového výkonu a měl pravdu, uživatel rinneganu se soustředí na všech 6 sfér, ale tato rodina jen na Tendō a to z nich dělá mocné nepřátelé, schopnost drží v tajnosti i před samotnou kazekage. Jsou schopni používat gravitaci všemožně, ale jednu techniku se nedokázal naučit nikdo Chibaku Tensei. Protože nemají Dōjutsu tak na ně používání nemá příliš příznivý vliv, dlouhodobé používání způsobuje bolesti hlavy a závratě. Tento negativní účinek, ale lze zmírnit tréninkem a složkami obsaženými v jahodách, taky meditace pomáhá. Stejně jako Rikudō Sennin i je svazuje časové omezení, to je hlavní nevýhoda, vzhledem k tomu že tuto schopnost používají jen když není nikdo kdo by to mohl říct, jim nedovoluje jen tak ji používat, ale našlo se pár vtipálků co při tom dělají falešné pečetě, zabírá to.
Nevýhody KG:
1.- Nelze používat neustále, je tam časové omezení jednou za 5+ vteřít, to se odvíjí od síly(Pokaždé napíšu jak dlouho to nebudu moct použít.) Platí pro Shinra Tensei a Banshō Ten'in
2.- Dlouhodobým používáním přicházejí závratě a bolest hlavy což značně oslabuje.
3.- Nikdy nebudu schopný ovládnout nějaký element plně, i když bych byl v ninjutsu lepší jak soupeř a oba by jsme použili třeba stejný katon, jeho vyhraje.
Sensei: -----
Charakter: Je docela citliví, ale ani se nebojí vyjádřit svůj názor, dokáže být arogantní, vážný, ale to moc často není, skoro pořád ho uvidíte pojídat jahody, a ani se mu je nezkoušejte vzít, v lepším případě na vás vyplázne jazyk, v horším s váma hodí o zem. Nesnáší boje, ale když si to situace žádá dokáže bojovat, ale s krajním odporem. Ještě nikdo kromě jeho sestry ho neviděl být smutného, obvykle v sobě dusí emoce i několik týdnů, pak bouchne a to není hezkej pohled. Nikdy k nikomu nechová respekt dokud si ho "neodzkouší", lépe řečeno...dokud si ho nezaslouží. Strašně rád pěstuje ovoce...hlavně jahody =) rodiče mu doma postavily skleník, nepoužívá nic ne přírodní produkty, proto jsou BIO! Dá se říct že je lehkovážný, ale zas tak moc to není! I když "trošku" ano.
Životopis:
Narodil jsem se do rodiny Kurotsuki, dala si jméno podle toho jak vypadá Chibaku Tensei. V suně je to bezvýznamná rodina která nemá ani příliš členů, většinou si nechává vše pro sebe a podle ostatních nemají žádné zvláštní vlohy. Ale opak je pravdou, ovládají jednu ze šesti sfér a to Tendou. Takže gravitační sílu.
Kdokoliv kdo se narodí s tímto darem, je šance padesát na padesát že ten dar bude mít tak je cvičen jak k boji pomocí gravitace, tak, aby vydržel nápor který sebou tato síla nese.
Není příliš jednoduché žít v té rodině, dlouhé roky to býval tvrdý a nemilosrdný trénink, který nebyl pro slabé nátury, ale pak se vše změnilo.
Členové rodiny nechtěly týrat své děti. Proto trénink zmírnil, ale pořád se kladl důraz na psychickou výdrž. Nakonec začaly vymírat lidi s darem a tak upadala i rodina.
Nakonec zůstala jen malá rodinka. Do té jsem se narodil já. Dostal jsem jméno Noir a moje o dva roky starší sestra jméno Styx, oba jsme zdědili tento dar. No Styx je v ovládání lepší, ale já zase snášel lépe negativní účinky.
Ačkoliv se máme rádi tak jsme pořád, bratr se sestrou, takže víte jak to chodí, navíc Styx je úchyl, kdykoliv jsem v domě někde jinde jak ve svém pokoji tak skoro pokaždé narazím na nějaký YAOI. Nebojí se říkat svůj názor a věčně mě popichuje.
Jednou když jsem ještě nebyl ani genin, tak jsem zahlédl z okna černovlasou dívku, byla krásná, ve vteřině u mě stála Styx. "Pošetilý bratříčku... někoho jako jsi ty by jsi nezajímal ani ve snu." Nasadil jsem výraz: nevím o čem to mluvíš. "Koho, co?" Začala se smát jak trefená. "Nedělej blbýho, stejně jsi civěl na ni!" Urychleně jsem ji odpověděl. "Díval jsem se na slunce." Její smích ještě zesílil. "Když se pod mrakem?" Začínala už mě vážně štvát, zase. "Na chvíli vylezlo a stejně ani nevím jak vypadala." Přestala se smát. "Takže jsi si jí všiml!" Udělal jsem pohled: facepalm. "Ty nedáš pokoj co?" Zakroutila hlavou, já jsem pokračoval, věděl jsem co musím říct, aby mě nechala. "Jo všiml jsem si ji." Řekl jsem ji prostě a odešel do svého pokoje dělat uraženýho.
Za chvíli někdo zaklepal a komickým hlasem se ozvalo. "Nechtěl někdo jahodovej pohár?" Povzdech jsem si a odpověděl. "Co chceš Styx?!" Prostě do pokoje vešla, i když bych přísahal že jsem zamknul. "Ale no tááák nii-chan, nezlob se na měěě." Pohár mi strčila pod nos, abych cítil ty jahody. Okamžitě jsem si ho vzal a začal se ládovat maxi jahodovým pohárem. "Na tebe se nejde zlobit Styx." Mluvil jsem s plnou pusou. "To jsem ráda...a neměl by jsi to tak rychle jíst, bude tě bolet hlava." Ušklíbla se. "To pochybuju...MŇAM to je dobrota!" Pochválil jsem jí to s nadšením. S dalším úšklebkem opustila mě a můj pokoj. Já jsem se dál spokojeně ládoval maxi pohárem. Ona ví jak si mě udobřit.
Celých pět let jsem strávil tréninkem a občasným sněním o něčem co není možné.
Jednou během tréninku se stala jedna pikantnost tak vám ji teď povím.
Levitoval jsem v tureckém sedu a vedle mě Styx, trénovaly jsme kontrolu schopností...
Pak najednou se mě zeptá. "Nejsi bisexuál Noire?" Ona mě tí tak zaskočila, až jsem se přestal soustředit a spadl asi z jednoho metru. "COŽE?!!! Jak tě to napadlo ty jedna perverzní bábo?!!!" Zašklebila se když si všimla jak jsem spadl. "Ále nosíš spletený vlasy, a tak dál." Udělal jsem zase facepalm pohled, měl jsem chuť se ji pokusit odpálit až na měsíc. "Pane bože...to nemůžu mít už ani svůj image?!!! Tobě už z toho YAOI hrabe!" Zasmála se a taky spadla, tomu jsem se pro změnu zasmál já. "AU! Mě z toho nehrabe! Že se mi líbí dva kluci v posteli, na tom není nic špatnýho!" Vyjeveně jsem na ni zíral. "Nic špatnýho?!!! Seš prostě úchyl!" Došlo ji že bisexuál nejsem, asi. "A co ta černovláska, už si tě všimla?" Nedá pokoj a nedá... Zanaříkal jsem si v hlavě. "Sakra to se tak nudíš nebo máš proste ,svůj den'?!" Pokrčila rameny s výrazem ^^. "Obojí!" Přesně takovou odpověď jsem čekal. "Sakra a nechceš si najít někoho jinýho koho by jsi mohla terorizovat?!! Jednoduše mi odpověděla. "Možná tu černovlásku....mohla bych ji říct že se ti líbí! Vyplázla na mě jazyk. "PANE BOŽE! Co jsem komu udělal?! Moje sestra je úchyl a ještě vyhrožuje něčím co nic neznamená! Což nebyla až tak úplně pravda. "Nejanči hned." Když to dořekla tak jsem vstal a odešel.
Tak to je asi všechno, zatím, z mého příběhu.
Avatar:
Noir Kurotsuki Sasuke_Uchiha_by_Unadon
Body:
Ninjutsu: 3,5
Taijutsu: 2,0
Genjutsu: 0,5
Inteligence: 2,5
Rychlost: 1,5
Síla: 0,5
Chakra: 3,5
Ruční pečetě: 1,5
Celkem: 15


Naposledy upravil Noir Kurotsuki dne Wed 22 Feb - 22:45, celkově upraveno 3 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noir Kurotsuki Empty Re: Noir Kurotsuki

Příspěvek pro Makoto Tue 21 Feb - 15:46

To ovladani gravitace se mi moc neliby.
Jinak zivotopis celkem dobry
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Noir Kurotsuki Empty Re: Noir Kurotsuki

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Feb - 16:49

No...Tak když hoodně přimhouřím oči xD.Tak dejme tomu..Tímhle říkám rovnou že rinnegan a nic tomu podobnému už neschválím..Jen jedno ti tam vytknu a to že jste lepší v ovládání Tendo než normální vlastník rinneganu..Už tak je to OP,takže to nemáte silnější xD.A o těch 5 s to převedeme na posty-tudíž ty jsi genin..takže bych dal tak 5 postů na další použití..S tvojí úrovní se to bude samozřejmě snižovat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noir Kurotsuki Empty Re: Noir Kurotsuki

Příspěvek pro Anonymní Tue 21 Feb - 16:54

Díky a nemyslel jsem silnější, ale lépe ovládané Satake Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Noir Kurotsuki Empty Re: Noir Kurotsuki

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

Ns: Go on :: Smeťák :: Smeťák :: Koš :: S1 + S2 :: Server#2 :: Postavy

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru