Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filozofia ANBU

2 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Filozofia ANBU - Stránka 2 Empty Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Sun 18 Dec - 12:11

First topic message reminder :

Filozofia ANBU

Filozofia ANBU - Stránka 2 ANBU_wallpaper

,, Za každým slovom a skutkom, ktoré sme vykonali, neboli len prosté rozkazy. To čo nás vedia za našim cieľom je viera a učenie, ktorému sme sa oddali."

Filozofia ANBU je jeden z najdôležitejších tréningov, ktoré sa pre shinobi otvárajú. Odporúča sa hlavne shinobim, ktorí chcú vstúpiť do jednotiek ANBU a stať sa práve elitnou časťou Sunagakure no Sato.
Učenie, ktoré sa tu ponúka je čisto teoretické a s bojovými schopnosťami nemá nič spoločné a názor ANBU nemusí súhlasiť s tým vašim. Samozrejme prednášajúci je ochotný prijať aj iný názor ale ak sa ho budete snažiť presvedčiť o niečom v čo pevne verí.... radšej tam nechoďte ak to chcete skúsiť...

Prednášajúci:

Akai Hiachi

Filozofia ANBU - Stránka 2 Naruto_anbu0006

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Filozofia ANBU - Stránka 2 Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Ren Tao Mon 26 Dec - 13:17

Ticho som počúval nič nehovoril ani neukazoval. Iba som hľadel pred seba na prázdnu stenu. Bolo to celkom fajn takto počúvať. Rozmýšľal som do akej kategórie by som sa hodil ja. Rozmýšľal som nad veľmi veľa vecami môžno až príliž.
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU - Stránka 2 Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Thu 29 Dec - 19:43

Akai Hiachi

,,Tak to by pre dnešok asi hádam na úvod stačilo." povzdychol si Akai a po dlhej dobe vstal a mierne sa natiahol.,, Talent nám daný pri narodení, schopnosti nám vopred určené, osud ktorý nás čaká... Nie sláva ani pocty, nie básne ani spevy... Ale vaša viera v nás a naša láska k vám je to čomu slúžíme." zašepkal a roztiahol rukami.,, Toť slová na koniec nad ktorými sa môžte zamyslieť." dokončil a zmizol.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU - Stránka 2 Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Ren Tao Thu 29 Dec - 20:48

Z nie veľkým nadšením som sa postavil a ponaťahoval......,,Maj sa,, rýchlo som povedal a bez odpovedi som vyrazil preč. (Presun)
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU - Stránka 2 Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Riko Sun 1 Jan - 14:32

Sabaku no Riko (Hiashi)

Když skončil lehce jsem se uiklonila tak jak jsem to měla ve zvyku a odešla z místnosti v docela zamyšleném rozpoložení. Šla jsem ulicemi a uličkami až jsem nakonec došla domů.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU - Stránka 2 Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru