Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Filozofia ANBU

2 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Filozofia ANBU Empty Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Sun 18 Dec - 12:11

Filozofia ANBU

Filozofia ANBU ANBU_wallpaper

,, Za každým slovom a skutkom, ktoré sme vykonali, neboli len prosté rozkazy. To čo nás vedia za našim cieľom je viera a učenie, ktorému sme sa oddali."

Filozofia ANBU je jeden z najdôležitejších tréningov, ktoré sa pre shinobi otvárajú. Odporúča sa hlavne shinobim, ktorí chcú vstúpiť do jednotiek ANBU a stať sa práve elitnou časťou Sunagakure no Sato.
Učenie, ktoré sa tu ponúka je čisto teoretické a s bojovými schopnosťami nemá nič spoločné a názor ANBU nemusí súhlasiť s tým vašim. Samozrejme prednášajúci je ochotný prijať aj iný názor ale ak sa ho budete snažiť presvedčiť o niečom v čo pevne verí.... radšej tam nechoďte ak to chcete skúsiť...

Prednášajúci:

Akai Hiachi

Filozofia ANBU Naruto_anbu0006

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Riko Wed 21 Dec - 13:20

Sabaku no Riko (Hiashi)

Po nějakém delším chození po vesnici mě napadla jedna věc. Stát se po čase členem ANBU. Všichni si o této tajné skupince povídali ale nikdo nevěděl přesně co to je . Nebylo pro mě tak těžké zjistit si kde co je. A tak jsem vstoupila do třídy která se specializovala,podle všeho. na filozofii těchto vlastně neexistujících lidí. Tiše jsem se posadila do lavice a jen vyčkávala co se to bude dít. Tohle své rozhodnutí jsem myslela smrtelně vážně a byla jsem odhodlaná k čemukoliv abych se stala jednou z nich. I když jsem tušila že cesta to bude trnitá a nebude snadná. Tohle vše jsem mínila podstoupit.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 20:00

Akai Hiachi

,,Tak nakoniec predsa aspoň jeden jediný." napadlo mu v duchu keď sa objavil v prednej časti miestnosti pred lavicami.,, Dokonca jediná." opravil sám seba a zložil si kapucňu z hlavy ale masku si nechal. Posadil pokojne na okraj vlastného stola a jeho pohľad sa upriamil na dievčinu priamo pred ním.,, Dúfam, že vieš kam si práve vstúpili a aké riziko podstupuješ prítomnosťou v tejto miestnosti." prehovoril po dlhej chvíli konečne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Riko Thu 22 Dec - 20:10

Sabaku no Riko (Hiashi)

Zadívala jsem se na osobu která promluvila docela klidným a vyrovnaným pohledem.,, Promiňte pokud je to troufalé ale kdybych to nevěděla tak sem ani nelezu" odpověděla jsem a při tom jej nespustila z očí. ,,Jsem si plně vědoma všeho co může nastat a míním to i podstoupit" dodala jsem klidně a pak jen byla tiše. Ani on by se nevzdal...pomyslela jsem si.Tušila jsem že to nebude snadné ale s tím jsem ani nepočítala.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 20:28

Akai Hiachi

,,Vynikajúco, konečne niekto kto dokáže prejaviť svoj názor. Škoda, že po pár mesiacoch ju o to právo zbavím úplne." pomyslel si a ďalej pokojne sedel.,, Vieš väčšinu obyvateľstva a dokonca shinobi populácie už len názov našich jednotiek odradí." prehovoril pokojne.,, A pritom sme rovnakí ľudia ako ste vy. Preto by som rád pre začiatok vedel tvoj názor na ANBU." opýtal sa jej nepriamo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Ren Tao Thu 22 Dec - 20:47

Bežal som sem rýchlo ako som len vedel. Prísť sem ma napadlo po ceste do knižnice ani neviem ako. Zrejme preto lebo tý čo pracovali ako ANBU boli pre mňa vzorom.
Vbehol som miestnosti kde sa to malo konať. Poklonil som sa zrejme ABNU ktorý má prednášať ,,Sumimasen, ospravedlňujem sa že idem neskoro,,. Všimol som si že okrem prednášajúceho, jednej konichi a mňa tu v podstate nikto nieje . "Hm..ale nás tu teda prišlo"
A rýchlo som si sadol do najbližšej lavice. Aby som ďalej nenarúšal proces ktorý sa tu zrejme už dial.
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Riko Thu 22 Dec - 20:49

Sabaku no Riko (Hiashi)

Poslouchala jsem ale tvářila se stále klidně. ,,O ANBU se toho povídá hodně. Od věcí kterým se těžko věří až po jakési nesmysli." odmlčela jsem se na chvíli.,,Podle mě jsou ANBU výjmeční shinobi pro které smrt není zrovna noční můra. Mají svoji filozofii které pevně věří. Jinak by z nich nebyla elita. Jít za svým přesvědčením a poslouchat rozkazy jsou docela důležité vlastnosti každého z nich.I když slepě poslouchat také není moc moudré. Podle mě jsou ANBU velice kvalifikovaní shinobi. Jsou a nejsou zároveň. Dokončila jsem a naplno se zase odmlčela. Můj názor byl čistě lajcký. Přebrala jsem si tak nějak v hlavě to co se povídá a udělala si svůj obrázek. Pak jsem zaregistrovala příchod zjevně dalšího studenta. Poklidně jsem si jej prohlédla. Vůbec jsem na sobě nedávala znát to že by mě jeho příchod nějak vyvedl z míry. Nic jsem neřekla.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 21:13

Akai Hiachi

,,Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai v skratke ANBU." prehovoril po dlhej chvíli.,, Sme zvláštna a taktická vraždiaca jednotka." doplnil.,, Už od počiatku stvorenia ANBU tomu predchádzali rôzne pokusy o vytvorenia niečoho špeciálneho. No nakoniec bol vytvorený ucelený systém jednotiek samotným Shodaime Kazekage." zdôraznil.,, Prvotná filozofia našej skupiny bola v tom zozbierať najlepších shinobi a posielať ich do nebezpečných akcii. Až časom sa začali dolaďovať detaily. Vytvárali sa učebné systémy, postupy a zabraňovalo sa zbytočným stratám našich jednotiek." dokončil.,, To by bolo k vzniku, nejaké otázky?" spýtal sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Riko Thu 22 Dec - 21:17

Sabaku no Riko (Hiashi)

Poslouchala jsem každičké slovo. Bylo to jako kdybych si to někam psala protože jsem si vše pamatovala. Když se optal jestli máme nějaké otázky znovu jsem na něj koukla. ,,Ani ne " přikývla jsem. A tak nějak čekala co se bude dít dále. Tohle bylo něco co mě vskutku zajímalo. Zajímalo mě to natolik že jsem se do této výuky uplně vžila.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Ren Tao Thu 22 Dec - 21:24

"Hm..dozviem sa tu kopec nových vecí ale aspoň si zopakujem to čo som o nich už vedeľ" ,,Ehm.. ja nemám otázky,, na sedel som v lavici a pozorne počúval.
Všimol som si ako si ma prezerala ta kunoichi čo už tu bola a tak som si šatku dal ešte vyššie, tak že mi bolo vidno ledva oči. Čakal som kým bude pokračovať ďalej.
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 21:43

Akai Hiachi

,, V tom prípade prejdeme konkrétne k všeobecnej filozofii ANBU jednotiek." povzdychol si a zhlboka sa nadýchol.,, Ako už dobre viete účelom shinobi tajných jednotiek je zbavenie sa pocitov. Prísť o akékoľvek záväzky a o akýkoľvek vzťah. Pretože všetko čo shinobiho citovo púta ho môže oslabiť a tým ohroziť. Preto je jednou z hlavných úloh zbaviť sa pocitov pretože premýšľať "srdcom" ako sa hovorí nie je dokonalé. Pre nás to znamená nedokonalé poznanie a za jediné pravé poznanie považujeme poznanie rozumu. Preto môžte počuť, že sme len bezhlavo vrhajúce sa jednotky do boja bez akýchkoľvek zábran. Pretože práve city a vzťahy sú to čo bežných shinobi držia na uzde pred všetkým. Len týmito dvoma "vecami" sa od seba navzájom líšime. O talente teraz nehovorím." skončil svoj monológ.,, Ak by ste mali akékoľvek otázky alebo nesúhlas s učením kľudne sa ozvite zato nevraždím." zdôraznil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Ren Tao Thu 22 Dec - 22:14

Pozorne som počúval od začiatku až do konca "Hm.. Takže bez citov, vzťaho a všetkého ostatného...to nieje zlé" Tieto slová sa mi páčili pretože priateľov som nemal, nieto ešte vzťah a jediné city ktoré som prejavoval boli že som mal ád svojich rodičov. Troška som sa osmelil ,,Ehm..ale čo ak nejaký shinobi dokáže správne konať aj s citmy a možno je aj lepší ako tý bez citov? ,, hovoril som jasne a zreteľne hoci som mal takmer pólku tváre zskrytú šatkou. Moja otázka sa mohla zdať smiešna ale aj tak som chcel vedieť odpoveď i keď mi bola skoro jasná od položenia otázky.
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Riko Thu 22 Dec - 22:28

Sabaku no Riko (Hiashi)

Jak jsem jej tak poslouchala uvědomila jsem si že to co jsem zaslechla je trochu pravda. Takže bez citů ano? projelo mi hlavou. Otázka toho kluka byla oprávněná. Ale já se nevyjadřovala. Neměla jsem se na co zemptat. Tak nějak mi to bylo jasné. Uvědomovala jsem si co budu muset objetovat. No zase na druhou stranu city nebyly zrovna to čeho bych měla mnoho.Spíše jsem vše dělala ze slušnosti. Takže zbavit se jich, v tom jsem nevyděla moc velký problém.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 22:40

Akai Hiachi

,,Takže shinobi s pocitmi?" zopakoval.,, Už len z princípu každý ninja by mal mať za cieľ stať sa shinobim čo podľa starodávnych pravidiel znamenalo zbaviť sa citov a stať sa nájstrojom v rukách mocnejších." upozornil.,, Čo sa týka výkonu. Myslíš, že prečo sme my ANBU takpovediac bez citov?" spýtal sa ho no na odpoveď nečakal.,, Pretože my sme tí ktorí sú posielaní na tajné a nebezpečné misie, my stojíme v tieni a bojujeme proti tisícom, my stojíme za najväčšími masovými vraždami na svete a to my sme aj tí pod ktorých rukami padla aj vlastná rodina. Pojem ninja a ANBU sa líšia pretože my podstupujem také misie a také úlohy pri ktorých psychika mnohých by skončila len pri zadaní misie. My samotní niekedy s prosbou chodíme za vlastnými kolegami pretože to tých rokoch služby potrebujeme aby nám prečistili pamäť. Pretože nikto, ani len my ANBU nedokážeme večne žiť bez pocitov aj keď nepopierame, že city máme. Lenže nie ako vy. Naše city sú iné." podotkol.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Riko Thu 22 Dec - 22:47

Sabaku no Riko (Hiashi)

Koukala jsem a poslouchala jejich rozhovor. ,,Zajímavé" pronesla jsem docela tiše. Pocity,mise,psychika...projelo mi hlavou. Je toho hodně a přesto to tak musí být. dodala jsem si v mysli a opřela se o židli.Sledovala jsem toho ANBU a tiše dál vyčkávala. Nechtěla jsem se do toho hovoru míchat.Stejně jsem měla dojem že by to nikam nevedlo a tak jsem to nechávala být. Když bez citů tak bez citů.Nebude to snadné ale proč ne . dodala jsem si dále . Hlavou mi projeli obrazy mého nynějšího a dosavadního týmu a vše co jsem dělala poslední dny. Vše se musí změnit pomyslela jsem si. Od základů
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Ren Tao Thu 22 Dec - 22:56

"Hm...alebo inak povedané odvrátená strana mince" Všetko to dávalo zmyseľ i keď som o jeho odpovedi mal určité pochybnosti, prevážil argument že má pravdu.
,, Ďakujem za vysvetlenie už je mi to jasné, takže môžete pokračovať ,, dal som si hlavu ma stranu a rozmýšľal a mal nastražené uši pre jeho ďalšie prednášanie. Ani som si nepamätal kedy som naposledy takto používal mozog.
Zaujímalo ma ešte veľa vecí a dúfal som že sa ich v najbližších chvílach dozviem.
Začal som rozmýšlať čoho by som sa musel vzdať a keď som sa nad tým tak zamýšlal straty by neboly nejako extra veľké, takže som si začal robiť plány ako to začať napĺňať.
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 23:14

Akai Hiachi

,, No takže v tom prípade pokračujeme." dodala a zhlboka sa nadýchol.,, Ako som povedal aj my ANBU nie sme dokonalí a sme tiež len ľudia a keď sa to snažíme zakryť ako sal en dá. Naše pociti sú zmrazené na minimum tréningom a metódami ktorými sme si prešli." zdôraznil.,, Ale stále máme pocity no nie ako vy ostatní. Vy cítite pudy a vášne, ktoré nazývate áskou a podobne. No my nie. My cítime lásku k vesnici, vieru v shinobi a vernosť v samotnú osobu Kazekage. Každý z nás v ANBU je individualista a samostatná jednotka no žijeme a bojujeme bok po boku toľké roky, že nepotrebujeme slová a už len dôvera v toho druhé, že môže bojovať s odkrytím chrbtom ktorý mi bude kryť." dokončil.,, Máme pocity a máme ľudskosť no naša najdôležitejšia úloha čo sa týka pocitov je potlačenie v momente keď to je nutné, keď musíme priniesť aj tú najväčšiu obeť. Vlastnú rodiny a svojich blízkych, vtedy idú city bokom a stávajú sa z nás shinobi." doplnil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Riko Thu 22 Dec - 23:28

Sabaku no Riko (Hiashi)

Trochu jsem na d tím zapřemýšlela. ,,Takže ANBU necítí potřebu někoho milovat. Myslím tím určitou osobu.Jejich láska je založena k celé vesnici. Nerozlišují lidi které v ní žijí.Pro ANBU je vesnice jako jeden celek i s těmi co v ní žijí" řekla jsem nahlas. Spíše jsem si urovnávala myslenky.,,Vše ostatní chápu. Není to tak že by členové ANBU jednotek byli necitelní ale jde o fakt že dokáží své takzvané city stáhnout na minimum a určí si jasné priority. Když stojí na bojišti nebo mají misi která si žádá je musí jít vše stranou.Krom faktu že jeden druhému kryje záda.Koukla jsem se na toho muže a tak nějak doufala že moje uvaha je ta správná.,,ANBU jsou elitou proto protože mají jasně stanovené priority.Kdyby to tak nebylo tak takzvané city by je docela brzdili v zásadních rozhodnutích které musí dělat.Kdyby to tak nebylo kdo by plnil mise které ostatní shinobi poznamenávají protože z toho mají morální výčitky svědomí. Pozvedla jsem jedno obočí. ,,Chápu to tak správně?"
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Ren Tao Fri 23 Dec - 5:01

Hm...hmm... ku... ku Kazekage? Tak to potom aby som si s ňou naparavil vzťah" v hlave sa mi to začalo trocha motať jedno cez druhé. Ale nakoniec sa mi podarilo nejako si to urovnať. Nakoniec prehovorila ta kunoichi. Mala celkom príjemný hlas a keď som si ju premeral tak som sa čudoval že je tu. Netipoval by som ju že niekto ako ona sa zaujíma o ANBU. Bol som otočený smerom k nej keď rozprávala a keď dorozprával znova som sa otočil na prednášajúceho a čakal na jeho odpoveď.
Ren Tao
Ren Tao

Počet príspevkov : 157
Join date : 17. 12. 11

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan:

http://simonbeater.tumblr.com/

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 16:29

Akai Hiachi

,,presne tak, pochopila si to úplne správne." prikývol.,, Ou žeby sme tu mali budúcu členku ANBU?" napadlo ho v duchu.,, Preto si nás väčšinou všetci mýlia a zbytočne nás odsudzujú aj keď na to nemajú právo. Sme ako vy ale nie sme vami. Ak by ste nám dali do rúk zbraň a ukázali nepriateľa tak by sme bez váhania využili každý prostriedok sily aby sme ho zastavili ak tvorí nebezpečenstvo pre vesnicu.ô odpovedal spokojne.,, Hoc aj za cenu, žeby to bola naša rodina samotná. Predsa len talent a schopnosti nám do vienka pri narodení neboli dané len tak. Hoc sme prežili útrapy a tréningy nehoráznych rozmerov ale preto sme boli doslova stvorení." dokončil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Riko Fri 23 Dec - 16:49

Sabaku no Riko (Hiashi)

Jen jsem přikývla na znamení odpovědi a nic jsem něříkala. Doslova mi to dávalo smysl. Někdy city mohou být přítěží jak jsem již řekla nahlas. Neměla jsem co říct.Nebylo zatím nic co bych z toho nepochopila. Měl pravdu. Jejich filozofie mi dávala dosti smysl. Vypadá to dobře. Mohla bych být jako oni...snad.... proletělo mi hlavou.Jen jsem tedy sledovala dění kolem sebe. Toho kluka vedle jsem nějak přestala vnímat. Dosti jsem se vžila výukou.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 17:53

Akai Hiachi

,, Takže tu je problematika vnímania ANBU obyčajnými ľuďmi." prehovoril po dlhej chvíli.,, Sme zatratení pretože sa staráme o bezpečie ostatných. Pod rúškom tmy a utajenia vykonávame denno denne tajné úlohu riskujúc život. A potom sa nájde nejaký čovek, ktorý si niečo zle vyloží a z talentovaných shinobi schopných obetovať pre obyvateľov tejto vesnice sa stávajú neľútostné monštrá nepoznajúc city." dodal.,, Ale tak aj to patrí k životu shinobi a čím viac takýchto rečí sa šíri tým je legenda o našej existencii silnejšia a desivejšia. Ale predsa smetu." zdôraznil Akai.,, Nakoniec sme sa rozhodli vložiť svoje schopnosti na oltár vyššieho dobra a dobra vesnice. Nikdy teda nepochybujeme o našom poslaní, o poslaní chrániť a strážiť. Nie nadarmo nás učili...,, Tam kde sila shinobi končí, tam kde schopnosti nepriateľa sú neporaziteľné a tam kde počet protivník rovná sa tisícom. Tam vy končíte no naša práca len začína." odrecitoval pokojne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Riko Fri 23 Dec - 18:04

Sabaku no Riko (Hiashi)

Když tak mluvil docela živě jsem si vybavila rozhovor dvou starších dam které se o této elitě bavily. Nemluvili o nich moc chvalně ale pamatovala jsem si že v jeich hlase byl jakýsi strach. Opravdu něco bylo na tom že ty fámy a pomluvy měli něco do sebe. ANBU mi jako dítěti připadali jako temná organizace. Ale v nitru duše jsem vždy chtěla být jako oni. Když jsem si uvědomila že nyní sedím v lavici a lekce filozofie mi dává přímo jeden z nich chtělo se mi usmát.Ale zachovala jsem si tvoji tvář. Nějak jsem si ale říkala jak by se asi tvářil otec kdyby tohle vědět.Ne že bych mu to chtěla říkat.Ale zajímalo mě jak by se tvářil dědeček. To jeho jméno mi pořád zůstávalo v hlavě. Gaara.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 13:08

Akai Hiachi

,, ANBU sa skladá z ľudí rôznych vekových kategórii a preto sa často naše myšlienky a zákony takzvane novelizujú ale nie sú to prílišne zásahy. Podstata stále ostáva rovnaká." prehovoril pod dlhom nádychu.,, Naše zákony a myšlienky sú pekvné no vzhľadom na to, že k nám sa dostávajú aj deti ktorých talent presahuje aj tie naše čas od času z roka na rok nám tak vyrastú, že kážu zákony práve nám. Preto každým okamihom mladšia generácia učí tú našu no nemyslite si, že sú to nejaké priteplené reči to teda nie. Ako som povedal myšlienka ostáva rovnaká a zákony platné no nie my." pokrútil hlavou.,, Ale čoraz mladší sú vzorom ANBU akého poznáme. Bezcitného, neľútosného, bez svedomia, pracujúceho sám a lačného po krvi. Aj takých máme." prikývol a zložil si rukavicu na ľavej ruke a vytiahol rukáv. Odhalil podlhovastú jazvy po celej ruke. Potom si naspäť stiahol rukáv a nasadil rukavicu.,, Stál som na čele trojčlennej jednotky s deťmi mladšími než vy proti presile v náročnom a nepoznanom teréne. Túto ranu som schytal potom čo som ochránil člena svojej jednotky a viete čo mi odpovedal?" spýtal sa no na odpoveď nečakal a pokračoval.,, Senpai to ste nemali. Ak ten úder bol určený mne s radosťou by som ho prijal a s hrdosťou nosil jazvu na tele na piramitku toho, že som urobil všetko preto aby som v tejto nepadol ale donútil padnúť nepriateľa." dokončil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Riko Sun 25 Dec - 20:20

Sabaku no Riko (Hiashi)

Poslouchala jsem vše.Neměla jsem k ničemu připomínky jen jsem tak souhlasně pokývala hlavou že jsem pocopila o čem to vlastně mluví. Trochu jsem se zamyslela nad něčím téměř nepodstatným ale nakonec jsem se zase probrala do reality.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Filozofia ANBU Empty Re: Filozofia ANBU

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru