Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní Brána

+11
Daiki Ayme
Aitenn Megami
Makoto
Shinobi
Shinjiro
Douchuu Nagano
Len
Aki Kana
Kaito Yoshikuni
Nawaki
Katashi Aokawa
15 posters

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 22:41

First topic message reminder :

"Ne díky. Dnes už ne. Stav se pak za mnou do kabinetu..mám pro tebe menší misi na zítra," usmál jsem se a pomalu vykročil k nemocnici společně s Kotokem.


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri 11 May - 22:46, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:59

Kamen zareagoval a stihl mě obalit vrstvou půdy, která mě měla ochránit. Stihl jsem odvolat Danza, avšak zbývající dvě loutky se dostaly do spárů kořenů.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 23:06

"Pravý souboj.." postavil jsem se na nohy, i když jsem vyplivl nějakou krev na zem.
"Začíná!" Hlavní Brána - Stránka 11 Orochimaru-kusanagi2-o

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 23:12

Přede mnou se objevila půda, díky kameni, která Kusanagi zastavila. ,,To si jen myslíš. Podívej se na sebe, na nohou tě drží už jen tvá vůle." Usmál jsem se a objevil se za ním. Zaútočil jsem kunaiem, který byl napuštěný jedem na jeho rameno.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 23:17

Má pravdu..
"Vyženu tě z Konohy..Sasori.." podařilo se mu mě škrábnout, rychle jsem se otočil a vyplazeným mečem jej odrazil.
Meč jsem opět spolkl a udělal další pečetě.
"Senei ta jashu!" Hlavní Brána - Stránka 11 Senei_ta_jashu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 23:20

Uskočil jsem před hady a dopadl na bránu. ,,Je konec. Umřeš do tří dnů. Tomu jedu podlehl zatím každý." Díval jsem se na něho a pořád se usmíval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 23:37

"Konec bude..až já řeknu.." zatřásl jsem hlavou..měl jsem trochu rozostřené vidění a cítil jsem jak mé tělo ochabuje. Poskládal jsem několik pečetí a shromáždil zbývající čakru.
"Jubaku eisou!" Cítil jsem se opravdu podivně. Má čakra nereagovala..místo toho, aby pod Sasorim začaly rašit kořeny, mé nohy zdřevěněly. Nemohl jsem se pohnout, zarůstal jsem sám do země. Čakra se zbláznila! Je všeobecně známo, že je velice těžké ovládat sílu Prvního. Díky jedu jsem ztratil kontrolu. Začalo to nohami a poté pokračovalo až po celém těle. Změnil jsem se ve strom. Cítil jsem spojení s touto zemí, ale v tu chvíli bylo mé vědomí pryč. Usnul jsem s vědomím, že jsem zde zanechal spoustu ninjů, kteří mohou pokračovat v mých stopách a ochránit listovou vesnici. Můj domov, mou rodinu..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Feb - 9:36

Konec velkého Hokageho. Navždy s listovou. Díval jsem se na ten strom, který tam vyrostl a vzal jsem si ze země plášť a oblékl si ho. Mám co jsem chtěl. Otočil jsem a pomalu odcházel.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Sat 11 Feb - 10:39

Hlavní Brána - Stránka 11 204-019
Pri nedávnom súboji po ktorom ostalo mnoho zničeného, naviac silné známky súboja sa zjavila divná podoba, ktorá pripomínala niečo zvláštne a tajomné. ,, Vyzerá to tak, že som prepásol ďalší boj, ktorý som mohol vidieť na vlastné oči... Aké predvídavé " Tobi pomalým krokom vykročil vpred. ,, Cítim ťa Sasori, aj napriek smradu dávno zhnitého dreva, ktoré tu už dávno nemalo čo robiť. " Postava v čiernom plášti s maskou na hlave podišla k stromu, ktorý po sebe zanechal Hokage pri jeho poslednom súboji.,, Popravde si ma predbehol Sasori, ja som sa chystal ukončiť život tejto biednej burine, avšak si mi aj ušetril malý boj, ktorý by som aj tak vyhral. Teraz si po sebe zanechal veľmi peknú stopu, ktorú využijem nato, aby som ťa ihneď našiel a dôsledne sa s tebou pozhováral, vyzerá to tak, že si máme čo povedať " Tobi pristúpil k stromu na veľmi tesnú blízkosť a odtrhol časť konára, ktorý si ihneď schoval pod plášť. ,, Dúfam, že tu tento strom ostane ako spomienka na Hokageho, ktorý tu žil a zhnil na srandu králikov. " Tobi začal miznúť vo svojej technike z poslednými slovami, ktoré povedal. ,, Teraz si idem nájsť teba.... Sasori "

Hlavní Brána - Stránka 11 205-007
PRESUN

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Sun 12 Feb - 16:15

Dorazil jsem před bránu a viděl hned známky, že tu probíhal boj. U brány ležely stráže. Ihned jsem k nim přiskočil, jeden se ještě držel při vědomí, takže mi popsal co se tu stalo, včetně toho jak se Assasin proměnil na strom. Cože? Při mě se zatím objevilo Anbu. ,,Odneste je do nemocnice." Ukázal jsem na stráže. Pak jsem se podíval na ten strom a celé tělo se mi roztřáslo. Po druhé už ne. Prosím. Zaťal jsem ruce v pěst. Sasori! Měl jsem chuť jít ho hned najít a pomstít, ale neměl bych šanci. Místo toho jsem přešel blíže ke stromu a klekl si před něj. Jen jsem se na něho díval a pořád tomu nemohl věřit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 17 Feb - 19:22

Oddechl jsem si a po dlouhé chvílí jsem se zvedl a otočil se na Konohu. Povedeme jí dál. Budeš tu navždy. Slyšel jsem nějaké hluky z jiného místa, tak jsem se tam vydal.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Mon 20 Feb - 19:14

Přišel jsem k bráně a umístil vedle ní svoji vodu. Tak teď další místo. Rozešel jsem se směrem do ulic.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 26 Feb - 14:17

Došel jsem až k hlavní bráně a uviděl ten strom.Povzdechl jsem si a vyskočil na vršek brány.Sedl jsem si do tureckého sedu a pozoroval všechny příchozí a odchozí ninji a všechno podobného.Nechtěl jsem aby se něco stalo.Hlavně v této době.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 11 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru