Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní Brána

+11
Daiki Ayme
Aitenn Megami
Makoto
Shinobi
Shinjiro
Douchuu Nagano
Len
Aki Kana
Kaito Yoshikuni
Nawaki
Katashi Aokawa
15 posters

Strana 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 22:41

First topic message reminder :

"Ne díky. Dnes už ne. Stav se pak za mnou do kabinetu..mám pro tebe menší misi na zítra," usmál jsem se a pomalu vykročil k nemocnici společně s Kotokem.


Naposledy upravil Assasin Senju dne Fri 11 May - 22:46, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Natsuki Thu 5 Jan - 19:29

Naah sme tu !! Nee-chaaan !! zasmiala som sa pri čom som rozhodila rukami. Na tvári som mala taký pojašený výraz, pred chvíľkou som bola ešte na zomretie no teraz som bola hrozne happy a prekypovala som energiou. Doslova som sa rozbehla až k bráne a zatiaľ čo som rukami chytila pásky z ruksaku, tak som sa iba začala rozhliadať a smiať sa ako blázon. Dlho som tu nebola, vlastne to už bolo dosť dlho čo sme naposledy odišli zo Sora no Kuni.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 19:31

došla jsem za ní. "ty máš teda energie." řekla jsem a usmála se na mladíky u brány,podala jsem jim mou identitu a pustili nás dál
"Další chlapi co? vyrazíš na lov?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Natsuki Thu 5 Jan - 19:35

Huum n.e.v.i.e.m.. odpovedala som s takým mierne uslintaným pohľadom na tvári. Som zvedavá ako sa stihli chlapci z Konohy vypracovať.. hihi.. telá niektorých na časáku.. ooou no kto by to nebral ? .. zachichotala som sa znova no, rozhodne som bola vo svojom živle. Začala som behať okolo Crystal zo strany na stranu pri čom som sa sem tam zastavila a obzerala som si "zboží"..
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 19:46

"Dobře dobře tak jdeme navštívit vedení." usmála jsem se na ní a vedla jí do centra (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Natsuki Thu 5 Jan - 19:49

Uuhm haaai! zaškerila som sa s nadšením a len som sa nechala viezť až uhm do centra.
(presun)
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Thu 5 Jan - 22:08

Vyskočil jsem ze země asi 50 metrů za bránou u jednoho z velkých stromů.Nemuselo to takhle dopadnout..Vůbec jsem se nezdržoval a zamířil hledat reinu dříve než mě stačili spozorovat stráže,či dohnat ANBU pro které šla Koroki.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Mon 9 Jan - 17:58

zastavil som sa predbranou ENMA kam idemetrenovať(presun okolie konohi)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Fri 13 Jan - 11:44

K bráně přiběhl vlk velikosti jednoho metru a měl kolem krku obvázaný bílý šátek který značil že přichází v míru také měl u krku pouzdro ve kterém byl dopis.Když k němu přišel Shinobi vlk si nechal dopis vzít i s pouzdrem na kterém bylo napsané."Pro Shijin Hyuuga."stráž ihned vyrazila k cíli dodání.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 21:38

Seděl jsem kousek od brány na zemi, při světle pouliční lampy jsem si četl velice zajímavý příběh. Zatřásl jsem se a přitáhl blíž k tělu Plášť Hokage. Zima..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 21:43

Šel jsem směrem k bráně. Měl jsem na sobě plášť, takže jsem tmou proplouval jako tělo bez duše. Zastavil jsem se u brány a zadíval se vesnice. Do cesty se mi postavili stráže. Neváhal jsem a rychle je pobil, pár jich však uteklo a informovat shinobi. Zadíval jsem se na postavu, která seděla docela blízko mě. ,,Už je to dlouho."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 21:50

Knížečku jsem zastrčil do kapsy. Překvapil mě, i to, že jsem nestihl zareagovat na smrt strážích. Byl rychlý..světlo osvítilo jeho rudé vlasy.
Sasori..
Vstal jsem a bezeslov jsem si jej prohlédl. Do mé ruky vklouzl kunai.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 21:53

,,Hokage. Je na čase splatit účty." Sundal jsem si kapuci, aby mi bylo vidět do tváře a do ruky mi vklouzly svitky. Vyvolal jsem hned všechny najednou. ,,Nemám čas." Před Assasinem se objevilo v dýmu několik postav: Danzou, Mei Terumi a Ei. ,,Srovnáme schopnosti kage." Na mé tváři se ukázal úsměv.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 21:54

Prohlédl jsem si "obličeje" všech kage.
Tohle není dobrý..
"Je mi ctí, porovnat naše schopnosti.." usmál jsem se a odhalil svůj sharingan.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 21:57

,,Uvidíme." Danzou složil pečetě a kousl se do prstu. Kuchiyose no jutsu. Před ním se objevil Baku, který začal okamžitě nasávat vzduch. Mezitím jsem pohnul prsty a Ei se objevil přímo za Assasinem a zaútočil mu na hlavu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:06

a sakra..
Otočil jsem se a v rychlosti hodil kunai mimo dráhu Ei-ho. Přemístil jsem se ke kunaii a zkřížil prsty. Musím to udělat, takhle nebudu stíhat.. klon udělal pečetě a přivolal velkého hnědého hada a já jsem vyhodil do vzduchu několik hiraishin kunaiů.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:09

Baku hned zaútočil na hada a Ei se opět rychle dostal k Assasinovi a mířil mu opět na hlavu. Jeho rychlost byla neuvěřitelná. Mei zatím stála bokem a skládala pečetě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:16

Přece se nemůžu postavit třem kage najednou..
Podařilo se mi znovu se vyhnout Raikagemu. Nemít hiraishin už je ze mě sekanná..
Dostal jsem se na hadí hlavu, můj klon začal dělat pečetě a vyplivl na raikageho vodní zeď. Já jsem udělal pečetě a vyfoukl jsem do Bakuových úst ohnivou kouli.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:18

Raikageho jsem rychle odtáhl od vody, ale Baku dostal přímý zásah a v obláčku dýmu zmizel. Usmál jsem se a můj kámen začal fungovat. Pod hadem se stávala pomalu bažina, takže nemohl být schopen pohybu. Mei se zatím dostala nepozorovaně za Assasina. Katon: Hosenka no jutsu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:23

Doprčic.. Málem jsem ztratil rovnováhu, když se had, na kterém jsem stál ponořoval do bahna. Soustředil jsem se a mé tělo začalo pokrývat dřevěné brnění. Udělal jsem to právě včas, když do mě narazily ohnivé koule, začalo se brnění hroutit. Klon udělal Puf a já odskočil z hada na budovvu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:26

Jakmile dopadl na budovu, tak už vedle něho stál Ei, kolem kterého proudily blesky a chakra. Raigyaku Suihei. Tenhle útok byl ale o dost rychlejší než předchozí a mířil mu přímo na břicho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:30

Otočil jsem se a bylo pozdě. Dostal jsem dost silnou ránu do břicha, vyplivl trochu krve a pocítil bolest.
Jakmile jsem letěl přemístil se ke kunai na zemi. Soustředil jsem čakru a vysvlékl se z kůže, abych vyléčil své zranění. Nemám čas, musím přejít do protiútoku..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:34

Opět se mu u zad objevil Ei natáhl ruce a chytl Assasina za boky a vyzdvihl do vzduchu. Snažil se provést Raigaa Bomu. Mezitím se Mei přemístila do jejich blízkosti a skládal pečetě. Danzou zatím stál bokem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:47

Nestihl jsem včas zareagovat, raigaa bomu mě zarazilo hluboko do země.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:51

Pousmál jsem se a šel pomalu k malému kráteru, který tam vznikl. Natáhl jsem ruku a zem se začala vyzdvihovat, takže tělo leželo přede mnou. Kolem mě byly všechny tři loutky. Díval jsem se na něj. ,,Poslední slova? Dokud ještě dýcháš."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Anonymní Fri 10 Feb - 22:56

Pomalu jsem se zvedl, usmál se a ze rtů mi stekl pramínek krve.
"Pár slov pro tebe mám..co takhle..Chcípni ty bastarde.." spojil jsem rychle ruce v pečeť a stromy okolo mě začaly růst obrovskou rychlostí. Snažil jsem se zachytit kořeny Sasoriho a jeho loutky.
"Mokuton hijutsu: jukai koutan.."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní Brána - Stránka 10 Empty Re: Hlavní Brána

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 11 Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru