Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelária Kazekage

+7
Akasuna no Ruki
Kin Yuki
Hiroshi Siakhi
Nawaki
Makoto
Len
Riko
11 posters

Strana 16 z 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 10:44

First topic message reminder :

Kancelária Kazekageho

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Sunavillage

Táto budova sa nachádza v samotnom centre Sunagakure no Sato. Slúži ako sídlo Kazekageho a zároveň centrum diplomacie Sunagakure no Sato a tu sa taktiež konajú najdôležitejšie porady. Je neustále strážená jouninmi a jednotkami ANBU.

Zabezpečenie:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 3 Jan - 16:28

došla jsem k budovš kazekage, jen jsem si povzdychla a vešla dovnitř zaklepala jsem a šíleně mě to otrávilo
Měla jsem je vyrazit
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymný Tue 3 Jan - 16:29

Faito

Prošel jsem za Reinou a potichu jí řekl: Hlavu vzhůru, už ti začínají padat k nohám.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 16:33

Aiko Naihi

,,Zase niekto niečo chce." povzdychla si potichu keď znova začula to klopanie dverí.,, Môžte vstúpiť." prehovorila pokojne a čakala kto vstúpi dovnútra.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 3 Jan - 16:34

"to je pěkné povzbuzení, škoda že jich od tebe nedostávám víc." šeptla jsem a pak vešla
"Zdravím Kazekae-dono." sundala jsem si kapuci
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 16:35

Před kanceláří jsem se rozdělil.
Tak a jde se na průzkum.
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymný Tue 3 Jan - 16:36

Faito

Vešel jsem, postavil se Reině po levici a uklonil jsem se. Neříkal jsem nic.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 16:39

Aiko Naihi

,,Dobrý deň." odpovedala a snažila si spomenúž kto to je no nespomínala si vôbec. Ani len náznaky.,, Ehm Vás nepoznám." odvetila.,, Ale to nemení fakt na tom, že ma teší, že Vás vidím." doplnila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 3 Jan - 16:42

"ou no vsadím se, že až zjistíte kdo jsem, ráda nebudete." usmála jsem se a posadila se na židli před stolem
"Jsem Otokage.....Lady Reina Kana!" dala jsem si nohu přes nohu a položila si ruce na kolena
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 16:45

Aiko Naihi

,,Ale akoby nie." pousmiala sa Aiko a pohodlnejšie sa usadila.,, Len som nečakala, že prídete osobne." dodala stále s úsmevom.,, No keď ste prišli osobne znamená, že zvesti zo zrazu Kage boli pravdivé a kecy člena Otogakure no Sato, ktoré sme vyprášili pri bráne klamlivé." doplnila a nadýchla sa pričom spojila končeky prstov na oboch rukách.,, V tom prípade ma teší, že žijete. Isto vám Ruki predstavil menšiu ponuku od Sunagakure no Sato." dokončila a čakala na jej reakciu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 16:46

Takumi

Čekal jsem za zavřenými dveřmi, abych nerušil rozhovor Otokage-sama s Kazekage.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymný Tue 3 Jan - 16:47

// Aiko, možná si pamatuješ mou masku. To mě jste zdrtili před branou Suny.

Faito

Uchechtl jsem se, velmi potichu, ale zůstal jsem stát za Reininou židlí. Ne! Člen ANBU vám kecal o existenci Reiny? pomyslel jsem si.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 3 Jan - 16:50

"samozřejmě, shinobi jen chránil mou čest, což málo který by dokázal, je vidět, že mi jsou věrní. " pohodila jsem vlasy
"takže k věci....."podívala jsem se na ní
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 16:56

Aiko Naihi

,,Tak dobre teda." povzdychla si a pohľadom sa zamerala na Reinu.,, Ako istotne viete velectený Uchiha Madara povstal z prachu zabudnutia a snaží sa prevrátiť svet na vlastný obraz. Neviem či už s vami niekto jednal a či nie on samotný ale." nadýchla sa.,, Na zraze Kage sa o Vás hovorilo ako o úctihodnej kunoichi s obrovskou silou a potencionálom. Nebudem tajiť čo je jasné ale zraz Kage dopadol otrasne." pokrčil ramenami.,, Tsuchikage to vzdal a Hokageho teplé reči o nenávisti a láske sú len pozostatkom starých časov. A Sunagakure no Sato si nebude čakať kým mu Madara nakráča pred brány vesnice. Budeme bojovať na život a na smrť." podotkla.,, Ale samy na shinobiho takých rozmerov v skutku nemáme a spojiť sa s inými vesnicami je riskantné keď sa nevieme dohodnúť. Podľa všetkého Otogakure vládnete už dlho a pevnou rukou preto verím, že vaše slovo je dôveryschopné. Preto Sunagakure no Sato ponúka Otogakure no Sato pomocnú ruku v boji proti Uchiha Madarovi. Pokiaľ o to samozrejme stojíte, či už o pomoc alebo boj proti Madarovi." navrhla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 3 Jan - 17:03

"Jsem ráda, že si o mě všichni myslí, že jsem ,,úctyhodná,, kunoichi. Zatím všechny, kteří to řekli, strčím do kapsy. Včetně tebe" řekla jsem neskromně a opřea se v křesle. "A co z toho budeme mít? myslím si, že Otogakure padne až jako poslední, nevím, proč by se Suna nemohla postarat sama o sebe."
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymný Tue 3 Jan - 17:08

Faito

Pousmál jsem se pod maskou a ocenil jsem ráznost, s jakou Reina "vyjednávala podmínky". Přeci jen jí ty 4 dny prospěly.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 17:14

Aiko Naihi

,,Tak ako posledná?" zopakovala Aiko.,, Mala som dojem, že kunoichi vašej úrovne nehodlá padnúť na kolená a skloniť sa pred niekým iný." usmiala sa.,, Držíte sa mimo pravidiel uschovávate rôznych shinobi. Svet má dojem, že ste väčšia hrozba než samotní Nukeninovia a vy hodláte padnúť?" spýtala sa.,, Mohla by som vám ponúknuť miesto v histórii ako osoba ktorá porazila Madaru ale vám to očividne netreba. Mohla by som vám ponúknuť územia no nebojujeme proti žiadnemu územiu alebo proti jednému shinobi. Môžem vám ponúknuť len spojenectvo a slovo, že my svoju dohodu vždy dodržíme." podotkla.,, Sunagakure no Sato sa dokáže v krajnom prípade ochrániť sama. Ale načo plytvať tisícami keď môžme len my poraziť osobu ktorá vrhá tieň na tento svet. Ponukám vám jediné." nadýchla sa AIko.,, Pomocnú ruku v tom aby ani jedna z našich vesníc nemusela padnúť. Pretože nech je legenda akokoľvek neuveriteľná, stále je legendou. Lady Reina." dokončila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymný Tue 3 Jan - 17:19

Faito

Sklonil jsem se k Reině a pošeptal jí do ucha: Spojenectví je dobrá věc, ale zkus si vydobýt podmínky, například jejich archivy. Určitě bych je ale nenechal zasahovat do politiky Otogakure. Být tebou, navrhl bych pakt o neútočení- je to bezpečnější, než smlouva o příměří. pak jsem se zase odklonil.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 3 Jan - 17:21

povytáhla jsem obočí nad Faitovou připomínkou.
"Jak dlouho jste si tuhle řeč připravovala. Draká Kazekage.... jestli padneme Vás už nebude moc zajímat, když Vás Madara rozdrtí....jak víte i osud mě vrátil zpět na tento světl Jen tak se mě nikdo nezbaví. Můžu jen říci, že mě Vaše nabídka dost zaskočila." vstala jsem a založila si ruce na prsou.
"Proč si myslíte, že i já jsem proti Madarovi?" podívala jsem se na ní vážně.
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 17:31

Aiko Naihi

,, Improvizujem." priznala sa Aiko.,, Ak je osudom Sunagakure no Sato padnúť potom nepadneme bez boja. A či padnem samy a či padneme bok po boku s vami je v tom rozdiel. V akždom prípade z boja neujdeme a neskloníme hlavu pred jedným bláznom." usmiala sa.
,, Nemyslím ani neviem. Môžte pokojne hrať na našu stranu, na jeho stranu a teoreticky možno hráte aj na obe. Ale sme na tom rovnako slečna." odpovedala pokojne.,, Hoc pokojne môžem povedať, že skôr Madara si žiada našu smrť ale vy nie ste my. Vaša minulosť vás doháňa aspoň z klebiet ktoré sa mi dostali. Ale či už Madara ide po celom svete alebo po vašej kráse nezastaví sa ani keď dosiahne obe. Moc ktorú má istotne nezastaví a chtivosť po nej už vôbec nie. Zničí všetko čoho sa chytí. A pochybujem, že kunoichi ktorá vedie najsilnejšiu frakciu vzdorujúcu veľkým národom a kunoichi ktorá sa vrátila zo samotného náručia smrti sa skloní pred jedným shinobi." dokončila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 3 Jan - 17:34

Když jsem slyšel Reininu poslední větu v očích se mi zjevil Mangekyo " Co si to řekla?! To snad nemyslíš vážně ne? Na to tě znám moc dobře. Ty by si se k němu nepřidala nebo snad jo?!
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymný Tue 3 Jan - 17:38

Faito

Mlč chlapče, buď té dobroty... řekl jsem tiše a položil mu ruku na hruď, abych mu dal najevo, že si ho hlídám.

Anonymný
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 3 Jan - 17:43

ignorovala jsem Rukiho.
"Kazekage, lichotky vám jdou velmi dobře. Uzavřu s vámi smlouvu o neútočení a můžu vám zaručit, že až se objeví Madara budeme vám na blízku, oproti tomu vy.... zkusíte stejným způsobem o neútočení přesvědčit Iwu. Pak jsem ochotná se všemi se sejít a udělat malou poradu. Čím víc spojenců tím líp." zvážněla jsem
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Tue 3 Jan - 17:51

Podíval jsem se na Faita. Chceš se být? Jestli ne tak dej ze mě tu ruku nebo tě zabiju" Řekl jsem chladnými hlasem a chytil ho za ruku.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 3 Jan - 17:52

Aiko Naihi

,,Takže zmluvu o neútočená to sa práve hodí." zašepkala potichu a počúvala ďalej návrh.,, Takže viac spojencov." zopakoval znova .,, Dokážem vám vybaviť dohodu o neútočení s Kirigakure no Sato, Mizukage bola vždy za riešenie tejto problematickej otázky a čo sa týka Iwagakure no Sato." zamyslela sa hneď.,, Tsuchikage prechovával odpor iba k Hokagemu takže aj na tejto strane by šo vybaviť dohodu." povzdychla si.,, Takže vám viem vybaviť spojencov na rovnakej strane." navrhla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Noriko Kana Tue 3 Jan - 18:04

"Je mi jedno jak to uděláte, to je váš problém, smlouvu podepíšu až svoláte radu mezi spojenci. Zprávu o dnu a času konání zašlete po jestřábovi, nechci žádného poslíčka." řekla jsem pevně
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage - Stránka 16 Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 16 z 17 Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru