Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelária Kazekage

+7
Akasuna no Ruki
Kin Yuki
Hiroshi Siakhi
Nawaki
Makoto
Len
Riko
11 posters

Strana 1 z 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Goto down

Kancelária Kazekage Empty Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 10:44

Kancelária Kazekageho

Kancelária Kazekage Sunavillage

Táto budova sa nachádza v samotnom centre Sunagakure no Sato. Slúži ako sídlo Kazekageho a zároveň centrum diplomacie Sunagakure no Sato a tu sa taktiež konajú najdôležitejšie porady. Je neustále strážená jouninmi a jednotkami ANBU.

Zabezpečenie:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 16:55

Aiko Naihi

,,Hmmm takže Ryuushi sa skutočne nevrátil." povzdychla si Aiko keď nevidela záznamy o jeho príchode.,, Svojvoľne odišiel z vesnice a nevrátil sa. To znamená jediné..." povzdychla si, sadla za stôl a rozpísala správy. Postavila sa do okno a rozoslala ich na mechanických vtákoch.,, Je nukeninom." dokončila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Riko Sun 11 Dec - 17:53

Sabaku no Riko (Hiashi)

Po tom co jsme dorazili do vesnice tak jsem se chvíli jen tak toulala ale nakonec jsem si uvědomila že jsem zapoměla Kazekage něco dát a tak jsem se vidala ke jejímu kanclu. Lehce jsem zaklepala na dveře a čekala až se ozve.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 18:10

Aiko Naihi

Ako začula opätovné klopanie.,, Tak zase niekto niečo chce." povzdychla si.,, Vstúpte." prehovorila nahlas aby ju bolo jasne a poriadne počuť. Nejako sa jej nechcelo ale nakoniec musela zariaďovať administračné veci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 18:25

Došel jsem ke kanceláři a na Riko u dveří pouze kývl hlavou a mile se usmál. Bylo vidno, že už klepala a tak jsem se jen postavil vedle ní. Čekal jsem na povolení ke vstupu. Když povolení přišlo. Otevřel jsem dveře a nechal projít Riku první. Potom jsem ji následoval a zavřel za námi dveře. Ona byla zatím mimo takže jsem začal.
Dobrý večer Lady Aiko. Chtěl bych vás požádat o povolení na pár dní odcestovat ze Suny.
Řekl jsem uctivě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Riko Sun 11 Dec - 18:26

¨Sabaku no Riko (Hiashi)

,,Gomenasai Kazekage-sama. Něco jsem Vám zapoměla dát" zašmátrala jsemv kapse a na stůl před sebou položila tři svitky. ,,Velice děkuji za zapůjčení" poklonila jsem hlavou jak jsem to měla ve zvyku. Trénovala bych dál ale jaksi mě nenapadalo co. Koukla jsem se Kazekage do očí. ,,Ehm,nevíte co bych se mohla učit dál? Nějak mě nic nenapadá" povzdychla jsem si. Učit jsem se chtěla stoprocentně .
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Len Sun 11 Dec - 18:29

Prišiel som ku kancelárii nikto tu nebo tak som zaklopal. Ruku som mal na ramene kde ma ,,označkovali,,. Zaklopal som a čakal dúfal som že keď som už tu tak tu bude.
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 18:55

Aiko Naihi

,, Teba som nevolala." odpovedala na príchod taschera.,, V momentálnej dobe platí obmedzenie vychádzok a si dostatočne rizikový prípad vzhľadom an tvoje sklony k úteku. že odopretie ti odchodu by bolo oprávnené. Aj keď jedna možnosť by možno bola." povzdychla si ale otočila sa k Riko.,, Ďakujem Riko ale ja už nevlastním zvitky. Všetky boli odovzdané do knižnice tak sa choď pozrieť tam." pousmiala sa a začula klopanie na dvere.,, Vstúpte." opätovne zopakovala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Len Sun 11 Dec - 19:02

Po vyzvaní som vstúpil a za sebou zatvoril dvere. Naznačil som úklon a povedal ,,Zdravím Kazekage-sama, som shinobi z Iwy a prichádzam k vám ohľadne dôležitej veci,, čakal na odpoveď všimol si dvoch dalších ľudí. Vec v ktorej som prichádzal si vyžadovala súkromie.
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Riko Sun 11 Dec - 19:06

Sabaku no Riko (Hiashi)

Viděla jsem že má Kazekage dosti práce a tak jsem odešla bez jediného slova a nechala ji pracovat. Moje kroky směrovali na jediné místo. Do knihovny. Když jsem viděla toho shinobiho z Iwagakure trochu jsem nad tím pozvedla obočí. VCěci se dávají rychle do pohybu jak tak koukám proletělo mi myslí a já raději pokračovala.
Riko
Riko

Počet príspevkov : 304
Join date : 29. 11. 11
Age : 30

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:08

Hmm Já a sklony k útěku? To si mě musíte s někým plést.
Řekl jsem s lehkým úsměvem.
Nuže a ta možnost by byla jaká?
Řekl jsem již klidným hlasem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:10

Aiko Naihi

,,Chvíľku strpenia prosím." odpovedala Kazekage na Tasia a pozrela na Taschera.,, Dostaneš pečať na monitorovanie a tak budeme vedieť o každom tvojom pohybe. To je jediná možnosť ak osa v tvojej situácii dostať mimo vesnicu." navrhla mu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:12

Ach tak. A to by bylo dočasné a nebo trvalé?
Podíval jsem se zvídavě a na tváři mi znovu hrál lehký úsměv.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:15

Aiko Naihi

,,Hmmmm." zamyslela sa.,, Tak na neurčito." odpvoedala pokojne Aiko.,, Musí ti byť jasné, tú pečať viem zrušiť len ja takže budem na mne kedy ti ju zložím. To je riziko, ktoré budeš musieť podstúpiť. Preto je táto možnosť dobrovoľná." doplnila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:18

Hmm a účinky jsou tedy pouze na udání pozice. Nic jiného?
Řekl jsem klidně.
Přeci jen jsem věděl co dokáže ta má pečeť a proto jsem se raději zeptal. Naštěstí o té mé pečeti vědělo jen velmi málo lidí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:20

Aiko Naihi

,,No tak podáva ešte nejaké menšie informácie ako fyzický stav, stav chakry a podobne. Nič zvláštne nič extra." odpovedala.,, Ale varujem ťa, že ak sa o niečo pokúsiš tak nebudem brať ohľady a zle dopadneš." podotkla a zároveň ho varovala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:25

Ještě, že mám kamaráda, který odstraní jakoukoli pečeť...
Mírně jsem se usmál.
Hmm no já stejně chci jen na pár dní do Kiri. Takže neopustím ani území spojenectví.
Řekl jsem klidně a díval se jí do očí.
No tak mi ji tedy dejte když vám to udělá radost.
Mlčky jsem čekal.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:30

Aiko Naihi

Aiko vstala, obišla stôl a postavila sa k nemu. priložila mu ruky na ramena a šepkala potichu pre seba slová. Po chvíli z jej dlaní prechádzala pečať na jeho rameno a tam sa vžrala do pokožky a zmizla hlboko v nej. Akoby tam nikdy nebola.,, Jediná zmena, jediný zásah, jediný pokus a oľutuješ." upozornila ho.,, Padaj." dodala a posadila sa.,, Tak už môžeš." dodala a pozrela na Tasaia.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:35

Hmm budu si to pamatovat.
Otočil jsem se k ní zády a na tváři mi hrál úsměv jako má Ichimaru Gin (Bleach Surprised)
Vyšel jsem z kanceláře a zamířil pryč z budovy. (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Len Sun 11 Dec - 19:37

,,Takže prišiel som za vami Kazekage-sama aby som sa dozvedel čo sa stalo na zraze 5 kageov, viem je to divné že idem za vami ale Tsuchikageove správanie sa mi nepáči,, povedal z smutným tónom v hlase
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:40

Aiko Naihi

,,Neviem či som oprávnená poskytovať informácie niekomu mimo zrazu Kage. Predsa len predmet jednania našich vesníc bol pod rúškom prísnej tajnosti a jediný kto pozná podrobnosti sú kage a prípadne ich doprovod." odpovedala pokojne Aiko.,, Ale pokiaľ ide o Tsuchikageho tak sa ani nečudujem keďže odmietnuť spojenecký boj bol vážny podraz. Teraz sa Tsuchikage ukázal ani nespolupráce schopný a málo dôveryhodný. Aj naša aliančná zmluva je na spadnutie ak svoj prístup nezmení. Zatiaľ bojkotoval len Hokageho. Takže sa nás le nepriamo dotkol jeho truc, ktorý ukázal na zraze." doplnila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Len Sun 11 Dec - 19:53

"Hm Tsuchikage si rozhneval Hokage preto dal uzatvoriť hranice zo zemou ohňa"
pomyslel som si ,,Takže pokiaľ Tsuchikage nezmení svoje stanovisko Iwa sa dostane do konfliktu z ostatnými veľkými dedinami,, povedal som to ako otázku a odpoveď v jednom ,,Takže sa dá povedať že Tsuchikage neprijal dohodu a tým si z nepriatelil všetkých? Je to tak?,,
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 19:57

Aiko Naihi

,,Viac menej si to vystihol. Bojkotom návrhu a nezmyselným odchodom z trucu znegoval všetko čo malo byť dohodnuté a s prístupom ktorý ukázal na zraze už asi ťažko budú s ním vedené jednania alebo dohody." potvrdila Aiko.,, Ja samotná ako aliančný spojenec teraz nie som si istá, aj keď proti mne nebolo z jeho strany nič vznesené, nie som istá či môžem sa na neho spoľahnúť ak by sa niečo stalo. Už to nie je také dôveryhodné ako kedysi a navyše mi zmizla zástupkyňa bohvie kam a ešte stále sa neukázala." doplnila nakoniec.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Len Sun 11 Dec - 20:04

,,Pokúsim sa Tsuchikage nejako presvedčiť neviem kde sa to v ňom vzalo ale neviem či budem mať dostatok síl ho presvedčiť, myslel som že chce to najlepšie pre Iwu ale ako vidím...,, povedal sklamane ale ešte sa chcel na niečo opýtať ,,Vlastne proti komu ste sa mali spolčiť a bojovať?
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 20:17

Aiko Naihi

,,Aj keby sa ti podarilo ho presvedčiť myslím si, že stratil dôveru ostatných Kage preto možno len jeho pokus o zmenu nemusí stačiť." odpovedala pokojne.,, Čo sa týka priamo predmetu jednania zrazu Kage a jeho výsledku ťa informovať nemôžem. To už podlieha prísnemu utajeniu. Keby Tsuchikage ostal do konca vedel by ako to dopadlo." odpovedala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelária Kazekage Empty Re: Kancelária Kazekage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 17 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru