Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chrám Lilií

4 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Chrám Lilií Empty Chrám Lilií

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 21 Sep - 20:00

Chrám Lilií Ueret

Chrám Lilií se nachází někde na území vesnice Skryté v Trávě. Je to komplex několika budov, kam chodí vesničané, muži i ženy, ninjové i kunoichi, aby zde meditovali a modlili se.
Chrám je poklidné místo, kde pracuje pár knězů a kněžek, kteří jsou velmi inteligentní, znalí věd i historie.
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Mar - 15:55

Došel jsem sem po delší chvíli běhu a kruté plavbě po moři. I přesto jsem se držel mise a čekal na Mizuki, která byla hned za mnou. Vyšel jsem schody a u nejbližší Tori jsem se zeptal náhodného kněze: " Nevíte, kde se nachází kněžka, jež má být dovedena do Kirigakure no Sato? " zeptal jsem se a čekal na odpověď.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Thu 7 Mar - 16:15

Držala som sa vedľa Marea a už som nič nerozprávala. Presun od brány až sem netrval až tak dlho, ale dosť sme bežali. To urýchlilo našu cestu. Mareo-kun? Nemyslíš, že nás ešte neočakávajú? Povedala som dosť namosúrene. Zrazu som bola namosúrená. Za to mohla moja náladovosť. No teraz bolo veľmi zlý nápad ma nejako nazúriť.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 7 Mar - 18:11

-Kněžka-
Muž kterého zastavil neodpověděl a jen kývl hlavou k velikému chrámu. Po schodech právě scházela drobounká dívka a nesla v náruči několik svitků.
Když je zahlédla na okamžik se zastavila a následně se s úsměvem vydala přímo k nim.
"Jmenuji se Naori, ráda Vás poznávám. Očekávala jsem Vás trochu později, ale to nevadí."
Obdařila je oba úsměvem, působila klidně a vyrovnaně, že se to zdálo nemožné.
"Pojďte prosím za mnou."
Znova je obdařila jemným úsměvem a pomalu zamířila do jednoho z menších chrámů.

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Thu 7 Mar - 18:40

,,Naori mohla by som sa opýtať, kedy pôjdeme?" Opýtala som sa a nasledovala som ju. Na tvári som mala namosúrený výraz. Moje kroky boli namosúrené. Vlastne celá som sa zrazu stala namosúrená. Prišlo to nevhod v takomto kláštore pokoja. Ale ja som bola ja a cela namosúrená som šla za tou kňažkou. Len som čakala, kým sa niečo zaujímavé stane, aby som si mohla tu zlosť vybiť na niečom. No popravde povediac. Ono sa to na takýchto misiách vždy niečo stalo.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Mar - 18:56

" Naori-dono? " zeptal jsem se cestou za kněžkou. " ... dokážete číst budoucnost? " zeptal jsem se. Opravdu mne to zajímalo a kdo ví, možná by mi ji vyčetla. Budoucnost plná heroických činů a záchran! Ha, utopistické sny, ale co už, následoval jsem ji a čekal na odpověď. Ale záleželo na ní.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 7 Mar - 19:10

-Kněžka-
"Ráda bych vyrazila co nejdříve, nejdřív ale trvám na tom aby jste se trochu posilnili." Usmála se a zašla do chrámu který byl ve skutečností útulnou restaurací, která ale nebyla nijak moderní.
Zastavila se u stolu na kterém bylo připravené jídlo a pití akorát pro Marea a Mizuki.
"A když ano určitě by jste si přál něco vědět, že?" Potichu se zasmála. "Bohužel Vám nemohu tuto informaci zdělit." Pousmála se a nepatrně se uklonila. "Omluvte mě prosím na chvíli, dojdu si pro pár věcí a pak můžeme vyrazit." Na to pomalu odešla pryč.

Okamžitě se k nim přitočil starý mnich a s úsměvem Marea sledoval jakoby viděl člověka poprvé. "Prosím, prosím jen si sedněte a posilněte se." Začal ho strkat k židli a stále se usmíval. Pak svůj pohled přesunul na Mizuki. "Slečno vy také, potřebujete oba načerpat energii aby naše kněžka nepřišla k úhoně."

Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Thu 7 Mar - 19:15

,,Prepáčte, ale ja naozaj nemám hlad, ešte by som pribrala a to už by som u mužov nemala ani jeden bod k dobru. Keď raz začnem jesť, tak musím zjesť všetko. Tak ďakujem, ale neprosím." Povedala na rovinu a pekne tvrdo. Hladná som nebola a keby aj. Však sa najem doma, neverila som tu ľuďom, v kľude mohol byť v tých jedlách jed. Čakala som, čo povie Mareo.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Mar - 19:19

Buď jen blbý pocit nebo má typická podezřívavost. Podíval jsem se na Mizuki a poznal jsem, že ji napadlo to samé co mne. Obzvlášť když si kněžka někam odkráčí. Aby se ale neřeklo, vzal jsem kousek nejbližší mne, napíchl ho na párátko a otočil se na kněze. " Hostitel by se měl hostit společně s hosty, nemyslíte? Nechceme být nezdvořilí. " začal jsem být trochu paranoidní. Nenápadně jsem k onomu kousku přičichl, nějaké jedy jsem znát musel, vzhledem k tomu, že sám jedy využívám často.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 7 Mar - 19:37


"Chápu."
Usmál si mile mnich a koukl se na Marea.
"Nemám povoleno jíst s hosty. Dodržujeme tu přísná pravidla, která pak pomůžou naší duši se povznést." Znova se usmál. Vypadal jako dědeček hříbeček z nějaké pohádky.

-Kněžka-

Po chvíli se kněžka vrátila a měla přehozenou přes rameno plátěnou tašku.
"Taoki-san děkuji, že jsi to pro naše hosty přichystal."
Obdařila ho úsměvem, tady se usmíval každý a pořád...aspoň tak to vypadalo.
Mnich se uklonil a mlčky se odšoural pryč.
"Jídlo je netknuté." Poznamenala překvapeně kněžka když se koukla na jejich talíře.
"Omlouvám se, asi jsem vybrala špatné jídlo."
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Thu 7 Mar - 19:42

,,Neberte si to zle, ale v našej brandži to chodí tak, že človek nemôže veriť len tak každému." Povedala som a stále som mala tu skleslú namosúrenú náladu. Vypadalo to tu celkom pokojne a moja nálada sa začala pomaly meniť. Z ničoho nič z minúty na minútu som bola pokojnejšia. No pôsobilo to tu tak na mňa a moju negatívnu energiu to prinútilo dať preč. ,,Môžeme vyraziť" Narovnala som si plášť a to moje tričko s dlhým rukávom. A už som len čakala na to, ako vyrazíme.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Mar - 19:47

" Ještě jednou se hluboce omlouvám. " uklonil se směrem k Taokimu a otočil se směrem ke schodům. " Počkám dole " ozval jsem se a pomalu sešlapal pár schodů. Bylo tu tak příjemně, ta sentimentalita a nostalgie v každém kroku co udělám mne uvolňovala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 7 Mar - 20:49


-Kněžka-

"To je v pořádku." Usmála se a vydala se za ním. Sešla po schodech a pak je vedla pryč z oblasti která patřila k chrámům. Šla pomalu, rychleji ani jít nemohla díky svému oblečení a celou dobu se usmívala.
Po chvíli se zastavila a nechala aby vedli oni, protože tady už to tak dobře neznala. Užívala si přírodu a klid, byla to vážně krása...aspoň pro ní.


Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Mar - 20:55

Vedla nás. Tedy alespoň určitou dobu. " Proč tichá domácnost? " zeptal jsem se tak mimo cestu. Přesto jsem se radši stále ohlížel. Přecijen, Naori vypadala dost důležitě, alespoň pro ty chrámy. Tiše jsem se píchnul do prstu, čehož si mohla všimnout maximálně Mizuki, která už moje pohyby zná, ale také styl uvažování. Píchl jsem se svým ostrým náprstníkem a na konečku prstu se vytvořila kapička rtuti, kterou jsem přetvořil na jakousi dočasnou záplatu. Vlastně ztvrdla v menší pláštík.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Thu 7 Mar - 21:01

Keď sme zošli dole schodmi, a tak sme sa dostali už preč z toho miesta, trochu som sa zas zamračila.,,Som zvedavá Mareo, koho dnes napráskame." Povedala som a uškrnula som sa . Ruky som si založila na prsiach a pokračovala som v ceste, dávala som pozor, či niekto alebo niečo vyruší tento pokoj, ako bolo zvykom na misiách tohto typu. Každý väčší výkyv chakri v menšej blízkosti by Samehada zaznamenala a informovala by ma .
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Thu 7 Mar - 21:50

Od doby, čo Mizuki, Maero a kňažka opustili chrám, neubehlo nijak zvlášť veľa času, keď vtom zrazu sa na onom mieste objavilo niekoľko v roztrhaných šatoch odetých mužov, ktorí si však potrpeli na zakrývanie svojej identity. Z ich konania nebolo vôbec jednoduché určiť, či sa vôbec jedná o shinobi, no pravdou bolo, že mali zbrane a pôsobili veľmi nebezpečne. I napriek tomu, že všetci pôsobili priam na nerozoznanie, spomedzi nich predsa dve osoby vyčnievali...

SABURO
"K*rva, nie je tu!" vykríkol som z ničoho nič ako jeden zo spomenutých dvoch, ktorí snáď ako jediní pôsobili typicky ninjovsky. Už od pohľadu bolo možné určiť, že som ohromne naštvaný a jedným z dôvodom bola práve ona druhá osoba, ktorá stála iba pár metrov odo mňa a tvárila sa, ako keby sa jej náš potenciálny neúspech ani netýkal. Ja som si však svoju prácu vždy chcel dokončiť.
"Tse, z*sraní Hougaku! Hovoril som šéfovi, že vás nepotrebujeme... keby si si nedávala toľko načas, určite by sme ju ešte zastihli!" kričal som jej smerom i naďalej a dovolil som si rozzúrene prísť až k nej, že to miestami vyzeralo, ako keby som ju mal v úmysle nebodaj aj napadnúť.
NEZNÁMA OSOBA Z HOUGAKU
V momente, ako mi narušil osobnú zónu, bez zaváhania som neuveriteľnou rýchlosťou tasila svoj zelený dáždnik, ktorý som mala obvykle na rameni, a vrazila ho jeho smerom ako keby som mu chcela špicom preraziť hlavu. Vyhol sa tomu len tak tak, no stena chrámu, ktorá sa za ním nachádzala, si to škaredo odniesla. Bol to rozhodne zvláštny pohľad, ako malé, možno tak 13-ročné dievčatko ako ja bez mrknutia oka skoro zavraždilo svojho spojenca a popritom takmer zrútilo budovu. Než sa z toho stihol pozviechať, prehovorila som.
"Si otravný. Nehovorila som vám všetkým snáď, že sa ku mne nemáte približovať na menšiu vzdialenosť ako pol metra? Nedokážem potlačiť svoje reflexy," osvetlila som potichu svoje konanie.

Situácia medzi nimi bola momentálne napätá. Nechýbalo veľa a sami by sa boli medzi sebou pustili do boja na život a na smrť. Včas ich však prerušil jeden z ich podriadených.
"Saburo-sama! Objavili sme čerstvú chakrovú stopu dvoch mocných shinobi. Stavím svoj krk na to, že kňažka je s nimi. Ak ich budeme nasledovať, určite ich ešte doženieme!"
Ozval sa nepochybne v správny čas a veru, jeho slová neboli márne. Tak ako navrhol sa aj stalo. Nebezpečne vyzerajúca skupinka nukeninov sa behom vydala po stopách Mizuki, Maera a kňažky...
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Milli Yaguma Thu 7 Mar - 21:58


-Kněžka-

"Hmh? Co jsi to říkal?"
Koukla se na něj s úsměvem a pak se dál kochala okolím.
"Je to nádhera že?" Upřela na něj pronikavé, modré oči a znova se pousmála.
Na okamžik se zastavila a dřepla si k malé květince. "Á tak tady roste.."
Poznamenala když takto díky náhodě našla květinu, kterou hledala několik týdnů. Pořádně se rozhlídla aby si to místo zapamatovala a pak se vydala opět pomalu dál.
"Dorazíme do Kirigakure včas?" Zeptala se po chvíli, protože si byla vědomá svého pomalého tempa, no bohužel s tím nemohla nic dělat.
Milli Yaguma
Milli Yaguma
Mizukage
Mizukage

Počet príspevkov : 963
Join date : 15. 02. 12
Age : 27

Shinobi
Vesnice:
Klan:

http://postapocalypticarmy.slovakforum.net/

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Mar - 22:02

" Bohužel se zdržením " řekl " Mizuki? " zeptal jsem se, narážejíc na ty hromotluky za námi. Jen jsem se zastavil a lhostejně je sjel pohledem. " Ještě můžete jít domů. " dodal jsem směrem k té hordě. Od těch dvou jsem nic neočekával, ale ti zbloudilí bandité by se mohli zaleknout. Záleží na sympatiích a oddanosti.Cestou jsem si propíchl všech pět konečků prstů. Z nich vyjela ostří z rtuťnatých sloučenin, tvořící tvrdou pevnou látku. " Zatancujeme si tanec smrti. " uchechtl jsem se a těmi drápy jsem namířil na tu skupinu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Thu 7 Mar - 22:11

,,Huh, spoločnosť. To bude zábava. " Uškrnula som sa a poskladala som rýchlo pečate a vytvorila som vedľa seba ďalšie 4 klony z vody. Použila som techniku Mizu Bushin no jutsu. Klony som nechala pri kňažke, aby ju strážili. No klony boli dosť silné aj keď nie zas tak moc, preto boli 4. Ja som sa len postavila asi 5 krokov napravo od Marea a vytiahla som si Samehadu. Nechala som na nej obväzy ale len do stredu. Od stredu až na koniec Samehady už neboli. Nechcela som vytvoriť svoju špecialitku, skôr sa len pohrať. Mohla som vytvoriť Kirigakure no Jutsu, ale to by som bránila Mareovi vo výhľade a to nechcem. Klony pozorne strážili kňažku.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Thu 7 Mar - 22:30

I napriek tomu, že by sa na prvý pohľad mohlo zdať, že ona spomínaná skupinka nemá s ninjami nič spoločné, predsa len sa u väčšiny z nich jednalo práve o shinobi a samurajov. Spôsob, akým útočili, nebola iba náhodná snaha ich zasiahnuť. Mali svoje taktiky. Netrvalo dlho a nukenini Mizuki a Maera obkľúčili zo všetkých možných uhlov.
Situácia dokonca ani pre natoľko schopných ninjov, akými tí dvaja boli, nevyzerala práve najprívetivejšie. Presne sa tam totiž s výnimkou oných dvoch vyčnievajúcich osôb, ktoré sa navyše ešte ani nedostavili, nachádzalo až 10 ozbrojených nepriateľov a každý útočil z inej strany. Ak chceli prežiť, museli sa do toho dať naplno už od začiatku súboja.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Anonymní Thu 7 Mar - 22:39

Sledoval jsem všechny jejich pohyby. Jen jsem se zamračil a jediná rozumná věc, co jsem mohl udělat bylo to, že jsem skočil zády k Mizuki. Takhle jsme se mohli účinně bránit za všech stran, ignorujíc velkou plochu Samehady a to, že kněžku stráží čtyři lidé. Už během skoku jsem si rozřízl konečky prstů i na druhé ruce a z nich vyrostly další drápy. A chvíli na to jsem odrazil první vlnu letících kunaiů a všímal si nabíhajících rádoby-ninjů. " Dneska bude sranda, Mizuki " usmál jsem se a okamžitě vyrazil proti těm několika útočníkům. Začal jsem s nimi bojovat pouze rychlými seky drápy, které pokrývaly velkou plochu k zásahu, byla malá šance že se netrefí. Stále jsem ale musel počítat s létajícími kunaii, kterým jsem se zatím účinně vyhýbal a útoky kunaii zblízka jsem vyblokoval většinou zocelnatěním ruky. Stačilo aby je říznul do živé tkáně a budou infikování. Vždy, když jsem mezi nimi proběhl, měl jsem na ostřích kapalnou rtuť, kterou jsem po nich i rozstřikoval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Thu 7 Mar - 22:49

Všetkým smerovaným útokom predtým, čo šli na mňa som sa vyhla a odrazila som ich za pomoci Samehady.,,Týchto zvládnem aj bez Samehady." Povedala som pokojne a Samehadu zavesila na chrbát. Poskladala som pečate a povedala Kirigakure no Jutsu Všade naokolo sa objavila naozaj hustá hmla. Ja som si vybrala dva kunaie a to bolo posledné, čo mohli vidieť tí samuraiovia. Potom ma zahalila hmla, ktorú som vytvorila. Nikto si nemusel vidieť ani na špičku nosa. Ja som ovládala Sairento Kiringu, a tak som sa v tejto hmle vedela pohybovať bez jediného zvuku. Ja som bola legendárna šermiarka, moje Sairento Kiringu bolo takmer dokonalé. Hneď ako som sa stratila v hmle tak som začala pomaly zozadu zabíjať tých samuriaoch a shinobi. V Kirigakure no Jutsu sa vedeli orientovať len tí najlepší. Klony okolo kňažky len sledovali okolie a dávali pozor.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Nukenin Thu 7 Mar - 22:58

I napriek tomu, o aký nebezpečný útok sa Mizuki pokúsila, nebolo možné povedať, že by bol stopercentne úspešný. Na počudovanie sa totiž našlo zopár shinobi, ktorí si zachovali chladnú hlavu a presunuli sa na okraj hmly, aby rozsah ich zbraní pokryl celú oblasť, v ktorej sa Mizuki a Shigeru mohli nachádzať...
Potom ako boli zvyšní shinobi rozoskupení po okrajoch hmly, rozhodli sa, že zaútočia podobným spôsobom ako Mizuki. Tí, ktorí mali aspoň základné znalosti v používaní ninjutsu, utvorili pečate a vytvorili si niekoľko klonov, z ktorých vytvorili stenu, ktorá práve obklopovala celú hmlu. Všetci následne naraz tasili shurikeny a pomerne schopne ich vrhli smerom dovnútra (teda k tým dvom), a aby toho nebolo málo, zamiešali medzi skutočné zbrane ilúzie, aby bolo zložitejšie odhadnúť, akým spôsobom sa im je čo najlepšie vyhnúť.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Anonymní Fri 8 Mar - 6:13

Na tyhle nemusím použít ani techniky pokročilejšího stupně. Leda že bych je chtěl zabít mnohem dříve. Jakmile se vytvořila mlha, já jsem měl ještě poměrně dost času. Doslova jsem se bodal po těle a ze všech těch otvorů se vysunuli stejné bodce jako z prstů. Vypadal jsem podobně jako uživatele Shikotsumyaku. Jen se svými výhodami a nevýhodami. Vlastně už mi mohlo být jedno, co proti mne poletí, protože mne bodce dlouhé deset centimetrů dokázali kvalitně chránit. Především, když jsem se pak začal točit. Odrážel jsem všechny kunaie ze všech stran a rozhlížel se, jestli nepřijde něco dalšího. Já se s mlhou setkával na misích dennodenně, tudíž dokonce i já se v ní dokáži orientovat, sice ne na takové úrovni jako Mizuki a bez jediného zvuku, ale dokáži. Rozeběhl jsem se k okraji mlhy a jakmile jsem z ní vylezl, začaly jatka. Navíc jsem k tomu všemu začal uvolňovat ze svého těla rtuťnaté výpary, které jsou ve vyšších koncentracích smrtelné již na místě. Mizuki mne netrápila, jelikož byla mimo můj dosah a ví, co to znamená, když začnu bojovat tímto stylem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Mizuki Hoshigaki Fri 8 Mar - 15:23

Počas toho, ako sa shinobi presúvali na okraj som prestal zabíjať tých, ktorý nevedeli čo majú robiť a rozbehla som sa k okraju hmly taktiež . Hmla sa mierne rozšírila, to mi dalo maskovanie a z toho obkľúčenia som unikla skôr, než stihli vytvoriť tú formáciu, cez ktorú by sa mi nepodarilo už uniknúť. Zatiaľ čo nepriatelia hádzali kunaie tam, kde som už nebola. Začala som tvoriť mnoho pečatí, ale stále som bola ukrytá . Nakoniec, keď skončili prípravy som sa len usmiala. Hmla zmizla a nepriatelia mohli vidieť, že tam nie som. ,,Suiton: Bakusui Shōha" Povedala som a z úst som vypustila obrovské množstvo vody, ktoré mierilo na nepriateľoch. Klony s kňažkou boli dostatočne ďaleko, aby k nim prišli len malé vlny vody, zatiaľ čo nepriatelia budu zasiahnutý obrovskými vlnami, medzi ktorými nastáva veľký tlak. A o Marea som sa nebála, myslím si, že vedel čo chystám. Hmla bola zámienka dostať shinobi do nejakej pevnej formácie, tak aby sa pozerali len na svoj cieľ a nesústredili pozornosť na okolie.
Mizuki Hoshigaki
Mizuki Hoshigaki

Počet príspevkov : 136
Join date : 03. 03. 13

Návrat nahoru Goto down

Chrám Lilií Empty Re: Chrám Lilií

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru