Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cintorín

+3
Akane
Sho Rin
Akasuna no Ruki
7 posters

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 9:15

First topic message reminder :

Cintorín

Cintorín - Stránka 4 Graveyard

Miesto posledného odpočinku všetkých veľkých shinobi. Legenda popri legende sú pochovaní tak ako aj zomreli, bok po boku. Každé meno je vyryté hlboko do náhrobného kameňa a toto miesto je miesto ich posledného, tichého odpočinku. Tak ako boli uznávaní za svojho života, ešte väčšmi sú oslavovaní a legendárni po vlastnej smrti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 16:01

Ano. Nejspíš to bude starý sharingan ale. Mnoho Uchihů již není podle mých informací. Kolem mého věku by měli být 2 nebo 1. Pak je tu jen Madara a můj děda. A vlastně Nawaki, ale u něj je to složitý nidko neví na jaké straně je." Podíval jsem se na Aiko pořádně " Má ho můj klon odebrat?
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 16:03

Aiko Naihi

,,Zaujímavé, tak mocná technika v rukách takého idiota." zašepkala a začula Rukiho.,, Odober mu ho okamžite. Nemôžme riskovať nič. Potom ho uzavrieme do väzenie a tam Ruki.... je celý tvoj." podotkla a čakal na ten Sharingan.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 16:05

Dobře" Lehce jsem se pousmál a zašeptal ještě Seitovi do ucha " Omlouvám se" Natáhl jsem své prsty k jeho oku a začal ho pomali odebírat,aby ho to bolelo co nejmíň( Ne nedokážu si to představit xD ). Vytáhl jsem prázdný svitek a do toho jsem dal sharingan.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 16:08

Aiko Naihi

,,Ruki." zašepkala potichu.,, Poznám kunoichi, ktorá je vzorom shinobi a nikdy nezradí svoju vesnicu. Shinobi, ktorá bude po mne stáť na mieste Kazekage keď raz vyrastie. Shinobi, ktorá ešte sama nevie ale má rovnakú krv ako ja." prehovorila a dívala sa mu do očí.,, Ručím za ňu vlastným životom, tak prosím ťa zver mi to. A vďaka tebe vznikne nový Shinobi." dodala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 16:13

Shinobiho nedělaj jeho oči,ale úsudky. Sám jí prověřím. Jednou mi jí ukážeš a já si jí otestuji několika způsoby. Doufám že mě chápeš.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 16:17

Aiko Naihi

,,Pokiaľ chceš nech sa páči." odpovedaa pokojne.,, Momentálne ako možno jediná otvorila brány ANBU akadémie a sedí v miesnosti kde sa učí učenie tých, ktorí nás chránia. Pokojne za ňou teraz choď myslím, že nič sa nestane keď tvoja misia počká." doplnila.,, Moja študentka ťa bude čakať a ešte raz ďakujem, že si prišiel pomôcť. Jej meno je Sabaku no Riko." dokončila a odišla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 16:20

Najdu si jí potom. Moji studenti by mě asi zabili" Lehce jsem se pousmál a podíval se jí do očí. Potom jsem jen zamávl rukou směrem nahoru a šel k bráně i s Kalionem.


Naposledy upravil Akasuna no Ruki dne Fri 23 Dec - 16:24, celkově upraveno 1 krát
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 19:19

(Aha dobré. Manipulování s osobou, když není online. Dobře vy.) Takže než mě zasypal písek, jeden klon vytáhl kunai a zabodl mi ho přímo do oka, kde byl shar. I když klon nemohl chodit, protože byl v písku, tak dost blízko na to, aby to udělal. (Takže shar. je zničený a radši budu mrtvý, protože to nemá cenu. A příště by jste prosím mohli počkat, abych udělal poslední krok. sunny )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 19:41

(Pravdepodobne sa to bude ešte riešiť, ale nedá mi to. V jednej chvíli sa sťažujete na ignorovanie útokov a v ďalšej postavu omráčite, zoberiete jej sharingan a ešte ju pošlete do väzenia bez jej vedomia.
Pečať na zabránenie používania jutsu? Prešla táto technika vôbec schvalovaním? A v neposlednej rade obranný systém. Detekčný piesok po celej dediny? Už v minulosti boli problémy s obranou Iwy, ktorá sa zdala prehnaná. A to išlo iba o stráž pri väzení. Beriem, že má Kazekage v sebe Bijuu, ale aby monitorovala pohyb každého dedinčana? To ju musí pekne bolieť hlava. A o podstate toho piesku by sa dalo tiež diskutovať.
Ja to už ďalej rozoberať nebudem, doporučím to na prečítanie Assasinovi. Seito by súboj určite prehral, ale to ako sa to odohralo je smutné.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 19:47

(Moment, moment... Zabít postavu bez jejího povolení?
A zrovna Seita? Souhlasím s Midotsuchim. Ale... To celé jste přehnali. Postavy se nezabíjí. Zabezpečení Suny je přehnané. Miss Suny v Suně je kravina. Tohle celé se nemělo stát a já sama za sebe bych navrhovala vrácení času. Seito neměl zemřít už proto, že teď prostě nesmí xD Neměl by kdo mít na starost jeho tým. Nesouhlasím. Rozhodně ne.)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 19:54

Postava nebola zabitá. Viď zabil sa Seito sám. A beriem teda Sharingan bol zničený.
Midotsuchi áno technika je schválená.
Shijin čo je kravina a čo nie je kravina v Sune je moja vec. Kontroluj si kraviny v postavách.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 19:55

(Pardon ale on si to zavinil sám. Sám přišel sám dělal kraviny, takže... Jeli jsme podle hry i když beru tu věc s tím že jsme mu nedali jako možnost se bránit... Za to se velice omlouvám ale mi jsme ho nezabili Wink )
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 20:01

*Nech sa páči ako majiteľ postavy chcel Sharingan je zničený a smrť postavy napísal on samotný. Takže nevidím žiaden problém nič sme neporušili. To, že majiteľ postavy vystrájať blbosti to nie je naša vina. Bol vopred upozorňovaní pred vstupom.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Noriko Kana Fri 23 Dec - 20:04

(dobře sice mi to nepřísluší ale vracíme čas, kdy Seito stojí na hranicích Suny, vážení přátelé nemanipulujeme s postavou pokudnení on, pokud jste se ho nezapteli nemůže zemřít, není pak fér když na jednoho jdou štyři postavi. Navíc četla jsem jenom ty věty, které tvořili děj, podle těch vět, jste nikdo neporušil pravidla. Seito má v sobě kámen a má scharingan což v pohodě, může konkurovat kazekagemu, a pokud je boj a je vás tu toli tak se píše pořadí což tu taky nebylo. Seito se vrací na hranice suny a hrajte férově ano?)
Noriko Kana
Noriko Kana
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 7781
Join date : 19. 02. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kana

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 20:06

Seito Senju napsal:(Aha dobré. Manipulování s osobou, když není online. Dobře vy.) Takže než mě zasypal písek, jeden klon vytáhl kunai a zabodl mi ho přímo do oka, kde byl shar. I když klon nemohl chodit, protože byl v písku, tak dost blízko na to, aby to udělal. (Takže shar. je zničený a radši budu mrtvý, protože to nemá cenu. A příště by jste prosím mohli počkat, abych udělal poslední krok. sunny )

Tu sa zabil majiteľ sám.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 20:07

(Na hranice Suny a proč to nedáme kde už byl boj ? Protože by to dopadlo stejně? Pardon ale já si myslím že by měl za své chyby pikat. ...)
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 20:13

(Promiňte, ale když nemůže nikoho zabít vůdce Akatsuki, tak vy také ne. Dohnali jste ho k tomu, to JE manipulování s postavou. Nemá cenu se tu dohadovat. Jsou tu tři admini. Třikrát ANO pro vrácení času. Bohužel, ale je to tak. Respektovat autority je třeba. Nemyslím sebe, ale Rei a Midotsuchi tu hrají dost dlouho na to, abyste je snad poslechli. Jejich názor má jistou váhu. Proto jsou také adminy a mě snad také nebudete ignorovat. Bylo řečeno, jak se to vyřeší. Proto to prosím akceptujte.)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 20:16

*Skáňame sa pred Konohou a jej obyvateľmi a pred mocou adminov ktorá rozhodla. Nech sa páči vráťte čas a pošlite ten kus ega väčší než Sunagakure no Sato samotná pred hranice a nech zmizne do Konohy. Po svete behá toho viac než len moje Miss Suna a zabezpečenie. Skutočne nemám zapotreby v tomto pokračovať. Nech si Seito, samovrah, beží domov... zase...*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Fri 23 Dec - 20:31

Aiko Naihi... Od chvíle, co jsi Kazekage ti hřebínek neskutečně narostl.
Kdybys byl na místě Seita ty, řekla bych to samé. Mimochodem Assasin má dva hlasy jako hlavní admin. Tudíž to máme pět hlasů pro vrácení času, že?
Pokud jsi pro anarchii, nemáš být Kazekage. Pokud bys toto řekl vedoucímu ve skutečné práci. okamžitě by tě vyhodil. Bereš to s humorem, výborně. Ale nedávej mi prosím najevo, že podkopáváš mou autoritu. Nemám to ráda. Ano, ADMIN je autorita. Tak to bylo, je a bude. Assasin je autorita. Reina je autorita. Midotsuchi je autorita. Mikomi je autorita. Já jsem autorita. A Ns: Go on je naše rodina. Admini se tu o to starají, ale někdy holt musí být i ti zlí. A nezbývá než to akceptovat. Je mi líto, že jsem ta špatná.

Právě se odehrává časový přesun.
Všichni se vrací tam, kde byli, když Seito dorazil na hranice. Tam sed vrací i Seito a pokud možno se obrací a mizí zpět do Konohy kvůli přílišné obraně. O té si ještě promluvíme.

Každý další "spam" v tomto tématu nebo příspěvek, který nepatří do hry a není od admina bude smazán.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 20:43

Shijin čo je kravina a čo nie je kravina v Sune je moja vec. Kontroluj si kraviny v postavách.

Jak řekla Shijin..Admin je autorita a tím to pro mě HASNE! To že má za práci povolovat postavy, neznamená, že se nemůže míchat do jiných věcí.

Ano, každý si pyká za své činy a zodpovídá sám za sebe. Jen řeknu jednu věc.. Stokrát jsme všichni byli mírní, loajální a chápavý k ostatním prohřeškům, to že VÁM se něco nelíbí, neznamená, že budeme skákat tak, jak vy pískáte. Tohle fórum bylo bezproblémové v rámci mezích, tak se kurva snažte i Vy..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 23 Dec - 21:06

Těžko posoudit, zdali do toho mohu zasahovat, ale vzhledem k tomu, že se vlastně jedná o mě a mé pozůstatky, tak asi ano.
Takže... prosím, jsou to moje ostatky, moje DNA a já bych opravdu chtěla žít. Za to, co se stalo, Seito opravdu nemohl, byl jen součástí plánu. Takže prosím vás, nehádejte se tu kvůli tomu dál, kdo měl a neměl pravdu, tohle jsem rozhodně nechtěla, když jsem s oživením souhlasila!
Hrála jsem a hraji už dlouho a když na to teď koukám, proč se Suna tak moc distancovala od okolních vesnic, má obranu jak Bastila a nechce spolupracovat s nikým jiným? Já tu nechci nikomu nic vyčítat, nemám na to právo, ale prosím, je tohle opravdu nutné..?
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 21:09

Prosím Lady Kazekage prečítajte si, že vaše pozostatky neležia na tomto cintoríne ale na úplne inom mieste. A o nespolupráci s ostatnými vesnicami? Tak o tom ja nič neviem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 23 Dec - 21:12

Samozřejmě, že vím, kde moje tělo leží, ale o to tu nejde! Mluvím tu o tom, co jste Seitovi udělali... copak měl vůbec nějakou šanci..?
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 21:13

Copak bolo spravodlivé vykrádať hroby?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 23 Dec - 21:19

Ne, to nebylo, ale jak jsem řekla, on to dostal jako úkol a rozhodně mi nepřišlo správné to, že jste na něj útočili všichni, nepočkali, když tu nebyl.. nedali mu šanci, něco udělat.
Je to kvůli mě, to já chtěla zase žít... jeho chyba to nebyla, neměl to jak jinak udělat, ale to co se stalo mi rozhodně nepřišlo fér...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 4 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru