Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cintorín

+3
Akane
Sho Rin
Akasuna no Ruki
7 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Cintorín Empty Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 9:15

Cintorín

Cintorín Graveyard

Miesto posledného odpočinku všetkých veľkých shinobi. Legenda popri legende sú pochovaní tak ako aj zomreli, bok po boku. Každé meno je vyryté hlboko do náhrobného kameňa a toto miesto je miesto ich posledného, tichého odpočinku. Tak ako boli uznávaní za svojho života, ešte väčšmi sú oslavovaní a legendárni po vlastnej smrti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Sun 18 Dec - 17:26

Sonozaki Ayu

Pomalým krokem jsem přišla před bránu hřbitova a na chvíli jsme se zastavila. Vždycky jsem měla takový divný pocit změny atmosféry a dnes to bylo ještě silnější...Možná proto, že foukal vítr a potemnělým hřbitovem se ozývala meluzína. Spravila jsem si pocuchané vlasy a vešla jsem dovnitř. V levé ruce jsem držela kytici a svíčku. Právě jsme mířila k náhrobku svého bratra. Když jsem byla u cíle, poklekla jsem a krátce jsem se pomodlila. Poté jsem položila kytici k náhrobku a zapálila jsem mu svíci. Posadila jsem se hned vedle kamenného náhrobku a jednou rukou jsem po něm stále přejížděla. Zase mě přepadl pocit, jako by byl bratr na blízku. Zavřela jsem oči a mírně jsem se usmála.
"Chybíš mi, Nii-nii..." Zašeptala jsem do zvuku foukajícího větru. Cítila jsem, jak mi po tváři stekla slza, ale nijak mě to netrápilo.
Víš...od té doby, co tu nejsi...cítím se pořád sama...ale neboj se, já to zvládnu. Stanu se silnější už jen kvůli tobě. Jednou budeš na svoji malou sestřičku hrdý. Už nebudu nikomu dělat problémy...Nikdo mě nebude muset ochraňovat...Už nebudu na nikom závislá. To ti slibuju a zároveň se i omlouvám za to, co jsem ti způsobila...Gomennasai, Nii-nii.
Dál, tentokrát už jen ve své mysli, jsem promlouvala k Hirokimu a z nějakého důvodu mi to dodávalo pocit uklidnění a taky sílu jít kupředu. Byla bych tu schopná prosedět klidně i celý den, ale věděla jsem, že by to k ničemu nevedlo. Pomalu jsem se zvedla a ztracená ve svých myšlenkách jsem pomalu odcházela.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 11:52

Jelikož i tu dopadly kapky vody, objevil jsem se zde. Lehce jsem se usmál a rychle našel dva náhrobky, které jsem hledal. Natáhl jsem k nim ruku a pomoci kamene vytvořil vodu, která začal téct do půdy a brzo se hroby jak kdyby vytopily směrem nahoru. Rychle jsem hroby otevřel a z nich vzal potřebné věci. Pak jsem je zpátky uložil a hroby se potopily dolů. Zrušil jsem déšť nad Sunou, takže začalo opět svítit slunce a písek nad hroby začala vysýchat. Nebylo to už moc poznat, ale musel jsem aktivovat ty jejich bezpečnostní systémy. Na malou vzdálenost jsem se přemístil, ještě využiji na velkou. Musel jsem však ještě chvíli čekat, než si chvíli odpočinu.


Naposledy upravil Seito Senju dne Fri 23 Dec - 12:04, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 11:58

(Tak pardon ale tohle se mi zdá jako porušování pravidel
za 1. Nedal si Suně možnost obrany
za 2. Jen tak si vezmeš 2 náhrobky a určo to budou nějací silní ninjové, kteří jsou jen tak pohřební na obyčejným hřbitově
za 3. Jakou vodou vždyť v Suně je jen písek a nijak nepršelo nebo to aspoň Mizukage nepsala ne?)
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 12:01

(ok dobrá možnost vám dám, tak moment změním to a co se týká vody přečti si to u brány a když mám kámen vody, tak voda není problém a nebral jsem náhrobky ani těla jen něco z náhrobku, musím to lépe napsat mmnt. a ještě k tomu žádný jiný hřbitov jsem v Suně nenašel, možná jsem se přehlédl a jsou v jiném topicu Cool )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 12:07

Cítil jsem že vetřelec je blízko. Rychle jsem se u něj objevil s mečem v ruce." Vetřelec . Úkol eliminovat.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 12:10

Aiko Naihi

Aiko vbehla na cintorín a zbadala toho shinobi.,, Ako sa opovažuješ vojensky infiltrovať Sunagakure no Sato!" skríkla a pribehla bližšie keď videla Rukiho.,, Čo si nám ukradol vyklop to!" podotkla a ukázala na hroby.,, Narušil si piesočnú ochranu nad týmito hrobmi cítim, že obe boli narušené. Hovor." zdôraznila.

*Chceme mená hrobov ktoré si vykradol pretože tak to nechodí, že si okradneš koho chceš*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 12:15

Rukiho jsem už dávno cítil, takže jsem se postavil kousek před něho. Měl jsem na sobě Anbu vybavení.
Spoiler:
,,Možná mi v budoucnu za to poděkujete." Podíval jsem se na Kazekage. ,,Chcete jména. Napovím vám. Obě dvě byly svého času dost silné, jedna byla na vaší pozici a druhá v sobě něco měla." Podíval jsem na Rukiho a pod maskou se usmál.
(Ok, ale dám vám je takhle ty jména)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Sho Rin Fri 23 Dec - 12:20

Přišel jsem k hřbitovu a senseie dohonil."Vetřelec!!!"Zakřičel jsem a zatal ruce v pěct loutku jsem měl připravenou."Ale co tu chtěl."pomyslel jsem si a chvíli přemýšlel.Po chvilce jsem se posunul o krok v zad a pořádně si ho prohlížel.Poté přišla kazekage a já ji pozdravil.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 12:27

Aiko Naihi

,,Vráť okamžite čo si ukradol z hrobu týchto shinobi dvoch shinobi, vráť to a ja ťa nezabijem." prikázala prísne.,, Ak tak neurobíš tak potom toto sväté miesto zažije tvoj skon takže vráť čo si nám vzal." podotkla a zem okolo sa začala otriasať.

*My vieme veľmi dobre koho si okradol keďže to miesto bolo ziasahnuté väčším množstvom tvojej chakry, takže tie mená inak to, že si ich okradol budeme ignorovať*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 12:41

Podíval jsem se na něj sharinganem " Vrať ta těla a slibuji ti že ti moc neublížím.
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 12:44

,,No tak paní Kazekage. Zkuste zapřemýšlet, kdo by to mohl být. Obě dvě měli s vaší pozicí hodně společného." Podíval jsem se na ni. Podíval jsem se na Rukiho. ,,Ale těla jsou normálně a v klidu uložena v hrobě."
(Zkusme se k těm jménům dopracovat. Svět nemůže být tak jednoduchý, že hned všechno vyklopím, to by pak stálo za nic. Cool )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 12:44

(Jestli jde o Yoko A PilikKu, tak obě jsou ve svatyni Chrámu Akasuna, který jsme pořádně zabezpečili a nelze se tam dostat jinak než že by si byl buď já nebo Artemiš Wink )
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Sho Rin Fri 23 Dec - 12:46

Pečlivě jsem přemýšlel nad jeho slovy."Jak na to zareaguje Kazekage?"pomyslel jsem si a všiml si jeho pásky přez oko.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 12:50

Aiko Naihi

,,Dobrovoľne sa priznávaš k infiltrácii Sunagakure no Sato a dobrovoľne priznávaš, že si zneuctil hroby legendárných shinobi, ktorí žili v tejto vesnici." podotkla Aiko a až sa triasla od hnevu.,, Je ti jasné, že toto ti nik neodpustí?" podotkla a piesok začal vyvierať spod zeme.

*Prišiel si pre nič za nič, tie dve telá na cintoríne nie sú.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 12:52

(Děláš si prdel? lol! Tak to jsem tu zbytečný, i když těla tam určitě nemůžete mít, protože okolnosti jsou jiné Cool ) Podíval jsem se na všechny. ,,Takový povyk a to ani nemám to, co jsem chtěl." (Berme to tak, že z hrobů jsem nic nevzal.) Všiml jsem si toho písku. ,,Jsem tu zbytečný, tudíž vás asi opustím."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Sho Rin Fri 23 Dec - 12:53

Nakonec jsem na to přišel."Sharingan,ale nevím to na sto pro.Budu si na něj dávat pozor."Pomyslel jsem si a rozmotal loutku z obvazu a postavil před sebe."Až už je to kdokoli zřéjmě má sharingan,nebo něco jiného."Řekl jsem k sensei.
Sho Rin
Sho Rin

Počet príspevkov : 491
Join date : 07. 08. 11
Age : 26
Bydlisko : Kumogakure no sato

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Kaemon

Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akane Fri 23 Dec - 12:57

(okolnosti jsou jiné? xD ......... no tak Artemis je do toho památníku ještě s Amayo obě odnesl. Ale pokud by jsi to chtěl brát do detailů, tak okolnosti jsou asi skutečně jiné - vzhledem k tomu, že PiliKKa se odpálila, tak pravděpodobně žádné tělo není a Yoko tuším roztrhal Shukaku, nebo co se to s ní stalo, takže pokud se odvoláváš na tohle..... jsi tu ještě zbytečnější, než na začátku xD)
Akane
Akane

Počet príspevkov : 79
Join date : 29. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 12:58

Aiko Naihi

,,Nikam nejdeš." podotkla Aiko a zodvihla v okamžiku jednu ruku.,,Shīru no seigen." a z piesku pod jeho nohami sa vynoril malý papierik, ktorý sa pri dotyku s jeho telom aktivoval pečať.,, Ty nikam nepôjdeš pokiaľ sa nezodpovieš spravodlivosti." podotkla pokojne pretože vedela, že pečať už je aktívna.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 13:03

Stihl jsem si všimnout jejího útoku, takže jsem uskočil. (A Akane to vím, ale zkusit jsem to musel, že by byli tady. Very Happy Jinak obě dvě jsou myslím pohřbené pod sutinami v Konoze, po sebevražedném útoku, ale kousek těla by se možná našel Very Happy ) Jelikož se mě papírek tedy nedotkl, mohl jsem poskládat pečetě. ,,Berte to jako fakt, že takhle asi všichni zemřeme." Zakroutil jsem hlavou a soustředil se. Mizu no jikuukan. Teď už se moje tělo opravdu rozpadlo na vodu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 13:05

* Neviem ako si si chcel všimnúť takýto útok skutočne neviem ako môžeš byť vševediaci. A pokiaľ viem stojí pri tebe Ruki tak si počkaj na jeho post, pretože ten ťa len tak nepustí istotne.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 13:08

(Omg, tak jsem si toho všiml sharem. a Ruki nestojí při mě, protože jsem ho zpozoroval hned na začátku, takže jsem stál před ním. A zas v takové situaci nebudu blbý a nebudu si dávat pozor, aby mě hned první vaše jutsu dostalo)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no Ruki Fri 23 Dec - 13:08

( Nedělám si prdel ještě před časovým posunem tj po jejich smrti a útoku na Konohu , tak Artemis je tam dal a asi měsíc až 2 jsme to zapečetili, aby tam nikdo nemohl Wink )
Akasuna no Ruki
Akasuna no Ruki

Počet príspevkov : 1466
Join date : 06. 02. 11
Age : 29
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Uchiha/Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 13:10

(Dobře, dobře Ruki, ale víš jak, všechno se má zkoušet Laughing )

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 13:11

*Nedokrytím Sharinganom si ho zbadal? Veď to si ani nemohol pocítiť pri tom otrase zeme, že niečo je pod tebou. A aj ak stojíš pred ním si v jeho blízkosti.*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru