Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cintorín

+3
Akane
Sho Rin
Akasuna no Ruki
7 posters

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Goto down

Cintorín - Stránka 5 Empty Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Sun 11 Dec - 9:15

First topic message reminder :

Cintorín

Cintorín - Stránka 5 Graveyard

Miesto posledného odpočinku všetkých veľkých shinobi. Legenda popri legende sú pochovaní tak ako aj zomreli, bok po boku. Každé meno je vyryté hlboko do náhrobného kameňa a toto miesto je miesto ich posledného, tichého odpočinku. Tak ako boli uznávaní za svojho života, ešte väčšmi sú oslavovaní a legendárni po vlastnej smrti.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Cintorín - Stránka 5 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 21:22

To čo sa stalo keď tu nebol bolo zrušené len si to žiaden z adminov nevšimol....
Ja neviem ale keď niekto kto vyhlasoval jednotu a spojenectvo pošle vykradača hrobov, nazývajte ma zradcom. Jedna jediná správa od Hokage chcel som tak strašne veľa? Ale jasné, nemáť s kým bojovať je ťažké tak si niekoho vytvorím.

Ospravedlňujem sa za prejavený názor len chcem podať niečo mojej predchodkyni.
Neberte to ako sarkazmus ale ako fakt.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 5 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 23 Dec - 21:31

Víš, nelíbí se mi způsob tvého jednání, všichni s tebou jednali slušně a ty s nimi jednáš jako s největšími blbci.
Já nebudu hodnotit Sunu, ani Konohu, mám na to svoje názory, ale nejsem aktivním členem ani jedné vesnice, čili nemám právo se k tomu vyjadřovat.
Hodnotím vzniklou situaci jako nestranný účastník, co nemá právo hlasovat pro ani proti.
Nikdo tě o tom neinrofmoval, protože dohromady to nevěděl skoro nikdo. A i kdyby, kdyby přišel Seito s tím, že si odnese naše DNA, asi bys mu to nepovolil... i když to nevím, nestalo se to.
Zkrátka a dobře, chyby byli asi na obou stranách, ale dělat z toho tohle, mi přijde krajně přehnané!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 5 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 21:39

Ja s nimi tak nejednám lenže mňa sa tu nikto na názor nepýtal. Jediné čo žiadam pri vstupe do vesnice je komunikácie medzi Kage. Potom tie povolenia čo každý hádzže nemajú zmysel. Jedna správa stačila na to aby sa nič nestalo. Ale pokiaľ votrelca nesmieme zastaviť pri krádeži moja chyba. Ale jednal som podľa vlastného úsudku. Očividne chybne, nevadíno.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 5 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 23 Dec - 21:46

Nikdo se tě nezeptá na názor, tak jim to vrátíš i s úroky a pěkně z ostra, aby jim bylo jasné, jak blbý jsou, že..? Tohle je dětinské!
Už jsem to jednou říkala, chyba byla na obou stranách, jaksi to postrádalo komunikaci, ale přesto byla reakce nepřiměřená, myslím si...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 5 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 21:56

Nikomu som nenadával do idiotov. Človek jedná s ostatnými presne tak ako jednajú ostatní s ním.
Právo na názor a slobodné vyjadrenie... nepatrí to k slobode a sloboda nepatrí k človeku? Ako človek, hádam sa k tomu radím, som chcel len právo na názor ani moja ruka nestihla stisnúť tlačidlo Refresh a taký nával naskočil, že som bol doslova v momente udupaný mocou adminov. Bránil som sa len, nič sa na tom nemení.
Svoju chybu som uznal a som si nej vedomý. Lenže ja som chcel len to čo človek právo na názor a jeho slobodu. Brániť sa má inštinkt každý. A čo sa týka reakcie jednal som podľa toho ako by som jednal v skutočnosti. Viď každá postava ktorú som stvoril má v sebe kúsok mňa. Ale uznávam skláňam sa pred vyšou mocou a ak chcete Lady Kazekage pokračovať tak môžme formou Skype ja si rád popíšem.

Neberte toto ako sarkazmus ale fakt.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 5 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 23 Dec - 22:09

Nikdo ti nezakazoval názory! I svoboda projevu má ale nějakou formu a tvé jednání s takovou Shijin mi jako slušné nepřišlo! To je zase můj svobodný názor!
K demokracii také patří, že platí hlas většiny a všichni admini se schodli, že byla chyba a ty, ač máš jiný názor, měl jsi to respektovat! Tohle je slovíčkaření, nic tímhle nevyřešíme, neskončíme s tím, je to o ničem, protože už neřešíme věc samotnou, ale proč jsme to udělali, detaily a o tom se můžeme hádat do nekonečna.
Tohle je prostě... kdysi dávno jsme se dokázali schodnou, řešit to klidně, nemuseli jsme se hádat, nemuseli jsme se urážet! Copak tohle je důstojné jednání? Nás všech!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 5 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Fri 23 Dec - 22:14

Aha takže keď mne bolo povedané, že moja práca je kravina tak to je len objektívne hodnotenie admina ale keď ja napíšem rovnakú vec tak som horší?
Lenže aj my tu dole sme súčasťou demokracie. Bolo prezentované, že my hlas nemáme to majú len admini. My hlasovať nesmieme.
Ako som povedal tak ako bolo pristupované ku mne tak to bolo navrátené. Oko za oko zub za zub. A ja som názor adminov rešpektoval. Snáď som to nenapísal, že Seito si môže odkráčať? Tam nakonci som vždy napísal nech to neberiete sarkasticky... Jednal som dôstojne dovtedy kým bolo tak jednané so mnou. Toť tak.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 5 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Fri 23 Dec - 22:23

Vidíš..? Tohle je k ničemu... oba si budeme stát za svým názorem a konec... to je chyba...
Situace, leč ani pro jednu stranu dobrá, je u konce, není už co dál řešit.
Asi by jsme se jenom měli všichni zamyslet nad tím, jak se k sobě chováme a možná zkusit přehodnotit, co je normální, a co už je moc^^
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 5 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Anonymní Sat 24 Dec - 19:03

Shijin předem promiň ještě za jeden spam Surprised
Každý tu má kus pravdy a i kus viny. Já to doslova pos*lal tím, že jsem tu šel, ale kdo by se radši vrátil domů s neúspěchem taky. Celý ten průběh bych bral, to ano, ale fakt mě naštval ten konec. Když se podíváte na boje, jak tady, tak v Narutovi, tak každý člověk se buď zapečetí, nebo oddělá. Já to udělal taky, ale až jsem se dostal zpět na PC.
Co se týče pokračování moji postavy, asi rozhodli admini. Jestli žiji nebo ne, to je mi teď, nechci říct jedno, ale tady na fóru zabíjím čas a bavím se.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Cintorín - Stránka 5 Empty Re: Cintorín

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru