Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ulice Listové

+11
Aitenn Megami
Len Kokoro
Kaito Yoshikuni
Ryuuji Akatsuchi
Ayame Takahashi
bijuu
Natsuki
Katashi Aokawa
Shijin Hyuuga
Aki Kana
Kushina Uzumaki
15 posters

Strana 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Thu 10 Nov - 18:11

First topic message reminder :

Ulice Listové - Stránka 20 Nar-konoha-street1
Ulice Listové - Stránka 20 Nar-konoha-street2
Ulice Listové - Stránka 20 Konoha-600x449

Noční Konoha ^^ xD
Ulice Listové - Stránka 20 Night_in_konoha_by_orangebox01-d3bkhes

Menší ukázka toho, co naleznete na hlavní třídě v Konoze:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:00

"Moje Kekkei Genkai." Jedna troska byla moc velká tak jsem ji rozlomil na 2. "Jak se vůbec jmenuješ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:02

Shew Inuzuka. odpovím mu a usměju se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:03

"Já se jmenuju Aishī Shiokaze, těší mě." Dal jsem odklízel zbylé trosky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:03

Usmála jsem se na Taschera.
Tak fajn. Já se dám do prohledávání budov a trosek. Jako vždycky........ no jde mi to zkrátka nejlíp.
Klony se rozběhli do všech stran, každý se zastavil u jedněch trosek, kde se rozpustil. Postupně začali vynášet věci, které zůstali vcelku, nebo byli aspoň trochu použitelné.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:04

Také mě těší.Jediné v čem můžu pomoct je pomáhat starým lidem takže jdu na to zatím. zamávám mu a šel jsem pomáhat starým lidem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:07

Taky jsem mu zamával. Našel jsem jednu nerozbitou židli tak jsem si ji pomocí sakinu dal pod sebe a sedl jsem si na ni pak jsem se nenechal ničím rozptylovat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:14

Jakmile jsem dokončil stavění nových domů, musel jsem si chvíli sednout na neponičenou lavičku. To jutsu celkem vyčerpává. Krátce jsem si oddechl a podíval se po ulici. Kolikrát už jsme ji tak opravovali? Pořád se to opakuje. Zavřel jsem na chvíli oči a ruku jsem si položil na hrudník, který byl pečlivě obvázaný. Bijudama je fakt silné. Mám pocit, že těch žeber je zlomených více.


Naposledy upravil Seito Senju dne Sun 20 Nov - 14:10, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:17

Stál jsem u několika kamenných domů. Znovu jsem předstíral že skládám pečetě na nějakou zemní techniku. Ve zkutečnosti jsem použil svou KG. Rozbité kusy budov se vznesli do míst kde původně byli. Gravitační tlak utvořil kolem trosek barieru a v té se začal extrémně zvyšovat tlak. Trosky byli nejprve rozdrceny na prach a potom se začaly zahřívat až se z nich stalo magma. Následně jsem to zchladil fuutonem a vše to ztuhlo. Celá jedna řada domů vypadala jako nová, ba ještě pevnější než kdy dřív. Tohle bylo opravdu dost vyčerpávající a tak jsem si musel kleknout a opravdu zhluboka dýchat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:19

Poraněné rameno je mě stále částečně omezovalo. Rozhodla jsem se zbytek prozatím nechat na ostatních shinobi a jít si na chvíli odpočinout. Byla jsem značně vyčerpaná z neustálého používání byakuganu při hledání osob. Pomalým krokem jsem se vydala pryč, do nezničených oblastí Konohy.

Přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:21

Při dirigaci sakinu jsem jednu trosku chtě nechtě musel přenést přes seita. Když byl kus zdi nad ním úplně mu to zatemnilo slunce, jak se to přeneslo jsem na něj křikl. "Měl by jste jít do nemocnice."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:23

Šel jsem prohledávat trosky domů.Všude byla krev.Bylo to nepříjemné.Chtěl jsem zvednout jeden trám,ale nešlo to byl moc těžký.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:25

"Počkej." Připadal jsem si trochu divně, dokázat zvednout něco tak těžkého a ani se toho nedotknout. Sakin přiletěl k Shewovi a trám zvedl a jelikož nebyl ani poničený tak ho dal na druhou hromadu kde byly věci co by se daly použít.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:26

,,V nemocnici už jsem byl." Na chvíli jsem se odmlčel. ,,Ti doktoři jsou fajn. Udrží tě při životě, ale na pořádné vyléčení to chce někoho, kdo tomu pořádně rozumí." Lehce jsem se pousmál a pomalu se postavil. Chytl jsem křeč do obou noh. Paráda. Úplně jsem zapomněl na ty poraněné svaly a šlachy z kamene. Radši jsem si zase sedl a pozoroval je v práci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:27

Po chvíli bylo prohledaných šedesát domů, všechny důležité, ale i nedůležité, věci, které zůstali vcelku byli vyneseny ven a klony stáli oddychujíc vedle mě. Nechala jsem je všechny rozpadnout a přesně v tu chvíli se všechna ta únava přenesla na mě. Měla jsem pocit, že na místě padnu a už jen tak nevstanu. Což jsem taky udělala. Koutkem oka jsem zaregistrovala, že Tascher je na tom podobně. Práce, kterou odvedl on byla ale výrazně přínosnější. Na tohle jsem zkrátka nebyla dobrá. Prohledávání trosek, to ano, to mi šlo vážně dobře, ale že bych měla nějaké schopnosti na opravy domů? Pff! Dál jsem tam ležela a koukala se do nebe. Po chvíli jsem se přinutila vstát a dojít za Tascherem.
Jsi-jsi v pořádku?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:30

Díky. podíval jsem se tam a kobrtl jsem spadl jsem na zem.Au kur*a! zvedl jsem se.Házel jsem věci který bychom mohli potřebovat tam kam je dával Aishi.Nikdo tam nebyl a slyšel jsem jak něco Seito říkal.To máte pravdu Seito-sama.Udrží při životě,ale nevyléčí vás. zavolám na něj a ukážu mu obvaz přes celé tělo.Potom jsem pokračoval.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:32

Když už byly všechny velké věci na hromadách tak jsem všechen Sakin vrátil ke mě a jak dosedl na zem tak jsem začal dost ztěžka dýchat.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:34

Už jsem to znovu rozdýchal a postavil se. Byl jsem rád, že si mě nikdo nevšiml jak používám svou KG. Náhle se objevila vedle mě Roka a vypadala hodně vyčerpaně.
To se ptáš ty mě?
Řekl jsem starostlivě a podepřel ji.
Já už jsem v relativně v pořádku, ale ty si za poslední dva spotřebovala hodně chakry. A to už přitom nemáš Samehadu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:38

Skočil jsem k Aishimovi.Hele měl by jsi jít do nemocnice ať ti dají nějaký prášky nebo ať ti aspoň pomůžou. řeknu mu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:39

Zhluboka jsem dýchala.
Já vím, já vím, ale pořád mám velkou zásobu a.... trochu se mi podlomily nohy. Zavrávorala jsem, ale nakonec jsem tak tak zůstala stát.
... nemůžu, přece zůstat jen tak stát, když tu všichni dělají co můžou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:39

Musím si na chvíli někde odpočinou, ale v klidu. Pomalu jsem se postavil a kulhavým krokem jsem se odbelhal pryč. Ještě jsem kývl všem přítomným na rozloučenou a zmizel jsem.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:41

Já neříkám, že jim nemáš pomáhat, ale nikomu nepomůže když to přeženeš a zkolabuješ. Mysli taky trochu na své zdraví.
Řekl jsem starostlivě, ale bylo vidět, že to myslím smrtelně vážně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:47

A-asi máš pravdu.
Opřela jsem se o blízký nově opravený dům.
Tak, já si teda na chvíli sednu.
To co jsem udělala potom se slovem "sednout si nedalo tak úplně označit. Prostě jsem se přitiskla zády ke stěně a sjela po ní dolů. Bylo vidět, že se mi ulevilo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:50

Šel jsem do trosek domu a spadnu na zem.Au dopr*ele!zem.Hned jsem začal vstávat.Hledal jsem tam jestli někdo tam někde není.Bylo mi docela horko.Spadl jsem na zem.Fů já už nemůžu řeknu si

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:54

No vidíš, že to jde.
Usmál jsem se na ni a sundal si svůj plášť. Ten jsem na ni položil a kousek od ní poodstoupil. Otočil jsem se na trosky, které stáli naproti mnou opraveným domům a celý proces jsem zopakoval. Celá ulice tak již byla jako nová, ale spotřeboval jsem víc chakry než jsem myslel. trochu jsem zavrávoral a následně se v bezvědomí zhroutil k zemi. Poslední myšlenka byla.
Jí řekneš aby to nepřeháněla, že zkolabuje a potom to sám zhroutíš ty idiote.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Anonymní Sun 20 Nov - 13:57

"To...to je dobrý jen ovládat to dá docela zabrat, jen si musím dát oraz." Oddechoval jsem už líp. "Dej si trochu pozor nebo budeš mezi zraněnými v nemocnici." Trochu jsem se usmál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Ulice Listové - Stránka 20 Empty Re: Ulice Listové

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 40 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru