Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kancelář Kazekage

+6
Sho Rin
Akasuna no Ruki
Katashi Aokawa
Shijin Hyuuga
Tatsuo Reigi
Makoto
10 posters

Strana 20 z 38 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next

Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 18 Oct - 18:57

First topic message reminder :

Zabezpečení

Kancelář a budova:
Pokud je kancelář prázdná, respektive pokud je Kazekage mimo ni, je tato místnost přísně střežena a zabezpečena. Bez doprovodu Kazekage je zakázáno vstupovat do kanceláře!!
Vstup na vlastní nebezpečí!!

Před budovou stojí stráže a uvnitř je vždy přítomno několik Jouninů včetně rady starších.

Zbraně:
-Chakrová vlákna natažena přes místnost (Včetně oken, dveří a stolu s dokumenty) – slouží ke spuštění skrytých zbraní, ale také k informování Kazekage o přítomnosti nezvaného hosta.

Schované zbraně
1. U okna a dveří plynové trubice s jedovatou substancí (V celé budově, ve zdech)
2. Ve všech rozích místnosti jedovaté jehlice (25 ks v každém rohu)- Možnost vystřelit i ven.
3. Výbušné bomby ve stole – nemají nijak velký rozsah, slouží jen
k drobnému poranění nepřítele, ale především ke zničení dokumentů
uložených ve stole
. K jejich aktivaci dojde při násilném vstupu do
šuplíku, který je jinak na klíč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 15:05

Sokol jenž letěl už hodnou chvíli, se nechal unášet teplým proudem. Křídla měl roztáhlé a udržoval si výšku. Peří měl větrem uhlazené. Blížil se k vesnici odkud vyletěl. Začal snižovat svou výšku. Snesl se k oknu. Pařáty se přichitil na okení římse a zamával křídly, aby nevrazil do okna, čímž způsobil hluk. Na noze měl připevněný vzkaz.
Vzkaz:

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 16:05

Aiko Naihi

,,Ou dobrý madam." usmiala sa a vrátila sa pohľadom k druhej osobe.,, Veď bolo otvorené a zaklopať, som zaklopala." nahodila nechápavý výraz ale potom šmahla rukou a pokračovala.,, No preferujem oslovenie... majiteľka chplátého miláčka." opravila ho.,, A pokiaľ ide o mňaaaaa." dodala ťahavo a naoko sa zamyslela.,, Som Jinchuuriky takže moja povaha je taká rôznorodá ako vaše ponožky a môj život mi je neznámy ako vám ja samotná. A jediný kto pozná odpovede na vaše a moja otázky je chlpáčik ktorý ma nepočúva, zatiaľ. " dopovedala a pohodila vlasmi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 16:35

"No aj napriek tomu ťa budem volať Jinchuuriki. Tvoje pomenovanie je veľmi zdĺhavé." Pod maskou som sa usmial. "Hovoríš, že ťa Bijuu ešte nepočúva? Ak chceš zostať v dedine a trénovať, pochopím to. Ak nie, tak pôjdeš so mnou do Kiri." Správu od Mizukage som si prečítal, roztrhal a zahodil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 16:54

Aiko Naihi

,, Ja ti dám dlhé ty dvoj očko." pomyslela si v duchu ale zamyslela sa nad požiadavkou.,, Noooo." potiahla a akože sa zamyslela.,, V Kiri mám známeho tak by som možno aj šla." dodala.,, Ale pekne vytiahnite svoje ružové zdobené pero a zapíšte mi to ako misiu a minimálne úrovne B. Potom s vami pôjdem takže šup šup." podotkla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 17:10

"Hmm, drzá Jinchuuriki? Môžeš sa stať pre Sunu časom hrozbou. Čo s tebou spravíme?" Poslednú vetu som povedal skôr pre seba. "Samozrejme, že to bude vedené ako misia. A teraz sa choď pripraviť. Zajtra poobede odchádzame."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 17:38

Aiko Naihi

,,Kazekage nejako sa často mýlite a zle nazývate pojmy." povzdychla si.,, Nie som drzá ale zdravo arogantná. Aj vy v mojom veku, no teda pred 5O rokmi, ste boli rovnaký ako ja predsa." usmiala sa víťazne.,, Zajtraaaa?" povzdychla si smutne Aiko.,, Som myslela, že pôjdeme okamžite." dodala sklamane.,, To je nefér." mrmlala si popod nos a otočila sa k dverám.,, Diskriminácia. Na truc zaspím." ticho hovorila sama so sebou a odchádzala preč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 18:12

"Trhá mi srdce, keď musím odstrániť ninju z vlastnej dediny." Poznamenal som. "Neklopal ešte niekto?" Pozrel som sa na dvere.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Makoto Tue 15 Nov - 18:31

Videl jsem odchazet Aiko a pozdravil ji Dobre odpoledne Aiko-San A pro jistotu jsem zaklepal jeste jednou
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 20:06

"Vstúpte!" Ak budú chodiť po jednom, tak sa už nikdy nedostanem domov. Povzdychol som si a prevrátil očami.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Makoto Tue 15 Nov - 20:37

Vstupuji do kancelare A klanim se. dobry den Kazekage-Dono chtelbych se zeptat jak to vypada se sestavenim tymu? A cekal jsem jestli se mnou po vcerejsku nevyrazi dvere
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 20:42

"Tím? Chceš pracovať v kolektíve?" Spýtal som sa s mierne nudnou náladou. "Po návrate z Kiri ťa pridelím do tímu. Nemusíš sa báť." Zarazil som sa. "To mi pripomína, že do Kiri so mnou nejdeš. Máš na tri dni voľno a môžeš ísť do Konohy. Ale presne za tri dni sa musíš vrátiť. Samozrejme stačí, keď pôjdeš zajtra. Mám tam pre teba aj misiu."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Makoto Tue 15 Nov - 20:47

Rozumim Kazekage-Dono Tri dny Jsou vice nez dost Jsem schopen to zvladnout Behem jednoho a pul tam i zpet. A Jakou Misi mohu-li se zeptat?
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 20:50

"Shiro Kazetsuchi, určite ho poznáš." Podal som mu jeho fotku. "Pred týždňom išiel do Konohy a ešte sa nevrátil. Ak ho tam nájdeš, tak ho okamžite pošli domov!" Zamyslel som sa. "Možno sa z neho stal nukenin. Ak odmietne, tak sa ho hlavne nesnaž zastaviť! A povedz mu, že má na návrat dva dni. To je viac než dosť."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Makoto Tue 15 Nov - 20:56

Ano rozumim. Mohu se zeptak Jake tridy je tato mise? Mam se ponem primo podivat nebo chcete po mne Jeste i neco jineho v Konoze? Zeptal jsem se zvedavym Hlasem
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 21:00

"Triedu určím podľa výsledku misie. Ak sa do dediny vráti, tak to bude C-rank. Ak nie, tak B-rank." Oprel som sa o stôl. "Nie, nič iné po tebe nechcem. Môžeš ísť."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Makoto Tue 15 Nov - 21:06

Hai zitra ranoi tedy vyrazim A pokud to bude mozne pokusim se Shira vyhledat ale nevim jestli se to obejde i bez nejake konfrontace pokud se jeste nevratil a Rozhodl se ze z nej bude nukenin muze se stat ze se boji nevyhnu.Nechci malovat certa na zed ale rad mam pripraveny plan pro kazdy pripad. Nerad bych vas Zklamal nebo neuposlechnul vas prikaz ale co kdyz Dojde na nejhorsi? Vrazedne jsem se podival na fotku Mohu si fotku vzit sebbou?
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Tue 15 Nov - 21:12

"Áno, môžeš." Prikývol som. "Za dedinu ho nesleduj! V Konohe si nič nedovolí. Okamžite by ho zabili, keďže je z dediny, ktorá patrí do Spojenectva."

(Ospravedlňujem sa, musím končiť.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Makoto Tue 15 Nov - 21:15

Hai Rozumim. Prijemny Vecer Kazekage-Dono. Uklonil jsem se a odesel z Kancelare zavrel za sebou dvere a opustil budovu.(presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Wed 16 Nov - 15:26

"Je časť ísť." Poznamenal som a prehodil cez seba plášť. Oficiálny oblek Kage som už mal na sebe, takže som sa nemusel prezliekať. "Joki-dono, Suna je teraz pod vašim vedením. Spolieham sa na vás. Mali by sme sa vrátiť do troch dní."
Zatvoril som za sebou dvere a umiestnil na kľúčku tabuľku s nápisom "Vstupujte iba v najnutnejšom prípade."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Thu 17 Nov - 9:12

Pomalým krokem jsem došel k budově Kazekageho.* Hmm....zdát se mi větší než jí má Hokage..... * pomyslel jsem si a vstoupil jsem dovnitř.Došel jsem až ke dveřím kanceláře.* Jen v nejnutnějším případě....myslím že sraz 5 Kage je nejnutnější případ... * pomyslel jsem si a zaklepal jsem na dveře.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Katashi Aokawa Thu 17 Nov - 20:00

Stál jsem zde už delší dobu a nikde nikdo.* Hmmm...Myslím...že se sem vrátím až po cestě zpět.....doufám že zde Kazekage už bude.... * pomyslel jsem si a pomalým krokem jsem vyšel ven z budovy.Udělal jsem pečetě a přivolal Akia." Není tu..vrátíme se sem až po cestě zpět z Iwy...teď jdeme do Kiri , jasné? řekl jsem klidně a naskočil na něj." Jasné....doufám že to tam nebude jako tady... " odpověděl a vyběhli jsme k bráně.

Přesun
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Anonymní Sat 19 Nov - 12:06

Cedulku jsem pro jistotu nechala na dveřích.
Nepřítomná jsem byla jen jediný den a už jsem se dozvěděla, že tu někdo byl.
Hmm... Pokud to bylo důležité, vrátí se.
Kazekage už byl nějakou dobu pryč a já zase dostávala ten pocit, kterého jsem se bála. Minulý Kazekage zmizel a vrátil se až po velmi dlouhé době. Znovu bych to nemusela zvládnout. Neměla jsem ráda tak vysoké postavení.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Makoto Sat 19 Nov - 15:38

Prisel jsem pres kancelar, zaklepal na dvere a cekal na vyzvani.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Makoto Sat 19 Nov - 19:40

Vzal jsem papir a napsal vzkaz.
Sel jsem na cviciste nechtel jsem cekat az zestarnu Very Happy
(Presun)
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Makoto Sun 20 Nov - 11:24

Tak Jsem opet prisel do bydovy s kancelari vysel jsem ty schody do posledniho patra a zklepal na vyzvani. mezitim jsem si sedl do kresla pred pracovnou
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Kancelář Kazekage - Stránka 20 Empty Re: Kancelář Kazekage

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 20 z 38 Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 38  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru