Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

5 posters

Strana 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sat 1 Oct - 17:46

First topic message reminder :

Chvíli jsem neodpovídal a pak jsem se jakoby probudil." Aha " řekl jsem mírně překvapeně.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down


 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 19:42

" Heh..?" lekla jsem se a otočila se. "Ehm.. koničiwa..Tascher-san.."
"Cccc-co dělám? Noooo....venčím tady Yuusukeho!" přisunula jsem ho aby šel vidět.
Yuusuke rychle zakýval, aby tu nebyl za komplice. Teď jsme čekali jen ne Tascherovu reakci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 19:45

Ale vážně? Mě to přišlo jako by si trochu nemotorně špehovala.
Usmál jsem se a dal si ruce do kapes. Sledoval jsem ji takovým bezvýrazným pohledem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 19:55

" Hehe...to je možné!" usmála jsem se. Mluvila jsem radši potišejc, aby mě Shiro
neslyšel. Yuusuke najědnou začal štěkat. *Yuusuke co to děláš??!!*
*vlastním narozdíl od tebe mozek tak to nech na mě..*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 19:59

Opřel jsem se zády o blízkou stěnu. Stále jsem se lehce usmíval zkoumavě si ji prohlížel.
To jsou mi věci. Takže ani neskrýváš, že špehuješ Shira a jeho řekněme novou studentku.
Taky jsem ztišil hlas a lehce pohodil vlasy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:05

Sonozaki Ayu

Trochu mě Shirova slova uklidnila, tak jsem se na něj usmála. Mezitím nám donesli jídlo.Vypadalo vážně dobře. "Máš pravdu, ale občas si člověk potřebuje s někým popovídat...a je trochu naobtíž, když mu to pořádně nejde." Usmála jsem se a raději jsem změnila téma. "Předtím jsi říkal, že jsi byl dlouho pryč...Nějaká mise?" Podívala jsem se na něj se zájmem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:08

"Ehm ... tak "
Nechcel som o tom veľmi hovoriť ale ja som o ničom veľmi netajil .
"Ja som ako to oni hovoria ušiel z dediny ... lenže v tedy to bolo iné Tasher a ja vieme svoje ... v tedy sa to tu proste nedalo a bola tu akokeby nuda no tak bol som v Otogakure a keď tak sa tam možno vrátim ale zas to neviem naisto ... uvidí sa ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:14

" Ehm... no..."couvla jsem se a ujistila se, že nás Shiro nevidí.
" Dobře.. je to tak.. ale jen trošičku... jen si potřebuji něco ujasnit..."
Poškrábala jsem se nervozně na hlavě a pohladila Yuusukeho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:19

Sonozaki Ayu

Nečekala jsem, že odpoví tohle, proto mě to trochu překvapilo. "Utekl jsi z vesnice? A jak to myslíš, že se tam zase vrátíš...To tě nechají jen tak střídat vesnice?" Vysypala jsem ze sebe převapeně. Pak jsem si uvědomila, že o tom možná nechce mluvit. "Etooo, gomenne." Zasmála jsem se rozpačitě a zakousla se do jednoho dango knedlíčku. "Jaké to vlastně v Otogakure je? ... Já ještě nikdy neopustila Sunu, takže mě zajímá, jak vypadají ostatní vesnice."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:21

Snad se nebojíš, že by ti zahýbal.
Usmál jsem se.
Nemusíš se bát, viděl jsem je spolu trénovat na cvičišti. Jelikož se té dívce povedla jedna technika, se kterou ji Shiro pomáhal a oběma vyhládlo. Pozval ji za odměnu na večeři. Takže můžeš být v klidu. Shiro je věrný jako pejsek.
Přívětivě jsem se na ni usmál a působil takovou uklidňující aurou.
Shiro, Shiro. Takhle kvůli tobě obelhávám malou holku...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:23

"Tak ... nechcú ale ja sa ich pýtať nebudem umm a je pravda nemalo by sa to ale vyzerá že sa to tu zlepšilo takže ani nie a je to tam docela dobré na to že to mala byť zločinecká kto vie možno sa tam niekedy pozrieš aj ty aj keď to asi nie ... ale je tam pekne aj tak podľa mňa no ."
Odpovedal som jej aj tak a ochutnal som potom aj ja .
"Naozaj je to dobréé ... sem asi budem chodiť častejšie ... "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:36

Na tváři se mi objevil úsměv, oči se mi rozzářily. "Ehm.. děkuji..."
Uklonila jsem se a trošku se zachichotala nad ´´věrný jako pejsek"
Yuusuke se koukal na Taschera bez nějákého náznaku důvěry.
Čekal až budeme dost daleko a chtěl začít.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:39

Ještě jsem hodil pohled na dobře se bavícího Shira. Mírně jsem si povzdech a vydal se pryč. Hryzalo mě totiž svědomí, protože jsem lhal tomu malému nezkaženému dítěti.
(Přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:43

Sonozaki Ayu

"Hmm, jsi zvláštní." Zasmála jsem se, ale v dobrém slovasmyslu. "Je ti evidentně úplně jedno, že se tě pak budou snažit chytit a dotáhnout zpátky, že? Ale abych pravdu řekla...láká mě podívat se do ostatních vesnic. I když se tam asi dostanu jen, když budu mít nějakou misi." Zamyslela jsem se a snědla jsem další knedlíček. "Máš pravdu, je to tu vynikající...Vybral jsi dobré místo." Nachvíli jsem se odmlčela. "Etoo, proč sis vybral právě Otagakure?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:51

"Ani neviem ... tak je to asi jediná dedina do ktorej by ma si zobrali keďže som odišiel z dediny aj keby mi nedôverovali no ... a hej je mi to tak trocha jedno predsa len viem lietať nie ?
A keby sa nebojíš výšok môžem ti ukázať že z hora je to lepšie ... a tak by som ti aj mohol ukázať keby tak inú dedinu a nikto by o tom nevedel no aspoň myslím . "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 20:56

Sonozaki Ayu

"Létat?" Podivila jsem se. "Jak přesně to myslíš?" Nevěděla jsem, co přesně si představit, ale zajímalo mě to. "Etoo...Nemyslím si, že by nám to jen tak prošlo...Nevím jak dlouho jsi tu nebyl, ale je to tu dosti hlídaný...Aiko-sama by mě pak nejspíš uškrtila, kdybych bez povolení opustila vesnici...Ale zní to zajímavě." Usmála jsem se a zkusila jsem si to představit, zatímco jsem zhltla poslední knedlíček.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 21:04

Stála jsem tam a dívala jak Tascher odcházel. I když mě jeho slova trošku uklidnila. Stále jsem trošku váhala. S Yuusukem jsme se tedy domluvili, že použiji jednu technikua já se změním v pavouka a vylezu na strop a budu odposlouchávat. JEstli mi bude něco hrozit, tak má Yuusuke hodit kouřovou bombu a utečeme. Udělala jsem to co jsme se učili a řekla potichu "Henge no Jutsu " objevil se malý kouř a já už byla na stropě a poslouchala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 21:19

"Tak ako ja nemyslím teraz hneď iba keby bol čas a nie takýto večer lebo cez deň je aj viac vidieť a tak ... no a keby tak vďaka tomu že viem lietať by si potom mohla aj ty keby sa ti to chcelo vyskúšať ."
Aj ja som už dojedol ale platiť sme nič nemuseli predsa len to bol akokeby taká láskavosť od toho čo to tu vlastnil .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 21:26

Sonozki Ayu

"Hmm, nikdy jsem neletěla...Musí to být nádherný pocit." Řekla jsem zasněně nahlas. Milovala jsem vítr a tahle představa mi připadala více než zajímavá. "Když už jsme dojedli...chceš jít ještě někam, nebo jdeš domů?" Opřela jsem si bradu o ruce a dívala jsem se na něj zkoumavým pohledem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 21:34

"Čo tak sa ísť teda skúsiť preletieť ?
A potom keby tak odtiaľ môžeme preisť k tej oáze tam to je večer lepšie než cez deň ... teda podľa mňa "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 9 Dec - 21:40

Jen chvilka mi stačila. *To stačí Yuusuke...padáme odsud..* vylezla jsem ven na střechu a opět se změnila zpět. Skočila jsem dolu a šla s Yuusukem pryč.
*Tascher lhal?* *Je to možné...nech to být.. možní se to...*
*To si opravdu myslíš Yuusuke?*
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Dec - 7:40

Sonozaki Ayu

Jakmile se Shiro zmínil o létání, úplně se mi rozzářily oči. Muselo být poznat, jak moc se těším, ale snažila jsem se své přehnané reakce držet pod kontrolou. "Haaai" Odpověděla jsem s úsměvem a zvedla jsem se od stolu. "Můžeme jít?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Dec - 9:21

Vstal som aj ja teda .
"Áno môžme ísť ... "
Prehovoril som a šiel som pomaly von do ulíc kde som ju čakal.
Mal som v pláne preletieť až k tej oáze .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Dec - 9:28

Sonozaki Ayu

Šla jsem za ním ven z restaurace až na místo, kde se zastavil a čekal. Neříkala jsem nic. A čekala jsem i když jsem nevěděla, co přesně mám čekat. Přemýšlela jsem, jestli přivolá nějaké zvíře, nebo jestli on sám má křídla...I když jsem si to dost dobře nedokázala představit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Dec - 9:31

"Poď ku mne bližšie .... a môžeme teda hneď potom letieť ."
Prehovoril som a povedal jej , pozeral som pritom k nej .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Dec - 10:04

Sonozaki Ayu

Přikývla jsem a šla jsem pomalu k němu. Cítila jsem, že se červenám, což u mě nebylo nic neobvyklého, ale i tak jsem uhla pohledem. Zastavila jsem se těsně před ním a trochu nervózně jsem na něj pohlédla. "Takže...Co teď?" Usmála jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 11 Empty Re:

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 12 Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru