Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Les Smrti - řeka

+2
Noriko Kana
Toriko Shihouin
6 posters

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Sep - 13:43

First topic message reminder :

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Kalamazoor

Na první pohled poklidná říčka. Jen do té doby, než do ní vlezete...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 27 Sep - 13:30

Okamžitě jsem vyskočil do vzduchu a uhnul.Vytáhl jsem kunai a říznul jsem se do ruky aby mi začala téct krev.Poté jsem zní vytvořil stříbrnou kosu a zahyhnal jsem se "Konečně nějaký vzrůšo"Vlk mi přiskočil k boku a čekal co zavelím.Les Smrti - řeka - Stránka 10 Silver_Scythe
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Guest Tue 27 Sep - 13:30

Zapřemýšlel jsem."No..určitě dobře...ale raději bych se, co nejdřív vydal na cestu, protože si myslím, že než tu věž najdeme, tak to chvíli potrvá..." Znovu jsem si kousl do tyčinky a sledoval střídavě Roko a lese okolo nás.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Sep - 13:34

Z otevřené tlamy tohoto přerostlého vodního "hada" se vychrlil pořádný proud vody. Byl natolik silný, že by porazil i buvola. Mířil přímo na Tatsua a jeho vlčího společníka. Vzhledem k tomu, že útok přišel z blízkosti sotva několika metrů, byla nulová šance, že by stačili uhnout oba dva.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 13:37

Vydal jsem se za Tatsuem, spolu s tím malým vlkem, kterého mi tu nechal... Po nějaké době jsem se k němu dostal, ale všiml jsem si, že na něj cosi útočí... Chceš s tím zubatcem pomoct, nebo se mám jen dívat na tvůj boj??? řekl jsem ve vtipu a vesele se na něj usmál...
(přidal jsem si tě na Skype, tak to potvrď Very Happy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 13:40

Hai, přikývla jsem. Dojedla jsem tyčinku a trochu jsem se napila. Vstala jsem a protáhla se.
Ták, já můžu vyrazit.
Čekala jsem jenom až vstane a byla jsem připravená vyrazit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 27 Sep - 13:46

Vlk mě odžduchnul a skočil do rány bez toho aby se mě ptal nebo čekal na rozkaz a potom zmizel"No zatím to nějak ujde "Podíval jsem se směrem k Tascherovi. Rozběhnul jsem se směrem k tvorovi rozmáchnul jsem se kosou a mířil mu na krk.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 13:52

Ok... Jen jsem se frajersky opřel o strom a boj dál nezaujatě pozoroval...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Sep - 13:53

Hlava bleskurychle zmizela pod vodou, takže Tatsuo máchl do prázdna. Poté se vynořily hlavy dvě. Byly si podobné, jako vejce vejci s tím rozdílem, že jedna hlava chrlila velmi silný proud vody, který měl Taschera sundat ze stromu. Na Tatsua druhá hlava prskala zatím neidentifikovatelnou kapalinu.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Guest Tue 27 Sep - 13:55

Taky jsem dojedl tyčinku a postavil se."Tak vyrážíme ne?" Usmál jsem se na ni.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 13:57

Letěl na na mě proud vody, ale jen jsem snadno o kousek uhnul a s úsměvem se znovu opřel o kousek dál...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 27 Sep - 13:58

Okamžitě jsem odskočil dál a vyhnul jsem se.Zasmál jsem se a podíval jsem se na Taschera.A rozběhnul jsem se směrem k hlavě.S kosou danou za zády.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 13:59

Oplatila jsem mu úsměv.
Jasně, jdeme, vyrazili jsme do centra lesa.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Sep - 14:07

Mořská příšera vylezla na břeh a objevila se i třetí hlava. Vztyčila se do výšky deseti metrů. Vzhledem připomínala draka. Mohutným ocasem se ohnala a pokácela několik stromů. Tascher skončil pod dřevenými troskami. Na rozeběhnutého Tatsua se vyvalil dým a plameny, které vychrlila třetí hlava. Neměl vůbec šanci se ke krku tohoto monstra jen přiblížit.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 14:17

Stromy se začaly tříštit, pod náporem ocasu té přerostlé ještěrky... Jen jsem zívl a bez námahy probleskl té potvoře za záda... Hodil jsem ji na konečník několik výbušných kunai a nechal je vybuchnout při mohutné explozi...(Tomu říkám natrhnout někomu prdel Very Happy)Potom jsem ze stále znuděného zívání opět zmizel a objevil se asi o 50m dál, kde jsem se zase opřel v COOL postoji o strom...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Sep - 14:26

(Teď si s vámi zahraji já. A počkejte, že vás ty OP postavy rychle přejdou, broučci)

Obluda se rozplynula v hustém dýmu.
Snad zmizela, když ucítila blížící se kunaie. V kouři se mohutně kýchající blížil přibližně čtyř-pěti metrový pes. Očuchával prostranství a po chvíli si prostě při dalším kýchnutí sednul na zem. Nějakým zázrakem si nevšiml, že si sedá "na někoho" a tak Tatsuo, který v kouři neviděl ani na krok, skončil doslova "zasednutý."

Pejsek si všimnul svitku, který Tatsuovi při pokusu o úhybné manéry vypadl z rukou. Sebral ho do tlamy a vrtíc ocasem a mohutně slintajíc se rozběhl pryč.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 14:43

(Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy konečně jsem vylákal sysla z nory Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy)
Zmizel jsem a objevil se na na hřbetu toho psa, který pelášil pryč... Hodil jsem kunaie se silným ocelovým lankem tak, že to tomu psisku na několikrát obmotalo nohy v plné rychlosti...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Sep - 14:50

(Sysla z nory? XD Ani nevíš, kdo za pejska hraje XD )

Prudce se zastavil, takže mu lanka příliš nevadila.
Očichal cosi u svých nohou a pak se prudce rozběhl. Zakopl o lanko a celou svou vahou Taschera zalehl. Lanka na jeho kůži popraskala, i když mu způsobila pár šrámů. Nicméně to, že zaklonil hlavu způsobilo, že svitek spolknul. Ozvalo se mohutné kýchnutí a na Taschera se z psí tlamy vyvalil proud slin. Jelikož ho náš oblíbený mazlíček pořád zčásti zalehával, nemohl uhnout.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 14:59

(Very Happy Nech mě hádat... Mikomi Razz Very Happy)
Nenechal jsem na sobě nic znát, ale ten pes mě vážně nas..l, z toho se živej nedostane... Soustředil jsem se a pomocí telekineze mrsknul velkou rychlostí toho psa o strom... Tak tohle ti muselo zlámat minimálně žebra, ty sv..ě... Pomyslel jsem si a s velkým mečem(meč je pro mě velmi lehký) v ruce jsem mu šel rychle rozpárat břicho...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Sep - 15:08

(Védle XD )

Pes letěl vzduchem nebo se spíš kutálel po zemi. Bystrými smysly zaregistroval, jak se za Tascherovými zády něco pohnulo. Odrazil se zadními tlapami od stromu a běžel za tím. Dalším odrazovým můstkem byl Tascher sám, přičemž mu meč vyletěl z ruky. Za chvíli už všude kolem létalo peří z několika ptáčků, které si ulovil. Jeho pohyby se nedaly ani postřehnout. Pak se otočil, kolem tlamy peří a prudce pohodil hlavou. Vlivem několika zásahů a rychlého nacpání to všechno letělo ven i se svitkem. Bohužel, přímo na Taschera, který byl zase mírně násilně přidržován předními tlapami, takže se nemohl ani hnout.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 15:18

Jen jsem přitáhl telekinezí meč a zaostřil ho futonem... Jím jsem usekl tomu psovi obě přední nohy... Zvratky i svitek se jen nevine vznášeli na dosah ruky ve vzduchu a já se rychle zvedl ze země a svitek sebral... Potom jsem probleskl někam daleko od toho teď už dvou nohého psa...
(sliny ještě beru, ale oběd už jsem měl Very Happy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Sep - 15:23

Pejsek zvedl oči k meči a rychle nadskočil. Čepel skončila na zemi. Váha zvířete vážícího víc než slon Tascherovi zjevně polámala pár kostí. A pejsek se pomalu vydal s čumákem u země za ním XD

(Vidíš, já teprve obědvám XD)
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 27 Sep - 15:37

Přiběhl jsem k řece a uviděl jsem nějakého kluka jak bojuje.S úžasem jsem se na to podíval a ukázal jsem prstem.* Toho psa....chci!! * pomyslel jsem si a usmál jsem se.Stál jsem tam a s úžasem jsem ho sledoval.Pak jsem si všiml že běží přímo na mně.Rychle jsem vyskočil na nejvyšší strom a čekal až proběhne pode mnou.Pak jsem skočil na jeho hlavu někam za ucho a když běžel tak jsem "trochu" skákal.Z kapsy se mi vyřítilo několik kunaiů,shurikenů a senbonů.Rychle jsem chytl Ninjato od strýce.* Tohle nesmím ztratit * pomyslel jsem si a snažil jsem se na něm udržet.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Sep - 15:42

Ztěžka jsem oddechoval, ale při kontrole mého zdravotního stavu jsem nic zlomeného nenašel, přesto mě zatraceně bolel hrudník a měl jsem pocit, jako by mě přejel parní válec... Zakryl jsem zcela svůj pach a opřel se v husté koruně jednoho z velmi vysokých stromů...Musím si alespoň trochu odpočinout a nabrat síly... Během odpočinku jsem ulovil tucet ptáku, které jsem svázal k sobě a držel je v ruce...(velcí byli asi jako Pelikáni... Very Happy) Tak pojď pejsku, když tě nemůžu porazit, tak si tě alespoň ochočím... řekl jsem si odhodlaně (moje postava neví, že už po psovi někdo jde Very Happy)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Shinobi Tue 27 Sep - 15:43

Najednou ucítil za krkem jakési svrbění.
Prudce se zarazil, naklonil hlavu na stranu a sednul si.
Začal se prudce drbat, div Katashiho neshodil. Nicméně stejně to nepomáhalo. Stuhnul na místě a chvíli čekal, co se bude dít. Táhle zakňučel, jako kdyby chtěl, aby ho někdo pořádně podrbal za ušima, když už se jich držel. Ničeho jiného si nevšímal. Hlad už dávno neměl.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Katashi Aokawa Tue 27 Sep - 15:50

Když se začal drbat za uchem myslel jsem že mě rozmáčkne , ale zdát se že když mi vypadly věci , tak ho to nějak uklidnilo.* Co dělat??Ale vypadá to...že mu to udělalo dobře...hmmm... * pomyslel jsem si a vytáhl jsem několik senbonů , které jsem napustil Raiton chakrou a začal jsem nimi jezdit za jeho uchem." A jak se asi jmenuješ , co?Dal ti vůbec někdo jméno? " zeptám se ho , ale ani nečekám že mi odpoví.Jak by taky mohl.Vždyť je to pes!" A co ty tady tak sám děláš co? " dodal jsem po chvíli.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Les Smrti - řeka - Stránka 10 Empty Re: Les Smrti - řeka

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 10 z 12 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru