Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Kiwi Namikaze
Shijin Hyuuga
6 posters

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 19:59

First topic message reminder :

''A-a-azumo se-nsei ,je vám u-ž do-b-ře ?''zvedl jsem se ale hned na to jsem spadl na zem protože jsem něměl vůbec žádnou chakru

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat 10 Sep - 20:35

"No.." zamyslel jsem se a tak nějak kvůli zvyku se podíval na hodiny, "poslední dobou mám času celkem dost, což o to. Dobrý medik ne, nejlepší medik. Ale než se někam vydám, potřebuju vědět, o co jde přesně.." ubral jsem na hlase a opřel se o pult.
Pak jsem se podíval na neznámou dívku a prohlédl ji pohledem.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 20:40

"Umm tak Roka ti o tom povie viac ... "
Povedal som a prenechal som jej slovo .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 20:54

Zhluboka jsem se nadechla.
Tak to bude trochu delší.
Doufám, že to nebude moc i na něj.
Takže, ehm, no,byly jsme nuceni bojovat s mím kamarádem proti jedné shinobi, která má prokletou pečeť a on je teď ... těžce raněný. Nepamatuju si úplně přesně, co všechno mu je, ale pokusím se vám toho říct co nejvíc. Doktorka mi říkala, že má Akihiro něco s většinou orgánů v oblasti břicha a hrudi, popsala to tak, že to vypadá, jako by je někdo vytáhl a zase vložil zpátky na místo. Plíce mu chybí úplně, lépe řečeno jsou úplně rozmixované. Taky utrpěl menší otřes mozku a obrátila se mu cirkulace krve, což si medici nedokáží vysvětlit, vydechla jsem.
To je vše, co si pamatuju.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat 10 Sep - 21:03

Pomalu jsem vstřebával všechny ty informace a snažil se pochopit, o co se vlastně jedná.
"Do Kiri, říkáte.. ne, že by se mi tam chtělo, ale tak.." podrbal jsem se na hlavě, "co jinýho mám s tebou dělat. Kdy se bude odcházet?" poupravil jsem si plášť.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 21:11

"Najlepšie bude ak pôjdeme teraz hneď ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 21:14

Podívala jsem se z jednoho na druhého a jen jsem přikývla.
Doufám, že s tím něco zmůže. Vypadá to, že asi jo.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat 10 Sep - 22:26

"Tak v tom případě jdeme.." zamířil jsem ven z nemocnice. Ještě jsem stihl mávnout na Ai a informovat personál, že odcházím. Pak už jsem jen zmizel ve dveřích.
.Přesun.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Sep - 20:00

Procházel jsem se chodbou a díval se po dveřích. Je čas zase něco podnikat. Usmál jsem se a vyrazil pryč.(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu 15 Sep - 19:20

Společně s celým doprovodem a vysíleným pacientem se nám podařilo dostat do nemocnice.
Rozrazily se dveře a několik mužů vstoupilo dovnitř, dávali pozor ať vše proběhne tak, jak má a informovali o situaci zdejší doktory. Za nimi jsem dorazil já a doktorka Masaki. Nakonec přinesli na nosítkách Akihira.
Připravoval se sál a celá nemocnice se dostala do pohotovosti. Přišel jsem ke dvěma sestrám a nechal je poslat pro Sakuru a Shizune.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Sep - 19:34

Právě jsem kontrolovala nějakého pacienta s četnými popáleninami na obličeji, když ke mě přiběhla udýchaná sestřička. Sdělila mi naléhavý případ a já se s menší omluvou vydala z pokoje ven. Na chodbě jsem střetla několik doktorů, sestřičky pobíhali sem a tam. Prostě zmatek. Vyhledala jsem v davu Alliiho a zamířila k němu.
"Allii-san, sestřičky mě informovali o nálém případu, ovšem o co se jedná podrobněji?" Zeptala jsem se a prohlížela si pacienta na nosítkách.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Uzumaki Allii Thu 15 Sep - 19:54

"Zdravím Shizune, jsem rád, že jsi tu. Bude tě potřeba, ještě musíme počkat na Sakuru a potom vám to dovysvětlím, něco takového se mi nechce opakovat dvakrát. Každopádně se připrav na něco, co jsi ještě nezažila. Ten kluk by už dávno neměl žít.." pověděl jsem neutrálně a netrpělivě vyhlížel Sakuru.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Thu 15 Sep - 20:01

Jen jsem přikývla, opravdu smrtelných zranění jsem viděla za život nespočet, ale zněl tak vážně. Uvidíme.. Porozhlédla jsem se po chodbě a vyčkávala i na Sakuru.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Shinobi Thu 15 Sep - 20:18

Tsuyi Masaki - Hlavní lékař Kiri
 - Stránka 6 0627fd0440_17987517_o2
Jen se vším pomáhala a snažila se Akihira trochu připravit. Měl po té cestě slabý puls, ale pořád byl ještě stabilizovaný.
Shinobi
Shinobi

Počet príspevkov : 1179
Join date : 24. 08. 10

Shinobi
Vesnice:
Klan:

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Sat 17 Sep - 18:59

Zrazu sa roztrieštilo okno na izbe kde sedel Akihiro a priamo na hlavného medika preletelo niekoľko divných banbusvých ihlíc, aspoň vyzeralo ako stvorené z bambusu. Oknom preletelo divne vyzerajúce dievča ktoré.. viac menej pripomínalo pandu. Jednou rukou šiahlo na Akihira a jednou spravila znamenie, ani nie o dve sekundy sa pomocou obráteného kuchiyosen no jutsu pomocou ktorých ich privolali pandy z ich zeme premiestnili preč z nemocnice. Ostal po nich iba obláčik dymu.

 - Stránka 6 2009-11-20-216890
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat 17 Sep - 19:08

Po tom všem zmatku, vše se seběhlo tak rychle a než jsem se dostal k pokojům, bylo pozdě. Snad se to neděje znovu... Kdo by..?
Přehodil jsem přes sebe plášť a vyběhl z nemocnice. Ještě jsem stihl zavolat na Ai, "Vrátím se dávej na všechny pozor!"
.Přesun.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 19 Sep - 9:28

s Nefrit jsme ztrávili opět celý den na sále jako by to nestačilo už v Kumo, ale nestěžovali si a prováděli dál těžší zákroky, jelikož nám v průběhu jedné z posledních operací došla chakra museli jsme zákroky dodělat ručně. Obcházeli neustále ranněné a další, těšila jsem se až se vrátíme do vesnice a dám si alespoň dvoudenní volno

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Uzumaki Allii Fri 23 Sep - 21:42

Došel jsem do nemocnice, vše už vypadalo v pořádku. Možná byla ještě lehce v pohotovosti, kvůli pár dodělávkám občas vypadla elektrika apod. Hlavně byl nedostatek mediků.
Už od vchodu na mě volala radostně Ai. Když jsem zjistil, že je zdravá a v pořádku, tak nějak mě to potěšilo.. pozdravili jsme se a chvíli klábosili. Po zhruba půl hodině jsem se vydal na směnu. Nějaký čas tu teď budu muset strávit. Ale určitě si musím udělat chvíli na chuuninské zkoušky.. Kdy vlastně budou? To si ještě musím zjistit.
Po nějaké době jsem se posadil do kanceláře a vyřizoval vše, co bylo potřeba. Dnes tu zůstanu..
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 6 Empty Re:

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 6 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru