Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Kiwi Namikaze
Shijin Hyuuga
6 posters

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 19:59

First topic message reminder :

''A-a-azumo se-nsei ,je vám u-ž do-b-ře ?''zvedl jsem se ale hned na to jsem spadl na zem protože jsem něměl vůbec žádnou chakru

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Fri 2 Sep - 18:53

odfrkl a jakmile jsem dokouřil zbytek cigarety jsem hodil na zem (xD), následně jsem zavřel oči a zavrtal jsem se více do postele

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat 3 Sep - 16:45

Po několika denním ,,spánku" jsem se těžce probral, víčka byla ještě ztěžklá a bolely mě záda z té hrozné postele. Po chvilce klidného ležení se mi lehce podařilo otevřít oči. Porozhlédl jsem se po místnosti, první, co mě zaskočilo byla sedící žena u lůžka.

Ai
"Už jste se probral Allii-sama !" začala jsem jásat, "ještě se šetřete, měl byste tu chvíli pro jistotu pobýt."

"Hmm, Ai?" posadil jsem se, líně se protáhl a Ai věnoval milý úsměv, "myslím, že už to nebude potřeba."
Chodilo se mi celkem dobře, sebral jsem oblečení, co leželo na stole a za plachtou se převlékl.

Ai
"Ale... Allii-san, vážně by bylo lepší, kdybyste tu ještě chvíli poležel," prohlédla jsem si ho a v celku se udivila, jak rychle se stihl obléct.


"Ai, jsem přeci doktor. Sám bych měl vědět, co je pro mě nejlepší.." poupravil jsem kabát a vyrazil pryč z pokoje. "Děkuju mockrát, měj se.. zanedlouho se beztak zastavím. Nashle!"

Ai
"Umm.."
Přikývla jsem a zavolala personál, aby znovu připravil pokoj pro další možné pacienty.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 19:02

Orli přistáli v blízkosti nemocnice. Zraněné a lidi v bezvědomí si vzali do péče lékaři. Já se také nechala ošetřit, ale až na lehké přiotrávéní, které jsem díky protijedu docela ustála, mě nijak zvlášť neošetřovali. Nicméně jsem byla dost unavená, takže jsem neměla v plánu cokoliv dělat. Velmi pomalým a volným krokem jsem odešla z nemocnice, poté co mě lékaři ujistili, že všichni přežijí a budou v pořádku.
Přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sun 4 Sep - 19:07

Otevřel jsem nenápadně jedno oko a rozhlídl se kolem. A hele v nemocnici jsem ještě nebyl, ale to znamená, že mise nedopadla nejlépe. No, ale pokud tu ležím já, tak zbytek tu musí být taky někde. Zamyslel jsem se a uviděl jak kolem mě obskakují sestřičky. No, to je ale jinačí servis. Zavřel jsem oko a ještě pohodlněji si lehl. Kdyby se mi chtělo vstávat, tak jak se mi nechce.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 5 Sep - 15:43

Pomalu jsem se probouzela.
Zamžourala jsem do světla. Důvěrně známé probouzení se na tomhle místě se mi ani trochu nezamlouvalo. Bolely mne z všudypřítomné bílé barvy oči. Ještě párkrát jsem zamrkala než se mi podařilo zaostřit. Začínalo mi docházet, co se na misi odehrálo. Zatnula jsem ruce v pěst a zhluboka se nadechla. Pak už jsem našla své oblečení a rychle vyběhla z nemocnice pryč. Jako kdybych utíkala sama před sebou. Tohle jsem totiž dokonale zvorala...

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 5 Sep - 17:08

Probudil mě divný šramot,který se odehrával blízko mé hlavy.Pootevřel jsem víčka a znovu je zavřel před zapadajícím sluncem.Pořádně sjem se rozhlédl a spatřil pobíhající sestřičky.Takže jsem v nemocnici?Tak to mise dopadla asi dobře?Našel jsem dlaněmi své oblečení a natáhl ho na sebe,přičemž jsem se postavil na nohy.Beze slova jsem se vypařil,i když tohle obskakování bych si nechal líbit,ale teď jsem musel myslet na Pili,asi čtyři dny jsme se neviděly to je hrůza!Ušklíbl jsem se a vyskošil z okna.
(přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 6 Sep - 14:40

Po několika dnech jsem byl konečně propuštěn z vesnice, se zavázaným hrudníkem rukami a nohami jsem odkráčel z nemocnice v mém oděvu... konečně jsem si mohl jít pořádně zakouřit bez buzerování a jít na čerství vzduch
- přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 18:12

Přišla jsem k nemocnici a čekala, až mě Naruto dojde. Mezitím jsem se rozhlížela po někom, kdo by mohl vědět, jestli je Uzumaki Alii vevnitř.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 18:13

Dorazil som za ňou .
"Tak a teraz sa opýtať ! "
Povedal som a mieril som k recepcii

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 18:19

Šla jsem za ním a hodlala jsem to na něm nechat.
Dneska jsem toho vyřizovala až dost, taky si jednou můžu dopřád ten komfort nechat vyřizování věcí na někom jiném.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 18:23

"Dobrýý tak neviete či tú náhodov nieje Uzumaki Allii ? či ako mu vlastne je .. "
Povedal som si to Ďalšie pre seba .
No pripadalo mi keď sa tam bavili že skôr tam asi nieje .
Otočil som sa k Roke .
"Myslím že tu asi nieje ... "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 18:29

Povzdechla jsem si a podrbala se na hlavě.
Přece se ten chlap nevypařil do vzduchu, ne?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 18:32

"No možnéé to je !
Teda ako si pametám ale nie nemal by ... žeby je teda doma či tu skúsime počkať ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 18:33

Pokrčila jsem rameny.
No tak tu chvíli počkáme a uvidíme, ne?
Opřela jsem se o zeď.
Kdyby se náhodou objevil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 18:36

"Hej presne tak ... no ale dnešok utiekol naozaj akosi rýchlo .
Docela nezvyčajné normálne ."

Usmial som sa na ňu .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 18:42

Ani mi to zas tak nepřišlo, ale znám ten pocit, usmála jsem se.
Snad se nám během zítřka podaří vrátit do Kiri.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 18:49

"Tak to myslím že hej predsa len už sme na dobrej ceste tak by to malo už ísť ako po masle ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 19:55

Snad, přikývla jsem a zavřela oči. Hodlala jsem tak strávit nějakou dobu. Přemýšlela jsem nad tím, jak ten Alii bude asi vypada a jestli bude podobný Narutovi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 19:57

Ja som pozrel k nej a iba som sa pousmial .
Dával som pozor či sa náhodov nedostavý .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat 10 Sep - 20:04

Rozhodl jsem se podívat do nemocnice na mou pravidelnou kontrolu, jestli funguje vše jak má.
Otevřel jsem vchodové dveře a už v tu chvíli mi bylo jasné, že na recepci bude zase posedávat Ai.
Mávala na mě už od příchodu, když jsem se dostal k pultu, začala mě informovat o novinkách a vážných případech.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 20:19

Všimol som si príchozieho a hneď som spoznal podľa vlasou že je to Uzumaki preto som k nemu podišiel .
"Zdravíím ty si nebodaj Alli ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Uzumaki Allii Sat 10 Sep - 20:26

"Hm?" otočil jsem se za neznámým hlasem, "ano, správně.." Naruto?
"Zdravím, jsi opravdu ten, kdo si myslím, že jsi?" trochu jsem se do toho zamotal.
Uzumaki Allii
Uzumaki Allii
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 1543
Join date : 19. 04. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uzumaki

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 20:27

Uslyšela jsem, co říká Naruto, otevřela jsem oči a ihned jsem vyskočila na nohy. Tím to ale taky tak skončilo, protože jsem se nedokázala tak rycghle zorientovat v prostoru a ty dva najít.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 20:29

"Hej som ale teraz o to nejde potreboval by som ťa požiadať pomoc ... teda aj keď nie priamo ale v jednej dedine potrebujú dobrého medika a že babička tsunade ťa učila tak si myslím že si dobrý medik a preto teda žiadam tú pomoc pri jednom naliehavom prípade v Kirigakure ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Sat 10 Sep - 20:33

Konečně jsem se jakž takž vzpamatovala a došla k nim. Rozpačitě jsem si prohrábla vlasy a otočila se na Naruta.
Tak se zdá, že jsi to zatím vyřídil za mě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 5 Empty Re:

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 5 z 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru