Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+2
Kiwi Namikaze
Shijin Hyuuga
6 posters

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 19:59

''A-a-azumo se-nsei ,je vám u-ž do-b-ře ?''zvedl jsem se ale hned na to jsem spadl na zem protože jsem něměl vůbec žádnou chakru

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 23 Aug - 20:00

Odtáhla jsem se dřív než se mne mohl dotknout.
Vrhla jsem na něj dotčený pohled.
"Tak můj milý, klidně mě zažaluj, ale nejdřív se podívej, že díky mě můžeš." uraženě jsem zkřížila ruce na prsou.
"Zásluhou mé techniky totiž nemáš na těle jediný šrám, baka."
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:03

''dostal bych se z toho sám'' vyplázl jsem na ní jazyk ''a ty'' přišel jsem k Shikiovi a zvedl jsem jej za tričko do vzduchu a donesl jsem jej na postel na kterou jsem jej pustil ''tady budeš ležet, dokud ti nebude dobře'' najednou mě chytla ruka ve které jsem měl roztrhané svaly, nestihl jsem schovat tu bolest a zavřel jsem oči, ruku jsem si chytl tou druhou ''ksakru...'' podíval jsem se na ně ''kde je Zafina ?''


Naposledy upravil Azuma dne Tue 23 Aug - 20:06, celkově upraveno 2 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:05

mluvení ze spaní ''Zafina......Zafino......Mám tě .... rád...''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 23 Aug - 20:06

"Kdo?" trochu nechápavě jsem se na něj zadívala a pak si vzpomněla na dívku z jeho týmu. Přejela jsem pohledem k Shikimu a potom k Takuovi.
"Neviděla jsem ji." zamračila jsem se.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:07

''hmm'' zamručel jsem a po té jsem vyběhl jí hledat, jako první jsem mířil do kanalizace
- přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 23 Aug - 20:08

"Vy zatracenej idiote..." byla jsem celkem ráda, že už mé tiché klení neslyšel.
Rychle jsem se vydala za ním.

(Přesun)
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:17

probudil jsem se a koukal a nikde nikdo proto jsem šel prozkoumat kanalizaci ''Auuu...ksooo to zvládnu''

-přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Tue 23 Aug - 20:19

Chakrový havran donesl Zafinu na jednu z postelí.
Za tu dobu ji i vyléčil, protože jsem do něj přimíchala lékařskou chakru, jako vždy když nesl raněného. Pak se vypařil a ona ležela na peřinách. Za chvíli se mohla probudit. Unavená, ale jinak v pořádku.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:21

''Haaaa...konečně jsem vás.....aaaaaaaaaargh...''spadl jsem na zem ale zase jsem se zvedl a zeptal se ''Je...Je Zafina v....po...pořádku?? nestalo se...jí n..nic?''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:25

Strašnou rychlostí jsem si sedla a vykřikla. Ruku jsem si položila na hruď a zhluboka dýchala. Prohlédla jsem své tělo a lekla se ještě víc. Okamžitě jsem začala hledat svou květinu. Můj bože, to snad ne! Pomyslela jsem si a okamžitě vyběhla z postele. Intimní partie jsem zakryla trochou chakry, ale jen opravdu ta kritická. Běžela jsem hledat tu rostlinu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:26

''Ne zafino...já ji najdu běž si lehnout! .. prosím Smile ''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:28

Hned jak jsem vyběhla z pokoje, narazila jsem do Shikiho. Jak může vědět, co hledám? pomyslela jsem si a řekla : Nech to být Shiki, tohle je moje věc, najdu to sama. Řekla jsem chladně, oběhla ho a běžela dál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:32

''ne ..počkej...chci ti říct..že ..žže... MILUJU TĚ ,skrýval jsem to dlouho ..''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:36

Vyděšeně jsem se na něj podívala. Zafina-introduction Chvíli jsem přemýšlela. Poté jsem se ale zamračila a vrazila mu facku. Beze slova jsem hned potom běžela pryč.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 23 Aug - 20:38

''Tak..jsi to vzala takhle Sad ;( ,tak to nemá cenu abych tu byl ''

-přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 23 Aug - 21:52

Pomaly som prišla do nemocnice.. len som si to zamierila priamo na izbu Akihira a keď som vstúpila tak som sa na neho mierne usmiala.. z toho konfliktu o meče nezíde nič dobrého.. ale oni "patria" Kirigakure.. inak by len ten význam slova úplne stratil váhu.. to že mal Samehadu Killer znamená maximálne toľko že sa o to vtedajšia Mizukage moc nezaujímala.. a šermiari tiež nie.. ale ja tie meče znova zjednotím.. a všetky ich ovládnem.. vytvorím novú generáciu šermiarov.. prekonám Mangetsuho .. rozmýšľala som a len som si sadla na kraj postele Akihira.. no.. vstávaj.. ideme do Kiri.. povedala som povzbudivo..
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 23 Aug - 22:10

Byl jsem v takovém polospánku a když jsem ucítil, že někdo se vedle mě posadil, pootevřel jsem malinko oči."Do Kiri? Ale jak? To...to mě jen tak pustí?" Podíval jsem se kolem na pořád rozestavěné členy ANBU.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Tue 23 Aug - 22:13

Hai.. ideme.. povedala som milo no už som nečakala na odpoveď.. chcela som byť v Kiri čo najskôr.. pomohla som mu z postele po čom som cez neho iba prehodila plášť a podala som mu jeho zbrane po ktoré som pred chvíľkou skočila.. po tom som sa vydala z nemocnice von..
(presun)
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 23 Aug - 22:15

Byl jsem z toho trochu mimo, ale neprotestoval jsem. Všechno jsem pobral a následoval Lizz. Naposled jsem se otočil na ANBU a tak zlostně je probodl pohledem, než mi zmizeli z očí.
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Wed 24 Aug - 15:49

Do nemocnice přiletěl chakrový havran a ze zobáku mu vypadl vzkaz.
Spoiler:
Dívka z jeho hřbetu byla okamžitě přenesena do pokoje, ošetřena a hlídána tak, aby nemohla utéct. Hned, jakmile ji odnesli se havran rozpadl.
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Thu 25 Aug - 7:55

Otevřela jsem oči a hned věděla, kde jsem a co tu dělám. Mračila jsem se. Byla jsem vážně naštvaná na všechny. Jak bych jen těm hlupákům vysvětlila, že jsem to já.. Ach jo.. Za zad mi vyletěl zase ten ptáček a odletěl pryč, aniž bych o tom věděla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Thu 25 Aug - 22:18

Přiběhl jsem do nemocnice i s Mikomi v náruči. Sestřičky mi okamžitě ukázaly do jakého pokoje ji položit. Vzal jsem ji do pokoje a položil na postel. Doktoři ji začali hned dávat nějaké léky na uklidnění horečky. Já si jen sedl k oknu a díval se z okna ven do tmy, sem tam jsem koukl i po Mikomi. Co teď? Je pryč. Ani jsme ho nedokázali nijak zastavit. Je pryč a s ním i bratr.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Thu 25 Aug - 22:47

Odnesl jsem je do márnice, pak mi sestřičky řekly o Mikomi. Rozeběhl jsem se do jejího pokoje.
"Co se to." příjdu k její posteli. "Pečeť?" zašeptal jsem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Katashi Aokawa Thu 25 Aug - 22:49

Celý zadýchaný jsem vběhl do nemocnice a namířil jsem si to k recepci , která byla překvapivě prázdná.*Ksooo...to tady nikdo v noci není nebo co??* pomyslel jsem si a sedl jsem si na jednu z židlí.Na chvíli jsem zavřel oči a uklidňoval jsem se abych se tu ještě nezhroutil.Po chvíli přišla na recepci nějaká sestřička.I přesto že jsem měl zavřené oči , jsem o ní věděl avšak jsem pořád seděl.Až po několika dalších minutách jsem vstal a přešel jsem k recepci." Mám jen jednu otázku...je...tady v nemocnici....Hyuuga Mikomi?? " zeptal jsem se recepční a ta mi zdělila že ano a na kterém pokoji se nachází.*Kso...to nejhorší se vyplnilo....hlavně ať to není nic vážného...nesmíme přece přijít o svého senseie!* pomyslel jsem si a pomalým krokem jsem se vydal k pokoji.Po cestě mě předběhl nějaký muž směřující tam kde já.Ruce jsem měl v kapsách a pořád jsem si pohrával se svitkem , který jsem nesl.Po chvíli jsem stál před dveřmi do jejího pokoje.Opatrně jsem vzal kliku a pomalu jsem otevíral.Nakoukl jsem dovnitř a viděl jsem Mikomi-sensei jak leží na lůžku a toho muže jak u ní stojí*Proč??Proč zrovna ona??* zeptal jsem se i když jsem věděl že se odpověď asi nikdy nedozvím.Z oka mi ukápla slza , která dopadla až na zem.Dveře jsem pak otevřel úplně a u okna jsem si všiml toho chlapíka co s ní mluvil v Dango obchodě."Dobrej" řekl jsem tiše abych nevzbudil Mikomi.Přešel jsem k oknu a stoupl jsem si vedle toho chlápka." Prosím...řekněte že bude v pořádku" řekl jsem mu a šlo vidět že v to vkládám velké naděje.Svitek jsem zatím nechal v kapse.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 26
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Empty Re:

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru