Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

2 posters

Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Mon 29 Aug - 16:42

Jméno a příjmení:
Amaterasu Surashi

Hodnost:
Genin

Věk:
17

Narození:
2.10. .....

Pohlaví:
Žena

Vesnice:
Yukigakure no Sato

Klan:
Surashi

Sourozenci:
Fujin Surashi (Nepamatuje si na něj)

Kekkei Genkai:
Hijutsu - Tajná výroba speciálních bojových holý a jejich specifické a unikátní využívání.
Popis klanu:

Sensei:
???

Charakter:
Divoká, drzá, neautoritativní, krutá, pyšná a velice arogantní. Získat její přízeň je velice těžké...

Životopis:
Amaterasu dostala jméno podle bohyně slunce a světla. Jako malé ji říkali zlaté dítě, protože tak opravdu vypadala a byla velmi nadaná. Jednou se však stala nešťastná příhoda. Ona a její tříletý bratr si hráli blízko tréninkového centra. Tam zrovna probíhal nějaký turnaj. Oba byli zvědavý a tak se tam šli podívat. Její bratr byl, ale nezbeda a vběhl přímo na bojový plac. Amaterasu ho chtěla rychle odtáhnout pryč, a proto rychle doběhla za ním. Bohužel přitom někdo z nich (neví se kdo) aktivoval jedno z pastí. Ze všech stran vyletěli tenká železná lanka, která byla v té rychlosti ostrá jako čepel. Než stačil kdokoliv zareagovat, bylo už pozdě. Oba v ten den něco ztratili. Amaterasu pravou ruku a levou nohu a Fujin pravou nohu a levou ruku. Přežili jen díky tomu, jak byli malý. Jejich ztracené končetiny se potom nahradili loutkářskými a to byl jediný důvod, proč se z nich nestaly doživotní mrzáci. Netrvalo to dlouho a její rodina musela odcestovat z Suny do Yukigakure no Sato kvůli jisté práci. Vzali sebou i své děti, 6 letou Amaterasu a 4 letého chlapce Fujina. Tam přebývali přibližně rok, než svou práci dokončili a rozhodli se vrátit zpátky. Při zpáteční cestě je zastihla silná sněhová bouře. Všechno kolem bylo zaváté sněhem a oni už neměli sílu pokračovat. Nakonec se, ale překonala a z posledních sil se vydali dál. Když byli skoro u cíle, spadl jim přes cestu veliký strom a zavalil cestu. Museli ho nějak rychle odstranit. Jejich otec to sám nemohl zvládnout, a proto jejich matka oba schovala do vozu a šla mu na pomoc. Vůz však nevydržel ten silný nápor větru a sjel ze srázu. Fujin uvnitř zůstal, ale Amaterasu vypadla ven a dostala se někam na úplně jinou stranu srázu. Když pak bouře ustala, jejího bratra rodiče našli, ale ji hledali marně. Museli se smířit s tím, že už je po smrti. Její věci (Hůl, pár svitků a oblíbených knížek) nechali ve voze jako vzpomínku na ni. Tohle je velmi zničilo, ale museli zachránit aspoň své poslední dítě. Amaterasu to však přežila. Spadla do nějaké díry, kterou následně zakryla velká vrstva sněhu. Nějaký čas tam přežívala, tím, že pila sníh a jedla různé kořínky, hmyz a larvy. Z teplem to bylo horší. Spotřebovala už všechen materiál na podpal a bylo jasné, že to dlouho nepřežije. Naštěstí ji našel jeden potulný shinobi se svým sněžným vlkem, který ji vycítil. Bylo mu jí líto a tak se Amaterasu ujal a přijal za svou vlastní dceru. Díky svitkům a její zbrani, která zůstala ve voze ji mohl dál učit v umění jejich klanu. Pomalu rostla a stávala se z ní silná a krásná kunoichi. Její adoptivní otec Terisu, který byl velmi dobrý v ovládání Fuutonu a Suitonu byl pro ni ideální učitel. Dokonce se jen kvůli ní na chvíli usadil v Yukigakure no Sato.
Amaterasu po čase vystudovala akademii a stala se geninem. Ten den, co měl být její nový strat do nového života se stal taky tím zlomovým. Její sensei a otec beze stopy zmizel a nechal ji samotnou. Nikdo nevěděl, co se stalo nebo kam šel. Nenapsal ani vzkaz na rozloučenou. Od té doby se z ní stala krutá a arogantní holka, která neměla žádnou autoritu. Stala se postrachem mládeže a rozhodla se, že už dál jako shinobi nebudete postupovat. Pro ni to už nemělo cenu. Na svou bývalou rodinu už dávno zapomněla. Žila bídným a ubohým životem až do svých 17, Po okolí se začalo rozslýchat a nějakém muži "Hebimarovi", který prý shání nějaký nový tým. Dost ji to zaujalo a ona se rozhodla, že to zkusí a možná se konečně někde uplatí. Sbalila si pár věcí z domu, svou zbraň a nějakou tu ninja výbavu a šla toho muže najít. Doufala, že konečně najde někoho, pro koho by se mohla stát důležitou...

Schopnosti:
Základní ninja techniky, které má každý začínající Genin. Klanový styl boje z holý "Nebeský tanec". Její loutkářské končetiny (Pravá ruka a levá noha), jsou zatím beze zbraní a ostatních věcí. Jediné, co mají jsou rozmístěná čakrová vlákna, která jsou napojená na její oběh a díky tomu dokáže i s umělými končetinami využívat čakru, ale ne v takovém rozsahu jako v lidských.

Vzhled:
Oči - Světle zelené z nádechem hnědé (Jako by ty dvě barvy byli smíchány.
Vlasy - Červené
Obrázek:
Amaterasu Surashi - Fujin Surashi 1247508898_7282_full

(Ano...původně to měla být postava do Suny, ale jaksi Assasin zakládá tým a tak jsem to vytvořil takto. Nakonec, ale za ni nebudu hrát já, ale moje sestra, protože se jí jaksi moje postava zalíbila a už mi ji zase krade T.T . Kvůli ní jsem musel předělat celý životopis...pfff...xD...Nakonec mě dokonce donutila vytvořit si i tu mou původní, kterou jsem přetvořil na tuto. Jejího bratra. Chtěla prostě mít dvojče xDDD....říkal jsem ji, že to nebudu stíhat, ale ona, že ne....Po dlouhém přesvědčování a dělání psích očí a vyhrožování, že rodiče informuje a mém nedávném slití a ztrapnění se před celým Brnem, jsem souhlasil xDDD...To je tak, když berete sestru na oslavu narozenin svého nejlepšího kámoše =_=...Jo a ještě jedna věc...sestra je někdy mimo a já tu taky nejsem furt, proto se někdy navzájem budeme zaskakovat. Budeme číst své postavy a nějak to splácáme, tak to snad zvládnu Very Happy ...tak tady je ten bratříček Very Happy )


[center]Jméno a příjmení:
Fujin Surashi

Hodnost:
Genin

Věk:
15

Narození:
2.10. .....

Pohlaví:
Muž

Vesnice:
Sunagakure no Sato

Klan:
Surashi

Sourozenci:
Amaterasu Surashi (Nepamatuje si na něj)

Kekkei Genkai:
Hijutsu - Tajná výroba speciálních bojových holý a jejich specifické a unikátní využívání.
Popis klanu:

Sensei:
???

Charakter:
Tichý, ale divoký, často rád tropí nějaké lumpárny, optimistický a vždy se usmívá, i když to nemá zrovna lehké.

Životopis:
(Co se stalo jemu a sestře a pak v Yuki už víte, tak to snad znovu vypisovat nemusím)
Po té nešťastné tragédii, která se stala v Yukigakure se Fujin ještě dlouho vzpamatovával. I když byl malý, už si uvědomoval, co to vlastně je smrt. Musel se s tím, ale nějak vyrovnat. Když byl teď jediným potomkem jejich rodiny, věnovali se mu z obzvlášť velkou péči. Jeho matka a otec ho učili bojovému umění klanu Surashi, aby dokonale ovládl svou bojovou hůl. Jeho loutkářské končetiny mu sice nějaký čas dělaly problém, ale po čase s nimi naučil žít. Tvrdě trénoval a snažil se vyrovnat svým vzorům, matce a otci. I přes ztrátu své milované sestry byl asi nejšťastnější dítě v Suně. Bohužel nic netrvá věčně. Jednou jeho matka a otec odešli na důležitou misi a tam se stala ta tragédie. Potkali soupeře, kterým se nemohli vyrovnat ani oni a jeho otec nedokázal ochránit svou ženu a ta při boji zemřela. Sám byl težce zraněn, ale nakonec to přežil. Fujinovi bylo zrovna 10 let, když se to stalo. To, co se stalo ho velice zranilo a nějaký čas se odpoutal od okolního světa. Po čase se, ale rozhodli pokračovat ve svém cíli a neposkvrnit tak matčinu památku. Bohužel jeho otec to bral trochu jinak. Po té události začal strašně pít a nebyl jeden den, kdy by nedošel domů úplně napitý. Vyčítal si to, co se jeho matce stalo. Začal být hodně agresivní a zlost si většinou vylíval na Fujinovi. Ten se musel starat o domácnost, protože jeho otec toho nebyl schopný. Dokonce už v tak mladém věku se snažil si nějak přivydělávat, aby měli vůbec z čeho žít. Dělal cokoliv se mu naskytlo. Uklízel kanály, vyvážel nepořádek, čistil záchody, prostě všechny ty nejpodřadnější práce, které by jste si vzpomněli. Jak to takhle dál pokračovat, jeho otec začal svádět vinu za smrt matky na něj. Prý to byla všechno jeho vina, kdyby se nikdy nenarodil, nic by se nestalo a tak. Nebyl den, co by nedostal výprask a mnohdy i víckrát denně. Stačilo, aby nestihl nebo zapomněl udělat jedinou věc a on ho ztřískal do krve. Párkrát kvůli tomu byl už i v nemocnici a jeho otce museli od něj odtrhávat, aby ho nezabil. I přes to, co dělal, stále se Fujin o něj staral a nechal si vše líbit. Když pak nakonec úspěšně vystudoval Akademii, byl z toho nadšený. Ale když se pochlubil otci, řekl mu jen, že dopadne stejně jako jeho matka a vlepil mu jednu silnou ránu do obličeje. Jeho šťastný den se stal i tím nešťastným. Velice ho ranilo otcova reakce, ale nechtěl se nechat zlomit. Chtěl ukázat svému otci, že něco dokáže a že není jen ubohý spratek, jak to o něm říká. Rozhodl se, že si najde senseie a stane se shinobim, na kterého bude moct být jeho klan pyšný.

Schopnosti:
Základní ninja techniky, které má každý začínající Genin. Klanový styl boje z holý "Nebeský tanec". Jeho loutkářské končetiny (Pravá noha a levá ruka), jsou zatím beze zbraní a ostatních věcí. Jediné, co mají jsou rozmístěná čakrová vlákna, která jsou napojená na jeho oběh a díky tomu dokáže i s umělými končetinami využívat čakru, ale ne v takovém rozsahu jako v lidských.

Vzhled:
Oči - Zelené
Vlasy - červené
Obrázek:
Amaterasu Surashi - Fujin Surashi RedHairGreenEyesAnimeBoy
(Tak a je to Very Happy... dalo to zabrat. Tak snad to bude všechno v pořádku. Kdyby něco...cokoliv...tak se nebojte napsat...budu rád, když mě na něco, co je v nepořádku upozorníte....a jestli se klan zalíbí a bude někdo chtít se do něj dostat...vytvořím ho a každý , kdo se bude chtít stát členem a vytvořit si v něm postavu, budu jen rád...ale nejprve počkám na schválení a jestli to bude mít vůbec cenu ten klan tvořit Smile )


Naposledy upravil Akihiro Kazuki. dne Sat 1 Oct - 18:15, celkově upraveno 2 krát
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 16:58

Já jsem unešená. To ani není životopis, to jsou dva příběhy v jednom ^^ krásné! Ti co jsou schopní napsat si životopis o třech větách ať se podívají na tohle. A s klanem nemám problém, beru všemi deseti, hole tu snad nikdo ještě nemá ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Mon 29 Aug - 16:59

Díky Smile ... jsem rád, že se ti to líbí...akorát nám teď musím vytvořit ty účty Smile...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 17:02

Budeš hrát za oba naráz? Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Mon 29 Aug - 17:06

Jedna je sestry...akorát prý nemám na to halvu ty postavy tvořit, ale hraje za ně výborně, když je někdo udělá. Amaterasu bude sestřina a Fujin můj Smile...a tady je její účet už vytvořený Smile.. ještě musíme společně vybrat vzhled a taky dořešit některé techniky a tak...pfff...ta mě zase jednou zaměstnává xDDD
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Guest Mon 29 Aug - 17:08

A tady je i bratříček xDDD...tak...až dojde ségra doděláme ten vzhled a ták Smile

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 17:11

Úžasné, už se těším ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Guest Mon 29 Aug - 17:15

Ještě jednou díky Smile .... vážně mě těší, že se ti to líbí Smile

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 17:19

Takže jakou vám dáme zatím barvičku? Začínáte jako postavy ze Suny, které se vydaly do světa? Smile Ono až si vás zpracuje Hebimaru, tak beztak budete oranžoví Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Guest Mon 29 Aug - 17:25

No tak Amaterau je z Yuki, protože se stratila když jí bylo 7 a Fujin pochází z Suny a on je pravý opak Amaterasu Very Happy

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 17:32

Hai hai, vybarvení tak směle do toho ^^

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Guest Mon 29 Aug - 18:34

Děkuji...už tu budeme oba, tak můžeme začít xDDD

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 20:14

Taky brňáci?! Tak to má být chlastáme !

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Mon 29 Aug - 20:40

Já jsem v brně bydlela z bráchem, ale už ne xDDD...ale jo...chlastáme!!!Very Happy
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 20:43

TAk to nic hušte Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi - Fujin Surashi Empty Re: Amaterasu Surashi - Fujin Surashi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru