Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

4 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 4 Oct - 18:27

Můžete začít váš boj...hodně štěstí...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 4 Oct - 18:33

Došel jsem dolů a čekal na svého soupeře.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 18:53

´´Tatsuo-san ty taky dotoho!!!´´křikla jsem...*joo. to je ten co má kámoše vlčata...* *jojo* *hyperaktivní blázne..´´* * ehe..???*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 19:04

Jen jsem znuděně došla dolů a podívala se na svého soupeře. Pak jsem se najednou svůdně usmála."A heleme se...ty si docela fešák...takový pěkný klučina...hm....to bude zajímavé..." Trochu jsem pohodila vlasy a zadívala se mu do očí...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 19:04

(Musela jsem na chvíli pryč...gomen...)
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 4 Oct - 19:14

( v pořádku taky budu za chvíli muset dokončíme to když tak zítra Smile ) Pořádně jsem si jí prohlédnul a byla docela zajímavá."Zajímavé to opravdu bude, jinak moje jméno je Tatsuo a děkuji za kompliment a jestli mě porazíš tak taky nějaký dostaneš."mrknul jsem na ni a pohled do očí opětoval.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 19:24

Jen jsem se pousmála."Víš...já jsem strašná...jak to říct...sadistka? Ráda si z lidma hraji a když se mi naskytne příležitost je třeba i zabít, tak to udělám...ale víš, co...spíš jen, když musím...jde o to, že ztrácet to, s čím se bavím, je blbí...ale jestli mě ty porazíš, taky ode mě něco dostaneš..." Taky jsme na něho jen mrkla. Hm...jindy bych řekla, že nemá šanci a byla trochu tvrděí, ale...nevím proč dneska mám takovou náladu...možná je to tím, že mě zase někdo po dlouhé době zaujal...to bude zajímavé..."
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 19:25

(JJ Smile )
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 4 Oct - 19:44

"Tak vtom případě by ten boj mohl být zajímavý.A docela jsem zvědav co na konci dostanu."Řekl jsem klidným hlasem a ještě jsem dodal "Tak začneme? "
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 19:47

Znovu jsem pohodila vlasy a teď se dost takovým nedočkavým pohledem na něj podívala."Tak jdeme na to zlato...dávám ti možnost prvního útoku..." Ale už jsem měla v ruce připravenou svou dlouhou hůl. Poloviční nebeský tanec...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 4 Oct - 19:57

Vytáhl jsem si kunai a říznul jsem se do dlaně aby mi tekla krev ale ne nějak extrémně potom jsem řekl"Víš na bolest jsem docela zvyklej takže ten tvuj sadismus nebude až takovej problém.Rai no Hokou."Bleskovou chůzí jsem se objevil za ní a potichu jí pošeptal do ucha."Gin no Heiki."Krev která mi tekla z dlaně se proměnila na bodec a tím jsem jí mířil přímo do zad.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 20:07

Najednou jsem se rozplynula na vzduch a objevila se přímo za ním a pod krkem mu držel hů z aktivovaným - "Hijutsu: Fuuton: Fuhasaki..."
(Čepele jsou z obou stran hole a místo z kovu si předstv, že je to z Fuuton čakry)
Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi C8f7c1357e_79640150_o2
(Dokáže to snadno přeříznout i ocel nebo tvrdý kámen...)
Kolem nás se zvedl menší vítr a já se taky naklonila k jeho uchu a pošeptala."Tak to bych tě neměla zabít, aby jsme si to pak mohli vyzkoušet..." Při naklonění se mi více odhalil výstčih, který i tak byl dost strohý. Bylo to moje obvyklé gesto a nijak zvlášť mě to nezvrušovalo.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Anonymní Tue 4 Oct - 20:19

´´WOOOAW tak rychlý!!!´´ *blbče neříkej to nahlas ...msli trochu i na mě..* *ehe...???*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 4 Oct - 20:21

Zmizel jsem a objevil jsem se za ní."Rai no Hokou."Zase jsem se naklonil a pošeptal."Tohle můžeme dělat do nekonečna."Při tom mi oči sjeli na její výstřih."Hmmm hezkej pohled."a zase sem jí přitlačil ze zadu bodcem.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 20:25

Jen jsem se z povzdechem objevila trochu dál před ním. Ani nešlo zaregistrovat, kde jsem se tam vzala, jako by mu na chvíli smysli vypověděli službu."To bychom mohli...a líbí?" Ukázala jsem na poprsí."Tak by si se měl snažit..." Záludně jsem se usmála a na chvíli uvolnila Tengoku Dantsu. Hned jsem se, ale postavila do postoje, který mohl připomínat tanec."Tak...teď to rozjedeme né? Fešáku..." Vítr kolem se z intenzivnil a snížil i viditelnost.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 4 Oct - 20:35

"Tak dobře."Řekl jsem a usmál jsem se.Kuchiyose no Jutsu."Objevil se bílý vlk Kono."Co si přejete šéfe? .Útoč.Rozkaz . " Potom se rozběhl přímo na ní s dýkou v tlamě."Rai no Hokou" V bleskové rychlosti jsem se odrazil do vzduchu a objevil se přímo nad ní tím že byla zaměstnaná vlkem si mě nemohla všimnout."Gin no Heiki - Jehly."Bodec se rozložil a proměnil se jehly, které obrovskou rychlostí padali přímo na ni.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 20:49

Jelikož byl všude vítr, měla jsem pojem o pohybu více cílu na jednou. Zaregistrovala jsem, kde se objevil, ale vše na jednou jsem nemohla ubránit. Prudce jsem se odrazila do zadu. Použila jsem to, co obvykle při útoku. Jako bych po té zemi klouzala a nebo rychle letěla těsně nad zemí ladně do zadu. Prostě použila jsem to, co normálně na dostání se k nepříteli. Poloviční Tengoku Dantsu.... Zastavila jsem se v tanečním postoji a z holý roztočenou, asi 15 metrů od místa, kde jsem byla. Byl to velmi rychlý únikový manévr a já jen silně mrštila holý proti oběma.
"Fuuton: Daittopa!"
Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Daitopa
Silná vzdušná tlaková vlna se rozšířila po celém place a prostě bylo jasné, že zasáhne oba. Viditelnost se rapidně snížila skoro na nulu a já se jakoby strácela.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 4 Oct - 21:16

Vzduchová vlna mě odhodila a já letěl k zemi než sem ale dopadl aktivoval jsem Gin no Tate a v těle se mi na chvíli proměnila krev na stříbro takže sem po dopadu neměl nic zlomeného ale jenom odřeniny a škrábance.Ale ještě před tím jsem odvolal Kona aby nedostal zásah.Potom jsem se zvedl.Opět sem vytáhl kunai a tentokrát sem se řízl do ruky více až mi po ní stékala krev." Gin no Heiki - bodce."vytvořil jsem si 4 bodce o velkosti asi 30 cm.A i když sem jí pořádně neviděl zhruba sem dokázal odhadnout kde je."Rai no Hokou"Zase sem se dostal pomocí výskoku nad oblast kde by měla být a rozhodil jsem bodce do čtverce a ty se potom zabodli do země.Po tom jsem se zase vrátil na místo kde jsem předtím stál. " Tak to teda rozjedeme kotě."Ušklíbl jsem se a začal jsem si tento boj užívat.A použil jsem Gin no Tate na to abych si zacelil zranění a nevykrvácel.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 21:35

Jen jsem se pousmála. Začíná to být zajímavý... Zvýšila jsem intenzitu větru a udělala jednou rukou pečeť. Fuuton: Kaze no hagoromo... Obalila mě vrstva fuuton čakry a já se potom hned rozplynula a objevila se vysoko nad zemí, přesně uprostřed bojiště. Udělala jsem znovu pečeť a roztočila jsem pod sebou jendou rukou rychle hůl.
"Kamaitachi no Jutsu!"
Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Kamaitachi
Vyslal jsem už do stávajícího větru dalši silný proud.
Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi 300px-Kamaitachi
Který se hned podemnou začal velmi rychle točit(Tudíš i kolem Tatsua). Tento vítr ale už způsoboval řezné rány.
Zároveň z tím, jak jsem vzduch vypustila jsem druhou rukou do něj mrštila několik shurikenů a pak ještě další. Ty se roztočili spolu z větrem a samozřejmě zaútočili ze všech stran. - Pokud se jim nějak vyhnul, tak těm, co se vyhnul, tak se okamžitě obrátili zpátky na něj za pomocí techniky Soushuuha, na kterou jsem udělala pečeť hned na začátku... - Viditelnost byla opravdu...jak to říct...mizivá a ze všech stra útočil vítr spolu se shurikeny. Byla docela malá pravděpodobnost se všemu vyhnout... Tak uvidíme kocourku, jak se s tímto vypořádáš...
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 4 Oct - 21:51

"Gin no Tate"Krev v těle se mi proměnila na stříbro takže mi vítr nezpůsoboval žádné větší rány a shurikeny se ode mě odrazili a jen mě poškrábali.Došel sem přímo do středu pod ni a začal jsem soustředil Raiton čakru.Tu sem začal vysílat do bodců které sem předtím zasadil do země a které ted byli kolem mě (chápu to tak že si tohle všechno udělala až potom Smile ) čakra se tím že začala kolovat mezi vodiči začala znásobovat a získávat na síle."Ted to možná trochu zabolí , ale neboj klidně ti to pak pofoukám.Raikyuu."Tím že sem měl aktivováno Gin no Tate sem byl obrovský vodič a tak jsem všechnu čakru přenesl na sebe a vyslal jí směrem nahoru v kouli.Nebyla možnost se jí vyhnout musela způsobit nějaké škody.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 22:08

(Ano udělala Smile )
Jeho útok byl rychlý a silný a jelikož na nebeský tanec se potřebovala aspoň chvíle času, útok se dostal až ke mě a částečně mě zasáhl. Vzdušný štít kolem mě zablokoval část úderu a tím zmírnil zranění, ale i tak, než jsem se rozplynula a objevila kus za ním, mě jeho útok způsobil škrábance a menší popáleniny z přímého střetu z elektrickým výbojem. Samozřejmě, že se vzdušní štít okamžitě po střetu zrušil. Takový nápor tato technika nemohla přetrpět. Jen jsem se trochu zamračila, protože tohle mi ještě nikdo neudělal. Jindy bych už se vztekala, ale kupodivu, dnes jsem byla docela klidná. Aspoň, že jsem to nechala aktivovaný...ale neměla bych tolik plýtvat s čakrou... Na nic jsme vůbec nečekala a rychle roztočila nad hlavou hůl. Zvedl se ještě silnější vítr a všechny odražené shurikeny se kolem něj roztočili. Znovu zaútočili ze všech stran, ale tentokrát jsem udělal jen na rychlo pečetě a do středu víru vyslala "Fuuton: Reppuushou! - Zaostření!" Čímž jsem zvýšila jejich průraznost a všeobecně sílu, rychlost a hlavně ostří...To jsem však už točila holý v ruce a v pouštěla do ní Fuuton čakru. Vytvořil se takový jakoby vzdušný talíř, který jsem pak mrštila po něm a on vyletěl na něho. Hůl mi, ale zůstala v ruce a na něj letěl velmi tenký rotující vzdušný talíř, který byl také velmi rychlý.
"Hijutsu: Fuuton: Kaiten!"
(Tento útok dokáže lehce proříznout i tvrdou ocel nebo pevný balvan)...
To však mě nestačilo. Nečekala jsem, co udělá nebo ne, ale hned po prvním točila druhý a taktéž ho vyslala a na to se přemístila na druhou stranu a udělala to samý. Prostě jsem jen vyhodila jeden a pak se objevila někde jinde a vyhodila druhý...Vzduch kolem nás pořád výřil a snižoval viditelnost...
(Fuuton: Kaiten se tvoří opravdu rychle a stačí jen zatočit a vypustit ho na nepřítele)
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 4 Oct - 22:34

Shurikeny mě zasáhli a už mi způsobili menší zranění i přes brnění ale nebylo to nic vážného jelikož sem si je zase zacelil.Všiml jsem si letících talířů. Jelikož sem byl mírně vyčerpaný z předešlého jutsu nemohl jsem ho hned použít znovu.Použil jsem Rai no Hokou a uhnul prvním dvěma.Potom jsem vypnul Gin no Tate a nechal ho zapnuté jen na pravé ruce a na zraněních.Znovu jsem použil Rai no Hokou a vyhnul jsem se i tomu třetímu a mířil tak přímo na ní a aktivoval jsem Raite na pravou ruku takže síla byla ohromná.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 22:47

Byl rychlý a i dost silný, ale i jemu pomalu docházeli síly. Když se vyřitil na mě, znovu jsem použila Hijutsu: Fuuton: Kaiten Ale rotující bílý koutouč (Samožřejmě ho tvoří ta hůl) jsem nastavila před sebe a použila jako štít. Naráz byl silný a on mě odlačil o velký kus do zadu, ale stále jsem to držel. Hodně mi pomohl Fuuton, který jeho útok dost zmírnil kvůli elementární výhodě. Když jsme se konečně zastavili, tak já zastavila i rotující hůl a jeho pěst teď tlačila na prostředek zbraně. Jen jsem trochu povolila a přesunula si tím hůl mezi dlaně, ale dál pevně držela. Tím se mi uvolnili ruky a já udělala pečeť.
"Soushuuha!"
Moje dlouhé vlasy se rozzářili čakro a rychle zaútočili na Tasua. Jelikož to bylo rychle hned po zastavení a on stále tlačil na mou zbraň, vlasy ho obmotaly kolem ruk, noh , krku a trupu a pveně sevřeli. Čakrou byli hodně posilněné. Jen jsem pak silně trhla a vrhla s ním do vzduchu a praštila vší silou o zem. Hned jsem, ale už byla připravená na proti útok a raději vlasy ztáhl zpátky, protože jsem ho vlastně do té země jakoby hodila.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Tatsuo Reigi Tue 4 Oct - 23:03

(Zachvilku budu muset jít napiš mi prosím skype aby jsem se mohli pak domluvit Smile )
Náraz o zem pěkně zabolel, ale hned sem se odrazil a vstal.Stály jsem ted naproti sobě."Už to je docela dlouhé a mám takový dojem že nám oběma docházejí síly."hned jak jsem tohle dořekl tak jsem použil Rai no Hokou a uvolnil si jednu ránu abych mohl použit Gin no Heiki a vytvořil jsem si z ruky další bodec kterým jsem jí mířil přímo mezi rameno a krk.Jelikož jsme od sebe nebyli tak daleko tak tomu v té rychlosti nemohla uplně uhnout.
Tatsuo Reigi
Tatsuo Reigi

Počet príspevkov : 1502
Join date : 20. 09. 11
Age : 31
Bydlisko : Brno

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Reigi

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Toriko Shihouin Tue 4 Oct - 23:15

(No....bývám buď na bráchovým skypu nebo na svým, ale to jen někdy, jelikož mám te´d rozbitý PC...takže buď Mayestro691,,,,nebo anetka.dohnalova....teď nejsem na skypu svým ani na bráchovým xD...ale on tam myslím je...já s ním kecám přes mobil xDDD...)
Bylo to rychlost a bylo jasné, že se nemůžu tak rychle vyhnout. Jen jsem se trochu posunula do zadu a bodec mnou projel. Chvíli to vypadalo jakoby mě dostal, ale já se rozplynula a objevyla za ním. Ale i tak jsem měla na rameni menší ránu, ale nic vážného... Tak teď nasadíme těžký kalibr a pak to dokončíme...
"Hijutsu: Fuuton: Ookii Fuhasaki!"
Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Hala009v
(Zase si to představ z Fuuton čakry a na každé straně jednu. Jedna z vnitřu, ta dole a jedna z venku, ta nahoře....je to velké asi jako polovina mého těla, ale i tak s tím azchází tak rychle jakoby to nic nevážilo. Je to z věčenina normálního Fuhasaki a má to stejné účinky, takže prořízné fakt hoděn tvrdé věci a při dotyku se zemý do dělá i větší krátery jakoby to vážilo tunu...Při útoku, když se někdo vyhne čepeli, nárazový vzduch seká taky, který se při tom vytvoří, což to soupeř neví)
Znovu jsem se postavila do takového divného postoje. Rychle jsem na něj zaútočila a jakoby po zemi klouzala nabo letěla. Můj styl připomínal tanec, ale byli to hbité a velmi rychlé výpady a vítr způsoboval jako bych se mlžila a na chvíli rozplývala...rychle jsem se přemísťovala z jedné strany na druhou...sílá čepelí byla drtivá a dost neúprosná...tomuto se vážně nedalo jen takvyhýbat...ne pořád...NA víc vlasy kolem mě váli a zakrývali výhled na mě spolu z větrem a taky vítr odhaloval některé části těla, když jsem se pohybovala ( Jen to volné oblečení), což mohlo dost rozptylovat.
Toriko Shihouin
Toriko Shihouin
Tokubetsu Jounin
Tokubetsu Jounin

Počet príspevkov : 257
Join date : 29. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi Empty Re: Amaterasu Surashi x Tatsuo Reigi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru