Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fujin Surashi x Aiko Naihi

2 posters

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Akihiro Kazuki Tue 4 Oct - 17:59

Váš boj může začít...hodně štěstí...
Akihiro Kazuki
Akihiro Kazuki
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)
Chuunin (Sanbi no Jinchuuriki)

Počet príspevkov : 1936
Join date : 10. 08. 11
Age : 29
Bydlisko : Morava xD

Shinobi
Vesnice: Kirigakure Kirigakure
Klan: Kazuki

Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 12:32

Aiko Naihi

,,Takže aj na mňa už teda prišla rada." napadlo jej v duchu keď bola vyvolaná ako ďalšia súťažiaca a tak zoskočila z hľadiska a dopadla hladko do arény.,, Keď už tu mám súpera tak budem musieť asi bojovať." povzdychne si a pozorne ho sleduje.,, Bolo mi toto treba sa sem dotrepať." nadýchla sa a a čakala na ťah súpera.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Guest Wed 5 Oct - 13:45

Vše jsem jen sledoval, ale byl jsem zahleděný do svých myšlenek. Přemýšlel jsem nad tím, co mi řekli, o jejich boji a ovšem, co se vlastně dělo. Když potom vyvolali moje jméno, jen jsem sebou prudce trhl. Pak jsem se jen pomalu zvedl a došel na místo bojiště a začal si prohlížet svého soupeře. A je to tady....ale proč to musí být zrovna dívka... Připomínalo mi to dost boj Amaterasu proti mě, což ta už taky bojovala, ale já se snažil hledět úplně někam jinam. Jen jsem se zkusil pěkně usmát, což to mi šlo vždycky hladce a do slova můj úsměv léčil, ale teď. Bylo na mě vidět, že nejsem ve své kůži....

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 13:54

Aiko Naihi

,,Len chvíľka. Bude to trvať možno celú večnosť ale keď to skončí bude mi to pripadať ako jedna sekunda." zašepkala Aiko a zhlboka sa nadýchla.,, Už nech to mám za sebou." dodala potichu a pozrela znova pred seba.,, Snáď nechceš udrieť dievča." usmiala sa nahlas tak ako by ju počul.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Guest Wed 5 Oct - 14:00

Jen jsem zvedl hlavu a podíval se jí do očí. Ach jo... Moje nálada byla v hrozném stavu."Shinobi se nerozlišují v tom to ohledu....soupeř jako soupeř..." Zašeptal jsem a zase sklonil hlavu. Musím se vzpamatovat....teď musím vše hodit stranou.... Zase jsem se na ní podíval."A ty by si uhodila někoho mladšího?..." Řekl jsem už dost nahlas, aby mě slyšela. Musel jsem do toho jít stejným stylem...

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 14:02

Viděla jsem jak chlapec dolů do arény křikla jsem ´´Dotoho ty rudovlasý´´ *ty toho kluka znáš??* *noo... seděl támhle..* *takže né? * *....* *fajn no ...*

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 14:04

Aiko Naihi

,,E...e....eh...ehm." zasekla sa nechápavo Aiko keď ho začula.,, Tým mi chceš akože povedať, že som stará?" spýtala sa udivene a sledovala ho.,, Že ťa huba nebolí." pokrútila neveriacky hlavou a jemne sa natiahla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Guest Wed 5 Oct - 14:07

Jen jsem se konečně trochu pousmál, protože toto mě pobavilo."Ne, ne slečno...jen vidím, že jste rozhodě starší, než já...asi tak rok a půl nebo 2, ale nejste stará...vypadáte opravdu pěkně...doopravdy..." Znova jsem se pousmál a šlo vidět, že to myslím vážně.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 14:11

Aiko Naihi

Aiko sa na neho pochybovačne pozrela a prehliadla si ho.,, No dobre keď to teda hovoríš." pousmiala sa.,, Že si taký roztomilý máš výhodu prvého ťahu." dodala, pokojne stála na mieste a čakala čo urobí ten chalan.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Guest Wed 5 Oct - 14:22

Tentokrát se mi už vrátili moje pravé úsměvy a já se jen znovu příjemně usmál."Děkuji teda...i když bych raději dostal za soupeře nějakého kluka...je mi to docela blbý, ale bohužel to tak je...tak ať to už máme za sebou..." Naposled jsem po ní hodil svůj skoro nejlepší úsměv a šlo poznat, že teď už je moje mimika zase zpátky. Nechtěl jsem začínat nějak moc drsně a tak jsem jen chytil hůl a protočil si ji v ruce. Tím se zvedl střední vítr a rozletěl se po bojišti. Bylo to teď jako při špatném počasí. Poloviční nebeský tanec.... Pak jsem jen druhou rukou sáhl do kapsičky a vyhodil na ní asi 20 shurikenů. Na to jsem hned udělal pečeť, ale nemohla vědět na co...Soushuuha... - Pokud se jim vyhne nebo třeba je bude před cílem se snažit nějak zastavit změní směr a budou na ni útočit shurikeny podle uživatele...

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 14:33

Aiko Naihi

Keď arénou preletel vietor jemne ju zamrazilo.,, Netušila som, že je tu tak zima." zašepkala a sledovala čo urobí keď tu zbadala shurikeny.,, Shurikeny?" zaskočila sa.,, Asi si len potrebuje otestovať moje schopnosti." napadlo jej a len tak pokojne stála keď piesok vyletel z tykve a začal odrážať útoky shurikenov.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Guest Wed 5 Oct - 14:38

Shurikeny se začali pohybovat, jak chtěli. Útočili ze všech stran a prostě jen tak měnili směr. V mžiku letěli tam a pak zas tam. Když byli v písku jako by se protláčely dál. Prostě jako kdyby měli vlastní rozum a chtěli mermomocí Aiko dostat....

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 14:46

Aiko Naihi

,, Snažíš sa celkom slušne." uznala Aiko keď videla, že piesok sa neutále ju snaží brániť.,, Ale tak večne to robiť nebude." napadlo jej a zatiaľ kým piesok odrážal shurikeny tak z tykve vyletel ešte jeden kúsok piesku ktorú ju pomaličky obaľoval.,, Suna no Yoroi." dokončila techniku a piesok splynul s jej telom.,, Ešte chvíľu." šepkala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Guest Wed 5 Oct - 14:59

Jen jsem to dál udržoval. Hm...výborně... Udělal jsem znovu pečeť a shurikeny se víc rozzářili mou čakru. Začali se kolem Aiko točit tak rychle, že vytvořili jako by spojené kotouče, které se pomalu svírali, tudíž místo průchodu se zmenšovalo a zmenšovalo, a když se dotklo písku tak prostě se začalo prořezávat. Větší koncentrace čakry a teď točivá rychlost, která tak vytvářela řezavou sílu, velmi napomáhala tomu, aby pronikali hlouběji a hlouběji a stále se točili. Bylo to kompletně kolem ní a tudíž byla v tom jakoby uzavřená a jen se blížil čas, kdy se dostanou až k tělu a šlo to docela i rychle.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 15:09

Aiko Naihi

Piesok sa zodvihol a uzavrel Aiko úplne.,, Sakra síce by som mohla... ale nie ešte nie. Idem na istotu." rozhodla sa a vedľa nej sa začal tvoriť ostrovček piesku na ktorý vyskočila. Ten v momente vzletel vysoko do vzduchu.,,Neznášam pasívny odpor. " povzdychla si no bola spokojná, že aspoň na chvíľu je v bezpečí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Guest Wed 5 Oct - 15:27

Jen jsem na ni znovu vyslal shurikeny, ale zůstal stát na místě. Nepohnul jsem se ani o píď a jen ji bedlivě sledoval. Začali zase útočit ze všech stran a nedávali jí pokoj. Hm....

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 15:34

Aiko Naihi

,,A je to zase tu." dodala len pre seba a sledovala ako shurikeny udierajú z každej strany.,, Uvidíme ako zaútočí tentoraz a akú taktiku zvolí." zamyslela sa a vzorne čakala pripravená zakročiť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Guest Wed 5 Oct - 15:42

Viděl jsem, že vyčkává na můj útok, ale já nehodlal začínat. Bedlivě jsem ji stále sledoval.Zajímavé... Jen jsem nechal dál shurikeny útočit a mezitím si přitáhl hůl blíž k sobě a v tu ránu prostě zmizel, jako bych tam nebyl. Vlastně jsem se rozplynul ve vzduchu, ale ona jen viděla, že jsem tam najednou nebyl. Jako by jí na chvíli vypověděli smysly. Slehla se po mě zem.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 15:51

Aiko Naihi

,, Hmmmm?" zaskočila sa keď videla, že zmizol.,, Kam zdrhol?" napadlo jej v momente.,, Ale tak som vo vzduchu hádam mám výhodu, možno." preblesklo jej hlavou ale nemala čas ho hľadať a tak čakala na správny okamih.,, Všetko pripravené." usmiala sa.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Guest Wed 5 Oct - 16:02

Chvíli se nic nedělo, ale najednou jako by na ni zaútočil veškerý vzduch a tak ji na pár vteřin připravil o smysli. Když se znovu mohla z orientovat, stále jsem přímo za ní a kolem jej ho těla se v to těsné blízkosti vznášeli kunaie a bodci mířila na ni. Byla jimi obklíčená.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 16:09

Aiko Naihi

Zrazu sa prebrala a zbadala túto situáciu.,, Pozoruhodné." zašepkala potichu s súmevom a hlasne si povzdychla keď videla všetky tie bodce.,,Lenže zabúdaš na jeden najdôležitejší fakt." dodala potichu a piesok začala toho chalana obaľovať.,, Nezáleží na tom či vnímam alebo nie. Stále budem pod ochranou." usmiala sa a bola pripravená dokončiť jutsu keď ho piesok úplne obalí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Guest Wed 5 Oct - 16:13

Jen jsem se pousmál a kunaie na ni prudce zaútočila a že byli opravdu blízko těla. Já se jen rozplynul a znovu se objevil na zemi. Tak je to tak, jak jsem si myslel.... (Kdyby něco...Poloviční nebeský tanec jsem napsal hned na začátku Smile )...Jen jsem se na ní díval."Takže je to tak...teď jsem si to už ověřil..." Řekl jsem na hlas a sledoval její písek.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 16:21

Aiko Naihi

,,Takže mi zdrhne kedykoľvek." pomyslela si Aiko a ani sa nehla pretože sa spoliehala na piesočnú obranu a tak brnenie zastavilo všetky kunaie a bodce.,, To by bolelo." zašepkala a odrhnula rukami zo seba zbrane a obnovila svoje brnenie. V tom začal ostrovček klesať až na zem kde z neho zostúpila.,, Veľmi dobré." pochválila ho a v hneď sa okolo nej do vzduchu zodvihla stena z piesku ktorá ju zakryla.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Guest Wed 5 Oct - 16:32

"Děkuji..." Řekl jsem jen, ale to už se zvedal velká vlna písku. Jen jsem pro jistotu rychle uskočil dál a čekal, co se stane. Na chvíli jsem uvolnil i nebeský tanec.Co má zalubem?... Byl jsem připravený.

Guest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Anonymní Wed 5 Oct - 16:39

Aiko Naihi

,,Aspoň mám na chvíľu istotu." napadlo jej a vytvorila jeden svoj klon z piesku. Hneď na to použila Henge no jutsu a premenila sa na katanu ktorú si pripol klon na chrbát tak aby ju zakrývala tykev.,, Plán začiná." preblesklo jej hlavou a z piesočnej steny vyletel piesok ktorý mieril na miesto kde pôvodne stál ten chalan čo spôsobilo, že stena sa zrútila.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Fujin Surashi x Aiko Naihi Empty Re: Fujin Surashi x Aiko Naihi

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 3 1, 2, 3  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru