Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hlavní nemonice

2 posters

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Sun 28 Aug - 12:08

First topic message reminder :

tvoří ji tři budovy ve které se vždy specializuje nějaká odborná zdravotní pomoc

ředitelka nemocnice je Nefrit TAkaishi

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Fri 21 Oct - 16:07

Ja som práveže o tom čo sa stalo vedel .
Práveže som to nechcel spomínať aj keď som za Lizzy bol a hovoril som s ňou šla za Rokou no stalo sa akosi to čo som nechcel .
"Tak je pravda že si skočila zranená no stala si sa chuuninkou a to je hlavné nie ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Fri 21 Oct - 16:16

Zakroutila jsem hlavou.
Ne, musím zesílit. Musím být dost silná, abych ochránila meče.
Dál jsem se dívala do stropu. Přemýšlela jsem o všech svých senseích. A taky o Akihirově návrhu. Stále jsem ho odmítala.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Fri 21 Oct - 17:01

"Hmmm tak a čo vadilo by keby ti zasa pomôžem v tréningu ?
Keby ti pomáham možno by ti to šlo aj rýchlejšie ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Fri 21 Oct - 17:23

Teď jsem odlepila pohled od stropu a podívala se na něj.
No, jestli na mě budeš mít čas, jestli budeš mít čas na někoho, jako já,tak bych byla určitě ráda.
Pousmála jsem se a trochu zachrchlala pak jsem se pohledem vrátila zpátky ke stropu.
Kolik dní jsem vlastně už strávila v nemocnici? Začíná se mi to slévat a připadá mi to jak věčnost.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Oct - 7:12

"Ale nejaký sa určite nájde .
Len aby si sa ešte úplne vyzdravela a je .
Už tu asi nebudeš dlho že ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Sat 22 Oct - 7:38

Pokrčila jsem rameny.
Nevím, to záleží na tom, kdy bude moc být provedená ta technika.
Pak jsem se otočila na Crystal.
Chtěla jsem vám poděkovat, za to, co pro mě děláte.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 8:54

"Umm tak to nevadí ja tu aj tak rád počkám .
Len nechcela by si aby som ti niečo priniesol alebo tak ?"

Opýtal som sa Roky .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 13:42

Zavrtěla jsem hlavou.
Díky, vody mám dost.
Usmála jsem se na něj a pak se pohledem vrátila ke stropu. Trochu jsem zakašlala.
Jediné, co bych si opravdu přála je odsud co nejdříve odejít.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 13:48

"No tak to ti verím .... ale aj tak teraz po tomto ešte keď sa úplne vyzdravieš budeš možno ešte chcieť aby si sa do tej postele vrátila ."
Usmial som sa .
"A keď tak všetko pôjde ako má tak budeš iba ak plná energie nie ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 14:30

Musela jsem se začít smát, když Naruto použil ten výraz 'plná energie'. Moc dobře jsem si pamatovala, ty probdělé týdny potom, co jsem dostala Samehadu. Po chvíli kašlavého smíchu jsem se uklidnila a podívala se na něj.
Upřímě, můj jediný plán, co hodlám dělat, až mě pustí je trénovat. A pořádně, v očích se mi objevil téměř fanatický záblesk.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 14:51

"Ano tak to jakobych ani neslyšela, tvůj sensei má pravdu Roko, měla by jsi ještě chvíli zůstat v klidu. Rozhodně ne žádná fyzická námaha." podala jsem jí lžíci se sirupem.
"Myslím, že by jutsu mohlo být provedeno již dnes večer jestli tu bude má sestra a jeslti nakopu jí." usmála jsem se a odcházela
"Jakmile bude jutsu provedené ještě aspoň den budeš v naprostém klidu jasné? Potom budeš moci odejít." a pak jsem odešla

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Natsuki Mon 24 Oct - 14:59

Takým pomalým krokom som prišla cez hlavný vchod do nemocnice.. na sebe som mala dokrvavenú a dotrhanú Anbu uniformu.. moje telo výbuchi znieslo ale vesta na tom bola dosť biedne, ako aj zvyšok chráničov a oblečenia.. stále to však bolo v medziach "slušnosti".. dala som si z hlavy dolu Anbu masku ktorá bola tiež viac menej od krvi. Sakra práca.. blbý Yoshimii robí toľko problémov !! pomyslela som si naštvane pri čom sa okolo mňa okamžite zbehli medikovia.. predsa len nevyzerala som aspoň podľa krvi a zničenej Anbu uniformy najlepšie.. Nič mi nieje kora !! tá krv nie je moja ! zavrčala som na všetkých a zatvárila som sa dosť protivne na to, aby som ich od seba odohnala.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 15:19

"Hej hej hej...." křikla jsem když jsemvycházela z pokoje a uviděla početnou skupinku mediků okamžitě mi ustoupili
"Co to je co si zase prováděla?" prohlédla jsem si jí od hlavy k patě

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Natsuki Mon 24 Oct - 15:30

Jee Nee-chaaan !! potešila som sa keď som uvidela Crystal no zatvárila som sa tak previnilo. Yoshimii zradil Sora no Kuni a pridal sa do Amegakure no sato, išla som po ňom, noo.. bol tam aj vodca Amegakure a tak som radšej ušla.. vypálila som mu ale spomienky, nepamätá si na nič, vlastne ani nevie že Sora no Kuni existuje.. odpovedala som stručne a dúfala som sa že sa už viac.. nebude pýtať.. bola som dosť znechutená z tejto "misie".
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 15:32

zalapala jsem po dechu chtěla něco říct, ale....nešlo to jen jsem lítostivě zavřela pusu a přemítala proč to udělal mě tady všechno...
"No....máme práci Nef....jedna slečna potřbeuje vyléčit plíce pojď." čapla jsem jí z aruku a táhla do pokoje Roki
----
"Tak jí vedu lehni si Roko bude to chvilka." usmála jsem se na obě dvě a dala ruku nad její hrudník a čekala na Nefrit

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 15:38

Překvapila mě ta rychlost. Ale nedalo se říct, že neříjemně. Lehla jsem si a podívala se na Nefrit.
Éhm, dobrý den.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Natsuki Mon 24 Oct - 15:39

He?.. vrátim sa z misie a zase.. práca? zamumlala som po čom som si len povzdychla no.. pousmiala som sa. Podišla som k Roke a očami som zhodnotila jej stav.. tebe sa používanie Kami Shousenu nejak zapáčilo Nee-chan.. zaškerila som sa na Crystal po čom som sa len pousmiala na Roku.. dala som si dole Anbu chrániče na ruku ako aj rukavicu, po tom som jej len položila ruku na hrudník tak, aby sa dotýkala ruky Crystal. Po ruke mi začala pohrávať príjemná azúrová až rúžová chakra. Na jej pozdrav som sa len znova pousmiala.. bola som až príliš.. uťahaná na to aby som vedela nejak zrozumiteľne odpovedať.. alebo som si to aspoň nahovárala !
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 16:49

"Skvěle ještě chvíli a budeš mít pak volno." usmála jsem se na Nefrit a ještě chvíli nechala kami shosen působit. cítila jsem že se vše navrátila do normálnu takže ještě pár vteřinek pro zaopatření a pak jsem pustila Nefritinu ruku.
"Finíto." pohladila jsem Roku po vlasech
"Takže dneska si tu ještě pospíš a zítra hupky šupky domů ale ne na trénink jasné?" významně jsem se na Roku podívala že to myslím smrtelně vážně

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 16:57

"Neboj keď tak na to dohliadnem aby sa niečo nestalo predsa len jej teraz pôjdem pomôcť ."
Odpovedal som po tom čo som všetko odsledoval .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Natsuki Mon 24 Oct - 17:02

Len som sa unavene oprela o stenu a viac menej bez nálady som si povzdychla.. ešte ma čaká výskum.. keby si ma potrebovala.. vieš kde ma nájsť.. pousmiala som sa na Crystal pri čom som očividne myslela moju malé súkromné výskumné laboratórium. Len som si dala dole Jouninsku vestu, páč ma z nej začali bolieť ramená, následne som vyšla takým skleslým a unaveným krokom z izby.. bože.. ešte ma čaká toľko práce.. prebehlo mi hlavou čo ma ešte viac otrávilo, nakoniec som iba otvorila tajný koutonový otvor v pivniciach nemocnice a vliezla som do svojho labáku.
Natsuki
Natsuki

Počet príspevkov : 402
Join date : 25. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Mon 24 Oct - 17:05

"Ano ale i přesto na sebe dávej pozor. Sama si viděla co to s tebou dělalo, kdyby se cokoli stalo zhoršilo nebo něco jiného se stalo víš kde mě najdete. Ale už by se nemělo nic stát." usmála jsem se na ní
"Omluvte mě já si zajdu podívat za sestrou jestli je v pořádku." (přesun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 4:45

Ako už odišli obe lekárky a Roka po tom zaspala ja som si sadol k jej posteli .
Dokonca už asi aj Tasher spal .
Ja som pozeral smerom do dverí .
Premýšľal som a nemohol som zaspať ale akosi mi to nevadilo aj tak niekto dávať pozor by mal istota je istota .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 18:41

Probudila jsem se a zamžourala na Naruta protáhla jsem se a posadila. Teprve v tu chvíli mi došlo, co se včera stalo. Musela jsem se usmát. Dnes byl čas na návrat do Kiri! Spustila jsem nohy z postele a kývla jsem na bdícího Naruta. Pak jsem přešla k Tasherovi a jemně ho pohladila po tváři. Doufala jsem, že ho to probudí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 19:05

Otevřel jsem oči a podíval se na Roku. Vypadalo to, že už jí je o dost lépe. To mi udělalo radost a já se na ni usmál a vstal ze židle...
Dobré ráno, nebo co vlastně teď je...
Trochu dezorientovaně jsem se na ni usmál...
Vypadáš nádherně, z toho soudím, že už si se zotavila. Díky bohu, pořád jsem z toho co se tehdy stalo špatný...
Mile jsem se usmíval a zlehka ji taky pohladil po tváři...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Anonymní Tue 25 Oct - 19:09

Ako na mňa kývla ja som vyskočil na nohy a prešiel som k dverám odtiaľ som po tom na nich pozeral a čakal som teda kým sa vyrazí .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hlavní nemonice - Stránka 8 Empty Re: Hlavní nemonice

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 8 z 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru