Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové místnosti

+2
Ryuuji Akatsuchi
Shijin Hyuuga
6 posters

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 4 Aug - 13:09

First topic message reminder :

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Thirdtrain
Tréninkové prostory, poblíž potok, les a sklad se vším co je pro trénování potřeba.


Naposledy upravil Shijin Hyuuga dne Tue 9 Aug - 7:46, celkově upraveno 2 krát
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 15:25

Cítila jsem, že tu něco nehraje. No, rozhodla jsem se to nechat být. Jakmile mi z dohledu zmizel ten divný shinobi, otočila jsem se a posadila zase do trávy. Znovu jsem začala spokojeně jíst své dango.
"Kdyby měl někdo nějaké otázky, sem s nimi, ale vidím, že víte na čem máte zapracovat, což jsem ráda." dodala jsem s úsměvem. Nakonec se ani nenadřu, ale měla bych... Vytáhla jsem z batohu svitky, které jsem schovávala pro někoho jiného. Genjutsu. Hm... trapas pro mě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 15:28

Pozrel som sa na Katashiho. Čo je d ním? Pripadal mi divný už aj na ulici. Pomyslel som si a sústredil som chakru do nôh. Rozbehol som sa oproti stromu a začal som liezť hore. Po 4. kroku som padol na držku. To nebude asi také ľahké ako som si myslel!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 21 Aug - 15:32

*Bože...on nepřestane otravovat....proč se ale ptá mně...přeci proto je tady Mikomi-sensei...od ní se toho naučí mnohem víc než ode mně* pomyslel jsem si a hluboce jsem vydechl."Když chceš běhat po stromě , tak to není jako u vody že chakru reguluješ , ale musíš jí dávat pořád stejně...to je vše co potřebuješ vědět...a kunaiem si dělej značky ať zjistíš jak se zlepšuješ...Toť vše...a nech mě už prosím trénovat" odpovím mu a znova začnu bušit a kopat do klády.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 15:35

Dnes je mrzutý že som sa ho niečo pýtal toto som zistil aj sám a hneď od neho odišiel k stromu kde začal trénovať nahromadil chakru ako pri vode no ako keď sa učil chodiť a začal stúpať a vyšiel 10 krokov potom urobil značku kunaiom a zoskočil dolu Nieje to až také ťažké

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 15:41

Bedlivě jsem je sledovala. Tu a tam jsem aktivovala byakugan, abych viděla jak si vedou s ovládám čakry. Musela jsem uznat, že dělají pokroky.
"Hlavně opatrně, nejsem dobrá v poskytování první pomoci." ušklíbla jsem se.
"Spíše v té poslední."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 15:44

Postavil som sa a skúšal som to znova a znova. Začal som si robiť značky s kunaiom.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 21 Aug - 15:48

*Hmm....v poslední pomoci je asi dobrý každý...stačí jedna dobře mířená rána a člověk je tuhej...A s Byakuganem...to je minimální šance se netrefit.* pomyslel jsem si a do pěsti jsem soustředil co nejvíce chakry a co nejsilněji jsem praštil do klády až se tam vytvořil důlek.*Dobře já...dostal jsem úžasný nápad* pomyslel jsem si a usmál jsem se.Chakru z rukou jsem vrátil zpět do zdroje , ale ta v noho mi však zůstala.Zapřel jsem se a vyběhl jsem zase k senseice."Ehm...Mikomi-sensei...myslíte že byste mě mohla něco naučit??" zeptám se jí s úsměvem.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 15:48

Opäť som urobil 15 krokov a urobil značku Kunaiom zoskočil som dole a vydychoval som únavu Ksó myslel som že to je ľahšie ale ďalej sa dostať je veľmi ťažké opätoval som pohľad Katashimu nevedel som čo je zním potom som ten pohľad venoval senseike ako nás sleduje a nakoniec tomu ktorý má byť asi 3 člen usmial som sa a zase som koncentroval chakru do nôh rozbehol som sa na strom a došiel som na konár kde som si odpočinul bol asi 5 krokov na mojou poslednou značkou oprel som hlavu o kmeň stromu a pozoroval som nebo

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 15:55

oběvila jsme se i s Lízou na rameni za Mikomi "baf"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 15:55

Pousmála jsem se. Byla jsem spokojená s tím co předvádí.
"Nevím co bych tě ještě mohla naučit Katashi. Potřeboval bys někoho s Raitonem, na chuuninské zkoušky musíš ovládat minimálně jedno jutsu C-ranku, jinak tě nepustí. A nebo někoho, kdo ovládá taijutsu, které není spjaté s mým kekkei genkai." zamyslela jsem se.
"No, vím o jedné osobě, která by ti mohla pomoci víc než já. Moje bývala senseika. Jenže... je trochu specifická." zasmála jsem se rozpačitě.
"Regulovat čakru už docela zvládáte, chtělo by to nacvičit její naprosté zastavení, ale to nejde jen tak." dodala jsem. Hned poté jsem zařvala leknutím.
"Dobrý den... Naomi-sensei... Ahoj Lízo."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:01

Líza:"Brý ráno Mikomi-sansei"
já už jsem si jen vzdychla "takže už máš svůj tým jo ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 21 Aug - 16:04

"Ehm...no...mě šlo o to jestli byste mně nenaučila vypustit chakru z těla....vím že je to velice složitý proces , ale myslím si , že díky tomu bych se mohl naučit více technik , které vyžadují chakru rychleji než obvykle....a myslím , že vy jste na to perfektní , protože díky tomu že jste z Klanu Hyuuga , tak byste to měla ovládat což jsem sám včera názorně viděl na tom stromě" řekl jsem a při vzpomínce na včerejšek jsem se ušklíbl.
"A kdo by to byla ta osoba...myslím že by mi to hodně pomohlo , protože Taijutsu jsem si oblíbil víc než Ninjutsu....svůj Raiton vlastně používám jen do nohou při boji , protože v nohách mě zrychlí a kdybych se naučil vypouštět chakru , tak bych ho mohl použít k dočasnému paralyzovaní soupeře ,což by bylo při boji 1 vs. 1 velice výhodné , ale dalo by se to použít i při přesile...ale to už moc přeháním....o něčem takovém si můžu jen nechat zdát..." řekl jsem.To třetí jsem už ignoroval.To totiž můžu cvičit kdekoliv , ale tohle ani tak moc ne , protože nevím jak to použít.
"Dobrý den Naomi-san" řekl jsem a čekal na Mikomi-sensei až mi odpoví.


Naposledy upravil Katashi Aokawa dne Sun 21 Aug - 16:07, celkově upraveno 1 krát
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:07

"Hmmm... ano, budu vám chybět?" ušklíbla jsem se, i když mi bylo jasné, že mě ty společné mise chybí už teď.
"Inu, dostala jsem tyhle přírůstky. Mám z nich radost, poctivě trénují..." a můžu je terorizovat...
"Ale je tu jedna věc, kterou je naučit nemůžu a sice - únik z genjutsu pomocí kai." upřela jsem na Naomi prosebný pohled, kterému by neměl nikdo odolat. Poté jsem odpověděla Katashimu.
"Katashi, jediný kdo dokáže uvolnit čakru z celého těla, je bohužel Hyuuga, tohle je věc, kterou běžný shinobi natrénovat nedokáže. Ale na taijutsu ještě zapracujeme. Myslím že ti bude sedět nejlépe."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:11

došla jsem k němu a dala mu pohlavek "pro tebe buď Naomi-sama nebo Naomi-sensei...vydíš tu vestu ?!" zkoumala jsem jestli na sobě mám vestu jounina "jo..velice ráda je potrápím"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:15

Tleskla jsem do dlaní a mile se usmála. Nezvykle mile.
"Dobře tedy, týme, postavte se tu vedle mě a nechte se chytit do genjutsu. Pro začátek vám stačí vědět jen to, že použijete poněkud jiný postup než při chůzi po stromech. Tedy čakru nemusíte regulovat, ale jen naprosto zastavit. Zbytek vám dovysvětlím až tohle zvládnete."
Jsem na ně zvědavá... opravdu zvědavá...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 21 Aug - 16:19

"Gomenasai Naomi-sama" řekl jsem jí a poškrábal jsem po hlavě." No já nemyslím z celého těla...jen z určité části což by byla převážně ruka...ale jak říkáte...je to jen pro Hyuugy...no nic...já raději jdu trénovat...nechci být....pozadu..Zatím....Naomi-san" řeknu jí,otočím se a jdu zase ke kládám.*Aaahhh....ten pohled bych chtěl ještě někdy vidět* pomyslel jsem si a usmál jsem se do prázdna.Sedl jsem si na jednu kládu to tureckého sedu a začal jsem se uklidňovat.Chtěl jsem zastavit svou chakru.Zase jsem byl , jak by to řekla Mikomi-sensei : "V režimu nízké spotřeby".Snažil jsem se zastavit tok své chakry.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:20

Konečne som sa dostal do polovice stromu kde som sa usadil na vetve. Pozrel som dole. Skočil som za nimi a bez slova som k nim došiel. Genjutsu... to je nepríjemné. Pomyslím si.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:21

Pozrel som na tu ženu čo prišla a mala tiež biele oči "Takže Hyuuga" potichu som povedal a hneď som zareagoval na Senseikiné slová a priskočil k nej "Hai Mikomi-sensei o čo ide?" a stále som venoval pohľad tej žene z Hyuuga klanu

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:21

vyskočila mi žilka "zase -san ?" chitila jsem ho za límec a profackovala jako malí dítě

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:25

Zatvářila jsem se opravdu zdrceně. Místo genjutsu se tu trénuje pohlavkování.
"Zkrátka... až si vás chytí, tak se koukejte rychle naučit jak svou čakru zastavit, ale nestačí to. Musíte ji umět i rychle znovu rozproudit. A nemějte strach, kdyby vám to dlouho nešlo, tak to ukončíme. Myslím si že poznám kdy je toho na vás moc a kdy by to mohlo zanechat nějaké ošklivé následky... teda myslím si že to odhadnu, nezkoušela jsem to." poškrábala jsem se na hlavě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Katashi Aokawa Sun 21 Aug - 16:30

*Já asi nikdy nebudu mít klid.....fakt toho nadělá kvůli 2 písmenkům...kso* pomyslel jsem si a pod tím stromem jsem si sedl do tureckého sedu a dostal se do režimu Nízké spotřeby.Přestal jsem vnímat okolí a snažil jsem se zastavit tok své chakry nejprve v rukách , pak v nohou a pak v celém těle.
Katashi Aokawa
Katashi Aokawa

Počet príspevkov : 2088
Join date : 23. 07. 11
Age : 27
Bydlisko : Konohagakure no Sato

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: /

Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:36

vzdychla jsme si "tak kde jsme to skončili ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:39

"Ehm, u toho genjutsu... Nějaké ne moc silné, ať to přežijí."špitla jsem.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:40

Vyskočil jsem na strom a pozoroval shinobi při tréninku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Sun 21 Aug - 16:42

"co třeba genjutsu shibari ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 19 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 19 z 40 Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru