Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninkové místnosti

+2
Ryuuji Akatsuchi
Shijin Hyuuga
6 posters

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Thu 4 Aug - 13:09

First topic message reminder :

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Thirdtrain
Tréninkové prostory, poblíž potok, les a sklad se vším co je pro trénování potřeba.


Naposledy upravil Shijin Hyuuga dne Tue 9 Aug - 7:46, celkově upraveno 2 krát
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down


Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 21:08

Poskládal jsem rychle pečetě a počkal až bude u mě blíže. ,,Chidori Nagashi." Všude kolem mě se objevily blesky.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 21:11

Hmm..Blesky mě zasáhly,a já se proměnil ve velkého jestřába,který i přez chidori nagashi chytl Seita kolem ramen,jeho síla byla obrovská.Zatím jsem se proměnil ze vzduchu zpět a dopadl na jestřába.''Překvápko'',špitl jsem a Katana se rozzářila.Hijutsu:Chidori Katana,vyletěl z ní proud chidori,kterí Seita ve velké rychlosti zasáhl,ruce měl od sebe,přitisklé k tělo,díky jestřábovi..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 21:15

Klukovi to myslí. Podíval jsem se pod sebe a viděl jsem, že stojím na vodě. Zavřel jsem oči a soustředil se. Mizu no jikuukan. Moje tělo se rozprsklo na vodu a objevilo se kousek dále. Rychle jsem od vody odstoupil, kdyby šel náhodou nějaký el. proud.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 21:19

Jestřáb ihned vyletěl do vzduchu,a já seskočil na zem.Nemám rád Suiton.Ušklíbl jsem se a zrušil Jutsu.Díval jsem se mu do očí,a vytvořil sharinganem Iluzi,jakože se blížím k němu,ale stál jsem namístě a udělal pečetě.Poté jsem udělal další a vytvořil Velkou ohnivou kouly,která letěla na Seita,s rozsahem asi 5 M na obě strany.Genjutsu jsem pořád nepovoloval,viděl že k němu pomalu běžím..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Mon 29 Aug - 21:24

Genjutsu?! To na mě chlapče ještě nezkoušej. Zavřel jsem oči a chvíli se soustředil. Pak jsem je otevřel a uviděl jak na mě letí ohnivá koule. Poskládal jsem rychle pečetě. ,,Suiton: Suijinheki." Vytvořil jsem si na obranu vodní zeď.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 12:31

Hned po tom co to udělal jestřáb vletěl nad něj a začal máchat křídly tak že rozvířil okolo prach.Rychle jsem udělal pečetě a v ruce se mi objevilo Chidori.Shunshinem jsem se dostal k Seitovi a zaůtočil na něj,přičmež na něj seshora zaůtočil zobákem jestřáb.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 12:49

Viděl jsem ho, až když byl blízko a pak jsem si všiml ještě toho jestřába. Počkal jsem si, až se přiblíží a chytl ho za zápěstí a hodil ho přímo na jestřába. Chidori mě trochu popálilo na ruce, ale toho jsem si ani moc nevšímal, odskočil jsem od něho kousek dále a poskládal pečetě.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 14:12

Kai.Odvolal jsem jestřába dřív než jsem se ho dotkl a dopadl na nohy.Nespouštěl jsem Seita z očí a zrušil Chidori.''Záměna stále dokola nezabere..''Sledoval jsem ho Sharinganem a vytáhl Katanu.Poskládal jsem pečetě.Na tohle pouhá zeď nezabere..''Katon:Karyuu endan''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 8:29

Pečetě už jsem měl hotové, tak jsem se jen pořádně nadechl. ,,Suiton: Bakusui Shouha." Vlny pohltily oheň a jely dále na Akiyuua. Tréninkové místnosti - Stránka 40 Naruto%20-%20techniki%20-%20bakusui_shouha_%5Bsuiton%5D

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 17:06

Vyskočil jsem co nejlépe jsem mohl,ale vlna mě stáhl pod hladinu.Podplaval sjem Seita a vynořil jsem se za ní,přičemž jsem na něj zaůtočil Katanou.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 17:10

,,Já tě vidím." Rychle jsem se otočil a poskládal pečetě. ,,Chidori Nagashi." Kolem mě začaly létat blesky. Voda začala taky elektrizovat a mířila směrem k němu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 17:17

Ještě před tím jsem se ponořil pod vodu,blesky mě zasáhly ale nybylo to nějak závažně.Udělal jsem pečetě,a podíval se na seitovi nohy.Pak jsem po vodou udělal kouř,a při tom další pečetě ze tkerých bylo Chidori,které probíjelo celou vodou.Začal jsem rychle plavat na horu za ním a namířil mu na nohy..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 17:21

Jak jsem viděl, že je opět pod vodou radši jsem vyskočil do vzduchu. Ve vzduchu jsem rychle poskládal pečetě. ,,Suiton: Suiryuudan no jutsu." Vodní drak na něho letěl ze vzduchu přímo proti němu. Uvidíme kolik toho ještě vydrží než padne únavou. Lehce jsem se na něho pousmál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 17:26

Teď!Usmál jsem se a ani se nepohnul.''Skočil jsi na to v pravou chvíly'',usmál jsem se a objevil se za ním,přičemž se na tom místě před tím objevil pařez.Už mi dochází chakra to je má poslední šance..Hijutsu:Chidori Katana.Proud Chidori na něj velkou rychlostí letěl,neměl jak se vyhnout,žádný pevný bod,a ani nestál na vodě aby použil to co před tím.zamířil jsem na rameno,už to bylo skoro u něj..Chidori nagashi už nazebere..Usmál jsem se a pustil do toho více chakry aby to bylo rychlejší..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 17:38

Rychle jsem se kousl do prstu a poskládal pečetě. ,,Kuchiyose no jutsu." Objevil se u mě jeden menší Salamandr, kterého to trefilo, takže mě se dotkl jenom kousek. Hned potom jsem dopadl na vodu a Salamandr vedle mě. Proč, proč mě vždycky přivoláš, když mě něco trefí? Ozvalo se mi v hlavě a já se jen pousmál. Těžké to časy. Hned po tom jsem ho odvolal a otočil se na Akiyuua. ,,No, je vidět, že už si celkem schopný."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 18:51

Dopadl jsem před Seita a jen těžce vydýchával,pak jsem se narovnal a přivřel oči..''Copak jsem nebyl?''Ušklíbl jsem se a Katanu schoval do pouzdra.''Slyšel jsem o misi v Amegakure S rank...Napadlo mě jestli si o ní nezažádáme jako náhradu..''Snažil jsem vydýchávat klidně,a pomalu si sedl do tureckého sedu na hladinu vody co zde byla..

-------

https://nsgoon.forumczech.com/viewtopic.forum?t=1379

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tréninkové místnosti - Stránka 40 Empty Re: Tréninkové místnosti

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 40 z 40 Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru