Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+8
Nawaki
Ryuuji Akatsuchi
Yoko Ayme
Kiwi Namikaze
Shijin Hyuuga
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no Ruki
Kushina Uzumaki
12 posters

Strana 30 z 38 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 38  Next

Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 25 Jul - 18:42

First topic message reminder :

Rukiho?! Zaklonila jsem hlavu. ,,To snad ne..Zase jsme ztratili stopu, kso!" sykla jsem spíš pro sebe a zavřela oči. Stejně jsem byla od ostatních dál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 22 Aug - 15:43

Naklonil som hlavu na stranu a prezeral som si ho podozrievavo pohľadom .
"No áno ... hľadal .... vieš kde je ?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 22 Aug - 15:45

"Možno," dodal som.
"Pochopiteľne to však tentokrát nebude zadarmo. Sám seba neklasifikujem ako zloducha, ale pochop, že z niečoho žiť musím."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 22 Aug - 15:50

"No a čo ako teda chceš ?"
Opýtal som sa aj keď som nemal v pláne sa puštať niečo čo by mohlo niekoho ohroziť .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 22 Aug - 15:54

"Jeho oči musia ostať nepoškodené."
Zastavil som sa a ruky dal v bok.
"Je to celkom jednoduché, potrebuješ Reinu, nie jeho."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 22 Aug - 16:07

"To je pravda .... ale ho neplánujem zabiť ja chcem len Reinine telo ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 22 Aug - 16:09

"Nežiadam ťa o to, aby si ho zabil. Hovorím, aby si za žiadnu cenu nepoškodil jeho oči, to je jediná moja podmienka."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 22 Aug - 16:12

"Tak ako to s tým súhlasím .... aj tak ja s ním nechcem bojovať to on akosi stále ."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 22 Aug - 16:17

"Rozumiem. Nuž, veľa šťastia," pomalými krokmi som sa dal na odchod.
"Skús sa pozrieť v bažinách lesa, niečo okolo 10 kilometrov južne."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 22 Aug - 16:20

Rozbehol som sa smerom tam .

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 22 Aug - 16:27

Kto by bol povedal, že mi niekedy akurát Naruto bude tak prospešný.
Vydal som sa nepozorovane za ním.
Ale nie iba on, že, Tsuyoshi ?
Môj úsmev na tvári sa pod maskou ešte viac rozšíril. Zmizol som z dohľadu.
PRESUN

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 30 Aug - 18:11

Po nehode ktorá sa mi stala v Kumogakure som sa konečne zotavil...
Už by som snád mohol začať žiť svoj život.

Kráčal som cez les a čakal som čo budem robiť dalej... (Presun)


Naposledy upravil Crow-kun dne Wed 31 Aug - 17:34, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 14:17

vznášeli jsme se nad lesem, do kterého jsme pomalu začali zapadat, když jsme byli u země má bublina se ,,vsákla'' do mne avšak kolem Atsu bublina zůstala ''to máš za to, že jsi tak agresivní'' pronesl jsem

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 14:20

Pfeee Baaka.. naznačila som ústami a tá plazma sa do mňa začala kvázi nasávať.. teda aspoň to tak vyzeralo.. v skutočnosti ju pohlcovala moja bariéra ktorú som si vytvorila na povrchu tela.. keď som z toho plazmoeho niečo bola vonku tak som si jemne popukala hánkami.. na chvíľu som zatvorila oči.. keď som ich znova otvorila a upriamila som ich na Hiraka tak po ňom vyletel biely oheň (podobné ako Amaterasu len biele)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 14:23

natáhl jsem ruku a předemnou se vytvořila bublina do které ten bílí oheň vlétl a zůstal v ní ''kvůli tobě mě objevily, kdyby jsi se chovala jako normální člověk, tak by jsi se omluvila za to že jsi na do mě vrazila a neútočila by jsi na mě''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 14:27

Hee.. naozaj si myslíš že ten oheň zastavíš.. tak primitívne? :. zaškerila som sa a v momente zbĺkla celá bulbina z.. niečoho.. a kto povedal že som normálna kora? ja som Kumogakure no Akuma.. Inton: Patrol.. povedala som teraz už takým fanatickým hlasom a v momente sa okolo mňa začali objavovať kvázi "duchovia" teda.. bolo to len genjutsu no takej úrovne že dokázali vytváraž reálne zranenia.. v momente sa tie potvori na neho rozleteli

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 14:28

Spolu so stopovacím tímom som obklúčil okruh, kde pristála plazmová guľa.
Jeden z ninjov poslal správu do dediny a my sme sa pripravovali na útok.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 14:30

počkal jsem na to až ke mě ty loutky přiletěli a následně jsem se velkou rychlostí odrazil do země k jednomu stromu od kterého jsem se ihned odrazil k ní a opět jsem jí uvěznil do bariéry, ve které nyní byla látka, která ji začínala paralizovat a při tom ji celá bublina začala tlačit na tělo, stačilo ještě tlak zesílit a skončila by rozdrcená na kaši ''pustím tě pokud přestaneš útočit, platí ?''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 14:36

na tvári som mala menší úškrn a v momente moje telo začalo horieť bielymi plameňami.. síce nespôsobovali zranenia.. neznamenalo to že nespôsobia materiálne škody teda.. že tú plazmu okolo mňa doslova vypália.. síce som to mohla spraviť aj šetrnejšie nemienila som sa chytiť do takejto techniky.. a ostať v nej.. za chvíľu už horela len bublina a ja som sa stále tak śklebila.. nakusla som si ret a keď som prehltla svoju vlastnú krv tak sa mi farba pleti zmenila na uhľovo čiernu a vytvorili sa mi také dlhé biele pásiky .. proste som sa hodila do svojej jujutsu podoby.. stále som sa tak uškŕňala.. oheň za chvíľu zmizol páč už prepálil dosť veľkú časť môjho väzenia a ja som len znova ukázala na jeho hruď.. ten pentagram.. nezmizne tým že si odskeneš alebo vymeníš danú časť tela.. povedala som po čom som len vytiahla kunai.. nevedela som s ním narábať ale otočila som ho oproti sebe.. na mojej hrudi som však začala vytvárať pentagram identický s tým jeho.. v tomto som bola iná než ostatný Jashinisti.. ja som to totiž vedela kombinovať zo svojím KG:.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 14:40

ušklíbl jsem se a v ruce se mi vytvořila plazmová kulička, kterou jsem hodil na zem, mé tělo jako by najednou ztratilo duši, a z plazmové kuličky se vytvořila naprosto identická podoba která vypadala jako Atsu, plazmové, tělo ve kterém jsem byl před tím se začalo roztékat
 - Stránka 30 603-27
''baf''
řekl jsem jejím hlasem a na mé hrudi, nebo na té její již nic nebylo

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 14:45

Priblížil som sa k miestu, kde pristála plazmová guľa. Pripravil som sa k útoku, ale obaja shinobi vyzerali ako Atsuka. Musím si spomenúť, ktorá chakra patrí Atsuke.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 14:46

He? ako sa opovažuješ používať moje telo? spýtala som sa rozčúlene po čom som len k sebe mávla rukou a všetky potvori ktoré som vyvolala pred tým sa po ňom znova rozbehli.. a rozleteli, tento krát ho však následovali .. ja som len bleskurýchle poskladala pečate.. Genjutsu: Itami no Shibari ! sikla som a v momente by toho týpka mali v genjutsu chytiť nejaké reťaze ktoré by ho mali priviazať o kovový čierny kríž ktorý sa za nim vytvoril..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 14:51

plazma, která před tím vypadala jako mé původní já se roztrhala na několik malinkých kousíčků, které ze všech stran lezli k ní, jakmile k ní dolezli jedna na ní spadla ze stromu a spadla přímo na její tvář, na které se vytvořil fialoví obrazec
 - Stránka 30 603-27
''ještě se uvidíme'' pronesl jsem s jejím tělem a následně jsem zmizel, i s veškerou plazmou, krom té která se vsákla do jejího těla do sídla Tsukiko, kde jsem si nechal pohotovostní míček, který sloužil jako pohotovostní řešení pokud bych měl problémy
- přesun

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 18:48

Pf.. baaaka kora !! ako sa odtialto dostanem späť do Kumo ?!?! ani neviem kde som !! kričala som no nakoniec som to vzdala.. nakusla som si prst a spravila som kuchyisen takej divnej jashinistickej vrany.. veeeľkej vrany ktorá ma len chytila pod pazuchami páč vedela o mojej šikonvnosti (xD) a zamierila so mnou smer Kumo.. teda aspoň predpokladala že je to kumo..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Wed 31 Aug - 18:56

"Ehm, to od teba nebolo milé!" Kričal som na Atsuku, ale tá už bola dávno preč. Pátracia skupina sa rozdelila, aby prehľadala okolie a zistila či už je nukenin preč. Ja som zatiaľ rozložil tábor, pretože sme mali v pláne aspoň deň tu zostať.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Thu 1 Sep - 14:16

Sledovací tím zamieril naspäť do Kumo, ale ja som sa chcel ešte prejsť. V Kumo bola teraz situácia dosť napätá a ak by som sa vrátil, určite by som pri našom tréningu Mountha zabil. Teda ak by nezabil on mňa.
"Chakura Purotekuto!" Skryl som svoju chakru, odložil čelenku Kumo a prehodil cez seba plášť. Ideme na výlet...

(Presun.)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 30 Empty Re:

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 30 z 38 Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 38  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru