Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

+8
Nawaki
Ryuuji Akatsuchi
Yoko Ayme
Kiwi Namikaze
Shijin Hyuuga
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no Ruki
Kushina Uzumaki
12 posters

Strana 38 z 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 25 Jul - 18:42

First topic message reminder :

Rukiho?! Zaklonila jsem hlavu. ,,To snad ne..Zase jsme ztratili stopu, kso!" sykla jsem spíš pro sebe a zavřela oči. Stejně jsem byla od ostatních dál.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Dec - 16:25

He? Ja to myslím vážne chcem vašššššššššššše očíííí. ,, Hmm vyzerá to, že na môj návrh nepristúpia.. " Aleboooo dám Vám ešte jeden suppper návrh.... ja nájdem toho pápeža Uchihu Madaru a vyyyyyyyyyy budete až do smrti mojimi služobníkmi, budete obyčajný zabijáci iba pre mňa.... Súhlasííííte? / Tobi dosť zvážnel a uprene stál a pozeral sa na stojacích troch Shinobi. /

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Dec - 16:29

''Hmm..Do té doby dokud neumřeme my nebo ty..Ta druhá možnost je lepší..Takže vyrážíme?''Řekl jsem po chvilce a popošel o dva kroky směrem k němu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Mon 26 Dec - 17:29

Pche mslím že dřív umře on na obličeji se mi oběvil usměv
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Nawaki Mon 26 Dec - 18:42

Sledoval som Tobiho "A naco ti bude sharingan ktory neni aktivovany" zasmial som sa "Radsej si pytaj novy rozum a zivotny styl."
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Dec - 21:37

Hmm pán Uchiha-san nebuďte vtipný, môj životný štýl je dokonalý... moja cesta je byť Cool ako bola jeho.... Deidara-senpai... ,, Tobi sa otočil na Akiya " Óó takže sme dohodnutý pán Uchiha, ja Vás zavediem za pápežom Madarom Uchihom a vy mi budete zato verne slúžiť a robiť špinavú prácu pre mňa? / Tobi sa detinsky, ale pritom ďiabolsky zasmial / Ak je to teda tak, môžeme si na to plácnuť... Vystrite ruku a chyťte mi ju a opakujte po mne.... ,, Kopyto lopyto platí to "

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Mon 26 Dec - 21:45

''Zapomeň na tyhle tvoje hovadiny a zaveď nás tam baka!''Řekl jsem více než nahlas a vytočeně protočil panenky.''Tak jak se tam chceš dostat?''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 9:45

,, Tobi začal radostne tancovať a spievať.... Ja mám nových sluhov.... ja mám nový sluhov.... Deidara-senpai už som skoro tak dobrý ako vy... " ,, Tobi až podivuhodne na pár sekúnd stíchol, a prikrčil sa trochu viac k zemi " ,, Keď sa Tobi z prikrčenia odtiahol otočil svoju hlavu na Akiya a svojím normálnym hlasom prehovoril " .... Avšak, podpísali ste zmluvu s diablom, ak sa ma pokúsite zradiť v okamžiku Vás zabijem a je mi jedno, že zbytočne prelejem krv Uchihov... ,, Aby ste vedeli ako ma osloviť / Tobi zvážnel / budete mi hovoriť Tobi " Takže predtým než vyrazíme, povedzte mi svoje mená a ak máte ku mne nejakú otázku položte ju teraz alebo navždy mlčte...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Nawaki Tue 27 Dec - 12:35

Zasmial som sa.
"Spametaj sa ja som ti ruku nepodal a z tvojej reči mi vyznie,že presne vieškďe sa nachádza Madara"
Zamyslel som sa.
"Čo ak ti dám 1000Ryo za to,že nás za ním dovedieš?"
Navrhol som mu obchod.
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 12:51

Každý máme niekedy deň, kedy si pustíme jazyk na prechádzku aj keď by sme nemali... ,, Tobi sa pozrel na Nawakiho " Je mi to jedno, tento Uchiha pri tebe / Tobi ukázal na Akiyuuho / hovoril za všetkých a ak sa ti niečo nepáči odíď, ale zastihne ťa trest presne taký ako keď ma zradíš... A mimochodom... ak mi dáš ešte raz taký hlúpy a pošetilý návrh ako ryo zabijem ťa hneď teraz tu a bez váhania... / Tobi sa pozeral na Nawakiho zvláštnym postojom a z čiernej diery u oka išla hrôza /

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Nawaki Tue 27 Dec - 13:00

"Nebudem robiť nikomu otroka"
Povedal som nahlas.
"Poviemti to takto som Madarov syn akbysima zabilon by zabil teba"

Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 15:06

Aké zaujímavé, že človek ako on má potomkov, ale veď každý sa potrebuje zabaviť no riziko je, že s toho môže byť aj bastard.... ,, Ak ťa teraz zabijem urobím dobre iba pre neho, a mimochodom máš mylné informácie... " Madara by ma neporazil... Aj keď je to silný človek, ja som silnejší a okrem toho poznám jeho slabé miesta... ,, Tobi sa priklonil k Akiyovi a šepkal mu do ucha " Povedz tomu decku nech ktorí svoje pubertálne zvyky lebo to pre neho nedopadne dobre.... ,, To správanie s ktorým som vystupoval až doteraz som nebol ja, vtedy mi je jedno kto mi čo povie no teraz nie... / Tobi sa pozrel na Akiya a čakal jeho reakciu /

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Kisuke Uchiha Tue 27 Dec - 16:07

"Ah...jak dlouho se tu ještě budem vykecávat jednooký ? tak trochu spěchám" vytáhl jsem katanu a začal si jí brousit
Kisuke Uchiha
Kisuke Uchiha

Počet príspevkov : 1039
Join date : 03. 03. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 17:55

''Hmm..Tušil jsem že nemůžeš být takový blb'',řekl jsem polohlasně a podíval se na něj,počemž jsem sed otočil na nawakiho.''Teď jde jen o to abychom ho našli..Nechtějme problémy'',usmál jsem se a otočil se zpět na Tobiho.''Jak jsem řekl..Můžeme vyrazit?''

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Nawaki Tue 27 Dec - 18:43

"Ako som ja povedal nebudem robiť idiotom poskoka"
Sledoval som Tobiho.
"Hráš sa na Debila to má aký zmysel?"
Nawaki
Nawaki

Počet príspevkov : 3219
Join date : 26. 09. 10
Age : 30
Bydlisko : Doma

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Anonymní Tue 27 Dec - 18:52

Heh, no dobre sme dohodnutý, ja nájdem Madaru a vy mi budete slúžiť.... Avšak ho nájdem sám a vy ma počkáte na jednom krásnom mieste kde si môžete rovno odpočinúť po tom boji v údoli konca... ,, Tobi dodal a vystrel k nim ruku " Až Madaru nájdem dovediem Vás k nemu, zatiaľ ma počkajte tu.... ,, Zrazu sa niečo vrhlo z Tobiho oka priamo na troch Shinobi, ktorých to okamžite začalo pohlcovať... Tobi používal časopriestorovú techniku a preniesol ich do svojej dimenzie " Ták, tam počkajte kým si pre Vás neprídem...
 - Stránka 38 205-002
* Radšej som Vás preniesol o kus ďalej od tela Uchihy Kagamiho, aby sa nestalo, že ste ho našli, aj keď je dobre schované.... *
,, Je čas, aby som znova navštívil Madaru.... "
 - Stránka 38 205-007
PRESUN

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

 - Stránka 38 Empty Re:

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 38 z 38 Previous  1 ... 20 ... 36, 37, 38

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru