Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Inuzuka Sammy [JOUNIN]

3 posters

Goto down

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Empty Inuzuka Sammy [JOUNIN]

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Wed 19 Jun - 20:44



Inuzuka Sammy [JOUNIN] 6c490c34e4


Meno a priezvisko : Inuzuka Sammy
Vek : 16
Krvná skupina : 0
Dátum narodenia : 14.2.
Miesto narodenia : Konohagakure no Sato
Súčasný pobyt : Kagetsu no Sato (násilne odvedená z Konohy)
Hodnosť : Jounin

Klan : Inuzuka
 

Presvedčenie : Mnohí si možno o Sammy myslia, že je zradkyňa, že zradila vlastnú dedinu a presťahovala sa sem za lepším životom. Samé hlúposti. Sammy bola násilne z Konohy odvedená, nestihla ujsť pred nepriateľmi. Aj napriek tomu, že tu žije už nejaký ten čas, jej srdce patrí len svojej rodnej dedine. Nevie o nej zhola nič, má zákaz vychádzania z dediny a keď sa o to pokúsi, znova skončí na samotke vo väzení na pár dní. Bez jedla a pitia. Ako to bolo i predtým. Z toho vyplýva, že Sammy má kladné presvedčenie. I keď v hĺbke duše tuší, že odtiaľ nikdy neodíde. Teda sa jej to nepodarí.
 
Sny&Ciele : Sammy má len jediný sen. Vrátiť sa späť do Konohy. Pripadá jej to skôr ako nereálny sen. Utiecť z dediny je pre ňu zhola nemožné, keďže ju sledujú nonstop na každom kroku. Nemá kde utiecť alebo sa skryť. Jej nádej na návrat do Konohy pomaly vyhasína...Uvedomuje si krutú realitu a neostáva jej nič iné, než sa s tým zmieriť.
 
 
Fóbie : Sammy nemá žiadne fóbie, ktoré by ju nejako veľmi ovplyvňovali. Je akurát trochu alergická na hmyz, rozhodne však neziape na celé okolie, keď zbadá nejakého pavúka. Proste ho zapučí s časopisom, alebo tým čo má po ruke, a má svätý pokoj.
 
Vlastnosti a povaha : Sammy je zvláštny človek. Zmiešanina optimistu a pesimistu. Keďže vyslovene nepatrí do tejto dediny a veľa ľudí ju neznáša práve kvôli jej pôvodu a tomu, že sem neprišla dobrovoľne, čo jej dávajú viditeľne najavo, má často depresie. Jediný kamarát, ktorému môže veriť, je jej pes Loky. Nerozlučná dvojica. Aj napriek svojmu vernému spoločníkovi, však trpí pocitom samoty. Nikto ju však nikdy nevidel smutnú, pretože vie svoje pocity skrývať. A tváriť sa, že všetko je v poriadku. Ešte nikto nikdy nevidel, že by Sammy plakala. Je to silný človek, ovládajúci svoje emócie na vynikajúcej úrovni. Bol by z nej výborný ANBU, problém je v tom, že takouto cestou sa ubrať nechce.
Je drzá. Áno, Sammy je nesmierne drzý človek. Nechová k nikomu autoritu, ba dokonca ani k samotnému Tsukikagemu, ktorý sa jej často vyhráža, že ju pošle do väzenia na samotku na pár dní. Bez jedla i bez vody. Pár krát to už prežila a nerada na to spomína. Nemá ho príliš v láske, preto to správanie. Inak sa nespráva ani k iným obyvateľom dediny. Tak ako oni nemajú radi ju, ona nemá rada ich. Vystačí si sama so svojou rodinou, nepotrebuje kamarátov. Najmä nie z dediny plnej zradcov.
I keď potajme dúfa, že jedného dňa si pár kamarátov nájde. Takých, ktorí nie sú namyslení a prijmú ju medzi seba bez toho, aby hľadeli na to, odkiaľ je...A že tu neprišla z vlastnej vôle, ale z donútenia. Takých ľudí je málo. Vlastne žiadni. Všetci sú tu rovnakí. Neexistuje žiadna výnimka. Nikto, kto bo mohol mať Sammy rád. Zmierila sa s tým a prakticky už ju to ani nezaujíma. Žije si vo svojom vlastnom svete.
Poznámka nakoniec – rada zapára. Pre každého má nejaké nepekné slovko, a Loky tiež, ale to až neskôr.

 
Vzhľad : Sammy nevyzerá ako typický Inuzuka. Nemá tie dve červené značky v podobe trojuholníka na lícach, miesto toho má tri čierne len na ľavom líci. Zrejme nejaká genetická chyba. Keby nemala neustále po svojom boku veľkého vlka, Lokyho, jej verného spoločníka, nikto by si netrúfol povedať, že pochádza z tohto prazvláštneho klanu.
Okrem toho však na nej nie je nič zvláštne. Nič, čím by sa od ostatných odlišovala. Jej výška i váha sú priemerné. Meria oko 168 cm a váži asi 51 kg. Je štíhlej postavy. Bohužiaľ jej váha sa znižuje, pretože sa napcháva len veľmi málo. Nie je to anorektička, je so svojou váhou spokojná. Je to skôr jej psychický problém, kvôli ktorému stráca chuť na jedlo. Spôsobil jej ho samotný Tsukikage tým vyhrážaním sa a posielaním ju na samotky, kde môže človek urobiť len jediné. Zošalieť.
Tsukikage bol prísny, bezcitný človek. Dokonca pôvodom z Konohy. Ďalší, ktorý sa nechal zlákať volaním moci a zišiel z dobrých chodníčkov. Aspoň si to Sammy myslí. Nikdy Tsukikageho nespoznala bližšie, a ani potom netúži. Sammy má dlhé, tmavohnedé vlasy, ohraničujúce tvár, na ktorej dominuje pár modrých očí. Okrem toho má malý nos a plné pery. Nič zvláštne. A čo tak bežne nosí? Také čierne tričko so zipsom, sukňu, čierne silonky a čižmy. Čelenku máva uviazanú na stehne, v poslednom čase ju tam nevidieť. Hnusí sa jej to, tak ju proste strčila do zásuvky a hotovo.

 
Podstata : Katon (Primárny)
 
Schopnosti&Štýl boja :
Sammy je pochopiteľne talentovaná. Taijutsu je jej hlavné zameranie, chce byť v ňom čo najlepšia. K tomu jej dopomáhajú techniky Inuzuka klanu, ktoré využíva spoločne s Lokym. Je rýchla. Len ťažko sa nechá zasiahnuť. Tvrdo trénovala, a ešte stále trénuje, aby jedného dňa patrila k tým najlepším. Aby predbehla vlastnú matku, ktorá kedysi v Konohe bývala váženou osobou pre svoje len ťažko prekonateľné schopnosti.
Ninjutsu a Genjutsu nemá až na takej dobrej úrovni, akej by si chcela priať. Je predsa len chuunin. Ten tiež nedokáže veľmi veľa. Sama však vie, že sa v týchto dvoch oboroch jedného dňa zlepší, aby to jednoducho neboli jej slabiny. Nemohla si dovoliť nejaké mať.
K boju samozrejme využíva dymové bomby. Zmätie tak nepriateľa a tým sa jej naskytne vhodná príležitosť na útok. V dyme sa samozrejme orientuje vďaka svojmu vyvinutému čuchu, čo je tiež charakteristickým znakom každého Inuzuku. Spolu s dymovými bombami občas využíva i výbušné lístky.
Zbrane okrem kunaiov a shurikenov Sammy nevyužíva vôbec. Nepotrebuje ich. Stačia je jej zaostrené pazúry a rýchlosť. Využívanie mečov, ako napríklad katany, je pre ňu dosť nepraktické. Navyše s takými zbraňami nevie narábať, čiže by jej pohyby s týmito zbraňami vyzerali neohrabane.
Svoju elementárnu podstatu Sammy neovláda. Načo jej aj bude, dokonale si vystačí s klanovými technikami. 

 
Body :
 Ninjutsu - 3
Taijutsu - 4,5
Genjutsu - 3
Rýchlosť - 5
Sila - 4
Chakra - 4
Inteligencia - 3
RP - 3
 
Techniky :
Základné E-rank

Shikyaku no Jutsu (D)
Jūjin Bunshin (D)
Tsūga (D)
Gatsūga (C)
Katon : Hōsenka no Jutsu (C)
Jinjū Konbi Henge: Sōtōrō (B)
Garōga (B)
Kage Bunshin no Jutsu (B)
Gatenga (B)
Jinjū Kongō Henge: Santōrō (A)
Ooiga Gatenga (A)
(S-rank vymenený za 2A-ranky, 1A-rank vymenený za 2B-ranky)

Životopis : 

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Mikuhatsun

Narodila som sa štrnásteho februára. Bol to upršaný, chladný jarný deň, teda aspoň čo mi mama rozprávala. Bola som vraj veľmi pokojná a neplakala som. Nebudem vám tu však opisovať, aká som bola, keď som sa narodila.
Rástla som rýchlo. Svojho psa, Lokyho, som dostala na svoje piate narodeniny. Jeden jediný pohľad na to chlpaté kĺbko mi stačil na to, aby som si uvedomila, že z nás bude nerozlučná dvojka. Rodičia ma netrénovali, ako to robievali shinobi z iných rodín a klanov. Boli trpezliví. Ich svedomie im nedovolilo ma takto trápiť. Bývala som vraj normálne dieťa, nebola som šialená a rodičov som počúvala na slovo. Neodvrávala som. O Lokyho som sa vzorne starala, nesmierne mi prirástol k srdcu.  Jedného dňa, keď som mame pomáhala v kuchyni, Lokymu sa len tak zničoho nič podarilo vysloviť moje meno. Bola som prekvapená, a tak isto i moja matka. Hovoriacich psov/vlkov bolo žalostne málo. Takže takto sme zistili, že Loky k tomu máličku výnimočných psov/vlkov patrí.  Naučiť ho poriadne rozprávať nebolo jednoduché. Bolo to vlastnem, ako keby sme učili malé dieťa...Najprv sme ho učili pomocou obrázkov, ale veľkú časť okopíroval od nás, keď som sa s niekým rozprávala, alebo rovno priamo s ním. Zo začiatku mu to šlo ťažko...Občas mu ani nebolo rozumieť. Časom si však zvykol a pekne začal vyslovovať hlásky a tak podobne. Jeho slovná zásoba v tej dobe tiež nebola bohvieako veľká. Čím však starší bol, tým rýchlejšie sa zväčšovala. 
Na Akadémiu som nastúpila vo svojich ôsmych rokoch. Známky som mala priemerné, do kolektívu som zapadla a užili sme si veľa zábavy. Najmä ak si tí moji spolužiaci robili dobrý deň zo senseiov. Ja sama som sa však nikdy nezapojila, skôr som bola len taký pozorovateľ. V tej dobe som bývala trochu tichší typ. Loky bol však úplný opak. Vedel už plynule rozprávať ľudskou rečou (tie nadávky a tak okopíroval pravdepodobne od ocka), sám si zo senseiov uťahoval, ktorí ho nemali ako potrestať, keďže nemal ani žiacku knihu a ja som vinná za jeho správanie nebola, museli byť trpezliví a preniesť sa cez to. Ignorovať tie jeho hlúpe poznámky na ich účet, po ktorých chytala celá trieda také záchvaty smiechu, že sa div neváľali po zemi. Táto povaha mu ostala až dodnes, aj keď je už trochu miernejší a rozumnejší. 
Geninom som sa stala v jedenástich rokoch po splnení geninských skúšiek. Bola som rada, že konečne mám svoju vysnívanú čelenku so znakom Konohy, ktorú som hrdo nosila na svojom čele.
 
Netrvalo dlho, získala som i svoj prvý tím. Naším senseiom bola Lily Uzumaki a mojimi tímovými partnermi Ren Yamanaka a Yuu Nara. Padli sme si do oka hneď pri prvom stretnutí, trochu ma len štval ten Yuu. Takého lenivca som ešte nevidela! Senseika bola veľmi milý a priateľský človek, obľúbila som si ju, nielen preto, ale aj kvôli jej oceľovo pevnej vôli a optimistickému správaniu. Bola to kunoichi, ako sa patrí. 
Jej bojové schopnosti boli tiež obdivuhodné, aspoň z môjho pohľadu. Jej summonmi boli žaby. Potajme som ju obdivovala, kiež by som jedného dňa mohla byť ako ona. Naša prvá misia bola primitívna. Chytanie mačky. Čakala som, že to bude nejaká bojová misia. S Renom sme boli sklamaní, obaja sme chceli predviesť to, čo vieme. Yuu bol primerane spokojný, na nejakú bojovú misiu sa mu ísť absolútne nechcelo. A senseika nás ubezpečovala, že až trochu zosilnieme, tak pôjdeme i na misiu C-ranku. Neochotne sme na to prikývli, Yuu sa samozrejme tváril kyslo a trochu i nezaujato. Mačku sa nám podarilo chytiť, za čo sme si vyslúžili odmenu v podobe pochvaly. Zazerali sme na Hokageho, či mu náhodou nešibe. Čakali sme predsa, že sa staneme hrdinami dediny, alebo aspoň si zaslúžime vyznamenanie „Hrdinovia mesiaca“. Boli sme naivné decká, no čo iné k tomu dodať. 
 
Na chuuninské skúšky sme sa pod dohľadom senseiky poriadne pripravovali. Nie len silovo, ale trápili sme i svoje mozgové závity. Yuu to nepotreboval, ten mal viac IQ než moje a Renovo IQ dokopy. Vidno, že pochádzal z klanu Nara. Ako som im len tú inteligenciu závidela. Loky samozrejme trénoval spolu so mnou. Spoločne sme si osvojovali bojový štýl, ktorý bežne používali členovia klanu Inuzuka, plus sme si vymýšľali rôzne iné kombá a podobne.
Nastal deň D. Deň, na ktorý sme sa dlho pripravovali a pekne sme sa nadreli. Prvé kolo – test – to bolo niečo hrozné. Zdesene som vyvaľovala oči na otázky. Vedela som tak akurát h*vno makové, Loky mal v hlave seno, takže naňho som sa tiež veľmi spoliehať nemohla. Jediným riešením bolo odpisovanie. Ale keď oni sa vyhrážali, že kohokoľvek pristihnú, tak bude diskvalifikovaní! Povedala som si, že risk je zisk, a s týmto som sa s pomocou Lokyho pustila do odpisovania. Snažila som sa byť čo najnenápadnejšia, a zrejme sa mi to podarilo, keďže ma nikto neupozornil. Rázom som mala všetky otázky vyplnené. Touto úlohou sme prešli, všetci traja. 
Druhé kolo – hľadanie zvitku v lese – šlo ako po masle. Najmä vďaka mojim a Lokyho čuchovým schopnostiam sme sa ľahko vedeli orientovať v lese. Cestou k veži, v ktorej sa zvitok nachádzal, nás napadlo pár shinobi. Tí však boli taký kyľaví, že sme ich porazili raz dva. Zvitok sme našli a so širokými úsmevmi na perách sme sa vrátili späť na začiatok.
Tretie kolo. No čo dodať, pre mňa to bola najťažšia časť. Najmä kvôli tomu, že som bola nútená bojovať s jedným mojim dobrý kamarátom z toho istého klanu, ako ja. Nemohla som sa teda na nič spoliehať. Žiadne dymové bomby či podobné veci.
Bol to dlhý a namáhavý boj. Zopár krát to vyzeralo, že to bude remíza. Raz zase mal prevahu on, a inokedy som mala prevahu ja. Sem tam sa tu ozvalo zlostné vrčanie a brechot, keď sa na seba Loky a ten druhý pes, menom Taro, na seba vrhli. Navzájom si trhali srsť, hrýzli sa až do krvi. Bolo vidno, že to robia s nechuťou...Boli si ako dvaja bratia. Nakoniec sme vyhrali my, i keď nám to ako výhra nepripadalo...
Podľa maminých slov som bola obdarená veľkým talentom, a tak sa rozhodla, že ma doporučí na Jounina. To však samozrejme nestačilo, musela som k tomu splniť Jouninské skúšky, ktoré neboli také jednoduché, ako sa zdalo. Ale zvládla som ich. Možno vám to pripadá zvláštne, že tak mladá kunoichi sa stala Jouninom. Nezáleží však na veku, ale na schopnostiach a vôli/vnútornej sile. 

Nová kapitola môjho života započala práve tým, že som sa stala jouninom. Plnila som misie vyššieho ranku, bola som schopná naučiť sa silnejšie klanové techniky. Trénovala som. Aj napriek tomu som sa svojej matke ešte rovnať nemohla. 
V mojich pätnástich sa začali nepokoje. Chaos v Konohe mi nedal spať, Hokage sa to snažila riešiť všelijako, nič však nepomáhalo. Nakoniec na nás zaútočili nukeninovia, ktorí môj milovaný domov premenili prakticky na prach. Zostalo z neho len málo. Zapojila som sa do boja. Chytili ma, úderom do zátylku poslali do bezvedomia a odniesli ma do Kagetsu no Sato. Spoločne s mojou matkou, ktorá sa ma snažila chrániť. Nezabudli vziať i Lokyho, ktorého museli uspať uspávacou šípkou.
Tak sa začalo moje peklo na zemi. Nezabili ma, ani moju matku, pretože podľa slov Tsukikageho budeme dedine užitočné. Najskôr na nás šiel milo, rozprával nám o kladoch dediny, aké má ciele. Neplatilo to a tak sa nám začal vyhrážať. Vraj ak sa nepodriadim, zabije moju matku. Myslel to smrteľne vážne, videla som mu to v očiach. Neostávalo mi nič iné, len stiahnuť chvost a podriadiť sa jeho vôli. Zakázal mi vychádzať z dediny či sa približovať k hradbám. Pár krát som sa snažila ujsť i so svojou matkou, nikdy sa mi to ale nepodarilo. Obe nás poslali na samotky do väzenia, kde sme trčali bez jedla a bez vody pár dní.
Znenávidela som túto dedinu, ľudí v nej, preklínala som ju. Chcela som sa vrátiť späť do Konohy. Síce tá už bola takmer zničená. Ale určite by sa mi tam žilo lepšie než medzi týmito namyslenými parchantmi. Nenašla som si žiadnych kamarátov, moja matka i ja, spoločne s niekoľkými ďalšími, ktorý boli nútení podrobiť sa Tsukikageho vôli, sme boli terčom opovrhovania.
A takto to prakticky pokračuje dodnes. Nažívam si tu s mamou pod drobnohľadom ANBU. Nonstop nás sledujú a ani na malú chvíľočku z nás nespúšťajú oči...Viem, že utekať nemá zmysel. Koľko krát utečiem, toľko krát ma chytia. Akurát znova skončím na samotke vo väzení.
Ostáva mi len dúfať, že raz sa odtiaľ dostanem a vrátim sa do svojej milovanej Konohy...
 

~Loky~

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Aenima_by_sullivan-d4ixe7j




Naposledy upravil Inuzuka Sammy dne Tue 25 Jun - 16:16, celkově upraveno 6 krát
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Empty Re: Inuzuka Sammy [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Fri 21 Jun - 16:34

Jen malá drobnost k životopisu, psa musíš naučit mluvit, nenaučí se to sám. Bavila jsem se o tom ještě s jedním adminem a shodli jsme se na tom, že to není summon, tak prosím o rozepsání toho, jak se naučil mluvit. ^^
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Empty Re: Inuzuka Sammy [JOUNIN]

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sat 22 Jun - 14:13

Ehm, editla som to xD snáď to bude stačiť xD (ozaj netuším, ako inak by som mohla psa naučiť rozprávať xD)
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Empty Re: Inuzuka Sammy [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Sun 23 Jun - 8:45

1.) "Jej bojové schopnosti boli tiež na vysokej úrovni, ovládala legendárny Rasengan, ba dokonca i Rasen Shuriken. " ... Po absolvování akademie a zařazení do týmu ještě ne ^^
2.) Co se týče podstaty, asi se k tomu vyjádří jiný admin spolu s kontrolou technik. ^^
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Empty Re: Inuzuka Sammy [JOUNIN]

Příspěvek pro Hideo Hatake Sun 23 Jun - 9:03

~Primárny element, a jediný element je Inuzukom povoľovaný až od Jounina a vyššie^^~

~Gatenga (B~rank)~
~Chō Garōga (S, zničilo to Rashmon..)~
Hideo Hatake
Hideo Hatake
Jounin *A
Jounin *A

Počet príspevkov : 125
Join date : 26. 04. 13

Návrat nahoru Goto down

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Empty Re: Inuzuka Sammy [JOUNIN]

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Mon 24 Jun - 18:34

Áááá, nemáte ma radi! T.T nie, nie, srandujem Very Happy ako vždy Very Happy takže je to editnuté (konečne)...Dúfam, že to je už OK Very Happy
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Empty Re: Inuzuka Sammy [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Mon 24 Jun - 18:48

Sad chuunini už nejsou volní, ale co bys řekla na Jouninku? ^^
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Empty Re: Inuzuka Sammy [JOUNIN]

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Tue 25 Jun - 14:21

Páne bože xD spácham samovraždu xD zabíjate ma ľudia! Very Happy dobre, editla som to...Snáď už všetko bude OK xD
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Empty Re: Inuzuka Sammy [JOUNIN]

Příspěvek pro Kiyoko Hokori Tue 25 Jun - 17:33

Omlouvám se ^^ ... POVOLENO
Kiyoko Hokori
Kiyoko Hokori
Tsuchikage*A
Tsuchikage*A

Počet príspevkov : 655
Join date : 14. 09. 12
Age : 29

Shinobi
Vesnice: Iwagakure Iwagakure
Klan: Hokori

Návrat nahoru Goto down

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Empty Re: Inuzuka Sammy [JOUNIN]

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sun 22 Sep - 18:47

Áááá nepokračujém...Samozrejme, že srandujém xD Pokračujééém xD
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Inuzuka Sammy [JOUNIN] Empty Re: Inuzuka Sammy [JOUNIN]

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru