Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Východní jezero

3 posters

Goto down

Východní jezero Empty Východní jezero

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 23:08

Východní jezero 475756
Existují ještě místa, který nedokázala zničit ano snaha změnit svět.. místa, která mají svou stálou krásu a to je také jezero nedaleko Měsíčné. Změna po tom věčném strachu a špíně ulic..
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Wed 17 Jul - 17:58

Zakončil som svoj pochod a presun z miesta na miesto tu, pri jazere, kde to síce už nieje také temné ako v uliciach, no aspoň tu je pekný výhľad. Postavil som sa k brehu jazera, sledujúc len okolitú krajinu. Tiež som si na moment zložil masku, nechajúc si ju visieť v ruke, ktorú som spustil k telu...
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Yakumo Wed 17 Jul - 18:22

Atmosféra tohoto miesta bola nepochybne veľmi príjemná. Aspoň teda do doby, než sa v okolí začal zbiehať neobyčajne chladný vietor, čo bolo na toto ročné obdobie o takomto čase pomerne nezvyklé. Nejeden shinobi by si myslel, že túto náhlu zmenu a vzniknutý tlak má na svedomí práve prítomnosť Uzumaki Arashiho. Pravdou ale bolo, že sa približoval ešte jeden ďalší, neobyčajný ninja.

"Ako dlho si ešte budeš užívať mier?" ozvalo sa smerom k Arashimu z neznáma prenikavým mužským hlasom. Až chvíľu na to mal možnosť zazrieť i samotného pôvodcu onoho zvuku, ktorý sa pred ním zjavil úplne z ničoho nič. Nepochybne to pripomínalo akýsi neznámy druh časopriestorového ninjutsu, avšak od všetkých ostatných sa malinko odlišoval. Na to, aby to však Arashi vôbec mal možnosť akýmkoľvek spôsobom analyzovať, nedostal dosť času.

"Na čo ešte čakáš? Na čo máš všetku tú silu, keď s ňou nijak nevynakladáš?" hovoril som mu ako jeden z mála ľudí skoro ako keby som ho považoval minimálne za rovnocenného, nestarajúc sa o akékoľvek formality. Do istej miery mu to mohlo pripadať tak, že sa tvárim, ako keby som ho odniekiaľ poznal. Moje slová a postoj v túto chvíľu ale znamenali omnoho viac, než si vôbec mohol myslieť.
Yakumo
Yakumo

Počet príspevkov : 5
Join date : 11. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Wed 17 Jul - 18:39

Vietor sa začal meniť, to som dokázal ľahko zaznamenať spolu s akýmsi tlakom. Nikdy som ale tieto zmeny nepriraďoval k sebe, ak som sám nevedel, prečo sa vôbec stali. A moje predpoklady, že za to bude môcť niekto iný, sa aj potvrdili. Uprel som zrak pred seba, ešte prv než som vôbec začul niekoho hlas. Ten sa ku mne ale hneď aj dostal, no ja som akosi nevidel povinnosť odpovedať naň. Majiteľ hlasu sa aj zjavil, trochu špeciálnym spôsobom, ktorý mi ale nedovolil ani veľmi skúmať, pretože to trvalo len krátky moment. Uprel som na neznámu osobu zrak, pričom sa ku mne dostali ďalšie jeho otázky. Chýbajúce formality, menší rešpekt než kedykoľvek... to mi bolo v túto chvíľu ukradnuté, keďže nešlo len o nejakého radového ninju z dediny.
Možno čakám na ten správny čas. Zaznie odo mňa k neznámemu, pričom na pár sekúnd akoby spomalene žmurknem, keď zavriem pomaly oči a tiež ich aj pomaly otvorím. Počas toho schovám masku do vrecka svojho plášťa, pričom ruku zase spustím. Od začiatku ale nikam inam nehľadím, len na toho, kto sa objavil a začal mi klásť otázky, hoc netuším prečo... no nejaký dôvod jeho príchodu už byť musí.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Yakumo Wed 17 Jul - 19:24

Konečne som sa nachádzal už dosť blízko na to, aby som mohol zastať a on ma mal možnosť dosť dobre vidieť. Prekvapivo som na sebe nemal žiadnu masku, dokonca ani kapucňu. Nesnažil som sa skrývať svoju identitu, ba čo viac, odhalil som mu i pečať, ktorá sa nachádzala na mojom tele. To na mne ale nebola jediná zvláštnosť. Ako ďalší môj zaujímavý špecifický znak sa mohli javiť oči bez bielka, ktoré teda boli tvorené len krvou a ostro na modro žiariacimi dúhovkami a zorničkami. Okrem iného som bol i neobyčajne vysoký, keďže som sa mohol pýšiť výškou necelých dvoch metrov. Nebolo pochýb o tom, že som patril k ľahko zapamätateľným ľuďom.

"Ten správny čas? To nie je dosť dobrá odpoveď," prehovoril som zasa a odbočil pohľadom na samotné jazero, ktoré bolo vďaka mesačnému svitu v túto dobu nepochybne do značnej miery očarujúce. Mal som teda pekný výhľad.
"Čo si pod tým mám predstaviť? Na čo vlastne čakáš? Čo by si potreboval na to, aby si konečne začal zvažovať naplnenie svojich túžieb o ovládnutí sveta?" položil som mu otázku a zároveň mu dal dosť jasne najavo, že toho o ňom viem viac než si možno sám myslí. Čím to ale je bolo v túto chvíľu neodhaliteľným tajomstvom.
Yakumo
Yakumo

Počet príspevkov : 5
Join date : 11. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Wed 17 Jul - 20:01

Keď už mi nedal možnosť skúmať jeho technikou, ktorou sa sem dostal, dal mi možnosť skúmať jeho celý výzor, ktorý bol skutočne neobyčajný. Na tele pečate, zvláštne oči a vysoká postava. Fakt ľahký na zapamätanie, zároveň však záhadnejší než iný ľudia. Preto ma to aj donútilo pýtať sa samého seba, čo je vôbec zač. Nahlas som však túto otázku nevyslovil, ba ani môj výraz neukazoval, že by mi táto otázka vŕtala hlavou.
Pre niekoho zlá odpoveď, pre druhého postačujúca. Zareaguje na jeho prvé prehovorenie, nikdy som totiž nebol ani veľmi výrečný a už vôbec nie úprimný k cudzincom, respektíve, ku všetkým. Nemohol predsa čakať, že mu len tak všetko hneď zodpoviem. Len krátko nato sa ozval znova, v podstate sa pýtajúc stále to isté len v inom znení otázok. Viac než ale otázky ma zaujme fakt, že vie o mne čosi, čo v sebe nosím už dlhý čas. Nakloním mierne hlavu len slabšie prižmúriac oči, aby som naň viac zaostril.
Potrebujem niečo, čo posilní kvality, čo zvýši šance k úspechu,... čo zvýši silu. Odvetí mu, silu, ktorú vlastním síce mám veľkú, ale nie neporaziteľnú. Na ovládnutie sveta, na splnenie tejto túžby, však potrebujem viac...
Zdá sa, že vieš toho o mne viac než si možno myslím. No viac než to, kto si vôbec zač, ma zaujíma... prečo si vôbec tu. Otázka z mojej hlavy nakoniec vyjde na povrch s pretrvávajúcim pohľadom, ktorý mám na ňom upriamený.
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Yakumo Wed 17 Jul - 20:35

Zdalo sa, že Arashi zjavne nepatril k tým ľuďom, ktorí by sa pri prvom náznaku neslušnosti či ohrozenia vrhali do nezmyselných bojov. To ma ale nijak zvlášť neprekvapovalo. Bol som si totiž veľmi dobre vedomý, že to bude prebiehať tomuto podobným spôsobom, inak by som do toho v prvom rade ani vôbec nešiel. Prišiel čas, kedy som musel ja pre zmenu zodpovedať práve Arashiho otázky.

"Niečo, čo posilní kvality... šance na úspech, hm," znelo to nepochybne celkom logicky. Vonkoncom je predsa lepšie nevrhať sa do čohokoľvek bez istoty. V prípade, že by mal byť narušený mier, by na žiadne chyby a nepripravenosť nebol priestor. Spôsob, akým k veci Arashi pristupoval, ma iba utvrdzoval v tom, že je ten správny človek, ktorého môžem nechať "to" urobiť. Nikto iný sa na to nebude hodiť viac.

"Máš pravdu. Asi by nemalo zmysel zdržiavať sa predstavovaním. Prejdem teda rovno k veci. Prišiel som sem, aby som ti navrhol pomoc v prípadnej vojne o definitívne ovládnutie celého sveta," povedal som to na počudovanie pomerne dosť v skratke.
"Je to celkom jednoduché. Veci sú už príliš dlho v pokoji, táto dočasná fraška nevynahradí to, čo mnohí slepo nazývajú "mierom". Ten na prvý pohľad neuskutočniteľný stav je možné dosiahnuť jedine za predpokladu, že o všetkom rozhoduje iba malá skupinka jednotných ľudí. I napriek tomu, že sa tieto dva výrazy navzájom na prvý pohľad vylučujú... jedinou efektívnou utópiou je paradoxne práve dystópia. Konečne nadišiel čas na zjednotenie všetkých ninja národov... a zverenie všetkej moci a zodpovednosti do rúk jediného človeka. Presne tak, hovorím o tebe," vysvetlil som mu dosť jasne, čo s ním zamýšľam a čiastočne aj naznačil dôvod.
Yakumo
Yakumo

Počet príspevkov : 5
Join date : 11. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Wed 17 Jul - 22:03

Hľadiac na neho som očakával, ako bude reagovať a či vôbec odpovie na moju otázku. Čoskoro som sa jeho odpovede aj dočkal, hoc som mal najprv pocit, že to jeho zopakovanie mojich slov bude predpovedať nejaké posmešné voloviny. No dopadlo to práve naopak, dozvedel som sa, prečo je tu a čo so mnou aj zamýšľa. Predstava po tom, čo dohovorí, mi teda zostane dosť príjemná...
A v čom by tvoja pomoc spočívala? Predsa len sa vyplatí vedieť aj to, a keď už sa táto téma začala brať, tak treba podrobnejšie. Aspoň pre mňa, aby som vedel, s čím mám rátať ak jeho ponuku prijmem. Jeho reči totiž zle neznejú, práve naopak, no to nieje všetko čo by som mal od svojej možnej pomoci chcieť. Ale aj podľa výzoru či aj toho jeho presunu by som súdil, že o slabého ninju teda určite nepôjde. Už len príchodom sa dal ucítiť zvláštny tlak, takže jeho schopnosti pre mňa zostávajú, aspoň zatiaľ, jedným veľkým otáznikom, ktorý by som rád spoznal. To ale odo mňa tiež nahlas nezaznie, skôr ma najviac teraz zaujíma, akým spôsobom mi môže pomôcť vo vojne proti zvyšku sveta, ktorý tak túžim ovládnuť...
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Yakumo Wed 17 Jul - 22:15

Zdalo sa, že som ho napokon predsa len celkom zaujal. Vonkoncom som si potrpel na to, aby moja chakra v okolí pôsobila pomerne dosť vysoký tlak, čím som jasne dával najavo, že nepatrím k tým slabým shinobi, ktorí majú iba veĺké reči. Neváhal som teda a rozhodol sa mu vysvetliť to, čo ho momentálne s najvyššou pravdepodobnosťou zaujímalo zo všetkého najviac, a teda, v čom by vlastne spočívala tá moja pomoc.

"Povedzme, že mám istú... špeciálnu schopnosť a predispozície k tomu, aby som bol schopný do istej miery ovplyvniť chod vojny," povedal som mu skoro ako keby v hádanke, no následne som to samozrejme ihneď aj upresnil.
"Zoženiem ti bojovú silu na postačujúcej úrovni a zbavím ťa tých najväčších hrozieb, ktoré ti budú stáť v ceste. Zvyšok by ale už samozrejme bol práve na tebe. Vládu nad svetom si vonkoncom musíš zaslúžiť," vysvetlil som mu konečne už celkom jasne, v čom presne sa mu chystám podať pomocnú ruku, a následne už len so širokým úsmevom na tvári čakal na odpoveď, ktorá môže rozhodnúť o budúcnosti shinobi sveta.
Yakumo
Yakumo

Počet príspevkov : 5
Join date : 11. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Wed 17 Jul - 22:37

Prvé znenie jeho odpovede sa mi moc nepozdávalo, povedal to viac-menej v hádanke, čo som v podstate za odpoveď ani tak príliš nepokladal. Stále by to zostávalo otázkou, ale napokon tieto moje dohady v mysli umlčal pokračovaním. Po doznení posledného slova som zahliadol ešte jeho úsmev, tie teda často nevídavam...
Prijímam tvoju pomoc. Vyslovím napokon po chvíli jednoznačné a stručné rozhodnutie, po ktorom na krátky moment privriem oči. Myšlienky sa mi v hlave len tak rozprúdia, čas splniť svoje ciele...
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Yakumo Wed 17 Jul - 23:05

Uzumaki Arashi odpovedal jasne a stroho, čo mi vonkoncom dokonale vyhovovalo. Pevne som veril tomu, že tentokrát som mu už konečne dal dôvod na to, aby začal jednať, čo bol od začiatku môj úmysel. Prišlo mi totiž, že sa už dlho z jeho strany nič nedeje. Čo presne som ale vlastne zamýšľal a prečo som tak vrúcne podporoval Arashiho v jeho zámeroch? Na túto otázku si zatiaľ mohol odpovedať jedine sám.

"Som rád, že sme sa dohodli. Vďaka za pozornosť," poďakoval som mu za to, že mi bol ochotný venovať trochu svojho drahocenného času, a pomaly sa rozhodol vytratiť podobným štýlom, akým som sa tu aj objavil.
"Ak chceš, môžeš začať s prípravami a ja sa pripojím neskôr. Je tu totiž ešte jedna vec, ktorú si musím overiť. Naša najväčšia potenciálna hrozba," prehovoril som v hádanke, no tentokrát bez objasnenia. V daný moment totiž nebolo potrebné. Tá spomínaná hrozba totiž bola niečo, s čím som sa musel vysporiadať sám.

=) PRESUN (=
Yakumo
Yakumo

Počet príspevkov : 5
Join date : 11. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Uzumaki Arashi Thu 18 Jul - 2:06

Ostanem sa dívať na odchádzajúceho neznámeho, ktorý mi akurát zasadil do hlavy chrobáka jeho poslednou vetou. Dosť by ma zaujímalo, za koho tu hrozbu považuje, ale to sa zrejme ešte len dozviem postupom času a udalostí. Otočím sa na mieste, pohľadom dám zbohom tomu miestu a vyparím sa naspäť do Kagetsu. Účel tento výlet splnil, dokonca pridal aj bonus v podobe tejto návštevy, takže bol čas vrátiť sa a začať konať...
~Presun~
Uzumaki Arashi
Uzumaki Arashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 152
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Východní jezero Empty Re: Východní jezero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru