Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tréninková hala

5 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Tréninková hala

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 23:02

First topic message reminder :

Tréninková hala - Stránka 2 Images?q=tbn:ANd9GcQLlBLFEYn_q6hFJ0lH7Pxn9Yv8n1QuysoAorBzZ2cDUX9kjhBk
Pro trénování a cepování nových ninjů ve vesnici vznikla mohutná, obrovská hala, kde se můžete ve své tělovýchově realizovat na plno za jakéhokoli počasí!
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Sun 30 Jun - 17:48

Keď že klony nešli v nejakom presnom zástupe, ale roztrúsení, tak nie všetci sa ocitli v dyme. To mi navodilo otázku, odkiaľ sa ten dym zobral? Z clonových bomb to nemohlo byť, tak som si logicky vyvodil, že sa Sammy vrátila do normálnej formy. No ale nevsádzal som na to.
Hneď ako sa vytvoril dym, všetci, klony a ja sme sa odrazili dozadu. 4 klony boli mimo dymu a ostatné v dyme. Jasné že bežali naspäť von z dymu. Ja som bol na okraji dymu. pomocou chakry som sa odrazil na miesto kde už nebol žiaden dym. Dával som si pre istotu pozor. Bol som len pár krokov od tých 4 klonov. Videl som, ako sa nás Sammy pokúsila zmiasť. Urobila si taktiež klony.
Rozmýšľal som, čo urobím ďalej. Mohol som si privolať ešte summona, čo by mi veľmi pomohlo. Začal som skladať pečate. Klony vedľa mňa stáli a dávali pozor. Dva skládali pečate a dva klony mali v rukách katany. Ja som bol v strede. Čoskoro sa aj ostatné klony dostali von z dymu, pokiaľ im v tom Sammy alebo jej klony nezabránili.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Sun 30 Jun - 18:37

Mojim pmyslom nebolo tie klony pohltiť v dyme a prinútiť ich, aby sa stali ľahkou korisťou. To len Kuro si myslel, že to bolo súčasťou môjho plánu.
Avšak klony, ktoré v tom dyme boli a snažili sa z toho dymu dostať, zničili zase moje klony. Najprv im zatarasili cestu a potom na nich priamo zaútočili, čo oni vidieť nemohli, a tak ich zničili. Čiže ostali už iba štyri klony a originál.
Ktorý z nich originál je, som ľahko vyvodila z toho, že toho v strede obklopovali tí štyria. Chránili ho. Teda aspoň myslím, že to bol originál, možno som sa mýlila. Pristála som spoločne s klonmi niekoľko desiatok metrov od nich, avšak v tak chaotickom rozmiestnení, že sa nedalo zistiť, ktorá z nás je tá pravá.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Sun 30 Jun - 22:54

Už som sa len príjemne usmial, pečate som mal poskladané a moje klony tiež. Potreboval som sa zbaviť jej klonov, čo som mal teraz šancu.
*Katon: Dai Endan!
Prešlo mi hlavou a v sekunde som vyfúkol obrovské plamene priamo na Sammy a jej klony. Rýchlosť nerýchlosť. Keď že technika bola vytvorená aj s klonmi, tak tento plameň bol veľmi veľký a veľmi široký. Musela veľmi rýchlo reagovať na to aby sa nepopálila.
Medzi tým som už skladal ďalšie pečate.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Mon 1 Jul - 14:22

Nachádzali sme sa niekoľko desiatok metrov od nich...Nerobilo nám problém pred tými plameňmi ujsť. Keby sme boli bližšie, bola by to iná káva. Takto mu to ale bolo prd platné, v takejto vzdialenosti by pred tými plameňmi ušiel i obyčajný genin.
Navyše, rýchlosť bola mojou prednosťou.
Nebyť toho jeho hada, bol by už dávno dole...Nemal by šancu. Ako ja len tých summonov nenávidím. Premýšľala som nad tým, čo urobím...Nemohla som vedieť, či vyvolá toho svojho hada, ale bola som si istá, že áno. Hneď ako bude v ohrození. Sákra... Keby hady nemali vyvinutý čuch, bolo by to omnoho jednoduchšie...
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Mon 1 Jul - 15:08

Klony v sekunde prestali robiť pečate, len ja som si privolal hada. Yuuseho, nemal som tentokrát už žiaden plán, čo nebolo moc dobré. Yuuse sa privolal do môjho rukáva. 4 klony len vyhodili do diaľky po nich kunaie s výbušnými lístočkami. Ja som zatiaľ rozmýšľal ako ju prekabátiť a konečne ju poraziť. Popravde som tu mal Yuuseho len na orientáciu v tej clone pre prípad. Teraz som tu len tak stál a rozmýšľal čo urobím.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Mon 1 Jul - 16:35

Okamžite sme vybrali shurikeny a hodili ich proti tým kunaiom, ktoré sa okamžite zapichli do zeme asi v polovici cesty a tam i vybuchli. Neublížili ani nám, ani im.
Znova sa vytvorila dymová clona. Ja i s klonom som kamsi zmizla, ale aby on nič nezistil, vytvorila som ďalšie dva klony, ktoré nás nahradili. Loky stál pri jednom z nich a ceril zuby.
Keď dym zmizol, klony stáli tam kde predtým. Ako by sa ani nepohli. Po chvíli sa však znova roztočili a zaútočili rovno na nich. Had nemal šancu nás nájsť, vzhľadom k tomu že náš pach sa miešal s pachom ostatných klonov a navyše sme boli dosť ďaleko. Kto vie, čo som mala za lubom.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Mon 1 Jul - 16:48

Keď sa tie klony začali roztáčať, tak ich bolo teda dosť a všetko to šlo na moje klony so mnou. Ja som však nič nemusel robiť, klonom som len rozkázal, aby keď budú jej klony a možno ona extrémne blízko, aby použili menší Katon:Dai Endan. Takže si moje klony urobili pečate a len čakali, kým sa dostatočne jej klony priblížia na vzdialenosť, z ktorej by neunikli a upálili ich. Takto sa navzájom kryli a navzájom ich ničili tie jej klony.
Takto to pokračovalo dosť dlho. Moje klony ma stále len bránili a ničili tie jej klony. Ja som sa mierne usmial a skladal som ďalšie pečate.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Tue 2 Jul - 18:07

Problém nastal, keď sa klony rozdelili. Každý letel na jeho klonov z inej strany, zatiaľ však na nich neútočili. Držali sa mimo tej techniky.
Loky sa držal trochu ďalej od ostatných, aby sa predsa len nestalo, že ho nejaká tá technika zasiahne.
Síce ma skôr napadol jeden plán, ale na to by som musela mať istú prípravu. Nemohla som riskovať, že zničí všetky moje klony a potom zistí, že sa niekde skrývam a prakticky bude na mňa pripravený.
Ostávalo mi sa len spoliehať na svoju rýchlosť. Odrazu som sa objavila tesne ním a s Gatsugou mierila rovno naňho...Aj keby ho ten jeho had upozornil, nemal by šancu reagovať...Ale uvidíme...
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Tue 2 Jul - 19:53

*Kawarimi no Jutsu!
Prešlo mi hlavou a obmenil som sa s kusom dreva. Presne som čakal, že zaútočí. Akurát bola príliš rýchla. Kus dreva spomalil možno Sammy na sekundu možno na dve, ale v tej chvíli sa na ňu otočil klon, ktorý na ňu vypálil Katon: Dai endan. Tieto pečate ten klon mal poskladané, preto že nevypálil túto techniku na klony. Mal ich na jej klony páliť v tom prípade, keď mali byť blízko, ale on nepálil, a tak ten klon využil túto šancu a vypálil to na Sammy. Jej rýchlosť sice bola vysoká, ale tomuto sa vyhnúť by mal problém aj majster v rýchlosti. Ale dalo sa tomu vyhnúť, len že pekne ťažko.
Ja som stál na strome a sledoval to tu. Už som si pekne zatrénoval a mal som toho dosť.
"Etoo.. Nemáš chuť to radšej zakončiť remízou? Uznávam, nie si vôbec slabá."
Povedal som, už som sa ani len nebránil. Už mi celkom stačilo, ak by zautočila, ak sa jej podarilo vyviaznuť, tak by ma dostala.
Jeden klon sa ešte objavil vedľa mňa, ktorý sa pripravoval na nejaký útok od nej.  
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Tue 2 Jul - 21:10

Zasiahol ma. Avšak ja som s niečím takým počítala,  môj útok nemusel výjsť. Rozplynula som sa v ohni, áno, bol to len obyčajný klon, s ktorým som predtým zmizla. Ja sama som stála skrytá za jedným stromom, čakajúc na vhodnú príležitosť. Tento boj ma však prestal baviť práve kvôli tomu, že Kuro nebol férový a tak, keď navrhol tú remízu, vyšla som spoza stromu a zamierila rovno k nemu. Moje klony sa rozplynuli, načo sa Loky zastavil a vyjavene na mňa zízal. Okéy, ale tá večera stále platí? Podozrievavo som naňho prižmúrila oči.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Tue 2 Jul - 22:41

Všetky klony, čo zostali sa rozplynuli. Prišla ku mne a trošku ma zaskočila otázkou. Mierne som nadvihol obočie a poznamenal som
"Platí stále, ak máš hlad."
Nadvihol som obočie a čakal na odpoveď, možno by sa mi podarilo ju dostať na nejakú večeru. No, ale mne to celkom dosť vyhladlo a mal som celkom hlad.
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Wed 3 Jul - 18:47

Oči som prižmúrila ešte viac. Ísť na tú večeru alebo nie? Na čo vôbec bude? Akurát zistím, že je vlastne taký istý ako ostatný, tresnem mu spak ruky kres papuľu a celý naštvaná odídem.
Alebo sa snáď mýlim? Aké veľké je percento, že bude iný? Malé...Žalostne malé. Nakoniec som si len povzdychla, prevrátila očami a s priškrteným hlasom sa ozvala. Dobre, platí, ale ale toto bude prvá i posledná večera, je ti to jasné?! Loky, ktorý práve ku mne došiel, na mňa vypúlil oči a zavrtel hlavou. Pravdepodobne si myslel, že som sfetovaná alebo tak niečo.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Wed 3 Jul - 18:52

Konečně bylo po boji. Co nevidět se sem staví nějaká četa aby to tu zase opravila kvůli řádení dvou jouninů kvůli jedné večeři. Jen kvůli večeři se prát, to je pod úroveň. Tahle vesnice je horší než jsem si myslel a to ji sloužím. Kam jsem se to zas dostal. Nejspíš při první příležitosti odsud zmizím, stejnak tu jen musím sledovat ostatní a nemůžu se prozatím věnovat svým osobním zájmům. Povzdychnul jsem si a postavil se. Oprášil jsem se a svíral jsem v dlani své pravé ruky svůj trojzubec. Zřejmě to tu byla jen ztráta času takže je nejspíš nejvyšší čas odejít, ale přesto tu ještě nějakou chviličku setrvám.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Wed 3 Jul - 21:43

*Je to tam!
Pomyslel som si a zároveň som sa vnútri radoval ako decko. Konečne som donútil niekoho ísť so mnou na večeru v tejto čudnej dedine plnej psychopatov.
Navonok som však nedal náznaku toho, že sa celý radujem. Bol som proste stále taký rovnaký. Pozrel som sa na ňu potom, čo povedala. Mierne ale len trošku som sa pousmial a o chvíľku som sa niečo aj opýtal.
"Jasné, prvá a posledná... chápem. Inak moje meno už poznáš, ale aj tvoje nie ..."

Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 5 Jul - 10:38

Len som prevrátila očami. Kto povedal, že ti ho poviem...Stačí ti vedieť, z akého klanu pochádzam... Povzdychla som si a pohľad uprela na Lokyho, ktorý ešte stále na mňa začudovane zazeral. Nečudovala som sa mu.
Mám pocit, že mi totálne preskočilo. Ísť na večeru s niekým, koho poznám len chvíľu. čo ak to je úchyl?! Stále som bola toho názoru, že to je namyslený prd. Tak ako ostatní. Iný nie je, tým som istá! Tak ideme alebo mieniš stáť na tom strome ďalšiu polhodinu?! Prevrátila som očami.
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Kuro Fri 5 Jul - 11:14

"Veď už idem. "
Povedal som a zoskočil som zo stromu, narovnal som si oblečenie a pomaly som šiel smerom do ulíc dediny. Najlepšie do nejakej reštaurácie. Akurát som reštaurácie v dedine moc nepoznal, chodieval som do hospody, ale ta zrovna nemala priateľný názov pre týchto dvoch.
"Etoo... vyber nejakú reštauráciu ty, lebo ja naozaj neviem kam by sme mohli ísť. Poznám len jednu hospodu, ktorá nie je vhodná zrovna na večeru."
Poznamenal som a pomaly som šiel do ulíc dediny.
(Presun)
Kuro
Kuro

Počet príspevkov : 41
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Inuzuka Sammy Fri 5 Jul - 11:55

Keď Kuro spomenul tú "krčmu", aspoň som tú budovu ja nazývala, vyceril tesáky a srsť sa mu tak trošku naježila. Že vraj Mokrý pes. Pre nás, Inuzukov, je to urážka...Nikdy som tam nebola a ani tam nikdy neplánujem ísť. Asi by som tam vedúceho na mieste zabila. Nehovoriac o tom, čo by urobil Loky.
To je jedno, kam pôjdeme, len nie tam do tej hnusnej...Krčmy... Zabrblala som si popod nos a s nespokojným výrazom na tvári sa vybrala za ním. (presun)
Inuzuka Sammy
Inuzuka Sammy
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 56
Join date : 19. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Fri 5 Jul - 17:43

Byl nejvyšší čas se zdejchnout. Nebyl důvod setrvávat na tomto opuštěném místě bez informací. Nejspíš budu následující dva týdny pozorovat své druhy v celé vesnici aniž by si mně všimli. Vyšel jsem pryč z tohoto místa a onedlouho jsem se ztratil v temných uličkách. Nebyl jsem viděn ani slyšen, ale přesto jsem se nacházel na různých pozicích ve vesnici. (přesun)
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Tréninková hala - Stránka 2 Empty Re: Tréninková hala

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru