Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zbořený skleník

3 posters

Goto down

Zbořený skleník  Empty Zbořený skleník

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 16:30

Zbořený skleník  Sunagreen1
Rostliny a bylinky, které nikde jinde neseženete.. to býval slavný písečný skleník a pak..
Stejně, i když se sklo dávno rozsypalo po trávě, i když konstrukce obrostla mechem.. pořád zde rostou cizokrajné rostlinky...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down

Zbořený skleník  Empty Re: Zbořený skleník

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Tue 30 Jul - 21:22

Přišel jsem k starému skleníku kde se nikdo nenecházel a tak jsme tu mohli mít klid. Stále jsem měl však pocit jako bychom nebyli v této vesnici sami. Něco mi říkalo, že se tu ukrývají lidé, měl jsem ten pocit, ale nedokázal jsem vycítit chakru. Pouze jsem měl takový ten pocit. Počkal jsem na něj a pak pověděl " Hele, našel jsem nějakej skleník. Tu si zřejmě před válkou ukrývali bylinky. Myslíš že se dají ještě použít? "
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zbořený skleník  Empty Re: Zbořený skleník

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Tue 30 Jul - 21:50

Na Rokudouvou otázku jsem jen přikývl. "Ano jak se zdá dají se ještě využít." Promluvil jsem, a pak si ke bylinkám dřepl. Připadal jsem si trochu tak jako nějaká babka kořenářka. Po chvíli prohlížení  okolních květin, bylin a všeho možného, jsem ukázal prstem na jednu bylinu, která se nacházela přesně pod Rokudem. Listy měla červené a květ byl zelený. Působila vznešeně, ale ne na dlouho, proto že jsem ji po chvíli utrhl. "Máme štěstí, že Suna má tak široký výběr rostlin. Tahle je extrémně jedovatá. Tím natřeme naše pasti." Promluvil jsem. Tak trochu jsem čekal, že mi ted pomůže, když ví co ma sbírat. 
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zbořený skleník  Empty Re: Zbořený skleník

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Tue 30 Jul - 21:56

Když ukázal na květinu, které byla přímo podemnou tak jsem byl řád že jsem ji nezašplápl. Počkal jsem až ji utrhne a pak jsem si ji prohlédl. " Takže tyhle posbírat jo? Dobře najdu nějaké další. Chceš nastražit pasti i tu u skleníku nebo ti to přijde zbytečné? Koukni se do támhle té plechové skříně, možná tam najdeš nějaké nářadí, které půjde dobře využít. " Jakmile jsem domluvil, začal jsem sbírat ty rostlinky, které mi ukázal on. Několik se mi jich podařilo najít, byly totiž shované za jinými, ale po nějaké chvilce se mi podařilo najít všechny. Držel jsem je v ruce, určitě chtěl z nich namíchat nějaký jed, já na jedy přeborník nejsem, ale on zřejmě jo.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zbořený skleník  Empty Re: Zbořený skleník

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Wed 31 Jul - 15:53

Na jeho otázku jsem přikývl. "Ano... pokud to bude možné." Řekl jsem, a pak se podíval směrem k té plechové skřínce o které mluvil Rokudo. Netušil jsem zdali se její obsah bude hodit, ale nezjiistil bych to pouhým přemýšlením o jejím obsahu, a tak jsem se k ní vydal. Bylinky které jsem stihl natrhat jsem položil na hromádku vedle skříně. Následně jsem skřín otevřel. Vevnitř jsem zahlédl kladivo z pár hřebíkmi, keramickou misku , a také pár ocelových lanek. Nejspíš k zahradnickým potřebám. Věci jsem z skříně vyndal a rozložil na zemi. "Nejprve ty bylinky rodrt v té kemramické misce. Měla by s nich vytéct temno fialová štáva. Tou pak natřeme pasti." 
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zbořený skleník  Empty Re: Zbořený skleník

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Wed 31 Jul - 16:49

Začal jsem tedy drtit bylinky v misce a najednou ze mně byl bylinkář, což se mi zrovna moc nelíbilo. Nebyl to můj styl se starat o bylinky a změna se ke mně moc nehodila. Avšak jsem si uvědomil, že kdybych používal jed tak bych mohl lépe provádět své útoky dopředu. Jakmile jsem rozdrtil všechny bylinky tak už z toho zbyla ta jedovatá kapalina o ktrré on mluvil. Podal jsem mu misku a čekal co se bude dít. Bylo však divné, že tu bylo až moc divné ticho.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zbořený skleník  Empty Re: Zbořený skleník

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Thu 1 Aug - 21:38

Jakmile Rokudo byl hotový s bylinami, vzal jsem si od něj ceramickou misku v které se nyní nacházela tmavě fialová tekutina. Následně jsem z kapsy vytáhl pár kunai se shurikeny a začal je máčet a natírat jejich ostří tekutinou. Když jsem byl hotov , v keramické misce nezbylo již více tekutiny. "Budeme potřebovat více těch bylinek." Byl jsem si vědom toho, že se mu tato práce bylinkáře nejspíš moc nezamlouvá, a však bylo to nezbytné pro účinný efekt pastí.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zbořený skleník  Empty Re: Zbořený skleník

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Fri 2 Aug - 6:35

Žádná tekutina už nezbyla a bylinky, které byly na výrobu potřeba už došly. Oni tu spíše pěstovali léčivé bylinky než ty na výrobu jedů, ale jak se říká i lék ve velkém množství se může stát jedem. " Bylinky tohoto typu už došly, ale co udělat z léčivých bylinek nový jed? Znáš to jak se říká, že lék ve velkém množství se může stát jedem ne? " Zeptal jsem se ho, moc věcí jsem o tom nevěděl, ale tuhle informaci jsem sehnal na černém trhu.
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zbořený skleník  Empty Re: Zbořený skleník

Příspěvek pro Uchiha Benjiro Mon 5 Aug - 18:43

"Dobrá pak tedy se pust do toho." Řekl jsem mu. Byl to jeho nápad, a tak bylo vhodné, že ho i Rokudo vyplní. Já jsem mezitím stihl schovat všechny shurikeny a kunaie zpátky. "Co bys řekl na to, že nyní na rozmistováni pastí se rozdělíme? Stihneme tak tuhle vesnici rychleji." Otázal jsem se ho. Věděl jesm, že se na to stéjne ptal dříve a já ho odmítl, a však nyní to vypadalo jak vskutku adekvátní varianta.
Uchiha Benjiro
Uchiha Benjiro

Počet príspevkov : 131
Join date : 08. 04. 13

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan: Uchiha

Návrat nahoru Goto down

Zbořený skleník  Empty Re: Zbořený skleník

Příspěvek pro Rokudo Mukuro Mon 5 Aug - 19:15

Podíval jsem se na Anbu a pověděl " Dobře, běž zatím rozmístit nějaké pasti. Já ještě vyrobím nějaký jed. " Začal jsem s výrobou nového jedu za využití všech bylinek co to byly. Jakmile jsem z toho vytvořil patřičný jed tak jsem dal polovinu jemu a pak odtud zmizel se svojí dávkou. (přesun)
Rokudo Mukuro
Rokudo Mukuro

Počet príspevkov : 50
Join date : 20. 06. 13

Návrat nahoru Goto down

Zbořený skleník  Empty Re: Zbořený skleník

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru