Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kavárna zavátá v písku

+3
Raiken Namikaze
Daichi Akasuna
Akasuna no PiliKKa
7 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Kavárna zavátá v písku - Stránka 2 Empty Kavárna zavátá v písku

Příspěvek pro Akasuna no PiliKKa Sun 26 May - 15:58

First topic message reminder :

Kavárna zavátá v písku - Stránka 2 Ruinexplor
I shinobi schovávající se před světem musí někdy jíst... není to ale tak jednoduché opatřit si jídlo a už dávno to není o tom přijít a vybírat. Všechno si v téhle době musíte zasloužit, včetně tak základních věcí, jako jsou potraviny...
Akasuna no PiliKKa
Akasuna no PiliKKa
Kazekage*HA
Kazekage*HA

Počet príspevkov : 4481
Join date : 25. 09. 10

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Akasuna

Návrat nahoru Goto down


Kavárna zavátá v písku - Stránka 2 Empty Re: Kavárna zavátá v písku

Příspěvek pro Lynn Irezumi Sun 23 Jun - 15:12

Chytla jsem se nabízeného rámě a opřela se. Už se mi začínalo dělat lépe, ale i tak to byl šok. "Co myslíš, že se to tu děje?" Konečky prstů jsem se volnou rukou dotkla stěny chodby, jako bych se ujišťovala, že se mi to jen nezdá. Pohlédla jsem na Artemise. "Půjdeme?" Pomalu jsem se ho pustila a udělala několik váhavých kroků vpřed. Prsty mi sjely po jeho ruce a oči kmitaly od jednoho bodu do druhého.
Lynn Irezumi
Lynn Irezumi
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 14
Join date : 09. 06. 13

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Irezumi

Návrat nahoru Goto down

Kavárna zavátá v písku - Stránka 2 Empty Re: Kavárna zavátá v písku

Příspěvek pro Nukenin Sun 23 Jun - 15:57

Steny sa začali zužovať, steny sa začali približovať. Stiesnený pocit z nebezpečenstva rástol každým škripotom ktorý sa priblížil, až sa znova niečo v diaľke pohlo. Bolo to rýchle, ale tentoraz niečo zahliadli. To niečo sa podobalo človeku, ale.. malo to.. 7 končatín? Áno, nejako tak to vyzeralo, než to nezmizlo, a oni zazreli na druhej strane chodby, odbočku odkiaľ šlo svetlo..
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Kavárna zavátá v písku - Stránka 2 Empty Re: Kavárna zavátá v písku

Příspěvek pro Lynn Irezumi Mon 24 Jun - 16:51

"Pa ... pa ... PAVOUK!" Zařvala jsem a v momentě stála Artemisovi za zády a nakukovala do chodby přes jeho rameno. Ženy a strach z pavouků k sobě prostě patřily. "A... až po tobě!" Pískla jsem nesměle. Musela jsem vypadat jako pěkný strašpitel, ale opak byl pravdou, bylo jen málo věcí, kterých jsem se bála a někdo naneštěstí vystihnul všechny v jeden okamžik.
Lynn Irezumi
Lynn Irezumi
Chuunin
Chuunin

Počet príspevkov : 14
Join date : 09. 06. 13

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Irezumi

Návrat nahoru Goto down

Kavárna zavátá v písku - Stránka 2 Empty Re: Kavárna zavátá v písku

Příspěvek pro Artemis Wed 3 Jul - 17:32

"Pavúk?" Po tvári sa mi roztiahol menší úsmev. Naozaj sa mi táto situácia začínala páčiť aj keď Lynn mala očividne dosť.
"Bude mi potešením slečna." Naznačil som menší úklon a po tom som sa len rozišiel celkom pomalým krokom kupredu. Obe moje sestry sa nezaujato prechádzali okolo nás a ja už som pomaly na jazyku začínal chytať tú melódiu.. ktorá zväčša spúšťala masaker.
Artemis
Artemis

Počet príspevkov : 17
Join date : 28. 05. 13

Návrat nahoru Goto down

Kavárna zavátá v písku - Stránka 2 Empty Re: Kavárna zavátá v písku

Příspěvek pro Nukenin Wed 17 Jul - 8:34

Tma sa prestala prehlbovať a začínalo do chodieb prenikať svetlo z povrchu, to viedlo cez trubice tjné okná. Škripot ustál a nastalo hlboké ticho, všetka zlá atmosféra ale nezmizla ba naopak. Zdalo sa akoby nastalo to známe „Ticho pred búrkou“ a nie nadarmo svetlo znova utíchlo, keď sa celou Sunou prehnala obrovská piesočná búrka ktorá zakryla nebo a slnko.
Nukenin
Nukenin

Počet príspevkov : 714
Join date : 26. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Kavárna zavátá v písku - Stránka 2 Empty Re: Kavárna zavátá v písku

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru