Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tobiho Dimenzia

Goto down

Tobiho Dimenzia Empty Tobiho Dimenzia

Příspěvek pro Anonymní Thu 22 Dec - 21:22

Tobiho Dimenzia

Tobiho Dimenzia Llllll10
Táto dimenzia je využívaná iba samotným Tobim, ktorý je jej stvoriteľ, cez túto dimenziu môže cestovať iba samotný Tobi a prienik do nej je nemožný, to platí aj o úniku. Bez Tobiho sem nemôže vstúpiť absolútne nikto. Tobi s ňou môže manipulovať ako chce, celá dimenzia je ako jedno veľké Genjutsu. Tobi ju môže používať aj na uskladňovanie dôležitých vecí, väznenie, týranie ľudí a podobne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Tobiho Dimenzia Empty Re: Tobiho Dimenzia

Příspěvek pro Anonymní Sun 25 Dec - 13:41

Tobiho Dimenzia 204-019
,, Krátko po tom ako sa v dimenzií objavilo telo Uchihi Kagamiho sa tu zjavil aj samotný Tobi " Takže Madara ťa porazil.... nič nečakané, ale čakal som od teba väčší výkon Uchiha Kagami. No tvoja smrť mi môže ešte trochu poslúžiť, prišiel si o jedno oko no to s teba nerobí až tak veľké znehodnotenie... Teraz tvoje telo privediem k životu, no tvoja myseľ zostane zabudnutá tam kde sa každý odoberie po smrti, až na mňa, pretože ja sa chystám žiť večne... / Tobi spomína na Madaru a premýšľa či plánuje aj on žiť navždy na tomto svete / ,, Tobi strčil jednu ruku do svojho čierneho plášťa a vytiahol tri malé čierne tyčky, ktoré hneď pozapichoval Kagamimu na vrchnú časť tela medzi krkom a nohami " Dúfam, že to bude stačiť Kagami, keď si ťa zavolám tak ma nesklam predsa si len Uchiha... * Tobi si dal na malú chvíľu dole masku a pozrel sa na telo ľavým okom, pričom hneď nato začali čierne tyčky v Kagamiho tele viditeľne reagovať * ,, Tobi sa začal tichšie smiať " výborne to by sme mali... Tak a teraz musím nájsť teba Madara, kto vie kde sa skrývaš, bolo by dobre vrátiť sa do novo vytvorených zrúcanín, ktoré sa pred nedávnom nazývali Údolie Konca. Tam sa pokúsim nájsť nejaké stopy a vypátrať ťa... ,, Tobi použil opäť časopriestorovú techniku a dal sa na spomínané miesto "
Tobiho Dimenzia Xven5
PRESUN

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru