Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

2 posters

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Makoto Sat 8 Oct - 9:22

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Jsou velmi malo prozkoumanim terenem nebot je Velmi tezke se tam dostat cestou cihaji ruzna nebezpeci na ktere je treba si davat pozor. JayJaz_Washi_Senin je jeden z mala ktery se sem muze dostat nobot tuto oblast velice dobre zna.
Makoto
Makoto

Počet príspevkov : 2328
Join date : 30. 09. 11
Age : 31

Shinobi
Vesnice: Sunagakure Sunagakure
Klan: Washi_Sennin

Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 8 Oct - 13:26

Došel jsem před mohutné a vysoké hory zároven.
Žebych narazil na další klidné místo?Ale nejsou tu ryby ,takže co budu jíst posadil jsem se a přemýšlel jsem.Po několika minutách sem se postavil Nejdřív budu o nich něco muset zistit abych mohl dál pokračovat
Opřel jsem se o uschlý strom Pokud se nemýlím na pravo je Suna na levo Konoha takže už vím kde jsem.Toje dobré vědět.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Sat 8 Oct - 18:14

Vydal jsem se směrem na pravo do Suny.
Tyto hory překonat bude něco ,je jasné že to chvili bude trvat ale já mám času dost.Přede mnou byl kopec ja se vydal přímo rovnou čárou do Suny Slyšel jsem že se tam odehrávala třetí část chuninské zkoušky.No uvidíme co jse tam oderhrálo.
(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 20:19

Na velké černé vráně jsem přistál v jednom malebném údolí.
"Tady si zatím odpočinu.."
zamumlal jsem a svlékl si plášť. Položil jsem ho na trávu a lehl si na něj. Sledoval jsem hvězdy, které odsud byly úžasně vidět.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 14 Oct - 20:26

Drak přistál na hoře nad údolím. Asi by si ho nikdo nevšiml, kdyby tímto tahem nezastínil zářivý měsíc. Vzhlédla jsem a uviděla jsem zářivé hvězdy.
Dokonalé...
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 20:29

Prohnul jsem se jako kočka, abych uviděl, kdo to přistál.
"Dobrý večer.." pozdravil jsem známou osobu. Doufám, jen, že to slyšela.
Byl jsem ve velice zvláštní poloze, vypadalo to, jako kdybych dělal jógu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 14 Oct - 20:35

Podívala jsem se dolů a uviděla někoho zkrouceného v prapodivné poloze.
,,Dobrý večer.'' Drak sletěl na zem a přistál před ním. ,,Cvičíte?'' Zeptala jsem se s letmým úšklebkem.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 20:37

"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 20:38

"Ale ne, jen..No nic." usmál jsem se a posadil se. "I když, bych to docela potřeboval..Žádné boje, nuda.."
"Co vy tady, tak pozdě?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 14 Oct - 20:40

,,Letěla jsem se proletět.'' Usmála jsem se a seskočila jsem na zem. Tenshi seskočil hned za mnou. Drak se následně rozpadl a splynul se mnou. ,,A vy?''
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 20:44

"Taky, ale ne s drakem. Mám vrány.." Velká vrána přeletěla nad měsícem, zmenšila se a přistála mi na rameni. V jednom oku měla sharingan.
"Vidíte?" ušklíbl jsem se.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 14 Oct - 20:46

,,Pěkné.'' Usmála jsem se. ,,Už jste našel správné Kuchiyose?'' Bylo to spíš oznámení, než otázka.
Došla jsem až k němu, sundala jsem si plášť a sedla si na něj. Tenshi se schoulil vedle mě.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 20:49

"Ano, byl jsem tak slepý, že jsem si to neuvědomil. Hádejte, komu patřil tenhle Sharingan.." ukázal jsem na vránu a pohladil ji.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 14 Oct - 20:50

,,Hmm...asi nějakému Uchihovi?'' Ušklíbla jsme se nad svou vlastní chytrostí. Večer mi to už prostě nemyslí.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 20:51

"No, ne tak docela." Ušklíbl jsem se.
"Zkuste to ještě jednou."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 14 Oct - 20:53

,,Nechám se podat.'' Řekla jsem rovnou, protože jsem věděla, že nic kloudného bych ze sebe stejně nevymáčkla.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 20:54

"Tenhle Sharingan mi odkázal Assasin, kdysi patřil Shisuovi, mému nejlepšímu příteli..Jeden z nich měl Danzou a druhý se ztratil. To oko je velice mocné.." pousmál jsem se.
"Možná mocnější než mé oči."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 14 Oct - 20:57

,,Páni, to je...zajímavé, jak se sharingany...předávají.'' Dobře, přišlo mi to dost divné. Někdo umře, vy mu vezmete oči a necháte si je. To jako vážně?
,,Ale Shisui byl Uchiha, ne?'' Zeptala jsem se s úsměvem.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 21:02

"No, Sharingan je zvláštní věc...Neměl bych o tom tady mluvit. Ale některé jsou mocnější než jiné. Mnoho národů i jedinců prahlo po síle našich očích. To je všeobecně známo. Mezi ně patřil i Orochimaru." trochu jsem se zamračil.
"Shisui Uchiha měl nejmocnější schopnost mangekyo sharinganu. Kotoamatsukami. Mohl manipulovat s vědomým a myšlenkami jiných osob, aniž by to jakkoliv postřehly. Dokonalé genjutsu, které nejde ani zrušit. Je to nebezpečná schopnost.. Shisui svou smrt promyslel a všichni si měli myslet, že své oči zničil. Jenže nezničil. Schovávaly se před jediným člověkem a to byl Uchiha Madara. Možná by bylo jednoduší to oko zničit, ale taková mocná schopnost mnohdy může zastavit zkázu světa."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 14 Oct - 21:05

,,A teď má to oko...vrána?'' Usmála jsem se. Pak jsem si na něco vzpomněla.
,,Přišel mě navštívit ,starý' přítel. Říkal něco o tom, že by vás rád poznal...Je to syn Neura Uchihy.''
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 21:09

"Ano, má ho vrána. Jsme propojení, je to jako kdybych měl třetí oko," zahleděl jsem se na Ayame.
"Neura Uchihu jsem znal, ale syn..hm, o tom nevím...Z konohy není."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 14 Oct - 21:12

,,Ne, není. Je ze Suny. Syn bývalé Kazekage.'' Začala jsem hladit leoparda, který u mě ležel.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 21:13

"Ahá, zajímavé. No, s bývalou kazekage jsem bojoval.." zamlaskal jsem.
"Kde máte princeznu?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Ayame Takahashi Fri 14 Oct - 21:14

,,Řekla bych, že momentálně někde spí. Proč? Schází vám?'' Zvedla jsem obočí a upřela na něj svůj pohled.
Ayame Takahashi
Ayame Takahashi
Tsukikage

Počet príspevkov : 4463
Join date : 01. 03. 11
Age : 29
Bydlisko : Kumo

Shinobi
Vesnice: Kumogakure Kumogakure
Klan: Takahashi

Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Anonymní Fri 14 Oct - 21:19

"Možná," ušklíbl jsem se.
"Je docela milá."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hory mezi Sunagakure a Konohagakure Empty Re: Hory mezi Sunagakure a Konohagakure

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 5 1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru