Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kata Kaguya

2 posters

Goto down

Kata Kaguya Empty Kata Kaguya

Příspěvek pro Anonymní Mon 18 Jul - 11:32

Jméno: Kata Kaguya
Hodnost: Jounin
Věk: 18 let
Narození: 23:11
Pohlaví: Muž
Klan: Kaguya
Kekkei Genkai: Shikotsumyaku
Vesnice: Akatsuki
Charakter: Kata je velice uzavřený většinou do sebe nikoho nepustí nemá ani respekt k nikomu.V boji je krutý a nemilosrdný.
Ale když se mu někdo zamlouvá tak dokáže být hodný.Bývá i často drzý.
Životopis: Jako většina z jeho klanu kteří měli kekkei genkai Shikotsumyaku ho držely v cele a vypustili ho když ůtočili na nějakou vesnici.
Jednou když zaůtočili na Kirigakure tak všichni umřeli kromě něj a jeho bratra.Všichni je odháněli pryč bratr začal Kata odsuzovat že je odhánějí jen protože je monstrum.Poté se bratr pokusil zavraždit Kata ve spánku jenže Kata mu v tom zabránil a zabil ho sám.Až vyrostl našel ůtočistě u Akatsuki.


Naposledy upravil Kata Kaguya dne Thu 21 Jul - 17:05, celkově upraveno 3 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kata Kaguya Empty Re: Kata Kaguya

Příspěvek pro Kiwi Namikaze Mon 18 Jul - 12:36

Etoo.. nie som admin ani tak ale.. že ty si to prekladal na Google prekladači xD? bo tomu sa fakt moc nedá pochopiť Very Happy
Kiwi Namikaze
Kiwi Namikaze

Počet príspevkov : 1273
Join date : 26. 06. 11

Shinobi
Vesnice: Konohagakure Konohagakure
Klan:

Návrat nahoru Goto down

Kata Kaguya Empty Re: Kata Kaguya

Příspěvek pro Anonymní Mon 18 Jul - 12:39

Obávám se, že vím kterej expert na google překladač to byl. Až to uvidí admini, tak je už opravdu trefí.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kata Kaguya Empty Re: Kata Kaguya

Příspěvek pro Shijin Hyuuga Mon 18 Jul - 12:41

Napsat vlastní životopis snad není takový problém, ale pro někoho asi nadlidský úkol, že? Taky mi přijde, že už jsem tu něco podobného viděla (Myslím vlastní Jutsu přeložená Googlem z Aj) XD
Shijin Hyuuga
Shijin Hyuuga
Jounin
Jounin

Počet príspevkov : 5136
Join date : 04. 04. 11
Age : 29
Bydlisko : Listová

Shinobi
Vesnice: Akatsuki
Klan: Hyuuga

Http://poetia.blog.com

Návrat nahoru Goto down

Kata Kaguya Empty Re: Kata Kaguya

Příspěvek pro Anonymní Mon 18 Jul - 13:10

o.O nechápu ani slovo z toho co je tam napsané

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kata Kaguya Empty Re: Kata Kaguya

Příspěvek pro Anonymní Mon 18 Jul - 13:20

Ano, adminku opravdu trefilo.

Takže, opravdu by mě zajímalo, jak chce dotyčný hrát za postavu, jejíž životopis si evidentně ani nepřečetl, jelikož to bije do očí a s hlavou to mlátí o zeď.

Pak Samehada - to ji máme naklonovat? Omlouvám se, víc jsem nepročítala, nedalo se to.

Takže smazat a napsat nový, normální životopis, jinak tu není sebemenší šance se do hry podívat, byť jenom na krok. Protože žádný administrátor nebude mít nervy něco takového číst a přemýšlet, co tím chtěl básník říci.

Zajímalo by mě, proč to chcete hrát. Jaký to má smysl zkopírovat životopis, prohnat překladačem, nepřečíst si ho a pak psát příspěvky o ničem, od dvou větách? Vždyť vás to samotné nemůže bavit. Hrůza, hrůza, hrůza, kam ta gramotnost spěje? A ještě si myslet, že admini jsou úplně blbí a nepoznají to. To si děláte srandu a tlemíte se nám do ksichtu ne?

Mimochodem máš kliku, že mě to spíš pobavilo než naštvalo, ale v zájmu ostatních tohle neprojde. Bylo by to nefér vůči hráčům, kteří si dají tu "práci" stvořit něco svého.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kata Kaguya Empty Re: Kata Kaguya

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru