Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ayame Takahashi - Komunikace se Shi

Goto down

Ayame Takahashi - Komunikace se Shi Empty Ayame Takahashi - Komunikace se Shi

Příspěvek pro Anonymní Wed 13 Jul - 18:58

Tak dodávám techniku netechniku Wink

Komunikace s Shi:
Shiina vrozená vlastnost je telepatie, může mluvit s kýmkoliv, aniž by je slyšel někdo jiný. Pak také může mluvit tak, že jí slyší i několik lidí najednou. To celé na poměrně velkou vzdálenost. Tato schopnost ještě není zcela prozkoumána – vzhledem k tomu, že může mluvit i na osoby, které nevidí, které jsou např. za rohem, musí nějak vědět, že tam jsou, tudíž je nějak vycítit.
Jelikož jsem s Shi strávila většinu svého života, jsme navzájem zvyklé i na chakru té druhé. Shi je na mě myšlenkově ,napojená' téměř non-stop (někdy přemýšlím, jestli náhodou nečte myšlenky, protože vždycky ví, na co myslím).

Má vrozená vlastnost je ovládání okvětních lístků irisu. Byť jen nepatrný malý lísteček obsahuje mou chakru, která v něm neustále koluje a je v něm ,uzamčená' až do zničení lístku. Pokud je zničen, chakra se buďto vrátí ke mě, nebo je z ní vytvořen další lístek – tzn. např. při jutsu Květinové zdi, se každý zničený lístek okamžitě nahradí jiným.

Protože jsou obě tyto vlastnosti vrozené a jsme obě zvyklé na chakru té druhé, dá se toho využít. Vložím Shi pod kůži miniaturní (spíše mikroskopický) lísteček, ve kterém je uzamčena má chakra a ten se ,připojí' do Shiina chakrového oběhu (chakry se nemýchají a lísteček nijak neporušuje tok chakry). Tím pádem jsem s tygřicí v neustálém kontaktu. Mohu s ní komunikovat v myšlenkách, dokonce vnímat její pocity, které mi neustále předává.

Very Happy

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru