Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jezero

+4
Akasuna no Ruki
Noriko Kana
Nawaki
Kushina Uzumaki
8 posters

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Goto down

Jezero - Stránka 11 Empty Jezero

Příspěvek pro Kushina Uzumaki Sat 25 Jun - 17:32

First topic message reminder :

Jezero - Stránka 11 Croatianna
Kushina Uzumaki
Kushina Uzumaki

Počet príspevkov : 1168
Join date : 17. 11. 10

Shinobi
Vesnice: Otogakure
Klan: Kissu

Návrat nahoru Goto down


Jezero - Stránka 11 Empty Re: Jezero

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Dec - 6:04

prišiel na miesto kde bolo jazero koncetrvoal chakru do nôch a pokúšak sa chodiť po vode

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero - Stránka 11 Empty Re: Jezero

Příspěvek pro Anonymní Mon 12 Dec - 13:49

odišiel(presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jezero - Stránka 11 Empty Re: Jezero

Příspěvek pro Len Mon 26 Dec - 12:55

Úplnou náhodou som došiel k jazeru. V celku mi to bolo jedno kde som prišiel hlavne že tu nikto nebol a mal som kľud.
Zahľadel som sa do vody a pomaly dokráčal po jazere ďalej od brehu. Zasnene som sa pozrel na nebo. Niekoľko sĺz mi stieklo po tvári a dopadlo na vodnú hladinu.
Zavrel som oči a uvoľnil chakru z nôh. Začal som sa potápať a klesať ku dnu kedže voda tu bola už docela dosť hlboká. Zo zatvorenými očami som očakával smrť. Svoj meč som zvieral v ruke
Spoiler:
.
Pociťoval som ako sa zo mňa vytráca život. Pri narazení na dno som aj cez zatvorené oči zrazu nevidel tmu ale svetlo. Pootvoril som oči a zistil som že to svetlo vychádza z meča. Jasné žiariace svetlo. Zároveň sa mi zazdalo že sa mi prihovárajú moji mŕtvy rodičia.
Zrazu nastala explózia energie ktorá ma vymrštila von z vody a ja som pristal na brehu.
Rozkašlal som sa a povypľuval trocha vody ktorej som sa nahltal. Ležal som a rozmýšľal čo sa vlastne stalo. Nevedel som príčinu prečo ešte žijem. Vedľa mňa ležal môj meč no nebol to už ten starí ale vyzeral úplne inak
Spoiler:
Ležal som s pohľadom do hora a nevnímal nič okolo seba.
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Jezero - Stránka 11 Empty Re: Jezero

Příspěvek pro Len Tue 27 Dec - 20:01

Po dlhom čase som čo som tu ležal som aj zaspal. Po zobudení som sa cítil inak a po chvíli som zistil že nielen pocity sú iné ale aj inak vyzerám. Všimol som si aj meč ktorý som držal v ruke že to nieje to špáratko čo som mal predtým ale teraz to bol meč ako hrom.
Pripol som si ho na chrbát kde bolo už pripravené upnutie na meč.
Postavil som sa a vedel že toto je moja druhá šanca žiť. Ktorú nesmiem len tak nechať klesnúť ku dnu. Bol som rozhodnutý začať od znova ako úplne iný človek.
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Jezero - Stránka 11 Empty Re: Jezero

Příspěvek pro Len Thu 29 Dec - 17:30

Bolo načase postúpiť ďalej. Pozbieral som sa a všetky moje veci. A kráčal som tam kde som už raz bol.... Potreboval som sa čo najrýchlejšie dostať do hry a toto bola najrýchlejšia a momentálne asi najlepšia cesta....
Hlavou mi blúdili myšlienky čo sa v budúcnosti udeje... Zamyslený a zasnený som kráčal po celej dedine... (Presun)
Len
Len

Počet príspevkov : 251
Join date : 14. 11. 11

Návrat nahoru Goto down

Jezero - Stránka 11 Empty Re: Jezero

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 11 z 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru