Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 15:59

First topic message reminder :

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Japanesece

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:14

Kolenom som jej vykopol ruku a zmenil tým smer jej juukenu.
"Auvajs, tá tvoja rana štípe. Odpusť, ja veľmi nerád raním dobré dievčatá, ale akosi mi nedávate na výber."
Katanu som sa jej chystal zabodnúť do ruky. Zastavil som sa však tesne pred ňou.
Čože?!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:15

Zozadu som ho druhou rukou napadol ja.
Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Neji31 "Juuken!"
Zásah bol mierený rovno na srdce.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:19

Vyzerá to, že ti to nevyšlo.
Bohužiaľ, už nezmôžem nič iné, než...
Na jeho ruke mu ostal iba môj kabát. Stál som mu na ramenách.
Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 2ignck9 Katanu som mu vrazil cez hlavu až do úst a zoskočil z neho. Všetky tieto pohyby prebehli v jedinej sekunde. Odnieslo si to aj následky, čím rýchlejší totiž chcem použiť jinton, tým viac chakry musím vynaložiť.
Než ho naozaj zabiť. Pritom to mohol byť dobrý človek, sakra.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:21

Spadol som na zem a nejavil žiadne známky života.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:24

Zbledla jsem a udělalo se mi špatně. To nemůže být pravda... Co jsem sakra celou dobu dělala?

"Ta... Tadashi?" spíš jsem zašeptala než promluvila. Otočila jsem pohled na jeho vraha.

"Proč sakra... za tohle tě už ale opravdu zabiju."
zavrčela jsem a vytvořila kolem nás čakrovou síť. Všechno se odehrálo během jedné vteřiny.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:26

Dávaj pozor. Ešte je tu ona.
Prikývol som.
"Rád by som objasnil našu situáciu, to vy ste napadli mňa. Išlo iba o sebaobranu."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:32

Podívala jsem se na něj naprosto bez zájmu.

"Pokud se dobře pamatuju, byli jsme na odchodu. Nevím který šílenec kolem sebe začal prskat oheň a sekat katanou." zamračila jsem se a čekala až jeho pozornost poleví. Pak budu mít šanci udeřit.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:35

Vytiahol som katanu z mŕtvoly.
"Niečo na tom pravdy bude. Ale prosím, nie som tak blbý, ako vyzerám. Váš nadriadený ma chce dostať, čo? A vy ste ma mali asi nájsť, nemám pravdu? Ono je to viacmenej jedno, každopádne by som po tebe rád poslal odkaz."

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:38

Blbý ne, jen vydlabaný... Možná vyšinutý.

"Myslíš si snad, že jsem tvůj poskok? Nic nepošleš."
sepjala jsem ruce a tím vyvolala vzdušný vír Fuuton: Reppusho.

Zamířila jsem tak, aby ho vítr odhodil přímo na čakrovou síť a veškerou svou zbylou čakru jsem dala do Juukenu, který jsem k němu přes vlákna poslala. Doufám, že ho to bude pořádně bolet.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:42

Machol som katanou, ktorá sa mi následkom jej techník zlomila. Ja som našťastie ale vďaka tomu vážnejší zásah nedostal.
Ty máš naozaj viac šťastia ako rozumu.
O akom šťastí to hovoríš?! Prišiel som o ďalší meč!
Odložil som si symbolicky aspoň rukoväť. Svoju pravú ruku som si priložil k takmer nehybnej ľavej.
"Ďalšiu si už nemôžem dovoliť, vynahraď mi to. Povedz tvojmu najvyššiemu nadriadenému, že sa v pravý čas stretneme práve tu na cintoríne. Nech sem ale dorazí sám, ako náhle vycítim podvod, padám."
Shunshinom som zmenil lokalitu. (presun)

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 20:50

Síť zmizela jen krátce před tím, než se vypařil i on. Praštila jsem sebou na zem a chvíli mi trvalo, než jsem popadla dech. Ležela jsem tam asi dvě hodiny, než jsem v sobě nahromadila dostatech čakry na Kuchiyose. Na hřbet svého orla jsem vysadila i mrtvé tělo Tadashiho.

"Gomenasai... Kdybych byla silnější, nestalo se to."
pravila jsem se slzami v očích. Netušila jsem, že se budu ohně najednou tak bát.

Nenávidím toho chlapa. Lidi z mého klanu vraždí jako dobytek. Musím najít Hokage a co nejrychleji!


přesun.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 15:19

Posadil som sa na jeden z náhrobkov a utrel si pot z čela.
Na to, že ubehlo tak málo času, si sa naučil ovládať oheň priam brilantne, to je hádam prvýkrát, čo ti skladám poklonu.
A ja ju s radosťou prijímam.
Ale na druhú stranu tvoja hlúposť vzrástla do nadľudskej miery.
Čože?!
Poštval si si proti sebe hokageho. Musím uznať, že si silný, ale naňho rýchlosť a šťastie nepostačí. Navyše, napriek tvojmu rôznorodému využitiu ohnivých techník, nezabúdaj na to, že elementy sa dajú získať aj inak. Nepochybne bude statný v používaní ninjutsu. Nehovoriac o tom, že pri sebe máš tri zlomené katany.
Ugh, viem, viem! Každopádne, ten človek mi nepríjemne šliape po krku.
Ale to ešte nie je všetko. Hokage bude isto príkladný shinobi, doteraz si zabíjal iba tých "zlých", ak sa to tak dá klasifikovať.
Príkladný shinobi? Ničomu podobnému neverím. Pre jeho rozhodnutia denne umierajú jeho podriadení, i jeho nepriatelia. Zahadzujú svoje životy, pretože sa im od malička dostáva do povedomia, že je to tak správne. Všetko sú to samé kecy. Žiadny kage nie je o nič lepší, ako šéf ktorejkoľvek vražednej organizácie. Pre takého človeka nebudem mať žiadne výčitky svedomia.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 16:08

Přiběhl jsem k bráně hřbitovu. Podivné místo na setkání, tohle bude obtížný souboj, nejdřív, musím se plně soustředit, neznám schopnosti toho nepřítele.
Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Images?q=tbn:ANd9GcTcLVvdYmNPl5Inixuvm37u45uppK_xulgl7RIrr9SxGE7ZKy2oZg&t=1
Při vchodu jsem vyhodil své Kunaie a aktivoval Izanagi.
Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Izanagi-o

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 16:10

Cítim silnú chakru.
Nehovor, že je už tu.
Zoskočil som z náhrobku a veselo kráčal k Assasinovi.
"Hoj, volám sa Tsuyoshi Ren a mám 24 rokov," povedal som s úsmevom na tvári.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 16:12

Přimhouřil jsem normální oko, sharingan jsem měl skrytý pod čelenkou.
"Já jsem Assasin Senju a jsem o sedm let starší, než ty." hořce jsem se ušklíbl.

Sledoval jsem jo a nespustil z něj oko.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 16:15

"Som rád, že vás poznávam. Mám taký pocit, že medzi nami niečo nebude v poriadku, že? Rád by som to teda vyriešil tu a teraz."
Istý čas som si myslel, že si pri mojom teste svoju šialenú odvahu a prehnané sebavedomie iba predstieral. Po čase strávenom s tebou som si ale uvedomil, že si sa vtedy krotil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 16:19

"Rád bych taky řekl, že tě poznávám, ale něco mi v tom brání. Máš pravdu, vyřešíme to tady, a teď. Teď ukončím průtrž zabíjení mých lidí."

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 40647_o

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 16:26

Stál som iba pol metra od Assasinovho chrbta.
"Zjavne niekto zabudol na moje schopnosti, mohli ste si ich aspoň zistiť. Dokážem ujsť technike skôr, než môj nepriateľ stačí urobiť čo i len jednu jedinú pečať. Vďaka tomu som sa stal slávnym, viete?"
Prezrádzať protivníkovi tvoje schopnosti, zošalel si?
Sústredím sa na rýchlosť, je pravdepodobnejšie, že hokage nevie o mojom ovládaní ohňa, než o jintone. Využijem to ako moment prekvapenia.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 16:29

"Vím, to byla jenom návnada." za ním byl zabodnutý v zemi Hiraishin no kunai, objevil jsem se u něj a normální Kunai jsem mu držel u páteře.
Tohle je souboj rychlosti..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 16:32

"Čože?!" Pre istotu som zmizol skôr, než by sa o niečo pokúsil. Postával som vzadu so zvesenými rukami.
Ty že ho prekvapíš? Je rýchly ako ty, ak nie aj rýchlejší.
Blbosť. Nie je šanca, aby rýchlosťou prekonal uživateľa jintonu. Musí v tom byť nejaký trik.
Kým naňho ale prídeš, budeš už mŕtvy.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 16:39

Myslím, že zatím není důvod, nechávat Izanagi aktivované, ale přesto..
"Ninpou: kirigakure no jutsu!" V okolí se objevila mlha, dost hustá na to, aby neviděl ani na krok. Odrazil jsem se a letěl na Tsuyoshiho v ústech se mi objevil Kusanagi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 16:46

Čo chceš robiť teraz?
Neviem, z ktorej strany príde. Som si ale istý, že príde. Stále ho počujem. Ako samuraj som bol nútený bojovať v podobných podmienkach.
Uvedomil som si, že sa blíži.
Musím to trafiť. Musím to použiť presne v ten čas, aby nestihol zmiznúť. Cítim to. Ostrie jeho zbrane sa blíži. Cítim ten slabý tlak na pokožke. Teraz je ten správny čas, nie je šanca, aby ušiel!
Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 28rfx3p Nastal ohnivý výbuch, ktorý zahnal hmlu a zasiahol Assasina svojou plnou silou. Celé jeho telo sa škaredo rozhorelo.
"Zásah! Yahooo! A potom, že kto nemá šancu na hokageho, čo?! Nie je šanca, aby ma ktokoľvek porazil v rýchlostnom súboji, proste nie je! Moje zmysly sú dokonalo ostré, moje pohyby sú dokonalo rýchle a môj oheň má mne podobný charakter!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 16:58

"Máš pravdu, přejdeme ke skutečnému souboji.."
Okolo rukou se mi objevila modrá záře a já stál těsně za ním. Jako kdybych měl Juuken jsem mu mířil oběma rukama na jeho záda.
Není možné, abych jej aspoň neškrábl. Chakra skalpel je vždy přesný..

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 17:03

Čože?! Bol som si istý, že je...!
Previedol som síce defenzívny manéver, ale bolo už neskoro. Podarilo sa mu škaredo mnou štrajchnúť cez ľavý bok.
"Auvajs! To štípe, čo to s*kra je?!"
Jeho ruka je naplnená chakrou. To ale nie je to najhoršie. Máš pravdu, naozaj umrel. Ale stále je tu. Na klon to tiež nevyzeralo.
V prvom rade sa musím zbaviť jeho rýchlosti. Čo si zistil?
Keď sa prvýkrát presunul, na tom mieste bol kunai, takže- tak počkať, nie som tvoj pozorovateľ!
To je jedno, aj tak tomu rozumiem stále menej a menej!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Sat 18 Jun - 17:08

"Tvůj levý bok..hmm..zajímavé, docela důležité svalstvo, jsem zvědavý, jak teď dokážeš uhýbat.."
Navíc se mi podařilo umístit na jeho záda pečeť..Ale ten oheň..co to bylo za techniku?
Lehl jsem si na zem a otevřel ústa.
Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Mandara_noJin1
Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Mandara_noJ_in2

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 4 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 4 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru