Ns: Go on
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 15:59

First topic message reminder :

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Japanesece

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down


Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 16:52

máchl jsem pěstí po kříži

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 16:53

Kríž to nevydržal a rozbil sa.
"Toto ti nepomôže, chlapče." Odrazil som sa od zebe a mieril obomi nohami na jeho hlavu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:01

dal jsem si před sebe ruku jako kryt a tou jsem silně a rychle hnul před sebe a tím jsem mu vrazil silně do jeho nohou
Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 17c944536b_76508920_o2

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:08

Preletel som cez celý cintorín a narazil chrbtom do jedného z náhrobkov.
Tá chakra, je úžasná. Istá myšlienka mi vyčarila úsmev na tvári.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:15

stál jsem na místě a dýchal jsem ... při tom jsem se koukl na mé ruce po které zářily, byli obalené chakrou

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:18

Postavil som sa a začal smiať.
"Úžasné! Máš chakru za dvoch, nie, za troch ľudí! Niečo také si nemôžem nechať ani za svet újsť!"
Začal som uvoľňovať chakru triedy S s plným potenciálom a tvoriť pečate.
"Všetkú ju premením! Stane sa z nej životná energia pre moju milovanú Keiko! Celé tri dni strávené s ňou, to je to, čo som tak dlho chcel!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:22

chvíli jsem jen stál
''ja-jak si mohl takhle... pošpinit hrob a pozůstatky Saiki !''
křikl jsem na něj a následně jsem se na něj rozeběhl

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:24

"Tvoja rýchlosť ti teraz nepomôže. Kuda Reijutsu: Hone Shisha Umarekawatta."
Zo zeme začali vyliezať zohavené mŕtve telá. Na mojich prstoch bolo niekoľko chakrovým nití. S úsmevom na tvári som sa nechal zasiahnúť.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:27

všiml jsem si mrtvých těl
k-kolik ji-jich má ?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:32

Po zásahu ho začala škaredo bolieť ruka. Dôvodom bolo, že sa mu do nej niečo zahryzlo. Pochopiteľne som to nebol ja, ale jedno z mŕtvych tiel. Stál som na mieste, kde bolo predtým ono.
"Jedny z prvých bábkarských techník, aké kedy vznikli. Sōen: Hitomi Gokū a Shitsuryō Hassha. Vďaka ich kombinácii som schopný plne kontrolovať pohyb jedného z tiel, zatiaľ čo tie ostatné ho rovnako tak vykonávajú."
Nachádzali sa úplne všade. Vzhľadom na jeho pozíciu (cintorín) ich bolo neskutočne veľa, všade naokolo. Všetky sa hýbali rovnako, ich úloha bola jediná. Uzemniť Taikiho.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:34

vrhl jsem se na mrtvoly a začal jsem je pobíjet
nesmím tu umřít... nesmím ! musím se dostat domů k Shiz ! čeká na mě !
při těchto myšlenkách mi při pobíjení mrtvol upadla z oka kapka slzy která se ihned ztratila v horách masa a krve

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:37

"Vyrovnať sa tvojej rýchlosti je dosť obtiažné, každopádne mám techniku aj na takéto prípady."
Nadvihol som obe ruky do vzduchu a naraz nimi prudko zatočil.
"Zugaikotsu Sukuramēji." Než to bol Taiki vôbec schopný sledovať, všetky zostávajúce telá boli pri ňom. Pevne zovierali každú časť jeho tela, aby som mal istotu, že sa za žiadnu cenu nepohne.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:38

nemohl jsem se nijak pohnout... díval jsem se před sebe a hluboce jsem dýchal

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:41

Podišiel som pomalým krokom až k nemu.
"Toto si vychutnám, ale nie na tomto mieste." Krížom váľajúcim sa z otrasov na zemi som mu prudko udrel do hlavy, aby stratil vedomie. Hneď potom som ho zasa zahodil.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:42

padal jsem k zemi a při tom jsem před sebou viděl shiz...
p-promiň ... z-zklamal jsem
spadl jsem na zem a omdlel jsem

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Mon 6 Jun - 17:43

Prestal som kontrolovať jedného a všetky ostatné telá spadli tiež.
Keiko-chan, vydrž. Sasori-dono, už vám ho nesiem.
Prehodil som si ho cez rameno a opustil dedinu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 18:37

Posadil som sa na zem. Spálenú ruku som mal previazanú obväzmi a v druhej som si leštil novú katanu.
Prečo si odmietol dať ju amputovať? Sám by si mal vedieť, že by ti to v budúcnosti mohlo spôsobiť vážne zdravotné problémy, ak ti tu ostane hniť.
Ruky sa nezbavím. A smrti sa neobávaj, vysvetľoval som ti to už niekoľkokrát.


Naposledy upravil Tsuyoshi Ren dne Wed 15 Jun - 18:39, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 18:38

Schovával som sa za kermi na kopci blízko cintorína.
"Výborne, máme ho. Nevie o nás, misia skončila. Môžeme ísť," pošepkal som Mikomi.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 18:41

Tady je ten... Uh... jak ho pojmenovat... Zahleděla jsem se tím směrem. Vypadá jinak než si ho pamatuju já.

"Tohle je opravdu všechno?" zašeptala jsem poněkud zklamaně.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 18:42

"Všetko." Opatrne som sa otočil a pomaly odchádzal tak, aby na nás neprišiel.
"Ideme," zavelil som.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 18:48

"Hmm... nechat ho tu když o nás neví. Kdo může vědět koho zamorduje příště." syčela jsem a doslova ho propalovala pohledem. Nemohla jsem odejít. Chtěla jsem ale nohy mě neposlouchaly. Ne, musíme odejít, nejsem ve stavu kdy můžu bojovat. Klečela jsem skrytá za křovím a začala vstávat.

Chtěla jsem se dát na odchod. Bohužel má spálená kůže ten prudký pohyb nečekala a tak jsem se svalila na zem.

"Dopr..."
zaklela jsem bolestí a uvědomila si, že to nebylo dvakrát potichu.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 18:50

Zdvihol som hlavu od katany a pozrel sa za seba.
"Je tam niekto?"
Hlupák. Iba idi*t by ti na toto odpovedal.
Sklapni!

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 18:51

Priskočil som k Mikomi a pre istotu jej zakryl zozadu ústa.
"Okamžite odchádzame, jasné?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 18:54

Začala jsem sebou nespokojeně vrtět. To trdlo si neuvědomuje, jak mě to bolí když mám celé tělo popálené. A navíc asi kousek kůže na mé noze praskl. To také není příjemné... Vypadám teď jistě velice "šikovně"... Nesrozumitelně jsem zavrčela.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Anonymní Wed 15 Jun - 18:56

O jej zranení som bohužiaľ nebol informovaný.
"O čo sa pokúšaš?!"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hřbitov u vesnice Suiren Hana - Stránka 2 Empty Re: Hřbitov u vesnice Suiren Hana

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 5 Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru